* Политика новости » Банки »

* *

Які встановити краще вікна в дерев'яному будинку

  1. Які встановити вікна в дерев'яному будинку - пластикові або дерев'яні?
  2. Що ж таке вікно?
  3. На що звернути увагу при виборі вікон?
  4. Ціна євровікна з різних матеріалів "під ключ", руб *.
  5. "Дихають" пластикові вікна в дерев'яному будинку
  6. Характеристики профільних систем ЕксПроф Аеро

Власники будинків з дерева при виборі скління часто задаються питанням - які встановити вікна в дерев'яному будинку? Портал ВІКНА МЕДІА відповідає на запитання читачів.

Які встановити вікна в дерев'яному будинку - пластикові або дерев'яні?

Існує думка, що власники дерев'яних будинків з бруса - прихильники екологічності і всього натурального. Якби це було завжди так, питання про те які вікна поставити не виникало б.

З точки зору використання матеріалів для вікон, домовласників можна поділити на дві категорії. Перша категорія, для якої відповідь очевидна і не піддається сумніву - в дерев'яному будинку повинні бути тільки дерев'яні вікна. У цьому випадку постає питання про вибір деревини, кольору, оздоблення та компанії, яка все це виготовить і встановить.

Друга категорія домовласників не настільки категорична. Порівняння різних матеріалів породжує багато запитань - чому пластикове вікно відрізняється від дерев'яного? Чим продиктована досить висока ціна на дерев'яні вікна? І звичайно найголовніше побоювання - наскільки нешкідливі вікна?

Фото: вікна в дерев'яному будинку - які вибрати Фото: вікна в дерев'яному будинку - які вибрати? До появи сучасних віконних конструкцій основним матеріалом для виготовлення вікон в нашій країні було дерево, а вірніше сказати дерев'яний брус, виточений з цілісного шматка дерева. З появою сучасних технологій пластикові вікна зайняли лідируючу позицію - 85% ринку в Росії за даними галузевого центру О.К.Н.А. Маркетинг. У Західній і Східній Європі частка пластикових вікон також є переважаючою - близько 60%. Однак суперечки «що краще пластик або дерево» не вщухають більше 50 років. Спробуємо розібратися, чи варто робити акцент на дереві, коли мова заходить про вікна в дерев'яний будинок? Або пластикове вікно цілком відповідає високим вимогам власників елітної нерухомості?

Що ж таке вікно?

Згідно визначення ГОСТ 23166-99 "Блоки віконні. Загальні технічні умови": «Віконний блок - світлопрозора конструкція, призначена для природного освітлення приміщення, його вентиляції і захисту від атмосферних і шумових впливів». І це визначення однаково дійсно для вікна з дерева, ПВХ або алюмінію.

Так само так само, як однакові і вимоги по тепло- і звукоізоляції, збереженню розмірів, водо- і повітропроникності і всім іншим важливим характеристикам. Отже, будь-який якісне вікно, з якого б матеріалу вона не була виготовлено, цим вимогам має відповідати. Виходить, що не можна порівнювати вікна з різних матеріалів тільки за основними параметрами.

На що звернути увагу при виборі вікон?

Екологічність. Площа вікна на 80% складається зі скла, тому їх можна називати скляним. Проте, покупці судять про екологічність конструкції за матеріалом віконної рами, так як вона перегукується з його назвою.

Екологічність дерева, як правило, не береться під сумнів - натуральний природний матеріал. Але для того, щоб вікно служило довго, необхідно застосування спеціальних клеїв для склеювання бруса, захисних просочень, фарб і лаків для зовнішнього покриття вікон. І без технологій хімічної промисловості тут не обійтися. Склади, в більшості випадків, містять хімічні препарати. Їх якість і екологічність залежать від вибору виробника і ціни.

Противники вікон ПВХ зараховують пластик до шкідливих для здоров'я матеріалів через нібито наявності в складі свинцю . Токсичними для здоров'я людини є лише пари свинцю в чистому вигляді. Свинець при виробництві профілю використовується в складі стабілізатора у вигляді солі (сульфіду), молекули якої надійно укладені в полімерну структуру ПВХ. Численні випробування і санітарні документи підтверджують нешкідливість та безпечність пластикового профілю.

До того ж, віконний профіль можна назвати ecofriendly товаром - дружнім для навколишнього середовища. Пластикові рами і стулки легко піддаються вторинній переробці.

Терміни виготовлення. У переважній більшості випадків пластикове вікно, навіть ламіноване або декороване, виготовляється набагато швидше, ніж дерев'яне. Це пов'язано зі складною технологією виготовлення дерев'яного профілю з клеєного бруса і збірки вікна.

Монтаж вікон. Монтувати всі вікна можна в будь-який час, головне щоб в холодний період працювало опалення. Установка вікон в неопалювальний будинок однаково погано і для пластикових і для дерев'яних вікон.

Під час ремонтних і оздоблювальних робіт дерев'яні вікна вимагають уважного і дбайливого ставлення, їх необхідно вкривати спеціальними матеріалами, щоб захистити поверхню і при цьому не створити «ефект парника». Вологе повітря під щільною плівкою здатний зруйнувати дерев'яне вікно за дуже короткий період. У той час, як пластикове вікно при дбайливому зверненні годі й вкривати зовсім, або використовувати звичайну стрейч- або поліетиленову плівку

Практичність в експлуатації. Пластикові вікна мають високу практичністю в експлуатації. Вони не змінюють колір і якість поверхні протягом всього терміну служби. Догляд за пластиковим вікном на протязі всього терміну служби зводиться до миття (достатньо двічі на рік) і змазування фурнітури і ущільнювачів спеціальними складами (їх можна придбати в будь-якому офісі продажів вікон). За цю простоту в зверненні їх так полюбили власники нерухомості.

У тому випадку якщо поверхня дерев'яних вікон оброблена прозорим складом, то нанесення нового покриття можна провести самостійно.

Якщо ж фарбування здійснювалася укривной фарбою, то в домашніх умовах провести фарбування буде складно. Спочатку нанесення такого покриття проводилося в спеціальних камерах. Для його відновлення необхідно викликати фахівця з компанії виробника. Ускладнюють процес зовнішні роботи по фарбуванню, особливо якщо в конструкції присутня глухий елемент.

Захистити дерев'яні вікна від негативного впливу навколишнього середовища можуть алюмінієві накладки на зовнішню сторону профілю. Але не всім поціновувачам натуральних матеріалів це подобається, та й подорожчання конструкції буде досить істотним.

Ремонтопридатність. Пластикові вікна більш прості в ремонті. При пошкодженні поверхні білого профілю ПВХ, її можна легко відновити, використовуючи шліфувальні пасти і спеціальні засоби догляду. Незначні пошкодження ламінованого профілю також досить легко маскуються спеціальними воском і олівцями. Якщо пошкодження ламинирующей плівки значно, то його можна виправити за допомогою спеціальних плівок абсолютно ідентичного кольору прямо на об'єкті, демонтувати вікно при цьому не потрібно.

У пластиковому вікні досить просто замінити склопакет або навіть стулку в разі потреби. І нова ламінована стулка буде точно такого ж кольору, що і стара.

Пошкоджені дерев'яні поверхні в більшості випадків зажадають заміни або складного і дорогого процесу відновлення.

Витрати на експлуатацію протягом 25 років дерев'яних вікон з деревини твердих порід в два, а з м'яких порід в три рази перевищують витрати на експлуатацію пластикового вікна. Безперервно зростаючі витрати на підтримку вікон з деревини в робочому стані пов'язані з необхідністю їх періодичної фарбування та реставрації, оскільки дерев'яні рами підгнивають в критичних місцях.

Зовнішній вигляд і декор вікон. Дерев'яні вікна підкуповують своєю природною красою. Досить обробити поверхню захисними засобами або трохи затонувати і вікно придбає елегантний зовнішній вигляд.

Можливості обробки пластикових вікон набагато ширше. Технології ламінації можуть не тільки робити вікна ПВХ кольоровими, але і створювати імітацію «під дерево», «камінь», «шкіру», «алюміній». Поверхня плівок буває гладкою, текстурованою, з 3 d ефектом, тактильно і візуально передаючи властивості імітованого матеріалу. Різноманіття Ламінаційні плівок дозволяє втілити в пластикових вікнах стилі і декори на будь-який смак.

Ціна. Звичайно важливий фактор при виборі вікна - ціна. Вартість пластикових вікон, як мінімум, на 50% нижче дерев'яних вікон з тришарового клеєного соснового бруса класу "С".

Ціна євровікна з різних матеріалів "під ключ", руб *.

Джерело: О Джерело: О.К.Н.А. Маркетинг * - ціна вказана без урахування виробництва і монтажу обсад (окосячкі)

Якщо замовляти вікна з цінних порід деревини (дуб, ясен), то ціна автоматично зростає в 2-3 рази відносно вікон ПВХ.

"Дихають" пластикові вікна в дерев'яному будинку

Різниця в повітропроникності дерев'яних і пластикових вікон - слідство не природного будови деревини. Причина тут частіше криється в нестабільних розмірах перетину профілю на всій його протяжності. Це створює мікрозазори в притворі рами і стулки, що трохи збільшує кількість повітря, що поступає.

Пластикові вікна теж можуть бути "дихаючими", якщо виробник закладає можливість повітрообміну ще на стадії проектування і виготовлення профілю. Як зробив найбільший російський виробник віконного профілю, компанія ЕксПроф *.

Компанія випустила і запатентувала модель "дихаючих" пластикових вікон Exprof Aero - з широкою рамою 101-118 мм, всередині якої розташовується лабіринт каналів.

Фото: принцип роботи дихаючого вікна ЕксПроф Аеро * Вступник з вулиці повітря, проходячи по лабіринту, в холодний період сповільнюється і прогрівається, що виключає протяги Фото: принцип роботи "дихаючого" вікна ЕксПроф Аеро * Вступник з вулиці повітря, проходячи по лабіринту, в холодний період сповільнюється і прогрівається, що виключає протяги. ЕксПроф Аеро створює і підтримує здоровий мікроклімат в будь-якому приміщенні, в тому числі і в дерев'яному будинку.

Характеристики профільних систем ЕксПроф Аеро

параметр профілю

Profecta

Experta

Suprema

Монтажна ширина «дихаючої» рами Exprof Aero, мм

101

101

118

Монтажна ширина стулки, мм

70

70

70

кількість камер

5

6

5

Опір теплопередачі (з армується третьому), (м² ∙ оС / Вт)

0,82

0,84

0,83

Тип (клас) по товщині лицьових стінок

B

А

А

Максимальна товщина склопакета, мм

44

44

42

Клас за кліматичними умовами

I (У)

I (У)

I (У)

Довговічність, років

60

60

60

Профіль ЕксПроф має термін експлуатації 60 років, що підтверджено протоколом випробувань ІЦ МІО "СібНІІстрой". За кліматичними умовами експлуатації всі профільні системи ЕксПроф відносяться до класу I (У) - універсальний, і придатні для застосування в будь-якому кліматі від субтропіків до Заполяр'я.

Підбір вікон для дерев'яного будинку - важливе завдання. Якісне пластикове вікно за оптимальною ціною стане хорошим рішенням для збереження тепла і затишку в домі, а цінителі індивідуальності можуть доповнити свій вибір ламінацією під текстуру рідкісних порід деревини і технологією здорового мікроклімату.

* Стаття містить контекстну і візуальну рекламу

Портал ВІКНА МЕДІА рекомендує: Який віконний профіль вибрати - 60 або 70 мм?

Які встановити вікна в дерев'яному будинку - пластикові або дерев'яні?
Що ж таке вікно?
На що звернути увагу при виборі вікон?
Які встановити вікна в дерев'яному будинку - пластикові або дерев'яні?
Порівняння різних матеріалів породжує багато запитань - чому пластикове вікно відрізняється від дерев'яного?
Чим продиктована досить висока ціна на дерев'яні вікна?
І звичайно найголовніше побоювання - наскільки нешкідливі вікна?
Фото: вікна в дерев'яному будинку - які вибрати?
Спробуємо розібратися, чи варто робити акцент на дереві, коли мова заходить про вікна в дерев'яний будинок?
Або пластикове вікно цілком відповідає високим вимогам власників елітної нерухомості?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей