* Политика новости » Банки »

* *

Розведення птиці як бізнес. Розведення качок і індоуток в домашніх умовах

  1. Який напрям вибрати
  2. З чого почати
  3. витрати
  4. збут
  5. Розведення індоуток як бізнес
  6. індоуткі
  7. Вирощування курей-несучок
  8. Особливості
  9. висновок

Вирощування домашньої птиці в даний час є однією з найбільш рентабельних галузей в сільському господарстві, яке в Росії переживає сьогодні підйом Вирощування домашньої птиці в даний час є однією з найбільш рентабельних галузей в сільському господарстві, яке в Росії переживає сьогодні підйом. При цьому бізнес в даній сфері став досить прибутковим, оскільки натуральні продукти поступово воліє купувати все більше число людей.

З цієї причини в даний час з реалізацією, як правило, проблем не виникає.

Зрозуміло, що в великому мегаполісі бізнес на качках або курку організувати досить складно, оскільки знадобиться певне місце для утримання цієї домашньої птиці. Можна взяти в оренду невеликий заміський ділянку землі.

Який напрям вибрати

Існує дві основні гілки, за якими можна організовувати розведення птиці як бізнес. Можна зайнятися тільки инкубацией пташенят з метою їх подальшого продажу. Їх виводять в інкубаторі, для цього зазвичай необхідно до місяця, а після реалізують у віці як декількох діб, так і двох або трьох тижнів. Даний напрямок менш трудомістке, ніж друге, однак і прибуток в цьому випадку трохи менше.

Другий варіант для всіх тих, хто зважився освоїти розведення птиці як бізнес, - це вирощування курей, індоуток, гусей або інших видів на м'ясо. В цьому випадку курчат підрощують до того моменту, коли вони набирають потрібну вагу, після чого їх реалізують на м'ясо.

Популярністю більше користується вирощування бройлерних порід курей, індиків, а також м'ясних різновидів гусей і качок. Як правило, обидва ці напрямки багато хто намагається об'єднувати: це не тільки розширює бізнес, але і не вимагає закупівлі пташенят для подальшого їх розведення на м'ясо.

З чого почати

Початок будь-якої підприємницької діяльності передбачає певні розрахунки. В даному випадку це - бізнес-план по розведенню курей, качок або іншої домашньої птиці. Початок будь-якої підприємницької діяльності передбачає певні розрахунки

З документів, які необхідно оформити, для того щоб підприємницька діяльність була легальною, особливо важливі реєстрація власного фермерського господарства, а також кілька довідок, які видаються ветеринарними службами.

Найпершим кроком буде визначення місця, де повинні міститися майбутні вихованці.

Оскільки починати розведення курей-несучок або індоуток необхідно хоча б зі ста особин певного виду, приміщення пташника повинне бути просторим. Крім того, добре, якщо там же буде розташовуватися і територія, по якій птиці зможуть гуляти.

Потім, виходячи з породи птахів і цілей їх розведення, вибирається необхідне обладнання. Зазвичай їм є обігрівачі, а також годівниці, поїлки та ті інструменти, які будуть необхідні при прибиранні приміщення. А тим, хто вирішив зайнятися повним циклом даного бізнесу, знадобляться і інкубатори.

Як тільки пташник буде повністю обладнаний, можна приступати до закупівлі молодих особин, від віку яких залежить і їх ціна. Наприклад, триденні курчата стоять дешевше, ніж їх тритижневі побратими. Однак при придбанні птахів в їх самому ранньому віці існує ризик, що деяка їх частина може загинути.

Потім потрібно зайнятися покупкою комбікорми. Найвигідніше його закуповувати оптом, щоб періодично не переживати з приводу того, що вихованці залишаться голодними. Крім того, закупівля великої партії дозволить істотно заощадити.

витрати

Розведення індоуток або курей вимагає певного початкового капіталу. Основна його частина піде на покупку ділянки землі або на його оренду, а також на будівництво і покупку устаткування для пташника, для якого приблизні витрати становлять від ста тисяч рублів мінімум.

Що ж стосується суми витрат на пташенят, то зустрічаються різні цифри. Наприклад, добовий курча бройлерних курей обійдеться від двадцяти до тридцяти рублів. Вартість вже тижневого пташеня доходить до семи неоподатковуваних мінімумів доходів. Плюсом даної породи курей є їх досить швидкий набір ваги. Уже через півтора або два місяці курча може вирости до двох кілограм. Ціна м'яса курки в магазині від ста рублів, так що вигоди пташиного бізнесу очевидні, навіть незважаючи на витрати на корм.

збут

збут

Реалізовувати курку, гуску або індоуткі можна як на ринку, так і через магазини натуральних продуктів. На базарі це можна здійснювати самостійно або за допомогою найнятих продавців.

Деякі виробники пташиного м'яса воліють досить тісно співпрацювати з фермерами.

Розведення курей-несучок або гусей як грамотно організований бізнес вже після першого року почне давати стабільні доходи. Далі вже можна буде думати про його розширенні.

Для цього є кілька варіантів: збільшення кількості пташиного поголів'я, придбання пташенят і інших порід, відкриття власного цеху по переробці м'яса і т. Д.

Розведення індоуток як бізнес

Особливу популярність серед покупців придбали мускусні, або як їх називають по-іншому - індоуткі, в європейських країнах їх виділяють серед інших порід за відмінну якість м'яса. Розводять їх не тільки заради м'яса, а й з метою отримання жирної печінки, що є делікатесним продуктом.

індоуткі

Мускусні качки не вимогливі до умов утримання. Під їх вирощування можливе використання будь-якого приміщення, в якому буде тепло і без протягів. Індоуткі - досить життєздатні птиці. У нормальних умовах збереження у дорослих особин доходить до дев'яноста п'яти відсотків. Така ж збереження характерна і для молодняка. При цьому наявність поруч водойми зовсім не обов'язково.

Їх можна утримувати і на невеликих ділянках в саду. Взагалі, розведення качок в домашніх умовах вигідно, а мускусних - особливо. Дана птах невибаглива в годуванні, добре поїдає найрізноманітніші корми. Закупивши сто голів такої породи, можна сміливо починати свій бізнес навіть на присадибній ділянці.

Згодом поголів'я стане збільшуватися, а прибуток зростати. Оскільки індоуткі абсолютно невибагливі, за ними не потрібно ретельного догляду. І якщо скласти правильний бізнес-план і неухильно його дотримуватися, то їх розведення буде приносити хороший стабільний дохід, ставши відмінним рішенням для власників приватних будинків.

Вирощування курей-несучок

Сьогодні у підприємців знову з'явився інтерес до відкриття бізнесу в селі. Нарешті вони зрозуміли, що виконуючи цю роботу, можна відмінно заробляти гроші. Одним з найбільш вигідних і поширених напрямків для розвитку бізнесу стало розведення курей-несучок. Експерти кажуть, що рентабельність його в оптимальних умовах складає більше ста відсотків. Така величина доходу можлива, навіть якщо купувати готові корми. А якщо використовувати як корм і залишки їжі зі свого столу, то відсоток зросте ще більше.

Перш ніж купити птицю, потрібно побудувати курник. Необхідні клітини можна придбати на фабриці. Головними вимогами для них є просторість і температурний режим не нижче сімнадцяти градусів навіть взимку. Стіни приміщення потрібно ретельно утеплити. Дана умова обов'язково, оскільки при зниженні температури нижче норми різко впаде несучість курей. Крім того, не варто забувати і про систему вентиляції.

Особливості

Купуючи курчат, варто звернути увагу на їх породу. Наприклад, несучки породи Ломан Браун здатні в період статевої зрілості нести до трьохсот яєць.

Бюджет бізнес-плану курей-несучок наступний: вартість кожного курчати не більш ніж сто рублів, харчування одного птаха в день - 95 копійок. Наприклад, на п'ять місяців двадцяти курям буде потрібно близько трьохсот кілограм комбікорму по десять рублів за кіло.

Це означає, що дана стаття витрат доходить до трьох тисяч. Виходить, що для початку бізнесу, що полягає в утриманні курей-несучок, необхідно мати початковий капітал в розмірі близько п'яти тисяч рублів. Можна знизити на чверть витрати, самостійно виготовляючи корми для вихованців. Наступний розрахунок: одне яйце продається за три рубля в середньому.

Від реалізації яєць за тиждень можна отримувати дохід близько півтори сотні, отже все інвестиції легко окупляться протягом одного року. Крім того, можна реалізувати і курячий послід, який є чудовим добривом для присадибних ділянок.

висновок

висновок

Підтвердити те, що вирощування курей або розведення качок в домашніх умовах або на фермі на сьогоднішній день високорентабельне і прибутково, зможе навіть та людина, яка не пов'язана з бізнесом і не володіє ринковими або будь-якими економічними знаннями.

І це цілком зрозуміло, оскільки кожен з нас напевно знає, яким великим попитом користується і м'ясо птиці, і яйця, особливо якщо вони - якісні і смачні. Кури, качки, гуси та інша домашня живність - це продукція, на яку завжди є стабільний попит. Тому при правильній побудові власного бізнесу з розведення птиці ви будете мати хороший дохід.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей