* Политика новости » Банки »

* *

Стіл для двох дітей - варіанти компонування

 1. Еволюція столу в дитячій кімнаті для двох дітей
 2. Основні варіанти розташування столів для двох дітей
 3. Єдиний стіл для двох дітей уздовж вікна
 4. Стіл уздовж стіни по одній лінії
 5. Столи розташовані обличчям один до одного
 6. Столи розташовані спиною один до одного
 7. Кутовий Г-подібний стіл для двох дітей
 8. Т-подібний стіл для двох дітей
 9. Стіл для двох дітей на першому поверсі ліжка-горища
 10. Стіл для двох дітей над спальними місцями
 11. Незвичайні столи для двох дітей

Якщо у вас двоє дітей , То при облаштуванні дитячої одним з ключових моментів буде питання про те, як розташувати стіл для двох дітей найкращим чином. Чи варто купувати два робочих стола, якщо навіть один займає досить велику площу кімнати? Які варіанти компоновки, розміщення і стилістичного рішення можна придумати? Давайте спробуємо розібратися і систематизувати способи організації робочого місця для двох дітей. До речі, хороші письмові столи для двох за приємними цінами ви можете знайти в інтернет-магазині Купістол .

Купістол

Еволюція столу в дитячій кімнаті для двох дітей

Говорячи про столі, ми маємо на увазі стільницю, розташовану на опорах. Ні про форму, ні про призначення столу, ні про його висоті по одному слову «стіл» ми здогадатися не зможемо. А адже в кімнаті, де знаходиться відразу двоє дітей, може бути і кілька столів: журнальний в околокроватной зоні, комп'ютерний для старших школярів, столик для творчості у малюків, письмові столи у молодших школярів. І з кожним віковим відрізком, пройденим вашими дітьми, стіл в дитячій повинен видозмінюватися. Спочатку це зручний і невеликий столик для ліплення, малювання і творчості юних леді та джентльменів. У цьому випадку підійде звичайний дитячий стіл з двома стільцями.

Цей креативний і незвичайний предмет інтер'єру дитячої для двох малюків може стати справжньою окрасою кімнати.

Основні проблеми при розстановці виникають в тому випадку, коли планується дитяча для двох дітей, які вже вчаться в школі. В цьому випадку вдала компоновка меблювання в дитячій здатна вирішити безліч складних питань.

Основні варіанти розташування столів для двох дітей

При плануванні дитячої, столи для двох дітей будуть наступним за важливістю питанням після організації спальних місць. Незважаючи на багатство інтер'єрних рішень, все численні варіанти розміщення столів можна звести всього до кількох варіантів, кожен з яких має як свої переваги, так і свої недоліки. Давайте розглянемо докладніше кожний з варіантів, які передбачає стіл для двох дітей. Можливо, ви відкриєте для себе варіант, про який раніше інеї думали, а може, утвердитесь в уже прийняте рішення.

Єдиний стіл для двох дітей уздовж вікна

Цей варіант практично ідеальний - адже простір поруч з підвіконням використовується вкрай рідко, до того ж при такому розташуванні є чудове освітлення робочої поверхні за допомогою природного світла.

Столи, які є заміною підвіконня і розташовуються уздовж всього вікна, найчастіше виготовляють на замовлення, з урахуванням всіх особливостей дитячої кімнати. Але народні умільці можуть зробити такий стіл для двох дітей з кухонної стільниці і хромованих опор, які можна купити в будь-якому будівельному супермаркеті.

Логічно об'єднувати робочі місця для дітей з системою зберігання. Найбільш часто зустрічаються випадки, коли з боків від вікна розташовуються книжкові шафи, а посередині столу - тумба, що розділяє довгий стіл на два місця. Діти в цьому варіанті можуть виконувати домашні завдання одночасно, нітрохи не заважаючи один одному.

Однак і така, здавалося б, ідеальне планування має свої недоліки.

 • Перш за все, через вікна може тягнути протягом, а відповідно ваші діти можуть застудитися, тому поставтеся відповідально до якості вікон і часу провітрювання.
 • Враховуйте в плануванні і радіатор опалення - його можна закрити декоративними гратами або залишити як є. Головне - щоб стіл не заважав теплообміну, а сам радіатор - дітям.
 • Приготуйтеся до того, що догляд за кімнатними квітами стане проблемним, а штори або жалюзі не повинні бути нижче рівня столу.
 • Якщо дитяча має вихід на балкон, то довжина столу може виявитися недостатньою для двох робочих місць. В цьому випадку, можна перейти до описаної нижче кутовий плануванні. Якщо ж довжини столу до балкона вистачає, то не забудьте скруглить кут стільниці.

Стіл уздовж стіни по одній лінії

Якщо ми вже все розповіли про столи для двох дітей, розташовані уздовж вікна, то це розташування робочих місць на перший погляд мало чим відрізняється. Однак є і принципові відмінності. Стіл для двох ваших дітей, розташований уздовж однієї із стін, з'їдає набагато більше корисного простору дитячої, але компенсує це можливістю розмістити підвісні системи зберігання, книжкові полиці і інші зручні дрібниці.

Тут немає перепаду температур від радіатора і вікна, а температура цілком комфортна. Зате немає і природного освітлення від вікна для обох дітей.

Однак в квадратних кімнатах таке планування виглядає просто відмінно! За рахунок такого розташування столу дитяча набуває гармонійний простір і додатковий затишок.

За рахунок такого розташування столу дитяча набуває гармонійний простір і додатковий затишок

Столи розташовані обличчям один до одного

Незвичайне планування, однак, вона не позбавлена ​​своєї принади. Цікаве рішення, яке повністю підтримується всіма психологами світу. Перебуваючи обличчям один до одного, діти стають ближче і рідніше. Але цей чудовий факт має і зворотну сторону - так вашим школярам простіше балуватися і пустувати, бачачи безпосередню реакцію брата або сестри.

Ідеальним рішенням буде не суцільна перегородка між столами, яка розмежує простір ваших дітей. Іноді в ролі перегородки виступає книжкова полиця.

Істотним мінусом може стати той факт, що при такій розстановці столів для двох дітей, вони з'їдають великий шматок життєвого простору в дитячій кімнаті, а вона у нас і без того мала.

Столи розташовані спиною один до одного

Столи, розташовані уздовж протилежних стін, дуже часто зустрічаються в дитячих кімнатах. Це планувальне рішення має масу достоїнств, однак тут варто відзначити, що це не один стіл для двох дітей, а два окремих письмових столу.

Така розстановка врівноважує особистий простір обох дітей, і допомагає їм не відволікатися на брата або сестру в процесі навчання. Але якщо столи розташовані дуже близько один до одного, діти можуть стукатися кріслами і заважати сусідові. Тоді столи можна просто зрушити по осі відносно один одного.

Кутовий Г-подібний стіл для двох дітей

В даному випадку мається на увазі стіл у формі літери «Г». Примітна така конструкція столу тим, що зайнятий один вільний кут кімнати, залишаючи все інше простір дитячої кімнати вільним.

Головне, щоб крісла дітей, як і у варіанті, коли діти повернені спиною, не билися один об одного.

Зауважте, що такий стіл зовсім не обов'язково ставити в кут - він може розмежовувати зону гри від навчальної зони однієї з стільниць. І не забудьте забезпечити цей стіл системами зберігання і тумбочками.

І не забудьте забезпечити цей стіл системами зберігання і тумбочками

Т-подібний стіл для двох дітей

Якщо взяти два ергономічних комп'ютерних столу і розгорнути їх торцями один до одного, вийде велике і зручне робоче місце для школярів, що нагадує обрисами букву «Т».

Такі столи чудово підходять для школярів, яким необхідні не тільки письмові столи, а й потрібна можливість розмістити два комп'ютера. Монітор, стаючи в кут такого столу, дозволяє зберегти простору робочу поверхню для письма та навчання.

Стіл для двох дітей на першому поверсі ліжка-горища

Деякі батьки вважають за краще перенести спальні місця своїх чад на другий поверх ліжка-горища, звільнивши місце внизу для двох зручних робочих столів.

При такому плануванні діти мають суто індивідуальний простір, що дуже цінно в скромних за габаритами дитячих кімнатах. Однак таке робоче місце може бути задушливим і темним. Необхідно розташувати ліжка-горища так, щоб був оптимальний повітрообмін, і при цьому потурбуватися додатковим освітленням для столу.

Стіл для двох дітей над спальними місцями

Цікаве рішення пропонують дизайнери для невеликих дитячих. При необхідності, спальні місця ховаються під подіумом, на якому і розташований робочий стіл для обох дітей. В цьому випадку істотно заощаджується простір кімнати, але немає травмонебезпечно і громіздкого другого ярусу.

Якщо є можливість вдатися до таких масштабних робіт, як зведення полого подіуму, рішення здається практично бездоганним.

Незвичайні столи для двох дітей

Іноді стандартні рішення можуть не підходити вашій родині, тоді варто придумати свій, особливий стіл для двох дітей, який буде ідеальний для ваших школярів. Можливо, ви надихнете кого-небудь так само, як надихають нас ці люди, які створили нетрадиційні, але дуже цікаві рішення для своїх дітей.

Чи варто купувати два робочих стола, якщо навіть один займає досить велику площу кімнати?
Які варіанти компоновки, розміщення і стилістичного рішення можна придумати?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей