* Политика новости » Банки »

* *

Розведення курей в домашніх услових, на дачі, яку породу вибрати

 1. Особливості та вимоги щодо утримання курей несучок
 2. Яку породу вибрати для вирощування?
 3. Коротка схема з розведення курей
 4. Який породи купити курчат? Де купувати?
 5. Деякі тонкощі вирощування домашньої курки

Всім відомий той факт, що домашня продукція завжди була краще і якісніше тієї, яка проводилася на приватних полях і фермах аграріїв

Всім відомий той факт, що домашня продукція завжди була краще і якісніше тієї, яка проводилася на приватних полях і фермах аграріїв. Вона екологічніше і відповідно принесе більше користі організму. Один з варіантів такої домашньої продукції є домашнє куряче м'ясо і яйця. Розведення курей будинку досить просто і не вимагає яких-небудь складних технологій. А правильне вирощування і догляд принесуть багаті плоди у вигляді м'яса і яєць.

Особливості та вимоги щодо утримання курей несучок

Курка досить невибаглива тварина. Тому під курник може бути виділено будь-яке приміщення. Це може бути сарайчик на присадибній території або на дачі і невеликий дворик біля нього. Усередині курника повинні бути прибиті жердини для сідала і ночівлі птахів. Їх варто прибивати не надто високо.

Варто вивчити: Зміст курей-несучок в домашніх умовах

Мета, заради якої ви заведете домашню птицю, буде визначати внутрішнє облаштування курника. Якщо ви перед собою ставите розведення курей несучок - тоді доцільно підготувати місце, в якому птах буде нести яйця. Природними гніздами курей є трава. Відповідно слід вистелити підлогу курника сухий і чистої соломою. Солому треба міняти в міру її забруднення і тоді несучки будуть нести яйця в одному місці, що значно спростить збір яєць.

Для створення потомства знадобитися півень. Одного півня вистачає на 9-13 курей. У таких випадках ефективним буде придбання інкубатора, який спростить висиджування яєць. Перед інкубацією слід вибрати найкращі яйця без дефектів і потрібної форми. Великі яйця і з двома жовтками - не підходять для інкубації.

Прибуток птиці почнуть давати не відразу, а через 5 місяців. Так що акуратно і правильно складайте бізнес-план на «пташине виробництво». Найшвидшу прибуток приносять курчата-бройлери. Вже за 35 днів при правильному режимі курчата досягають ваги в 2,9-3 кг.

Яку породу вибрати для вирощування?

Матеріал по темі: Кращі породи курей-несучок

У сучасному птахівництві зустрічається три основних види порід курей:

 1. М'ясні. Мають великі розміри. Несучість щодо середня. Характерною рисою є те, що кури цього виду хороші квочки. Кури-бройлери, кохинхин , брама , Корниш, Гудан - найпоширеніші породи цього виду.
 2. Яєчні. Невисока маса (до 2,5 кг). Мають підвищену яйценоскостью. Дуже хвора різновид порід. Найпоширеніші представники - Леггорн, російська біла, орловська, Мінорки і Род-Айленд.
 3. М'ясо-яєчні . Найоптимальніший варіант для розведення курей будинку. Найвитриваліший вид. Представниці цієї породи невибагливі до умов утримання і цілком можуть вирощуватися на дачі. Чого не скажеш про двох вищезгаданих видах. За несучості не набагато поступаються яєчним породам. Хороші квочки. Спокійні в поведінці і тому не вимагають зведення високих огорож. Представники виду - першотравневі, полтавські, Кучинський , віандот , Плімутрок, Суссекс.
 4. Бійцівські. Зустрічаються породи від 500 гр і до 7 кг. Через коротке оперення потрібні теплі курники. Раціон є багатий білком корм рослинного і тваринного походження. У домашніх умовах зустрічаються рідко. Розводити таких птахів економічно не вигідно. І скласти бізнес-план по вирощуванню цієї породи не має ніякого сенсу.
 5. Декоративні. Назва говорить сама за себе. Економічної вигоди така порода не принесе. Таких курей розводять для естетики і краси завзяті птахівники.

Коротка схема з розведення курей

Кури, розведені в домашніх умовах, потребують догляду. Налаштуйтеся на те, що частина вашого вільного часу буде йти на прибирання курника і годування птахів. Якщо вільний час для вас розкіш або ви вирощуєте курей на дачі - то доцільно найняти людину, яка буде за цим стежити. Головне, щоб витрати на цього робочого були рентабельними і не приносили шкоди замість прибутку.

Приготуйте місце для майбутніх вихованців. Обладнайте курник, вистелити підлогу соломою, встановіть і закріпіть жердини-сідала, проведіть світло. Варто пам'ятати, що місця для гніздування і несення яєць повинні бути чистими і затіненими. В таких умовах кури будуть нести більше яєць. Курник повинен мати двоє дверей. Одну вгорі - для провітрювання, іншу внизу - для виходу птиці в загін.

Купівля курчат - один з найвідповідальніших моментів. Визначтеся для себе, на що ви будете давати акцент при вирощуванні курей - на м'ясо, яйця або м'ясо і яйця разом. Після того купуйте курчат відповідної породи. Варто пам'ятати, що якщо ви хочете вирощувати курей тільки для яєць - півень тоді не знадобитися. Якщо для вас розведення курей справа нова - найдоцільніше купити близько 20 курчат.

Якщо для вас розведення курей справа нова - найдоцільніше купити близько 20 курчат

Вирощування курчат в домашніх умовах дуже відповідальний етап. Для того, щоб курчата швидко росли і були здоровими потрібно:

 • давати щоранку товчену шкаралупу, варені яйця, зелена цибуля і пшеничну крупу. Все ретельно перемішати;
 • ввечері потрібно давати кефір або сир;
 • вода завжди має бути присутня під час годування;
 • річковий пісок потрібно підмішувати в вечірній корм. Він служить для курчат хорошою мінеральною добавкою.

Кури починають нестися на п'ятому місяці. З двадцяти курей в тиждень ви отримаєте приблизно 60 яєць. Досвідчені фермери запевняють, що вже через 8 місяців 20 курей окуплять себе, а сім'я буде з яйцями і домашнім курячим м'ясом.

При покупці корму не варто купувати великі запаси. Розрахуйте, скільки з'їдають корму в день курчата. Курка не вибаглива в годуванні. Урізноманітніть раціон різними злаками і комбікормом.

Який породи купити курчат? Де купувати?

Де купувати

Курчата продаються на фермерських ярмарках, пташиних ринках, на птахофабриках. Корисно купувати курчат, вирощених в домашніх умовах. Ви повинні визначитися, з якою метою ви будете розводити курей. Наприклад, курчата бройлери дуже швидко набирають масу. Через 2-3 місяці курчата виростуть до 4 кг. яєчні породи починають нестися через 5 місяців. Так що варто набратися терпіння. М'ясо-яєчні породи курчат купують найбільше. Це оптимальний варіант. Ви завжди будете з м'ясом і яйцями.

Деякі тонкощі вирощування домашньої курки

Вирощування курей в домашніх умовах має свої тонкощі і нюанси:

 • курям для несення яєць потрібне світло. Взимку обладнайте курник світлом і кількість знесених яєць не впаде;
 • курка не буде нести яйця в брудному місці. Міняйте частіше солому в курнику, а особливо в місцях, де несуться кури;
 • для того щоб яйця були міцні - курці необхідний кальцій. Він є в деревному вугіллі і крейді;
 • раз на тиждень додавайте в раціон птиці сіль. Вона сприяє кращому засвоєнню їжі. А головне те, що вона знищує гельмінтів (глистів);
 • кури витримують температуру до -20 ° С. У більш холодних регіонах слід утеплювати курники;
 • курник повинен бути світлим і провітрюватися. Цей фактор впливає на несучість;
 • в перші дні народження курчата повинні знаходитися при температурі не нижче +30 оС;
 • розведення курей несучок найкраще вести з яєчних порід.

Дуже ретельно складайте свій бізнес-план. Професіонали рекомендують дотримуватися три умови: раціональне меню, чистоту і оптимальну температуру в вашому курнику.

Де купувати?
Яку породу вибрати для вирощування?
Який породи купити курчат?
Де купувати?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей