* Политика новости » Банки »

* *

Вирощування курчат в домашніх умовах

 1. Виростити курчат несучок самостійно рішення правильне, хоч і не просте.
 2. Вирощування курчат несучок.
 3. Вологість повітря і курча при вирощуванні курчат несучок.
 4. Курчата несучки вирощування відео

< <  Виростити курчат несучок самостійно рішення правильне, хоч і не просте

Виростити курчат несучок самостійно рішення правильне, хоч і не просте.

Чому? Та тому, що справа то це копітка, можна сказати, що навіть не просте. А все тому, що курчата взагалі в самому ранньому віці дуже примхливі до змісту і вимагають великої уваги і багато турбот, що вже там говорити про курчат майбутніх курей - несучок, що можуть нести і справді, золоті яйця.

На пухнастих малюків птиці, діє все, особливо температура повітря, та й годування та утримання грає величезну роль в успішному вирощуванні курчат біс втрат.

Отже, мета поставлена, залишилося організувати догляд, утримання та годування пташенят.

Насамперед, перш ніж приступити до вирощування курчат потрібно створити зміст.

Вирощування курчат несучок.

Зібралися виростити курчат курей несучок самостійно насамперед потрібно приготувати для них відповідне приміщення. Воно ні в якому разі не повинно бути темним і сирим. Для курчат відмінним розташуванням є те, в якому завжди багато світла, сухе повітря і тепла температура і ніякого протягу.

Якщо таке приміщення є, і воно вже раніше використовувалося для вирощування курчат, тоді перш ніж в нього запустити нове покоління птиці, потрібно все поверхні стіни і підлоги ретельно обробити дезінфікуючим розчином. Зазвичай такий можна купити у ветеринарній аптеці або будь-якому ветеринарному магазині. Раптом купити такий розчин немає можливості, тоді найкращий спосіб дезінфекції, гасіння вапняний розчин. До речі 700 вапна обробляється 1 квадратний метр. Це необхідно зробити для того, щоб нова партія курчат не хворіла і росла міцною.

Але, а якщо такого приміщення в наявності немає, то в цьому випадку доведеться попрацювати, адже якщо пристосованого приміщення немає, то його потрібно створити, при необхідності і побудувати.

До того ж слід врахувати одну унікальну особливість, підстилка не змінюється весь час вирощування курчат. Такий вид настилу називають глибокою підстилкою, яку змінюють, тільки при посадці нового покоління курчат. При цьому, в разі вимушеної необхідності знімається і змінюється тільки верхній її шар. При цьому якщо вирощування птиці заплановано в літню пору року, товщина підстилки не повинна перевищувати 5-8 сантиметрів. У більш холодну пору року її можна збільшити в товщині до 10-15 сантиметрів.

Годівниця.

Тепер наступний етап, годівниця. У курчат до місця годування, повинен бути забезпечений відмінний доступ. Таким же чином повинна бути розміщена і поїлка. Краще якщо поїлку і годівницю зробити самому. При цьому слід дотримуватися розміри відповідності місця і розмір курчати. Зазвичай це для курчат:

1.Двухнедельного віку від двох до трьох сантиметрів на голову. Так само розраховується і поїлка;

 1. Для двомісячного молодняку ​​поїлка і годівниця вже буде відповідно 8-9 сантиметрів на одного курчати.
 2. Більше двох місяців, розмір поїлки і годівниці складе 10 сантиметрів на голову.

Тепло і перші дні життя курчати курки-несучки.

Перші дні, найнебезпечніші для курчати. Трохи нижче температура і він вже замерз. Саме тому в місці для вирощування пташенят потрібно встановити додатковий обігрів. З таким обігрівом прекрасно справляються звичайні інфрачервоні лампи. При цьому висота її розташування не повинна бути нижче і вище, ніж 55 сантиметрів від основи підлоги. Крім цього в якості додаткового обігріву пташенят, можна використовувати звичайні гумові грілки, наповнені теплою водою і викладені під нетовстий настил.

Вологість повітря і курча при вирощуванні курчат несучок.

приміщення , В якому вирощуються курчата має добре провітрюватися і при цьому не бути сирим, але і з підвищеною сухістю так само не варто жартувати. Самою оптимальною вологістю повітря для маленьких курчат не менш 60%, але і не більше 70%.

Температурний режим.

Там, де ростуть курчата, повинен дотримуватися строгий температурний режим. Тут слід враховувати теплолюбність птиці і той факт, що в дуже маленькому віці курчата дуже сильно мерзнуть. Перш ніж включити і налаштувати обігрівач, слід врахувати потрібні норми температури для курчат, яка в перші дні життя курчати, найвища температура, що з кожним днем ​​поступово знижується. Отже, для курчат потрібна така температура:

 1. Курча 1-2 дня, t - 35-36 ° С
 2. Курча 3-4 дня, t - 33-34 ° С
 3. Курча 5-7 днів, t - 31-32 ° С
 4. Курча 14-21 дня, t - 28-29 ° С
 5. Курча 22-35 днів, t - 26-27 ° С
 6. Ципленок40-60 днів, t - 22-24 ° С
 7. Курча 60 днів і далі, t - 18-20 ° С

Пам'ятайте, що температура в приміщенні для курчат не повинна перевищувати 40-41 ° С.

Освітлення.

Освітлення і тепло, грають в житті курчати і його зростанні важливу і однакову роль. При цьому врахуйте, що перші пару діб, у курчат повинен бути світло увімкнено постійно. Для курчат тижневого віку, досить буде, якщо приміщення висвітлювати всього 20 годин на добу. А після двох місяців, вистачить і 8-10 годин.

Це потрібно для того, щоб підвищити активність курчати. При цьому він частіше буде їсти, а значить, швидше зміцніє.

Годування і курчата.

Годувати курчат краще сухими кормами. Такими є вітамінізовані корми, спеціально призначені для вигодовування курчат відповідно до віку. До складу їх входять усі потрібні компоненти. А купити його можна в будь-якому ветеринарному магазині.

Зазвичай це комбікорми, стартовий, ростовой і для розвитку. Відповідно до віку стартовими комбікормами курчата годуються з перших днів життя і до 20 дня, ростовой комбікорм, розрахований для вигодовування курчат до 8 тижнів. Курчата курей-несучок, на 17 день потрібно перевести на комбікорм, що розвиває і годувати їм протягом усього часу, що залишився.

Крім комбікорми, птиці покладається отримувати кисломолочні продукти, зернові шротние, жири і різні добавки.

Загалом, в пташиний раціон слід включити, сир, крупу кукурудзи, пшениці і проса, соєвий шрот, рибне борошно, рослинне масло, фосфати і всілякі вітаміни. Таке годування забезпечить хороший розвиток і зростання курчати. У їх складі всі необхідні поживні речовини для росту і розвитку курчати.

До речі, маленьких курчат потрібно годувати часто. В силу особливості будови їх шлунка, вони їдять спочатку мало, але дуже часто. Вперше добу після вилупкі, годувати курчат потрібно до 8 разів на добу. Крім цього, перше годування потрібно провести не раніше, ніж через 12 годин після вилуплення пташенят. Перші страви, в перші години життя пташеня повинні складатися:

 1. Дрібно, подрібнена крупа, з пшона, кукурудзи та вівса.
 2. Вареного круто яйця.
 3. Сир і навіть кефір.
 4. Дрібно нарізана зелень кропу і цибулі.

Якщо охазяїнувалися у вигляді маленьких курчат, будьте готові до того, що доведеться їх пару діб і вночі погодувати. При цьому, коли вони їдять, не поспішайте, поспостерігайте за птахом. Якщо помітили слабеньких пташенят, постарайтеся їх попоить примусово вітамінами і ліками. Зробити це можливо звичайної піпеткою.

До сьомого дня життя пташенят в їх раціон слід додати порошок черепашки і дрібний річковий пісок, кісткове борошно, мелену яєчну шкаралупу і деревне вугілля.

Якщо все виконувалося правильно, то до 20 дня курчата зміцніють і зможуть, є все. Тепер їм можна до корму додавати картопля, рибні та м'ясні відходи. Але разом з тим не забувайте, що їх годівниця і напувалка завжди повинна бути повною. Адже вони постійно їдять і п'ю, п'ють і їдять, для того щоб вирости.

Курчата несучки вирощування відео

Підсумок.

Тільки так, відмінок не страшний, а курчата перетворяться в здорових курей-несучок, які подарують Вам в знак подяки, якісні яйця. Як ви вже встигли зрозуміти з нашої статті птахівництво , Справа клопітка, але прибуткове і приємне, успіхів вам у цьому, до нових зустрічей!

Чому?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей