* Политика новости » Банки »

* *

Технічний огляд, скасування техогляду 2011, техогляд 2013, правила проходження ТО в 2013 році

 1. Техогляд у 2013 році
 2. Найостанніші новини на тему техогляду
 3. Зміни в процедурі техогляду 2011 року
 4. Які нововведення вніс в техогляд цей закон?
 5. 2. Оператори проведення техогляду
 6. 3. Об'єднання з полісами ОСАЦВ
 7. 4. Вартість техогляду
 8. 5. Процедура проходження техогляду
 9. 6. Терміни усунення несправностей, виявлених ТО
 10. Техогляд у 2012 році
 11. Техогляд відмінено з 4 червня 2011

Уряд Росії 5 грудня 2011 р підписало Постанова про затвердження правил проведення техогляду, яке внесло значні зміни в процес проходження техогляду та отримання талона Уряд Росії 5 грудня 2011 р підписало Постанова про затвердження правил проведення техогляду, яке внесло значні зміни в процес проходження техогляду та отримання талона. Розглянемо всі основні моменти нового ТО.

1. Автовласники мають право звернутися в будь-який пункт технічного огляду, акредитований для цих цілей, без прив'язки до місця реєстрації автомобіля. Якщо автомобіль віком молодше 3 років, то, згідно з закону , Техогляд він проходити не зобов'язаний.

2. Для проходження техогляду потрібно пред'явити документ, що засвідчує особу (якщо на ТО автомобіль привіз не господар, то і довіреність), свідоцтво про реєстрацію автомобіля або ПТС - паспорт технічного засобу.

3. Власник підписує типовий договір, затверджений Мінекономрозвитку і вносить оплату (скільки - поки не повідомляється).

4. Перевіряються шість основних вузлів транспортного засобу:

Гальмівна система. Перевірятися на ефективність гальмування, різниця гальмівних сил на осі. Оглядається на предмет корозії, тріщин, набрякання і течі.

Рульове управління. Справність підсилювача. Допустимий люфт для легковиків - не більше 10 градусів.

Зовнішні світлові прилади. Не допускається перенесення і демонтаж фар, кути регулювання повинні відповідати ГОСТу, при натисканні на гальмо - активуються стоп-сигнали.

Склоочисники і склообмивачі. Мінімум одні «двірник» і одна форсунка повинні функціонувати.

Шини і колеса. Висота протектора - 1,6 мм, для зимових шин - 4 мм. Розмір шин на одній осі повинен збігатися, ніяких здуття, порізів, диски - без тріщин.

Двигун і його системи. Наявність забруднюючих речовин у вихлопі, вимірюється рівень шуму, не припустимі течі палива.

Крім того, в машині оглянуть дзеркала заднього виду, скла (наявність тонування - допустимо светопропускная здатність в 70% у вітрового скла і стекол передніх дверей). Звернуть увагу на тріщини вітрового скла в зоні "двірника" з боку водія. У салоні перевірять наявність вогнегасника (від 2 л) і знака аварійної зупинки, працездатність ременів безпеки, роботу клаксона, крісла, наявність номерних знаків. Допустима течі технічних рідин - не більше 20 крапель в хвилину.

5. Час, відведений на проведення процедури для легкових автомобілів, складає 30 хвилин, для вантажних - 32 хвилини (було 42 і 47 хвилин). Огляд причепа - 25 хвилин, мотоцикла - всього 10 хвилин.

6. Після ТО оператор заповнює і видає на руки діагностичну карту за формою, де прописується допуск автомобіля до експлуатації. Якщо все в порядку - видається талон техогляду. Якщо щось не відповідає нормативам, доведеться оперативно усувати несправність і знову з'явитися на ТО. У разі звернення до той же пункт протягом 20 днів огляду підлягають лише відмічені агрегати, і оплата буде трохи нижче, оскільки вже полягає не основний договір, а додаткову угоду до нього. При зверненні до іншого оператора договір укладається знову, і ТО оплачується за повним тарифом.

Техогляд у 2013 році

У 2013 році остаточно скасовано талон техогляду, і тепер він не є свідоцтвом про проходження ТО, а на його зміну прийшла діагностична карта. Для отримання поліса ОСАЦВ необхідно надати в страхову компанію діагностичну карту, після чого вам оформлять страховий поліс. Возити з собою в автомобілі потрібно лише страховий поліс. / Талон техогляду скасовано остаточно (03.12.2012)

Найостанніші новини на тему техогляду

Перелік законодавчих документів на тему техогляду

| Федеральний Закон «Про технічний огляд транспортних засобів та про внесення змін до окремих законодавчих актів Російської Федерації» |
| Про проведення технічного огляду транспортних засобів "від 5 грудня 2011 р |

Зміни в процедурі техогляду 2011 року

15 червня 2011 року в третьому остаточному читанні Державна Дума РФ прийняла новий Федеральний Закон "Про технічний огляд транспортних засобів та про внесення змін до окремих законодавчих актів Російської Федерації". Цим документом остаточно встановлюється порядок, форма проведення техогляду і акредитація операторів ТО.

Які нововведення вніс в техогляд цей закон?

1. Термін проходження технічного огляду

Легкові автомобілі та причепи не старші 3 років звільняються від проходження ТО.
Ці ж категорії транспортних засобів віком від 3 до 7 років зобов'язані проходити ТО раз в 2 роки, транспорт від 7 років - щорічно.
Вантажівки, причепи до них, автомобілі зі спеціальними звуковими і світловими сигналами, навчальні автомобілі повинні щорічно показуватися на ТО.
Власники легкових таксі, автобусів і перевізники небезпечних вантажів зобов'язані надавати свої транспортні засоби на ТО кожні 6 місяців.

2. Оператори проведення техогляду

З 1 січня 2012 року на технічний огляд можна їхати до акредитованого Російським союзом автостраховиків оператору технічного огляду. Проводити ТО можуть організації, пов'язані зі страховиками договором. Щоб отримати акредитацію, ця організація повинна мати діагностичне обладнання, найняти в штат технічного експерта і мати технічну оснащеність для передачі відомостей про результаті ТО в єдиний банк даних.
До 1 січня 2014 года ТО також можна проходити на старих пунктах ТО.
Більш того, відповідно до закону, техогляд дозволяється проходити в будь-якому вибраному пункті і у будь-якого оператора технічного огляду, без оглядки на місце реєстрації вашого транспортного засобу.

3. Об'єднання з полісами ОСАЦВ

Законом «Про технічний огляд» змінює і Правила ОСАГО. Поліс без пред'явлення талона ТО придбати буде неможливо. А з 1 січня 2012 року зовсім не доведеться талон ТО надавати на перевірку інспекторів ДАІ, все тому що обидва документи (і талон, і поліс) будуть об'єднані в один поліс.
Страхова компанія може відмовити в укладенні договору автострахування, якщо термін наступного техогляду спливає за 6 місяців до закінчення терміну страхування. Наприклад, термін техогляду спливає в грудні 2012 року, при цьому страховку необхідно продовжити у вересні, то страхова компанія буде відмовляти до тих пір, поки ви не пройдете техогляд, а значить, проходити ТО теж доведеться у вересні.

4. Вартість техогляду

Період до 1 січня 2012 року, поки діє мораторій, буде ставитися до перехідного, підготовчого до вступу в дію закону про нові правила проходження ТО. Передача техогляду від органів МВС акредитованим організаціям, цілком ймовірно, може привести до зростання тарифів на ТО. Спосіб розрахунку тарифів за техогляд і верхня межа вартості визначить Федеральна служба по тарифах. Вартість проходження техогляду буде варіюватися в різних регіонах країни. На сьогодні комітет Госудми по транспорту дає прогноз вартості ТО: ціна не буде перевищувати 3 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

5. Процедура проходження техогляду

З 1 січня 2012 року талон техогляду ви зобов'язані отримати перед постановкою автомобіля на облік. Тільки це дає право на оформлення страховки ОСАЦВ. Як відомо, без страховки авто на облік в ГИБДД не поставлять.
Раніше порядок був інший: купуєте поліс, ставите авто на облік, проходите ТО.
Тепер порядок наступний: техогляд - поліс - реєстрація.
При покупці нової машини, автосалони будуть надавати відповідні документи (талон ТО). Ви тільки оплачуєте поліс ОСАГО і з ним їдете на реєстрацію.
Для ненових автомобілів процедура інша: новий власник з паспортом транспортного засобу повинен з'явитися на пункт техогляду. Пред'явити особистий паспорт, договір купівлі-продажу, якщо є. Якщо автомобіль переданий за дорученням, водій повинен представити власний паспорт, довіреність і свідоцтво про реєстрацію автомобіля.

6. Терміни усунення несправностей, виявлених ТО

20 днів дається власникові транспорту на усунення несправності, виявленої при проходженні першого огляду, і на повторний технічний огляд. Приїхавши на повторний огляд до того ж оператору, водій сплатить лише фактично наданий обсяг послуг або внесе плату за нову процедуру техогляду, якщо звернеться до іншого «оглядач». Якщо ви не вклалися в 20-денний термін, то доведеться пройти всю процедуру техогляду заново і за повну вартість.

Техогляд у 2012 році

В кінці 2011 року почалися чутки, що з січня 2012 року у автомобілістів виникнуть проблеми з проходженням техогляду, тому що вся інфраструктура, яка забезпечує проходження техогляду за новими правилами, ще не готова до роботи. Таким чином, не пройшовши ТО, водії не зможуть оформити поліс ОСАГО, а значить і керувати автомобілем вони теж не зможуть.

Практично так і вийшло. З 1 січня 2012 року автомобілісти задумалися про проходження ТО і зрозуміли, що система ще толком не працює. Аналогічно подумали і працівники станцій техогляду. Раніше заявлялося, що проводити технічний огляд будуть приватні організації, але до початку 2012 року виявилося, що ні в однієї ще немає ліцензії на здійснення цієї діяльності. Таким чином, пройти техогляд в січні 2012 можна лише на старих станціях. До всього цього можна приплюсувати відсутність єдиної електронної бази, яку так сильно анонсували, і відсутність талонів ТО нового зразка, в результаті чого автомобілістам видавали старі. Загалом, сказати що реформа вдалася - не можна.

Однак, керівництво ДАІ стверджує, що справи йдуть нормально, і всі ці тимчасові недоробки - цілком собі природний процес. Тільки не зовсім зрозуміло, чому за весь цей час не вдалося привести нову систему до нормального працює увазі. Таке відчуття, що керівництво автоінспекції дізналося про нововведення пару тижнів назад.

Техогляд відмінено з 4 червня 2011

27 травня 2011 року в «Российской газете» було офіційно опубліковано постанова уряду РФ N 413 , Яке вступає в чинності 4 червня цього ж року. Постанова про мораторій техогляду підписано главою уряду Володимиром Путіним 24 травня. З цього дня термін дії талонів техогляду продовжується на рік з 2011 року. Тобто талони ТО, які закінчуються в 2011 році, міняти не доведеться, вони автоматично продовжуються на 12 місяців. Під мораторій потрапляють легкові автомобілі, причепи і напівпричепи масою не більше 3,5 тонни, а також всі мотоцикли. Крім того, техогляд нових машин (до 1 року) буде здійснюється при їх реєстрації в ГИБДД без інструментального контролю. Це тимчасовий захід уряду щодо вирішення проблем техогляду. Надалі планується проводити процедуру техогляду за спрощеною схемою, яка в даний момент опрацьовується і буде прийнята в 2012 році. Поки розглядаються варіанти виведення техогляду «з-під поліції», а саму процедуру отримання талона ТО планують поєднати з укладенням договору про страхування автоцивільної відповідальності (ОСАЦВ).

Таким чином, автомобілісти, в цьому 2011 році планували пройти техогляд, можуть цього не робити. Але якщо ви власник автомобіля, призначеного для комерційних перевезень та підприємницької діяльності, талон отримувати все ж доведеться. За талоном ТО повинні звернутися і власники вантажних автомобілів, автомобілів для перевезення пасажирів з більш 8-ю сидіннями (крім місця водія), транспортних засобів і причепів до таких, призначених для небезпечних вантажів, а також всі талончик і раніше, зобов'язані отримувати власники автомобілів з спецсигналами і навчальних машин автошкіл.
Примітно, що подібний мораторій вже застосовується на Україні і в Грузії. А також цілих 13 штатів США планують відмовитися від проведення техогляду автомобілів.
На що необхідно звернути увагу автовласникам?
Згідно з Міжнародною угодою про регулярні перевірки автомобілів, при в'їзді в будь-яку країну на кордоні можуть перевірити талон техогляду. Що робити власникам автомобілів, які потрапляють під мораторій на ТО?
- У кожній європейській країні діє стандартний порядок проходження техогляду. Міжнародна угода Росія підписала ще в 1997 році. Тому з простроченим талоном про техогляд автомобіль справді не пропустять через європейський кордон. Автовласникам, які збираються за кордон, необхідно звернутися в ГИБДД, де їм видадуть новий дублікат талона ТО, продовжений до 2012 року, натомість формально простроченого. При зверненні в ГИБДД ви пишете заяву і оплачуєте держмито 300 руб.
згідно з чинною редакції КпАП , За їзду на транспортному засобі, що не пройшов техогляд, накладається штраф від 500 до 800 руб., А також зняття номерів. Будь-автоінспектор, посилаючись на кодекс, тепер матиме право штрафувати порушника?
- ГИБДД запевнило, що з моменту виходу постанови про мораторій в регіональні підрозділи були направлені докладні письмові роз'яснення. Все автоінспектори оповіщені, що водії, які керують автомобілем з талоном ТО за 2010 рік (термін дії якого закінчився в 2011 році), не відносяться до правопорушників і не потрапляють під адміністративну відповідальність.
Як бути, якщо талон техогляду транспортного засобу закінчується в травні 2011? Чи необхідно до вступу в силу постанови про мораторій (до 4 червня) пройти ТО?
- Постанова також поширюється на транспортні засоби, які за термінами повинні проходити техогляд в червні, до вступу в силу постанови. Талон обмежується певним місяцем. Тому ті, хто в червні збирався на черговий техогляд, також звільняються від цієї необхідності ще на рік.
Яка процедура проходження техогляду для комерційного і пасажирського транспорту?
- Схема і терміни проходження ТО для вантажних, пасажирських і комерційних авто та ж, що і раніше: огляд авто, держмито, усунення недоліків, талон ТО. Також техогляд продовжує проводитися і для автомобілів, з яких автоінспектори вже зняли номери за прострочений техогляд, тонування не по ГОСТу і інші порушення технічного стану.

Ірина Калина,
28 травня 2011 року.

Як буде проходити техогляд

| Проект Федерального закону Російської Федерації Про технічний огляд транспортних засобів |

28.04.11 президент РФ Д. А. Медведєв заявив, що необхідна реформа або повне скасування техогляду, тому що на даний момент він не виконує своїх прямих обов'язків - недопуск несправних автомобілів до пересування по дорогах країни. Була висунута ідея, обговорювана ще раніше, з передачі техогляду в руки приватних компаній.
подробиці >>>

02.07.2010 депутати Держдуми РФ прийняли в першому читанні законопроект, згідно з яким техогляд передається в руки приватних компаній. Раніше ТО був повністю підвладний ГИБДД, але депутати вирішили, що техогляд повинні проводити комерційні компанії. Подробиці можна прочитати в новинах >>>
Кінець плутанині з техоглядом поклав прем'єр-міністр Росії Володимир Путін. За його ініціативою було прийнято постанову, яка скасовує техогляд на один рік. Таким чином, автомобілі, що мають талон ТО на 2011 рік, можуть не проходити ТО на 2012 рік. Скасовано ТО і для нових машин. Отримати талон вони можуть без технічного огляду автомобіля.
текст постанови від 24 травня 2011 року >>>
Інші цікаві матеріали на тему техогляду Дивіться також:
Правила заміни вклеюється автоскла

Цікаве по темі

Статті схожої тематики: Новини по темі:

Які нововведення вніс в техогляд цей закон?
На що необхідно звернути увагу автовласникам?
Що робити власникам автомобілів, які потрапляють під мораторій на ТО?
Будь-автоінспектор, посилаючись на кодекс, тепер матиме право штрафувати порушника?
Як бути, якщо талон техогляду транспортного засобу закінчується в травні 2011?
Чи необхідно до вступу в силу постанови про мораторій (до 4 червня) пройти ТО?
Яка процедура проходження техогляду для комерційного і пасажирського транспорту?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей