* Политика новости » Банки »

* *

Секрети вирощування курей у домашніх умовах

  1. Вимоги до курника
  2. придбання курей
  3. особливості годування
  4. Зміст в різні пори року
  5. зимове утримання
  6. літній зміст
  7. виведення курчат

Вирощування курей в домашніх умовах - заняття досить вигідне

Вирощування курей в домашніх умовах - заняття досить вигідне. Це може стати початком невеликого бізнесу, але можна використовувати несучок і в особистих цілях. Кури невибагливі до умов утримання та кормів. Вони дуже витривалі і пристосовуються практично до будь-яких умов.

Деякі фермери не приділяють домашнім курям практично ніякої уваги. Але такий підхід не зовсім вірний. У домашньому розведенні курей є свої секрети і нюанси. Про них ми з задоволенням розповімо вам в цій статті.

Вимоги до курника

Вирощування курочок в домашніх умовах починається з обладнання курятника . Якщо на вашій присадибній ділянці є непотрібний сарай, можна його пристосувати для розведення курей. Якщо відповідних будівель немає, то курник можна побудувати своїми руками .

В якості будівельного матеріалу, найкраще використовувати дерево. Це матеріал досить теплий, тому ідеально підходить для зимового утримання домашніх курей.

Пол необхідно робити значно вище рівня землі. Це не тільки допоможе захистити несучок від хижаків і гризунів, а й забезпечить додаткову теплоту статі. У всіх домашніх птахів часто мерзнуть лапи, тому на підлозі курника необхідно розсипати шар тирси, перемішаних з соломою.

Поруч з курятником необхідно обладнати майданчик для вигулу. Там курочки гулятимуть в теплу пору року і отримувати необхідну їм кількість ультрафіолетових променів.

Всередині приміщення необхідно облаштувати гнізда для квочок і сідала для сну і відпочинку курей. В курнику має бути освітлення і вентиляція . Для економії електроенергії, рекомендується зробити як мінімум один віконний проріз.

придбання курей

Підготувавши приміщення, можна переходити до покупки його майбутніх мешканців. У домашніх умовах, курей розводять на м'ясо або для отримання яєць. Тому перед покупкою птахів, необхідно визначитися, якої породи курей ви віддасте перевагу.

Втім, існують і м'ясо-яєчні різновиди курей. Але показники продуктивності у таких порід досить середні. Тому краще вибрати конкретний напрям.

Вік купуються курей залежить тільки від вашого бажання. Можете придбати курчат і вирощувати їх самостійно. А можна купити вже дорослих несучок.

Якщо ви плануєте розводити курей яєчних порід, то купувати несучок необхідно у віці 5-6 місяців. У цьому віці у курей ще не почався період несучості, тому вони спокійно перенесуть переїзд і без проблем облаштуються на новому місці проживання.

Звертайте увагу на зовнішній вигляд і загальний стан курей. Здорові птиці активні, вони постійно щось викльовує з землі. Гребінь і мочки вух у них повинні бути яскраво-червоного кольору. Оперення рівномірним, живіт м'яким.

особливості годування

У домашніх умовах, кури вживають практично будь-які корми. У зимову пору року, їх раціон може складатися з зерна і комбікорми. Можна підгодовувати птахів харчовими відходами.

Влітку вирощування курей не вимагає від фермера особливих зусиль. Птахи будуть гуляти в вольєрі, добуваючи собі їжу самостійно. Щоб несучки не відчували браку вітамінів, можна підгодовувати їх вологими мешанками із зелених кормів.

Щоб несучки не відчували браку вітамінів, можна підгодовувати їх вологими мешанками із зелених кормів

Можна висипати в вольєр обрізки овочів, що залишаються після приготування салатів. У щоденний раціон обов'язково повинні входити сіль і крейда.

Зміст в різні пори року

Вирощування домашніх курей можна умовно розділити на два етапи: літній і зимовий. Зміст птахів у різні пори року, мають свої характерні риси і нюанси. Розглянемо кожну пору року окремо.

зимове утримання

Взимку упор потрібно робити на утеплення курятника і забезпечення птахів вітамінами. Щілини в курнику необхідно законопатити для забезпечення тепла, рекомендується використовувати інфрачервоні лампи. Це дуже практичний спосіб забезпечити несучок теплом і світлом.

Товщина підстилки на підлозі повинна бути не менше 20 сантиметрів. Зважайте на те, що взимку птиці практично безвилазно містяться в приміщенні, без хорошої вентиляції, несучки будуть часто хворіти. Пам'ятайте, що по можливості, курей необхідно випускати на свіже повітря хоча б на нетривалий час.

Корм і вода повинні бути теплими, тому регулярно доливайте поїлки.

Щоб у птахів не знижувалася несучість, з літа рекомендується заготовити березових гілок і кропив'яних листя. Це допоможе уникнути авітамінозу.

літній зміст

З настанням теплих днів, необхідно більше часу приділяти гігієні і санітарним нормам утримання домашніх курей. Літо створює ідеальні умови для зростання і розвитку хвороботворних бактерій. Тому рекомендується ретельно прибрати і продезінфікувати курник .

Стіни та підлога можна покрити шаром гашеного вапна. Самих курей необхідно оглянути на наявність шкірних паразитів і в разі необхідності, вжити відповідних заходів.

У будь-який час року птахам корисно влаштовувати ванни з пічної золи. Для цього в курнику чи в прогулянковому дворику повинна стояти глибока ємність, наповнена золою.

виведення курчат

Рано чи пізно, у курячого племені з'являться пташенята. З заплідненої яйцями можна поступати двома способами. Надати виведення пташенят квочка.

У курей добре розвинений материнський інстинкт, тому вони здатні самостійно виростити і виховати своє потомство. Від вас буде потрібно тільки забезпечити квочка спокійні умови.

Можна придбати для виведення пташенят інкубатор. На ринку присутня велика кількість моделей, як то кажуть, на будь-який смак і колір.

Для інкубації необхідно вибирати яйця не старше 10 днів, не мають видимих ушкоджень. Якщо ви виберете ІНКУБАТОРНЕ розведення яєць, перший тиждень фермеру доведеться утримувати пташенят окремо. Тільки коли курчата трохи зміцніють, їх можна випускати до решти курям.

У будь-якому випадку вигодовування молодняка починається з варених яєць і дробленого зерна. Після цього, можна підгодовувати малюків вологими мешанками, сиром і комбікормом. На дорослий раціон курчата переходять приблизно в 3-4 місяці.

Пам'ятайте, що запліднення яєць без півня неможливо. Тому якщо ви плануєте подальше розведення курей, то можна придбати одного півника на 10-15 курочок.

Приблизно так виглядають основні рекомендації по вирощуванню та розведенню курей в домашніх умовах. Спостерігаючи за поведінкою пернатих, ви зможете з'ясувати, що їм більше подобається і внести в наші поради свої зміни або доповнення.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей