* Политика новости » Банки »

* *

Відкрити перепелиних ферму в Україні: розведення перепелів як бізнес

 1. Опис порід перепелів: на чому зупинити свій вибір?
 2. Приміщення для перепелиній ферми
 3. Устаткування для перепелиній ферми
 4. Довгострокова економічна бізнес-модель перепелиній ферми
 5. Етап №1. Формування маточного стада (90 днів)
 6. Етап №2. Самовоспроізводственний період: друга партія перепелів (120 днів)
 7. підводимо підсумки
 8. Інтенсивна бізнес-модель перепелиній ферми
 9. Комбікорм для перепелів: приготувати своїми руками або купити?
 10. Рецепти комбікорми для перепелів
 11. Виробництво перепелиній продукції
 12. Організація збуту перепелиній продукції
 13. Маркетингове позиціонування перепелиній продукції

В умовах незавидного економічного становища важко розвивати будь-яку комерційно успішну діяльність, а вже починати з нуля ще складніше.

Тому до тих пір, поки мої знайомі, які мають безпосереднє відношення до промислового виробництва м'яса птиці, що не порадили відкрити перепелиних ферму в Україні, я був у пошуках оптимальної бізнес-ідеї з мінімальними вкладеннями і швидкою окупністю.

Розведення перепелів як бізнес має безліч переваг, головні з яких - невеликі витрати і відносно низька конкуренція. У деяких містах, особливо невеликих, вона і зовсім відсутня.

Однак не варто ділити шкуру невбитого ведмедя! Для початку настійно рекомендую ознайомитися з тим, що з себе представляє перепелина ферма, з якими ризиками належить зіткнутися, як організувати виробничі процеси і стимулювати продажі продукції, що випускається вами продукції.

зміст сторінки

Опис порід перепелів: на чому зупинити свій вибір?

Забігаючи наперед, відзначимо, що серед одомашнених перепілок бувають представники м'ясних, м'ясо-яєчних і яєчних порід. Проте, всі вони відрізняються неймовірною продуктивністю. Так, несучка Фараон масою 300 г може дати до 250 яєць на рік, а 150 г Японський перепел - близько 300 яєць. Тепер помножте кожне яйце на 1 гривню - отримаєте річний дохід з одного птаха без вирахування витрат, а також перспективи продати тушку на м'ясо в рамках обов'язкових заходів по омолодженню маточного поголів'я.

До вибору породи потрібно підходити з належною відповідальністю, оскільки від цього буде залежати майбутнє вашої бізнес-стратегії. Тобто орієнтація на пріоритетне виробництво м'яса чи яєць.

Серед вітчизняних фермерів особливою любов'ю користується Японська порода. В першу чергу за те, що вона невибаглива в змісті і є найбільш стійкою до хвороб. Наступними йдуть Фараони, Маньчжурські і Естонські перепела.

Приміщення для перепелиній ферми

Вибір приміщення для перепелиній ферми не повинен викликати особливих проблем. Виробнича площа може бути невелика. Для розведення однієї тисячі перепілок вистачить 20-35 м2, які будуть включати мінімум 5 м2 під зміст курчат, а також ще 5-10 м2 необхідно відвести під інкубатор, місце зберігання і приготування кормів.

Важливо забезпечити сприятливий мікроклімат! Температура всередині приміщення повинна дорівнювати 18-27 ° C, вологість повітря - близько 70%. У будівлі потрібно встановити якісну вентиляційну систему. Перепели не можуть обійтися без свіжого повітря, але разом з тим у них спостерігається яскраво виражена непереносимість протягів.

На замітку! Перепелиці не люблять яскраве світло, тому для забезпечення приглушеного освітлення використовуйте малопотужні економ-лампи, одягнені в плафони.

Якщо ви плануєте містити поголів'я від однієї тисячі і вище в клітинних батареях, тоді ферму можна буде не опалювати в зимовий час. Птах зігріє себе сама. Однак за умови, що приміщення добре утеплено.

Устаткування для перепелиній ферми

Якщо театр починається з вішалки, то перепелина ферма бере початок від клітинної батареї. Стандартна клітина на п'ять-шість ярусів (180 см - висота, 100 см - ширина, глибина відсіку - 50 см) вміщує до 300 перепілок. Конструкція повинна бути обладнана автоматичними поїлками, годівницями і яйцепріемнікамі.

Яйце викочується на яйцепріемнік за рахунок розміщеного під нахилом статі.

Яйце викочується на яйцепріемнік за рахунок розміщеного під нахилом статі

Багато фермерів вважають за краще виготовляти клітки для перепелів своїми руками за допомогою металевої сітки, звареної арматури і звичайної фанери. Однак ті, хто не хочуть витрачати час і нерви, можуть придбати готові варіанти вартістю 4 000-7 000 гривень. Крім того, буде потрібно обов'язково розщедритися на інкубатор - від 2 500 гривень і вище. Для старту підійде модель «простіше», тому намагайтеся не переплачувати, але і на відвертий ширвжиток не розмінюватися.

Слідом за інкубатором належить купити або зробити самому ясла для курчат (брудер). Саме тут ви будете відгодовувати маленьких перепелів до тих пір, коли вони не зміцніють і не відправляться в клітинну батарею. Коштує ця незамінна річ - від 750 гривень.

На цьому список з мінімального набору обладнання закінчений. Але якщо ви готові інвестувати достатню суму, щоб не відчувати нестачі в виробничому інвентарі, тоді зверніть увагу на наступні позиції: *

 • зернова млин для самостійного виробництва корму - від 2 500 гривень;
 • вакууматор для збільшення терміну реалізації м'ясної продукції - від 4 000 гривень;
 • морозильна камера - від 7 000 гривень
 • перощіпательная машинка - від 5 000 гривень;
 • коптильня - 2 000-50 000 гривень.

* - ціни взяті з результатів пошуку товарів на prom.ua

Довгострокова економічна бізнес-модель перепелиній ферми

Щоб відкрити перепелиних ферму в Україні в рамках довгострокової економічної моделі, буде потрібно мінімальна кількість інвестицій і досить тривалий час до отримання першого прибутку - близько 3 місяців.

Розведення перепелів як бізнес за допомогою економічної стратегії складається з двох етапів: формування маточного стада і самовоспроізводственного періоду.

Етап №1. Формування маточного стада (90 днів)

Крок 1. Буде потрібно придбати інкубатор на 500 яєць (5 000 грн), слідом закупити інкубаційні яйця (2 грн x 500 шт = 1 000) і через два з половиною тижні отримати близько 400 курчат.

Крок 2. За допомогою брудера / брудери, розрахованих на 400 голів (8 000 грн), через місяць ви обзаведетеся дорослими несучками і півниками.

Крок 3. Розподілити маточне поголів'я з розрахунку 1 півник на 3 несучки. Решту самців можна відгодувати і пустити на забій. Для розміщення птиці вам необхідно буде купити клітку на п'ять ярусів (5 000 грн).

Крок 4. Менш ніж за три місяці ви вже зможете самі виробляти інкубаційні яйця і нарощувати маточне стадо.

Менш ніж за три місяці ви вже зможете самі виробляти інкубаційні яйця і нарощувати маточне стадо

Витрати по першому етапу: інкубатор (5 000 грн) + інкубаційні яйця (1 000 грн) + брудери (8 000 грн) + клітка пятиярусная (5 000 грн) + комбікорм стартовий / ростовой / для несучок (9 000 грн) = 28 000 грн

Таким чином, ви будете мати у своєму розпорядженні мінімальною кількістю обладнання для функціонування невеликої перепелиній ферми. За три місяці у вас вийде повноцінне маточне поголів'я приблизно на 200 несучок і 67 півників, ціна яких дорівнює 9 345 грн (267 одиниць по 35 грн). Відгодовані півники (інші 133 перепела від 200 г), відправлені на забій, принесуть прибуток в 3 120 грн (26 кг по 120 грн). За місяць перепела дадуть більше 5 000 яєць (180 яєць / добу), а це 5 000 грн.

Дохід по першому етапу (90 днів): маточне стадо (9 345 грн) + м'ясо (3 120 грн) + яйце (5 000 грн) = 17 465 грн.

Решта 10 535 грн - різницю між доходом / витратою - ви виправдаєте за три місяці за умови, що несучки щодня даватимуть 180 яєць. Отже, 99% окупність перепелиній ферми на 275 голів з урахуванням витрат на корм без збільшення виробничого потенціалу відбудеться за 6 місяців - це разом з терміном формування маточного стада.

Етап №2. Самовоспроізводственний період: друга партія перепелів (120 днів)

Крок 1. Купуємо одну пятиярусную клітку (5 000 грн).

Крок 2. Закладаємо інкубатор своїми інкубаційними яйцями і через два з половиною тижні отримуємо другу партію з 400 курчат.

На збір власних інкубаційних яєць може піти від декількох днів до декількох тижнів (бажано не більше 10 діб). Все залежить від того, налагодите ви регулярний збут яєчної продукції ще після закінчення першого етапу.

Крок 3. Через місяць поділяємо несучок і півників, формуючи нове маточне стадо за принципом 1: 3 (один самець на три самки).

Крок 4. Через два місяці молоді несучки принесуть понад 9 500 яєць. 133 півника підуть на забій.

Витрати за другий етап / другу партію (4 місяці): клітина (5 000 грн) + комбікорм на дві партії перепелів (20 000) = 2 5 000 грн.

Доходи за другу партію перепелів (4 місяці): яйця (9 500 грн) + м'ясо (3 120) + маточне стадо (9 345 грн) = 21 965 грн.

Дохід и за першу партію перепелів (4 місяці): яйця (близько 21 600 грн).

підводимо підсумки

Таким чином, за 7 місяців фермерської діяльності ми заробили: дохід за перший етап (17 465 грн) + дохід за другу партію перепелів (21 965 грн) + дохід за першу партію перепелів під час другого етапу (21 600 грн) - витрати за перший етап (28 000 грн), - витрати за другий етап (22 625 грн) = 10 405 грн.

Тепер маточне стадо з 400 несучок і 130 півників тільки на яйцях буде приносити щомісяця 10 800 грн. Віднімаємо витрати на корм 4 000 грн (на 1 перепела 30 г / добу при ціні комбікорму 8,5 грн / кг) = 6 800 чистого прибутку. На догляд за 530 перепелами в день буде йти не більше 3 годин роботи для однієї людини.

Щоб дізнатися, як стимулювати збут перепелиній продукції, читай відповідний розділ статті.

Якщо ви збільшите поголів'я несучок до 1 000 шт. (+ 333 півника), тоді чистий прибуток з перепелиній ферми становитиме близько 17 000 грн на місяць виключно на яйцях.

Інтенсивна бізнес-модель перепелиній ферми

Інтенсивна бізнес-модель по відкриттю перепелиній ферми в Україні передбачає покупку вже дорослого поголів'я, за допомогою якого буде сформовано маточне стадо. Ви почнете бізнес відразу з самовоспроізводственного періоду.

 • Плюси даної стратегії: економія часу, дохід можна отримувати практично відразу.
 • Недоліки: вимагає великих одноразових грошових вкладень.

Придбання здорових перепелів для міні-ферми - 400 несучок і 133 півника - обійдеться приблизно в 19 000 грн.

Категорично не рекомендується купувати перепелів з рук! Закупівлю птиці робите тільки у перевірених постачальників з відповідною документацією. Тільки так вам зможуть гарантувати високу якість поголів'я.

Комбікорм для перепелів: приготувати своїми руками або купити?

Грамотно приготований своїми руками корм для перепелів обходиться на третину дешевше промислового. До того ж ви на 100% будете інформовані про якість інгредієнтів, які можуть вплинути не тільки на несучість несучок, а й принести птиці непоправної шкоди.

Комбікорм для перепелів можна розділити на три основні типи:

 • стартовий (1-21 добу);
 • ростовой (21-50 добу);
 • для несучок (60 і більше доби).

Почнемо з того, що стартовий комбікорм краще придбати. Його виробництво буде нерентабельним. Також в період від 1 до 21 дня важливо дотримуватися мінерально-вітамінний баланс при приготуванні кормів для курчат, який в домашніх умовах зробити досить складно.

Після трьох тижнів зростання перепела стають менш вимогливі до якості харчування, саме тоді можна приступити до виробництва власного комбікорми.

Рецепти комбікорми для перепелів

Рецепти комбікорми для перепелів

Що потрібно знати про виробництво комбікорму?

 • Соєва макуха ні в якому разі не можна замінювати бобами. Його подрібнюють до 4 мм фракцій. Вміст протеїну - не менше 38%.
 • Потрібно використовувати тільки якісне кукурудзяна і пшеничне зерно.
 • Соняшникова макуха повинен бути смаженим, світло коричневого відтінку з приємним запахом.
 • Кормової вапняк проводиться в Київській та Одеській областях. Його можна замінити крейдою або черепашкою. Перемелювати до 2-3 мм фракцій.
 • Мікофікс - абсорбент, підстрахує вас в тому випадку, якщо один з інгредієнтів комбікорми буде несвіжий.
 • БМВД - білково-мінеральна вітамінна добавка. Є незамінним інгредієнтом комбікорми.

Виробництво перепелиній продукції

Розглядаючи ідею про розведення перепелів в якості повноцінного бізнесу, багато хто навіть не здогадуються про потенційні можливості фермерських підприємств даного типу.

Тим часом, виробництво перепелиній продукції може включати масу напрямків, реалізувати які можливо як за допомогою спеціального обладнання, так і в його відсутність. Оскільки порушена нами тема є предметом дискусійним, ми відведемо під нього окрему статтю на нашому сайті.

Далі ми розглянемо актуальні бізнес-ідеї, які разом або окремо можна успішно здійснити на перепелиній фермі:

 • виробництво столових перепелиних яєць;
 • виробництво маринованих перепелиних яєць;
 • виробництво інкубаційних яєць;
 • виробництво перепелиного м'яса: охолоджене, заморожене, копчене;
 • виробництво натуральних майонезних соусів;
 • виробництво молодняка;
 • виробництво органічних добрив.

Організація збуту перепелиній продукції

Відкрити перепелиних ферму це одна справа, а от організувати збут - зовсім інше питання. На жаль, виробничі потужності більшості фермерських господарств в Україні повністю не розкривають свій потенціал через нестабільне споживчого попиту, викликаного низькою купівельною спроможністю населення. Втім, в таких умовах вже не один рік працює весь малий і середній бізнес в нашій країні, тому будьте готові конкурувати на рівних з бувалими гравцями ринку.

Якщо перепелячий бізнес - незайнята ніша в вашому місті або селищі, вважайте, що вам крупно повезло. У всіх інших випадках доведеться демпінгувати, вдаватися до різних видів агресивного маркетингу, буквально борючись за кожного покупця. Тільки після напрацювання постійної клієнтської бази, можна буде зітхнути з полегшенням, надаючи виключно якісну продукцію за відповідною ціною.

Маркетингове позиціонування перепелиній продукції

В одному з розділів цієї статті, ми говорили про важливість вибору породи для розведення. Адже перепелине господарство може поділятися на м'ясне, яєчне або комбіноване.

Саме від спеціалізації вашої ферми буде залежати маркетингова стратегія всього підприємства. Наприклад, м'ясні породи ідеально підходять для реалізації на ринках або ярмарках, у ресторанів більш затребувані малогабаритні тушки, які використовуються при приготуванні вишуканих страв і бульйонів. Торгові мережі, в першу чергу, зацікавлені в регулярних поставках яєць.

Сьогодні на вітчизняному ринку представлено кілька цільових груп споживачів:

1) «В медичних цілях». Купують перепелині яйця, щоб «поправити» здоров'я. У рекламній кампанії необхідно поставити акцент на лікувальні властивості продукту, вказати повний перелік вітамінно-мінеральних комплексів на етикетці.

2) «Дитяче харчування». Науково доведено, що перепелині яйця позитивно впливають на розвиток розумових здібностей у школярів і дітей дошкільного віку, також вони ефективно виводять радіонукліди з організму. В Японії на законодавчому рівні закріплена норма споживання перепелиних яєць для дітей в кількості від 2 одиниць на добу.

В обов'язковому порядку потрібно приймати участь в тендерах на поставку продуктів харчування в дитячі садки, шкільні їдальні, оздоровчі центри, санаторії та табори. Паралельно проводити інформаційно-роз'яснювальні роботи про користь перепелиній продукції з батьківськими комітетами та педагогічними колективами.

3) «Здорове харчування» - досить перспективна цільова група, продовжує набирати обертів завдяки повсюдної популяризації здорового способу життя в Україні за аналогією з розвиненими країнами Європи та Америки.

На етикетках потрібно детально описувати харчову цінність продукту. До упаковки варто докладати інформаційні буклети з рецептами «здорових страв» з перепелиних яєць і дієтичного перепелиного м'яса.

До упаковки варто докладати інформаційні буклети з рецептами «здорових страв» з перепелиних яєць і дієтичного перепелиного м'яса

4) «Середній клас». Сюди також необхідно включити гурманів і цінителів найсвіжіших фермерських продуктів.

Тут все просто, мотивація даного типу покупців обумовлена ​​смаковими уподобаннями, які супроводжуються високою якістю і корисними властивостями перепелиного м'яса і яєць. У маркетинговій кампанії від вас вимагається акцентувати увагу об'єкта реклами на натуральному походження продукту і його виключної свіжості.

Бізнес на розведенні перепелів спочатку може здатися досить простим способом заробітку, але насправді це складне завдання, що складається з двох взаємопов'язаних моментів - організація ефективного виробничого процесу і збуту. Тому про рентабельність всього підприємства можна буде говорити тільки після того, як вам вдасться налагодити безперебійне постачання продукції, що випускається продукції кінцевому споживачеві або посередникам в обличчя торгових мереж і перекупників.

Опис порід перепелів: на чому зупинити свій вибір?
Комбікорм для перепелів: приготувати своїми руками або купити?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей