* Политика новости » Банки »

* *

Дизайн дитячих кімнат для різностатевих дітей - зонування

 1. Завдання - дизайн кімнати для різностатевих дітей
 2. Прийоми зонування дитячої кімнати
 3. Геометрія зонування дитячої для дівчинки і хлопчика
 4. паралельне зонування
 5. перпендикулярне зонування
 6. Зонування під кутом
 7. Зонування «вагончик»
 8. Меблі для дитячої з двома різностатевими дітьми

Непроста і в той же час цікава задача - створити дизайн дитячих кімнат для різностатевих дітей. Фото готових проектів дадуть вам напрямок. У кімнаті має бути комфортно обом дітям, тому від чисто дівочих і чисто хлоп'ячих ідей варто відмовитися. Також відкиньте типово дитячі ідеї - ваші малюки незабаром виростуть, інтер'єр також повинен «вирости» разом з ними. Пропонуємо оцінити безліч унікальних варіантів з фото, щоб облаштувати такий інтер'єр, який потрібен вам.

Пропонуємо оцінити безліч унікальних варіантів з фото, щоб облаштувати такий інтер'єр, який потрібен вам

Завдання - дизайн кімнати для різностатевих дітей

Дизайн дитячої кімнати для різностатевих дітей враховує особливості кожної дитини. Про всю нюансах варто подбати заздалегідь, поки діти ще маленькі і ця різниця поки не так очевидна. Дівчинці і хлопчикові потрібна своя відокремлена від загальної площі територія. Створюваний інтер'єр кімнати для хлопчика і дівчинки повинен давати хоча б часткову можливість усамітнитися.

Яким умовам повинен відповідати інтер'єр для двох різностатевих дітей:

 • Візуально ділити кімнату у вигляді двох зон;
 • Забезпечувати можливість усамітнення для кожної дитини;
 • Враховувати інтереси двох дітей;
 • Бути практичним і функціональним.

Нічого нездійсненного в подібному завданні немає, кімнату можна зробити універсальною за віком і розділити на зони для двох дітей. Ідеї ​​на фото зорієнтують вас в тому, які прийоми допоможуть трансформувати інтер'єр. Зупинимося докладніше на кожному з варіантів з докладним описом і корисними порадами.

Прийоми зонування дитячої кімнати

Існує багато способів розділити інтер'єр на функціонально різні зони. У нашому випадку мова йде про двох зонах в кімнаті для хлопчика і дівчинки. Цей варіант можна здійснити і в великих приміщеннях, і в тому випадку, якщо кімната маленька. Потрібно тільки використовувати особливу геометрію зонування в кожному окремому випадку.

Прийоми, що допомагають розділити інтер'єр на зони:

 • Кольорове комбінування: стіни, підлогу, постільна білизна, картини, фіранки різних кольорів і тематики;
 • Фізичне розділення: перегородки, ширми, етажерки, шторки, балдахіни різної конструкції;
 • Зонування за допомогою меблів: ліжка з високими узголів'ями, стіл, тумба, шафа і т. Д.

Оформлення в різних кольорах відмінний спосіб візуального зонування. Це може бути фарба різного тону: кремова і ніжно-блакитна, бірюзова і лавандова і інші поєднання. Шпалери з різним малюнком найбільш простий варіант створення двох зон. Як поєднувати шпалери, дивіться на фото кращих прикладів дизайну.

Всі ці прийоми можна поєднувати один з одним в тій чи іншій мірі, а також використовувати самостійно.

Рекомендуємо прочитати: Оздоблення кімнати хлопчика підлітка: вибір шпалер

Геометрія зонування дитячої для дівчинки і хлопчика

Інтер'єр для двох різностатевих дітей практично необмежений в способах розміщення меблів і різних стилістичних прийомах.

паралельне зонування

Ліжка знаходяться у протилежних стін, а сама кімната розділена на 2 частини вздовж. Цей спосіб втілимо в тих випадках, коли дитяча для різностатевих дітей має площу від 14 м2 і не витягнута подібно вагону.

Біля вікна стоїть облаштувати місце для навчання, а ліжка розмістити вздовж стін, так само як і шафки для одягу. Не варто забувати і про ігровій зоні для обох дітей у вільному просторі, де потрібно покласти теплий килимок, ігрову намет або ящик для іграшок.

Шпалери краще використовувати різного кольору, але одного малюнка. Наприклад, на одну стіну наклеїти шпалери в смужку лілового кольору (для дівчинки), іншу - ніжно-бірюзового (для хлопчика). Але можна зробити і по-іншому, розділяючи підлогу - повністю або за допомогою килимків різного кольору.

Меблі можуть бути різного кольору, але набагато простіше вибрати постільну білизну двох різних фасонів.

Весела ідея повісити на протилежні сторони вікна фіранки різного кольору і малюнка.

Мінуси такого поділу - близький зоровий контакт, що не дозволяє дітям повноцінно усамітнитися. Цей нюанс забирається за допомогою облаштування балдахінів або шторки. балдахін дуже подобатися дітям - це одночасно і красиве рішення, і намет для ігор.

перпендикулярне зонування

Маленька кімната може не дозволити здійснити паралельне розташування ліжок уздовж стін. Можливо, для вашого випадку підійде перпендикулярний розміщення. Ліжка повинні бути розміщені перпендикулярно до однієї зі стін. У такому випадку їх можна розділити невеликою перегородкою, стелажем або тумбою.

При втіленні цієї ідеї, можна внести колірне комбінування стіни головах. При цьому шпалери повинні бути не тільки різних кольорів, але різного узору - це більш ефектний прийом. Наприклад, шпалери в смужку з блакитними елементами - для хлопчика, кремові шпалери з метеликами - для дівчинки. Інші оригінальні ідеї дивіться на фото - для фантазії за вибором поєднань немає меж.

Чудово, якщо ліжка також будуть різних кольорів. Над узголів'ями можна повісити картини різної тематики для дівчинки і хлопчика, фото власників ліжечок. Досить ефектний прийом - нанесення на стіну імен дівчинки і хлопчика за допомогою трафарету. В такому випадку перестановка вже буде неможлива.

Зонування під кутом

Зонування під кутом

Ще один варіант для маленької кімнати - розміщення дитячих ліжок під кутом один до одного. При цьому таке розміщення може збігатися з кутом кімнати, таким чином, у кожного ліжка буде своя стіна. Фактично кожен з двох дітей отримує свою стіну, уздовж якої можна виставити шафки і тумбочки, а також столи для письма. Інтер'єр буде набагато цікавіше, якщо стіни зробити принципово різних кольорів.

Оклейте 1/3 висоти двох стін однаковими шпалерами в смужку, а вище однотонними, але різного кольору для кожної стіни.

Зонування «вагончик»

Довгу і вузьку кімнату можна розділити тільки єдиним чином - ліжка одна за одною вздовж однієї стіни. Між двома ліжками можна поставити перегородку, а ще краще повісити шторку на кільцях з можливістю її рухати. В результаті вийде дитяча для різностатевих дітей у вигляді двох окремих кімнат.

Оформлення і обробка стін виконується подібно попереднім варіантам: шпалери різного кольору і малюнка.

Як перегородки може виступати неглибокий шафа - це також додатковий функціональний елемент.

Меблі для дитячої з двома різностатевими дітьми

Меблі можуть стати справжнім вирішенням цієї головоломки. Навіть дуже маленька кімнатка піддається зонування, якщо вибрати правильну меблі:

 • Двоярусні ліжка - верхня частина дівчинці, нижня хлопчикові. Це можуть бути абсолютно дивовижні конструкції з шафами в сходах і навіть спуском гіркою з другого поверху. Додаткові штори і ширмочки допоможуть доповнити задумку;
 • Ліжка - трансформери, забираються в шафи-пенали в денний час;
 • Різноманітні комплекси ліжок, шаф виконані з панелей ЛДСП. Вони можуть бути спроектовані на вашу ескізу або заданої фото.

Меблі дозволить розділити простір, не змушуючи робити перепланування і ремонт.

Облаштовуючи інтер'єр, не забувайте щільно співпрацювати зі своїми дітьми - вони допоможуть вам вибрати шпалери, меблі, аксесуари, які їм подобаються. Дитяча для хлопчика і дівчинки - це особистий простір ваших дітей, де вони зможуть виразити себе. Використовуйте ідеї з описом і фото в нашій статті. Щоб втілити ідеї з фото-галереї не обов'язково робити капітальний ремонт і міняти шпалери, іноді досить прикрасити стіни аксесуарами і оновити меблі.

__________________________________________________

Почитати ще:

Статті які зараз читають:

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей