* Политика новости » Банки »

* *

Навісні кухонні шафи

  1. Правильне розміщення шафок на кухні - запорука комфорту
  2. Навісну шафу: конфігурація
  3. Дизайн і колірне рішення

Кухонні шафи істотно полегшують завдання розстановки посуду та інших побутових предметів. Не кожному чоловікові зрозуміти, наскільки важливо охоронниці вогнища забезпечити правильну атмосферу на кухні . Проводячи в цьому приміщенні більшу частину часу, жінка повинна і психологічно, і фізично відчувати себе комфортно. Сучасна різноманітність кухонних гарнітурів дозволяє робити зручні і функціональні предмети меблів на замовлення, оптимально підлаштовуючись під вимоги кожного покупця.

кухні

Правильне розміщення шафок на кухні - запорука комфорту

Не кожна жінка може похвалитися просторою кухнею, а ось достатком посуду і інших корисних і дрібних аксесуарів на ній - кожна друга. Розмістити все це буває проблематично, а забезпечити зручність експлуатації - і поготів. Саме тому раціональне розміщення шаф на кухні вкрай важливо.

Всі кухонні гарнітури складаються з підлогових і настінних шаф. І хоча комплектацію можна вибрати самостійно, навряд чи хтось вважає за краще обладнати приміщення виключно меблями одного типу. Це правильно: по-перше, шаф одного типу може виявитися недостатньо, а, по-друге, зберігати тендітну посуд в нижній частині шафи незручно і небезпечно (особливо якщо в будинку є дитина).

Шафа кухонний навісний дозволяє розташувати безліч предметів, не займаючи при цьому простір. Глибина його зазвичай становить 30 - 50 мм. При бажанні цей параметр можна зменшити або збільшити, головне, щоб цей показник не перевищував глибини стільниці.

Зберігати посуд на рівні очей дуже зручно. В іншому випадку доведеться нахилятися за кожною чашкою або тарілкою. В нижніх шафах краще розміщувати важкі предмети - каструлі, миски, кухонну техніку - то, що використовується раз в кілька днів.

В нижніх шафах краще розміщувати важкі предмети - каструлі, миски, кухонну техніку - то, що використовується раз в кілька днів

Навісну шафу: конфігурація

Висота навісних шаф в стандартній комплектації може складати 36, 72 і 92 см. Хоча за індивідуальним проектом її можна зробити будь-хто. Робити шафи занадто високими має сенс в тому випадку, якщо Ви плануєте зберігати в них масивні і високі предмети. Тільки уявіть, як Ви будете дотягуватися до верхньої полиці, якщо на кухні буде встановлено тумби, потім ще залишатися простір для робочої стінки (близько 60 см), і потім будуть вішатися настінні.

Зберігати на надто високо розташованих полицях шаф вийде, швидше за все, те, що практично ніколи не використовується. Як показує практика, полки, що знаходяться під стелею, або пустують, або порошаться, заповнені всім тим, від чого давно можна позбутися. І подумайте: чи готові Ви за будь-якої необхідності використовувати стілець, щоб дістати стоїть на верхній полиці річ? Якщо немає - підбирайте висоту меблів з урахуванням цього моменту.

навісні кухонні шафи бувають вертикальними і горизонтальними, одно- і двухдвернимі, кутовими і лінійними, торцевими. Кількість полиць в них може варіюватися, оптимальний варіант потрібно підбирати виходячи з того, що буде зберігатися в шафі. Так, для ємності з масивної посудом цілком вистачить однієї розділяє полки, для дрібних предметів, тарілок-двох. Якщо в шафі будуть зберігатися високі пляшки, можна не робити полку взагалі.

Вертикальні настінні шафи трохи дешевше горизонтальних, оскільки по-друге використовується більш складний механізм, що забезпечує плавне відкривання дверцят і фіксацію її в верхньому положенні. Горизонтальний ящик зі звичайними петлями купувати безглуздо, адже доведеться однією рукою притримувати відчинені дверцята, а другий діставати потрібні предмети. У горизонтальних, як правило, не роблять полиць.

У горизонтальних, як правило, не роблять полиць

Зазвичай навісні шафи комбінують. На один вертикальний доводиться два горизонтальних. Саме дверцята горизонтальних ящиків найчастіше роблять зі склом. Це красиво, але непрактично. Розташувавши навісну шафу зі склом поруч з плитою і витяжкою, Ви отримаєте зовсім радує результат: на поверхні буде видно наліт і краплі жиру.

Горизонтальні шафи бувають тільки однодверними, а ось вертикальні оснащуються і двома стулками. Навісна двухдверная модель більш містка. Часто в таких обладнають сушку для посуду. Однодверні розміщують там, де немає можливості помістити велику секцію.

Навісний кутовий шафа дозволяє раціонально використовувати простір. Він місткий, зазвичай використовується для зберігання мелкогабаритной посуду або харчів. Якщо мийка розташовується в кутку, така шафа можна відвести під сушку для посуду. Зручно, коли вона розташовується відразу над мийкою - не потрібно бігати з мокрими тарілками від ящика до ящика.

Торцеві шафи служать переважно для зберігання дрібних кухонних аксесуарів, спецій і декоративних елементів. Вони мають закруглену або зрізану форму і не дуже місткі. І настінні, і підлогові торцеві шафи часто роблять з відкритими полками , Без дверцят.

Як вибрати кухонну шафу:

  1. Визначтеся з комплектацією шафи: скільки буде потрібно вертикальних і горизонтальних, чи будуть торцеві. Продумайте, що де будете зберігати, так легше зорієнтуватися.
  2. Визначте комфортну висоту шафок. Треба зуміти добре дотягнутися хоча б до верхньої полиці, і трохи - до другої.
  3. Для визначення комфортної глибини навісної шафи можна розділити навпіл глибину стільниці. Якщо її розміри становлять 60 см, то оптимальна глибина навісних меблів буде дорівнювати 30 см.
  4. Не купуйте багато шаф зі скляними дверцятами, якщо не готові відтирати їх від кіптяви. В крайньому випадку, вибирайте матове скло.

Встановлюючи навісні шафи на кухні, пам'ятайте і про освітлення. Основного джерела світла буде недостатньо, оскільки Ви будете стояти до нього спиною при готуванні. Відповідно, навісні меблі потрібно буде обладнати підсвічуванням. Вона може бути організована як по периметру шаф, так і в окремих місцях.

Дизайн і колірне рішення

Визначення дизайну кухонних шаф для конкретної кухні - нелегка, але цілком посильне для кожного завдання. Вибирайте оформлення шафи, відштовхуючись в першу чергу від:

  • стилістики інтер'єру;
  • габаритів приміщення.

Якщо Ваша зона готування має не зовсім видатні розміри, тоді краще вибрати кухонну шафу, виконаний у світлих тонах. Це може бути білий, бежевий або будь-який інший, що не створює різкого контрасту із загальним фоном колір. Таке колористичне вирішення фасадів та корпусу допоможе полегшити масивний вигляд навісного елемента кухонного гарнітура і візуально збільшити простір.

Відмінним дизайнерським прийомом, використовуваним в сучасній кухні, є комбінування кольорів. Сьогодні дуже популярні варіації білого і червоного, бірюзового і коричневого в оформленні меблів, і шаф в тому числі. При контрастному комбінуванні найбільш світлі фрагменти кухонного гарнітура краще зробити навісними, а темні - підлоговими. Організований таким чином інтер'єр буде гармонійно сприйматися і збереже правильний баланс пропорцій.

Організований таким чином інтер'єр буде гармонійно сприйматися і збереже правильний баланс пропорцій

Крім чергування квітів, сучасні варіанти кухонного дизайну пропонують досить цікаві поєднання різних матеріалів і покриттів. Сьогодні вже нікого не здивувати шафою з ламінованим глянцевим фасадом, що встановлений поряд з робочим столом, виконаним з масиву дерева з нарочито грубої, необробленої поверхнею.

Численні модні журнали диктують споживачам постійно мінливі правила і тенденції дизайну, демонструючи на своїх сторінках фото яскравих і привабливих, але не завжди доречних в реальному житті образів. Шопінг-клуб WESTWING пропонує своїм клієнтам не гнатися за модою, а створювати власний стиль комфортної і затишної кухні. Надихайтеся яскравими ідеями і втілюйте їх за допомогою ексклюзивних товарів, які можна купити не виходячи з дому. Ставши передплатником нашого клубу, Ви дізнаєтеся ще й про те, як вибрати м'які меблі для кухні, варто віддавати перевагу стільців і як раціонально розділити приміщення на зони. Актуальні ідеї для дому та оригінальні способи зробити приміщення унікальним - все це доступно в шопінг-клубі WESTWING.

І подумайте: чи готові Ви за будь-якої необхідності використовувати стілець, щоб дістати стоїть на верхній полиці річ?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей