* Политика новости » Банки »

* *

Ритуали на повний місяць для залучення грошей. Що це?

  1. Найефективніші ритуали на молодик для залучення грошей
  2. 1. Заряджена купюра
  3. 2. Купюра під килимком
  4. 3. Заряд срібною монетки
  5. 4. Чашка і монета
  6. Як підготуватися до ритуалу?
  7. Бажаємо фінансового благополуччя!

Навіть необізнані в містичні таїнства люди надають величезного значення такого явища, як повний місяць. І чутки стосовно того, що відбувається, в таку ніч, можуть бути всяко-різними. Хтось себе погано почуває в ніч повного місяця, а хтось навпаки - відчуває прилив сил. А чи багато хто знає, що повний місяць - це благополучний час для залучення та примноження грошей?

В даний період енергетика Місяця найбільш сильна, що дає можливість значно поліпшити якість свого життя. Ритуали на повний місяць для залучення грошей практикуються, як досвідченими, присвяченими людьми, так і новачками. У них немає ні краплі чорної магії, що робить їх безпечними.

Саме повний Місяць є певним провідником людських бажань до Всесвіту. В цей час весь світ ніби зосереджується навколо людей, і прислухається їх. Хтось може це трактувати, як шкідливий період для свідомості, а хтось щосили користується енергією повного Місяця, щоб поліпшити своє життя.

Мало лише висловити свої думки словами, щоб знайти бажане. Необхідно запастися необхідною атрибутикою, ознайомитися з процесом проведення того, чи іншого ритуалу, і головне - вірити в його ефективність.

Див. також «Талісман для залучення грошей, що потрібно про нього знати?» Не секрет, що багато успішні люди розраховують не тільки на свої професійні навички, зв'язку та освіту. Ні! У більшості з них є секрети, ділитися якими вони не поспішають. Більш практичні люди вважають за краще не впадати в такі крайнощі, і обмежуються носінням однієї непримітною речі, якою є талісман для залучення грошей. І, як не дивно, це приносить свої плоди!

Найефективніші ритуали на молодик для залучення грошей

Хто сказав, що гроші можна приманити, лише працюючи на роботі? Є ще і маса способів, як це зробити без шкоди для свого здоров'я. Зараз, ми розглянемо найбільш дієві ритуали, що проводяться на повний Місяць.

1. Заряджена купюра

Заряджена купюра

Для проведення даного ритуалу знадобиться всього лише одна купюра великим номіналом і ваша уява. Увечері сядьте за стіл, і покладіть перед собою купюру. Закрийте очі і постарайтеся заспокоїтися.

Уявіть, що з космосу до вас спускається золотистий промінь, який повільно і приємно проникає в вашу свідомість через голову. Зігріваючи і роблячи приємність, він спускається нижче до вашої серце. Добравшись до нього, промінь буквально заповнює його своїм теплом і енергією. Далі, від серця він йде в бік купюри. Наблизившись до купюри, він буквально освітлює її краю, наповнюючи енергією і її.

Сяюча від променя купюра, таким чином, заряджається. Коли вам здасться, що вона досить заряджена, подумки надішліть її у Всесвіт. Як тільки вона досягне її, уявіть, що з усіх боків до вас злітаються гроші різних номіналів. Відчуйте їх шелест. Справжня хуртовина, смерч, буран з грошей шумить навколо вас.

Після того, як вони вдосталь політають навколо, подумки складіть їх в стовпчики. Тільки намагайтеся, щоб жоден з них не перевищив вашого зростання. Як то кажуть, ритуали на повний місяць для залучення грошей не люблять жаднюг.

Після перерахованих вище дій можете відкрити очі. Саму ж заряджену купюру потрібно витратити протягом доби. Якщо не хочете цього робити, то просто розміняйте. Від цього ефект ритуалу не знизиться.

2. Купюра під килимком

Купюра під килимком

Концепція ритуалу полягає в заряді вашої купюри. Місцем для цього стане місце під килимком. Причому того, що знаходиться з внутрішньої сторони вхідних дверей. Можна використовувати і килимок, що знаходиться біля дверей вашої кімнати. Дотримуватися потрібно правого боку.

Почекайте три дні до повного місяця, поклавши велику купюру під килимок, і не чіпайте її до повного Місяця. У ніч проведення ритуалу витягніть її через 2-3 години після півночі. Це дозволить купюрі гарненько зарядитися. Витягнувши, покладіть її до себе в гаманець, і не витягуйте. Повторюйте дані дії місяць поспіль.

Купюра може, як перебувати в гаманці, так і розмінюватися. Ритуали на повний місяць для залучення грошового потоку вимагають відповідального підходу. Тому не порушуйте порядок дій.

3. Заряд срібною монетки

Заряд срібною монетки

Для проведення даного ритуалу досить вийти на балкон в повний місяць. Встаньте лицем до Місяця і закрийте очі. Не виключено, що її може бути не видно. Для цього керуйтеся прийомами навігації - Місяць знаходиться з 7 до 9 вечора на півдні.

З закритими очима уявляйте, як місячний промінь лягає на вашу голову, проникаючи в неї. Відчуйте тепло і заряд енергії в голові. Луч ніби наповнює вашу свідомість. А тепер надішліть його назад до Місяця. Нібито тепер ви посилаєте їй промінь.

Те ж саме виконайте на рівні серця. Наповніть його місячної енергією і пошліть її назад. Повторіть дану дію три рази. По завершенню витягніть з кишені монетку (яка повинна там лежати весь цей час) і, дивлячись на неї скажіть те, що ви хочете (природно, бажання про багатство і удачі).

Повторіть ці слова три рази, після чого поцілуйте монетку і скажіть спасибі Місяці за її допомогу.

4. Чашка і монета

Чашка і монета

Для проведення цього ритуалу знадобиться лише монета, виготовлена ​​з срібла і звичайна чашка, яку потрібно наповнити водою. Покладіть монету на дно чашки, після чого поставте її на підвіконня так, щоб на неї потрапляв місячне світло.

Водите рукою над чашкою (намагайтеся це робити біля самої поверхні води), уявляючи, що ви збираєте золоті монети. У цей момент починайте просити Місяць про те, щоб вона обдарувала вас золотом і сріблом, багатством і удачі.

Закінченням ритуалу стане вихід на вулицю, щоб вилити на землю воду. Саму ж монету необхідно зберігати в гаманці.

Як підготуватися до ритуалу?

Як підготуватися до ритуалу

Мало лише заручитися знанням про проведення ритуалу. І недостатньо лише запастися потрібними атрибутами. Ритуали на повний місяць для залучення удачі і грошей вимагають психологічної підготовки. Якщо ваша свідомість навіть на 10% не налаштоване на позитивний результат, то проведення ритуалу не має сенсу.

Зрозумійте, чи потрібно це вам. Чи вірите ви в успіх насправді? Чи не здається вам дико приманювати гроші таким чином?

Якщо з настроєм на ритуал все в порядку, то саме час вивчити місячний календар. Обзавестися їм, не важко - він продається в будь-якому кіоску, і його можна скачати в інтернеті.

Якщо ритуал проходить шляхом змови, то гарненько вивчіть слова, щоб в потрібний момент не відбулося запинок. Відповідально поставтеся до кожного пункту, і тоді ви значно підвищите свої шанси. Успіхів!

Серйозно підійдіть до того, щоб виправити своє фінансове становище. Адже від цього залежить дуже багато, а саме те, що так важливо для щасливого життя - це гармонія і спокій. А вам на допомогу радимо курс «Грошова бочка «, Який допоміг дуже багатьом перейти зі стадії злиднів в стадію благополуччя.

Стань фінансово забезпеченим!

Якщо вам корисні були наші поради, не забудьте поділитися ними в соц.сетях. Може бути це допоможе вирішити кому-небудь свої проблеми.

Бажаємо фінансового благополуччя!

Поділися статтею з одним:

А чи багато хто знає, що повний місяць - це благополучний час для залучення та примноження грошей?
Як підготуватися до ритуалу?
Чи вірите ви в успіх насправді?
Чи не здається вам дико приманювати гроші таким чином?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей