* Политика новости » Банки »

* *

Вирощування гусей на м'ясо як бізнес: рентабельність, прибуток

 1. Позитивні фактори розведення гусей
 2. Розведення гусей
 3. вторинний етап
 4. третій етап
 5. четвертий етап
 6. Результати розведення гусей

.

Вирощування гусей як сільськогосподарський бізнес дозволяє отримати високий прибуток. Але цей план вимагає обізнаності підприємця у всіх нюансах, які зустрінуться йому на шляху. Вирощування птахів - це прибуткова справа, якщо підійти до цього плану відповідально.

Вирощування птахів - це прибуткова справа, якщо підійти до цього плану відповідально

Вирощування гусей дозволяє отримати високий прибуток

Гусям потрібно надавати збалансоване харчування і утримувати їх в обладнаних пташниках, в яких враховані територіальні особливості і необхідну кожному птахові простір. Власник ферми бере участь в розведенні птахів, щоб збільшити продуктивність.

Позитивні фактори розведення гусей

Чи вигідно розводити гусей питання безперечний, так як розведення гусей як бізнес дозволяє виставити на продаж м'ясо, сало, перо і яйця птиці. Правильно складений план дозволить отримати високий прибуток. Серед гусей є різновиди птахів, які вирощують тільки для отримання печінки, з якої готують згодом дорогою і поширений делікатес. Правильно вирощена вид дає печінку з найкращими показниками.

Якщо скласти правильний план харчування і догляду за такими гусьми, то можна отримати прибуток, більше ніж у інших видів птахів. Це пов'язано з тим, що бізнес-план вирощування гусей для печінки складніше, і має безліч особливостей, які враховують лише досвідчені фермери.

У деяких регіонах вартість м'яса гусака стоїть вище свинячого. Гуси від природи мають високий рівень стійкості до захворювань і кліматичних особливостей і не вибагливі до харчування.

Гуси від природи мають високий рівень стійкості до захворювань і кліматичних особливостей і не вибагливі до харчування

Порода кубанських гусей найбільш несучості

Вам потрібно забезпечити птаху теплий будинок, з застеленим підлогою сіном або тирсою. Своєчасне харчування, збалансоване вітамінами і мінералами і участь в висиджуванні яєць. Самки хоч і мають відмінні материнськими якостями, але часто можуть розчавити яйця, або останні замерзають, поки гуска відходить від сідала. Перш ніж визначитися з тим, чи варто вам тримати птахів проведіть аналіз вашого регіону і зробіть наступні висновки:

 • Чи є високий попит на гусяче м'ясо?
 • Які кліматичні особливості вашого регіону?
 • Величина конкуренції дозволить вам досягти успіху в цій справі?

Розведення гусей

Початковий етап

З чого почати, щоб вибрати найбільш підходящу породу? Для цього проаналізуйте властивості кожної породи, її плюси і мінуси, визначте яка з порід має більше позитивних характеристик, і на вирощування який є попит. Приступайте до вибору з цих порід, які є більш популярними:

 • Порода кубанських гусей найбільш несучості, вони дають до дев'яноста яєць в рік, але відрізняються легким вагою.
 • Порода едменскіх гусей знаменита свої вагою.
 • Гуси арзамасского виду легкі птиці, але смак у них м'яса відмінний і вони стійкі до холодів і хвороб.
 • Білі гуси універсальні, так як включають в себе безліч позитивних чинників.
 • Печінкові гуси, породи птахів, вирощуваних на печінку.
 • Порода Легарт, їх показник рентабельності вище.

Порода едменскіх гусей знаменита свої вагою

Остання порода гусей вимагає в середньому на двадцять відсотків менше їжі, ніж інші види. Це характеризує даний вид, з високим ступенем рентабельності. Крім цього вони швидко набирають у вазі.

вторинний етап

З огляду на всі особливості обраної вами породи та основної мети вирощування: м'ясо, пір'я, жир або печінку, приступайте до наступного кроку свого плану - облаштування житла для гусей. У теплу пору року гуси пасуться на пасовищах. Тому бажано, щоб поруч були розташовані просторі луки з не обхідних гусям травами і водоймами.

У сезон вони харчуються самостійно, інстинктивно знаходячи необхідну їм рослинну їжу. Підживлення ви проводите ввечері, це дозволяє привчити гусей повертатися в пташник ввечері і адаптує їх до людини.

Розмір майбутнього житла відштовхується від кількості голів, які ви збираєтеся тримати. Тому вираховується необхідна площа кожного гусака, і всім в сукупності. Приміщення повинно бути просторим як в ширину, так і в висоту. В тісноті птиці відчувають стрес і стають агресивними.

В тісноті птиці відчувають стрес і стають агресивними

Розмір гусячого житла залежить від кількості голів

Вся споруда обов'язково повинна бути щільною, щоб не було протягів, підлогу затьмарюється товстим шаром сіна або тирси, які регулярно змінюються. Слідкуйте за тим, щоб покриття і вся конструкція була сухою і чистою. Гусям не страшні холоди і заморозки, але протяги і вологість послаблюють здоров'я птиці. Екскременти гусей використовуються в якості добрива, для цього обробляйте підстилку невеликою кількістю суперфосфату.

Пташник ділите на кілька частин, в одній тримайте наседок, там створюється особлива атмосфера для висиджування яєць і збереження пташенят, в іншій - інших гусей, заздалегідь відокремте в іншу зону, агресивних птахів.

третій етап

Основним успіхом розведення гусей і його рентабельність - покупка особин виду у різних заводчиків, якщо схрещувати родичів, ви втратите безліч позитивних характеристик виду. З чого почати розведення гусей залежить від підготовленості до процесу. Самців для спаровування вибирають найбільш здорового і сильного складання. В умовах пташника один самець може запліднити відразу кілька самок і може здійснювати розмноження на продовженні багатьох років.

Період запліднення яєць починається за планом з кінця лютого. Беріть яйця і відкладайте їх в інкубатор, де температура не повинна перевищувати тринадцять градусів, і не менше семи градусів. Розміщуйте їх гострим кутом вниз і щодня перевертайте, так протягом місяця.

Інкубатор для гусячих яєць

Різні самки по-різному зносять яйця і в різний час. Тим, які сідають на яйця раніше всіх, підкладають одне яйце, потім, коли сідають інші, забирають. Якщо гуска не висиджують яйця, але багато зносить, перекладайте їх інший гуски, розділяйте повноваження по можливостям самок. Найкраще підкладати яйця після заходу сонця, висіженного яйця збризкуйте водою, що не підходять прибирайте.

четвертий етап

Не менш важливим за планом розведення гусей є їх годівля. Пташенят годують відразу, після того, як вони висушать свій пушок під животом у матері. Коли їм виповнюється три дні давайте їм корм кожні пару годин, даючи перетворені в кашу бобові, злакові, кропиву, і яйця курей, змішані з пшеницею.

Такий підживлення дозволяє їм швидше виростити біомасу. так само пташенят, як і самок в період висиджування яєць, годують кисломолочними продуктами, і горохом з зеленню (перемішані, подрібненими і вимоченими). Обов'язково перевіряйте, щоб приміщення було чистим, теплим, як і їжа і вода.

Триденних гусенят годують кожні дві години

Результати розведення гусей

Заняття таким бізнесом за планом, враховуючи всі особливості, і при правильному керівництві має показувати свою рентабельність. Одна тушка гусака коштує в середньому близько тисячі двохсот рублів, в залежності від ваги птиці.

На будівництво пташника, на годування гусей і організацію їх розведення витратитися в залежності від цінової політики регіону в середньому близько двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. П'ятсот голів птахів, якщо купувати одну породу вийдуть в сорок тисяч рублів. Вартість сіна становить в середньому тридцять тисяч рублів. Краще збирати своє, якщо є така можливість. близько п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян витратиться на апаратуру, і сировину в середньому за п'ятдесят кілограм буде платити до п'ятисот рублів.

З метою запобігти захворюваності птахів, слід їх прищеплювати влітку або восени. Одне щеплення коштує близько тридцяти рублів. Оформлення довідок і документів зажадає витрат близько тридцяти рублів. Якщо все зробити правильно, то всі витрачені кошти ви повернете приблизно через рік. Рентабельність плану по розведенню гусей становить близько вісімдесяти відсотків.

Які кліматичні особливості вашого регіону?
Величина конкуренції дозволить вам досягти успіху в цій справі?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей