* Политика новости » Банки »

* *

Вибираємо комп'ютерний стіл для школяра

  1. Як вибрати зручний стіл для дитини чи підлітка?
  2. Який стіл вибрати для дитини-шульги?
  3. Де повинен стояти комп'ютерний стіл першокласника?
  4. Куди поставити стіл для двох дітей?

Зручний комп'ютерний стіл - невід'ємна частина інтер'єру кімнати будь-якого підлітка. У цій статті ми поговоримо про те, як вибрати відповідну модель, на які столи звертати увагу якщо школяр - лівша, куди поставити такі меблі і які вимоги висувати до покупки. Зручний комп'ютерний стіл - невід'ємна частина інтер'єру кімнати будь-якого підлітка

Якщо у Вас є дитина шкільного або дошкільного віку, то без зручного письмового або комп'ютерного столу йому точно не обійтися. Про те, в чому полягає відмінність ці моделей один від одного ми вже говорили в попередній статті, з який Ви можете ознайомитися тут .

Бажання вчитися, посидючість і продуктивність школяра безпосередньо залежить від того, наскільки зручний у нього робоче місце, зокрема - стіл.

Облаштування робочого місця - важливий крок на шляху створення не тільки вдалого інтер'єрного рішення, але і сприятливою для навчання і дозвілля атмосфери. Діти не тільки займаються уроків, сидячи за комп'ютером, але ще і відпочиваю за ним. Саме тому до вибору столу потрібно підходити відповідально.

Як вибрати зручний стіл для дитини чи підлітка?

Ми наведемо 5 важливих критеріїв вибору комп'ютерного столу. Керуючись ними, Ви зможете максимально швидко зробити успішний вибір. Купівлею залишаться задоволені всі - і батьки, і їхні діти.

Купівлею залишаться задоволені всі - і батьки, і їхні діти

Чим більше стільниця - тим краще. І тут абсолютно не важливо вибираєте ви письмовий або комп'ютерний стіл. Адже чим більше стільниця - тим більше речей на ній можна розташувати. Але тут не варто перегинати палицю. Слідкуйте за тим, щоб Ваше чадо не розставляло на її поверхні непотрібні речі, в тому числі іграшки. Краще поставити поблизу біля монітора горщик з домашнім рослиною. Таким чином, Ваш школяр або школярка зможуть перевести погляд і розслабити очі.

Таким чином, Ваш школяр або школярка зможуть перевести погляд і розслабити очі

Звертайте увагу на кількість ящиків і інших секцій. Як всі ми знаємо - у школярів завжди багато канцелярського приладдя, книг та інших речей. Для всіх них має знайтися своє власне місце в столі. Книги повинні лежати на одній полиці, зошити - на інший, а канцелярія - зберігатися на третин. Це важливо не тільки для того, щоб на столі завжди був порядок. Так Ви зможете привчити чадо впорядковувати свої шкільне приладдя для більш ефективного навчання.

Так Ви зможете привчити чадо впорядковувати свої шкільне приладдя для більш ефективного навчання

Багатофункціональність - важлива риса для комп'ютерного столу. Особливо актуальною вона стає в тому випадку, якщо метраж кімнати строго обмежений. Коли кожен квадратний метр на рахунку, важливо звертати увагу саме на функціональність і ергономічність меблів, в тому числі і корпусних. Підбирайте стіл з надставкою, вбудованими шафами або полицями. Таким чином, Ви істотно заощадите місце в кімнаті і розподіліть всі необхідні атрибути, включаючи техніку.

Таким чином, Ви істотно заощадите місце в кімнаті і розподіліть всі необхідні атрибути, включаючи техніку

Цікавтеся думкою своєї дитини. Якщо Ви хочете, щоб йому подобалося перебувати у власній кімнаті, щоб він прагнув проводити час за уроками або іншої корисної діяльністю - запитаєте, який комп'ютерний стіл хоче він? З появою онлайн-шопінгу це стало так просто! Все, що для цього необхідно зробити - відкрити каталог і показати йому фото. Вибір він може зробити сам. А Ви, як грамотний батько, підштовхнете і направите його до правильного рішення.

А Ви, як грамотний батько, підштовхнете і направите його до правильного рішення

Правильно підбираємо колір. Комп'ютерний стіл не повинен бути занадто строкатим або яскравим. В такому випадку, він буде відволікати увагу і розсіювати його. Відмінно підійдуть моделі в зелених, бежевих, кремових тонах. Вітаються забарвлення натурального дерева.

Який стіл вибрати для дитини-шульги?

Для школяра потрібно забезпечити всі необхідні умови для успішного навчання. Його робоче місце повинно бути максимально адаптовано під його потреби. А все для того, щоб він відчував себе комфортно і не відволікався на незручні ящики або шафки.

  • Ставимо письмовий стіл праворуч від вікна. Це одне з головних відмінностей. У правшів, джерело світла повинен падати зліва. Стало бути, у лівшів все буде навпаки. Допускається, якщо світло буде падати прямо. Але це суто індивідуальна думка. У багатьох дітей таке розміщення може викликати дискомфортні відчуття.
  • Всі ящики і шафки повинні розташовуватися зліва. Орні дверці повинні відкриватися зліва-направо. Ви можете замовити комп'ютерний стіл з пересувною тумбою, яка буде викочуватися з-під столу в зручне для школяра місце.
  • Який кутовий стіл вибрати? Якщо хочете купити кутовий комп'ютерний стіл, то звертайте увагу на вироби з правим поворотом. При такій конфігурації тумба і ящики розміщуються зліва.
  • Які повинні бути столи з надбудовами? У стандартній модифікації всі полки і ящики розташовуються таким чином, щоб до них було зручно дотягнутися правою рукою. Як Ви зрозуміли, для лівші вони повинні розташовуватися зліва.
  • Куди ставити монітор і системний блок? Ці елементи повинні розташовуватися по праву сторону. Отвори для проводів теж потрібно перенести вправо. Якщо Ви підбираєте стіл для ноутбука, то всі ці елементи Вам не важливі. Плюс, такі вироби коштують трохи дешевше, так що Ви зможете заощадити на покупці.

Де повинен стояти комп'ютерний стіл першокласника?

З перших днів у школі, очі Вашої дитини будуть відчувати велике навантаження. Тому дуже важливо подбати про облаштування саме правильного робочого місця. Ось кілька рекомендацій, які допоможуть Вам впоратися з цим завданням.

Ось кілька рекомендацій, які допоможуть Вам впоратися з цим завданням

Краще розташувати стіл біля вікна. При цьому, природне світло повинне падати зліва (для правші) або праворуч (для лівші). Настільну лампу або інші додаткові джерела освітлення слід розташовувати з аналогічною боку.

Настільну лампу або інші додаткові джерела освітлення слід розташовувати з аналогічною боку

Можна поставити письмовий стіл біля стіни, посеред неї. Це дуже зручно, адже до нього можна підходити з будь-якій зручній боку. Батькам відразу буде видно, чим зайнятий їх дитина. Але з іншого боку -розташування в кутку буде більш комфортним. Адже дітям потрібно відчувати себе захищено, а відсутність стін збоку або опори ззаду цьому не посприяють.

Адже дітям потрібно відчувати себе захищено, а відсутність стін збоку або опори ззаду цьому не посприяють

Не потрібно обладнати робоче місце навпроти дверей. Причому, небажано щоб вона перебувала ні позаду, ні попереду столу. Вхідні двері в кімнату буде відволікати і викликати почуття занепокоєння.

Вхідні двері в кімнату буде відволікати і викликати почуття занепокоєння

Якщо метраж обмежений і для стола не знайдеться місця біля вікна або в кутку під стіною, тоді встановлюйте його таким чином, щоб вхідні двері перебувала збоку. Дитина зможе повернути голову і подивитися, хто увійшов. Це найоптимальніший варіант в таких умовах.

Куди поставити стіл для двох дітей?

Вибираючи комп'ютерні або письмові столи для двох дітей керуйтеся головним правилом - дотримуйтесь особистий простір кожного. Розташувати його можна біля вікна, уздовж стіни або поперек кімнати, розділяючи її на функціональні зони. На фото Ви можете побачити кілька цікавих рішень для інтер'єру дитячої з двома робочими місцями.

На фото Ви можете побачити кілька цікавих рішень для інтер'єру дитячої з двома робочими місцями

Вибирайте меблі разом зі своїми дітьми, і Ви точно не прогадаєте! Гарного Вам настрою і приємних покупок!

Як вибрати зручний стіл для дитини чи підлітка?
Який стіл вибрати для дитини-шульги?
Де повинен стояти комп'ютерний стіл першокласника?
Куди поставити стіл для двох дітей?
Як вибрати зручний стіл для дитини чи підлітка?
Якщо Ви хочете, щоб йому подобалося перебувати у власній кімнаті, щоб він прагнув проводити час за уроками або іншої корисної діяльністю - запитаєте, який комп'ютерний стіл хоче він?
Який стіл вибрати для дитини-шульги?
Який кутовий стіл вибрати?
Які повинні бути столи з надбудовами?
Куди ставити монітор і системний блок?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей