* Политика новости » Банки »

* *

ТОП-14 банків, що дають кредит з поганою кредитною історією і простроченням

 1. Список банків, що надають кредити клієнтам з поганою кредитною історією
 2. Популярні пропозиції
 3. Яка кредитна історія вважається поганою?
 4. Причини, що псують кредитний рейтинг
 5. наявність прострочення
 6. Наявність судових тяжб
 7. Наявність процедури банкрутства
 8. нав'язливі заявки
 9. Закредитованість потенційного позичальника
 10. Некоректний вибір банку для переказу на рахунок кредиту
 11. порука
 12. Дострокове погашення
 13. Небанківські боргові зобов'язання
 14. Помилка кредитної установи
 15. Термін розгляду заявки
 16. Що робити в разі відмови?

Негативна кредитна історія несе в собі виникнення проблем у позичальника. Наприклад, він не зможе виїхати за кордон, в подальшому не зможе взяти кредитні зобов'язання.

зіпсована кредитна історія - поняття суб'єктивне. І якщо в одному кредитній установі громадянин не зможе отримати позику, то в іншому візьме істотну суму. Пов'язано це з тим, що в різних фінансових організаціях присутній різна політика кредитування.

Список банків, що надають кредити клієнтам з поганою кредитною історією

Кредитні установи можуть видати кредит навіть в умовах поганого рейтингу. Мало того, видається позика, де не потрібно підтвердження доходу.

банки , Що дають фінансовий кредит з поганою кредитною історією:

Найменування Ліміт Процентна ставка Ренесанс Кредит до 700 000 рублей 11,3% річних східний до 15 000 000 рублів 11,5% річних Хоум Кредит до 1 000 000 від 10,9% річних СКБ Банк від 100 000 рублів 15% річних Тінькофф 1 000 000 рублів 12% річних Совкомбанк 100 000 рублів 8,9% річних ОТМ Банк 1 000 000 рублів 10,5% річних

Лояльним ставленням славляться Східний і Ренесанс. Решта ж видають кредити з низьким ступенем схвалення. Громадянам без офіційного працевлаштування варто звернути увагу на Тінькофф, Східний і ОТП.

У цих же кредитних установах варто запросити і автокредит через онлайн-заявку. Навіть якщо у потенційного позичальника є негативний рейтинг, він може отримати позитивне рішення , Так як в якості застави виступає транспортний засіб.

Яка Ваша кредитна історія?

гарна Погана

Популярні пропозиції

Найпопулярніші пропозиції - це експрес-кредитування. Термін розгляду тут не перевищує доби, відмови мінімальні. Як правило, кредит такого типу видається на термін не більше року.

З популярних пропозицій варто виділити:

Назва банку Відсоткова ставка Сума Термін Промсвязьбанк 14,9% річних до 500 000 рублів 60 місяців Пошта Банк 10,9% річних до 300 000 рублів 36 місяців ОТП Банк 10,5% річних до 1 000 000 рублів 60 місяців Хоум Кредит 10,9% річних до 500 000 рублів 60 місяців Сіті Банк 11% річних до 1 000 000 рублів 60 місяців Ренесанс Кредит 12,5% річних до 350 000 рублів 60 місяців Банк Реконструкції 18% річних до 150 000 рублів 12 місяців

За всіма поданими пропозиціями є можливість дострокового погашення без додаткових фінансових витрат. Придбати займ має право людина у віці від 18 років.

Пропозиції несуть в собі споживчий характер без цільового призначення.

Негативна кредитна історія несе в собі виникнення проблем у позичальника Яка кредитна історія вважається поганою?

Негативною кредитною історією вважаються відомості, які підтвердять неплатоспроможність позичальника. Відносять сюди неоплачені кредитні зобов'язання, наявність штрафних санкцій та несплачених податків, наявність прострочень минулих позик.

Погіршує становище і кількість разів звернень за кредитом, кількість відмов (якщо більше п'яти разів). Інформація такого типу передбачає, що клієнт не вигідний для кредитора і не може викликати довіру.

Усе дані зберігаються протягом 15 років . Варто розуміти, що стерти інформацію з Бюро кредитних історій неможливо. Навіть якщо хтось пропонує дана дія, то варто задуматися - це шахрай.

Всі відомості відносні. Є конкретні характеристики, які дозволяють зрозуміти, що дебітор вважається недобросовісним. Зокрема:

 1. наявність поточної прострочення непогашеного типу;
 2. наявність регулярних прострочень по кредиту в період більше 30 днів.

Незначним при обчисленні платоспроможності вважаються прострочення на кілька днів, навіть якщо вони спостерігалися на регулярній основі. Як правило, прострочена заборгованість на кілька днів вважається наслідком технічного збою або ж наявністю непередбачених обставин, що виникли у позичальника.

Кредитні аналітики часто запитують історію за останній рік. Цілком можливо що у клієнта раніше виникали складності, а потім він виконав зобов'язання в повному обсязі. Багато кредитори навіть не беруть до уваги виплати в 2008 році, так як фінансова криза показала порушення виплат у багатьох державах.

Причини, що псують кредитний рейтинг

Основна ознака негативної кредитної історії - відмова у видачі кредитних зобов'язань в банку і МФО. Репутація підтверджує низьку платоспроможність громадянина і слабку дисципліну. Для уникнення ризиків банківські установи відмовляють потенційним позичальникам.

наявність прострочення

думка експерта

Наталія Пономарьова

Старший кредитний інспектор в банку з ТОП-50, стаж в банківській сфері 11 років

Оформити кредит

Все починається з графіка платежів: при несвоєчасному погашенні імідж падає у більшості позичальників. Прострочення до 7 днів не йде в рейтинг, до 30 днів вважається задовільною, понад вже критичної.

Популярні банки вже не видають кошти для тих, у кого прострочення понад 7 днів . Менш популярні видають позику при даної заборгованості. Понад 30 дні й позичальник може сподівається на мікрофінансову організацію або на те, що банк не співпрацює з БКІ, де є негативна історія.

Наявність судових тяжб

Тимчасові фінансові труднощі - це ще не так страшно. Найскладніше, якщо справа вже знаходиться в суді і стягнення провадиться судовими приставами. Кредитний рейтинг уже зіпсований, і кредит вже не отримати.

На цьому етапі співробітники служби судових приставів заарештовують рахунки, реалізують майно для погашення поточних зобов'язань позичальника. Природно всі відомості відображаються в БКІ і в відповідних державних інстанціях.

Наявність процедури банкрутства

При процедурі банкрутства також описується майно і реалізується на відповідних торгах. Всі відомості відображаються в Бюро кредитних історій.

При запиті кредитного ліміту кредитор бачить процедуру і відмовляє в кредитуванні.

нав'язливі заявки

Якщо клієнтові відмовляють, а він подає заявки в інші установи, і йому там теж відмовляють, це говорить про недостатню платоспроможності.

Відмова з цієї причини може бути при наявності відмов в кількості більше 5 штук. Тому марно подавати в інші установи, якщо кількість зазначених заявок перевищено.

Закредитованість потенційного позичальника

Якщо у клієнта багато кредитів, то це говорить про те, що він не здатний контролювати доходи і витрати.

А ось повна відсутність зобов'язань також негативно позначається на вирішенні про кредитування, так як у банку немає можливості перевірити людину.

Некоректний вибір банку для переказу на рахунок кредиту

Нерідко люди вибирають кредиторів за місцем розташування або зручності. Банки, які знаходяться на межі банкрутства, приймають платіж, але не відправляє кредитору.

У зв'язку з чим утворюється прострочення зобов'язань, відбувається нарахування штрафів, що негативно впливає на кредитну історію.

порука

Порука також позначається на історії. Якщо сталася несплата з боку основного клієнта, то це позначиться на кредитної історії поручителя.

І в подальшому клієнт не зможе запросити навіть невелику суму грошових коштів.

Дострокове погашення

Цей момент також відбивається в кредитній історії і впливає на прийняття рішення, хоча кредитори не афішують даний момент.

Адже банківська установа позбавляється прибутку, на яку він сподівається під час видачі кредитних зобов'язань на довгостроковій основі.

Небанківські боргові зобов'язання

Сюди відносять послуги ЖКГ, штрафи ГИБДД і інші платежі за послуги. Відповідно до законодавства всі борги такого типу також направляються в Бюро кредитних історій та досліджуються кредитними установами при видачі кредиту.

Якщо там є позначки про невиконані зобов'язання, банк має право відмовити.

Помилка кредитної установи

У рідкісних ситуаціях можливі помилки з боку кредиторів. Тобто співробітники відправляють невірну інформацію в БКІ або зовсім її не передають.

В даному випадку необхідно взяти всі довідки і відправитися для уточнення в попереднє установа, а також відправити підтвердження в БКІ про виконані зобов'язання.

Але незважаючи на негативну кредитну історію, багато банків готові видати кредит без довідок про доходи.

Термін розгляду заявки

Термін розгляду заявки залежить від конкретного кредитного установи і його політики.

Варто розуміти, що потенційні позичальники із зіпсованою кредитною історією можуть розглядатися дещо більше за часом, ніж громадяни без рейтингу. Справа в тому, що банку необхідно оцінити всі свої ризики в уникненні непередбачених витрат.

Що робити в разі відмови?

Банк має право не уточнювати причину відмови. Цілком можливо, що причиною став не негативний рейтинг, а, наприклад, недостатня платоспроможність. Кожен громадянин має право запросити свою кредитну історію і ознайомитися з нею. При першому запиті людина може отримати відомості на безкоштовній основі, потім - за додаткову плату.

ретельний аналіз допоможе розібратися в істиною причини. Цілком можливо, що за попередніми кредитними зобов'язаннями є недостовірні відомості. Якщо позичальник впевнений у своїй платоспроможності і відсутності прострочень, то варто звернутися до попереднього кредитору за роз'ясненнями.

Також варто звернутися в БКІ з підтверджуючими документами. Як них може виступити платіжне доручення, прибуткові касові ордери.

Якщо банк не видає кредит, не варто опускати руки. Для збільшення шансу схвалення варто скористатися порадами:

 1. подайте заявки в кілька кредитних організацій, де ще не заповнювали заявки;
 2. можна взяти кредит під заставу нерухомості або рухомого майна. Такі заявки розглядаються більш охоче, так як є забезпечення зворотності;
 3. варто самостійно розрахувати максимальний платіж, який зручно платити щомісяця. Вільних коштів має залишатися не менше 50%;
 4. якщо потрібна невелика сума грошових коштів, то можна отримати мікропозик на місяць. Як правило, МФО видають кредит без перевірки кредитної історії.

Для поліпшення кредитної історії можна взагалі не брати зобов'язання протягом 15 років, або ж брати постійно і віддавати в термін.

Яка Ваша кредитна історія?
Яка кредитна історія вважається поганою?
Що робити в разі відмови?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей