* Политика новости » Банки »

* *

Розведення курей в домашніх услових, на дачі, яку породу вибрати

 1. Особливості та вимоги щодо утримання курей несучок
 2. Яку породу вибрати для вирощування?
 3. Коротка схема з розведення курей
 4. Який породи купити курчат? Де купувати?
 5. Деякі тонкощі вирощування домашньої курки

Всім відомий той факт, що домашня продукція завжди була краще і якісніше тієї, яка проводилася на приватних полях і фермах аграріїв

Всім відомий той факт, що домашня продукція завжди була краще і якісніше тієї, яка проводилася на приватних полях і фермах аграріїв. Вона екологічніше і відповідно принесе більше користі організму. Один з варіантів такої домашньої продукції є домашнє куряче м'ясо і яйця. Розведення курей будинку досить просто і не вимагає яких-небудь складних технологій. А правильне вирощування і догляд принесуть багаті плоди у вигляді м'яса і яєць.

Особливості та вимоги щодо утримання курей несучок

Курка досить невибаглива тварина. Тому під курник може бути виділено будь-яке приміщення. Це може бути сарайчик на присадибній території або на дачі і невеликий дворик біля нього. Усередині курника повинні бути прибиті жердини для сідала і ночівлі птахів. Їх варто прибивати не надто високо.

Варто вивчити: Зміст курей-несучок в домашніх умовах

Мета, заради якої ви заведете домашню птицю, буде визначати внутрішнє облаштування курника. Якщо ви перед собою ставите розведення курей несучок - тоді доцільно підготувати місце, в якому птах буде нести яйця. Природними гніздами курей є трава. Відповідно слід вистелити підлогу курника сухий і чистої соломою. Солому треба міняти в міру її забруднення і тоді несучки будуть нести яйця в одному місці, що значно спростить збір яєць.

Для створення потомства знадобитися півень. Одного півня вистачає на 9-13 курей. У таких випадках ефективним буде придбання інкубатора, який спростить висиджування яєць. Перед інкубацією слід вибрати найкращі яйця без дефектів і потрібної форми. Великі яйця і з двома жовтками - не підходять для інкубації.

Прибуток птиці почнуть давати не відразу, а через 5 місяців. Так що акуратно і правильно складайте бізнес-план на «пташине виробництво». Найшвидшу прибуток приносять курчата-бройлери. Вже за 35 днів при правильному режимі курчата досягають ваги в 2,9-3 кг.

Яку породу вибрати для вирощування?

Матеріал по темі: Кращі породи курей-несучок

У сучасному птахівництві зустрічається три основних види порід курей:

 1. М'ясні. Мають великі розміри. Несучість щодо середня. Характерною рисою є те, що кури цього виду хороші квочки. Кури-бройлери, кохинхин , брама , Корниш, Гудан - найпоширеніші породи цього виду.
 2. Яєчні. Невисока маса (до 2,5 кг). Мають підвищену яйценоскостью. Дуже хвора різновид порід. Найпоширеніші представники - Леггорн, російська біла, орловська, Мінорки і Род-Айленд.
 3. М'ясо-яєчні . Найоптимальніший варіант для розведення курей будинку. Найвитриваліший вид. Представниці цієї породи невибагливі до умов утримання і цілком можуть вирощуватися на дачі. Чого не скажеш про двох вищезгаданих видах. За несучості не набагато поступаються яєчним породам. Хороші квочки. Спокійні в поведінці і тому не вимагають зведення високих огорож. Представники виду - першотравневі, полтавські, Кучинський , віандот , Плімутрок, Суссекс.
 4. Бійцівські. Зустрічаються породи від 500 гр і до 7 кг. Через коротке оперення потрібні теплі курники. Раціон є багатий білком корм рослинного і тваринного походження. У домашніх умовах зустрічаються рідко. Розводити таких птахів економічно не вигідно. І скласти бізнес-план по вирощуванню цієї породи не має ніякого сенсу.
 5. Декоративні. Назва говорить сама за себе. Економічної вигоди така порода не принесе. Таких курей розводять для естетики і краси завзяті птахівники.

Коротка схема з розведення курей

Кури, розведені в домашніх умовах, потребують догляду. Налаштуйтеся на те, що частина вашого вільного часу буде йти на прибирання курника і годування птахів. Якщо вільний час для вас розкіш або ви вирощуєте курей на дачі - то доцільно найняти людину, яка буде за цим стежити. Головне, щоб витрати на цього робочого були рентабельними і не приносили шкоди замість прибутку.

Приготуйте місце для майбутніх вихованців. Обладнайте курник, вистелити підлогу соломою, встановіть і закріпіть жердини-сідала, проведіть світло. Варто пам'ятати, що місця для гніздування і несення яєць повинні бути чистими і затіненими. В таких умовах кури будуть нести більше яєць. Курник повинен мати двоє дверей. Одну вгорі - для провітрювання, іншу внизу - для виходу птиці в загін.

Купівля курчат - один з найвідповідальніших моментів. Визначтеся для себе, на що ви будете давати акцент при вирощуванні курей - на м'ясо, яйця або м'ясо і яйця разом. Після того купуйте курчат відповідної породи. Варто пам'ятати, що якщо ви хочете вирощувати курей тільки для яєць - півень тоді не знадобитися. Якщо для вас розведення курей справа нова - найдоцільніше купити близько 20 курчат.

Якщо для вас розведення курей справа нова - найдоцільніше купити близько 20 курчат

Вирощування курчат в домашніх умовах дуже відповідальний етап. Для того, щоб курчата швидко росли і були здоровими потрібно:

 • давати щоранку товчену шкаралупу, варені яйця, зелена цибуля і пшеничну крупу. Все ретельно перемішати;
 • ввечері потрібно давати кефір або сир;
 • вода завжди має бути присутня під час годування;
 • річковий пісок потрібно підмішувати в вечірній корм. Він служить для курчат хорошою мінеральною добавкою.

Кури починають нестися на п'ятому місяці. З двадцяти курей в тиждень ви отримаєте приблизно 60 яєць. Досвідчені фермери запевняють, що вже через 8 місяців 20 курей окуплять себе, а сім'я буде з яйцями і домашнім курячим м'ясом.

При покупці корму не варто купувати великі запаси. Розрахуйте, скільки з'їдають корму в день курчата. Курка не вибаглива в годуванні. Урізноманітніть раціон різними злаками і комбікормом.

Який породи купити курчат? Де купувати?

Де купувати

Курчата продаються на фермерських ярмарках, пташиних ринках, на птахофабриках. Корисно купувати курчат, вирощених в домашніх умовах. Ви повинні визначитися, з якою метою ви будете розводити курей. Наприклад, курчата бройлери дуже швидко набирають масу. Через 2-3 місяці курчата виростуть до 4 кг. яєчні породи починають нестися через 5 місяців. Так що варто набратися терпіння. М'ясо-яєчні породи курчат купують найбільше. Це оптимальний варіант. Ви завжди будете з м'ясом і яйцями.

Деякі тонкощі вирощування домашньої курки

Вирощування курей в домашніх умовах має свої тонкощі і нюанси:

 • курям для несення яєць потрібне світло. Взимку обладнайте курник світлом і кількість знесених яєць не впаде;
 • курка не буде нести яйця в брудному місці. Міняйте частіше солому в курнику, а особливо в місцях, де несуться кури;
 • для того щоб яйця були міцні - курці необхідний кальцій. Він є в деревному вугіллі і крейді;
 • раз на тиждень додавайте в раціон птиці сіль. Вона сприяє кращому засвоєнню їжі. А головне те, що вона знищує гельмінтів (глистів);
 • кури витримують температуру до -20 ° С. У більш холодних регіонах слід утеплювати курники;
 • курник повинен бути світлим і провітрюватися. Цей фактор впливає на несучість;
 • в перші дні народження курчата повинні знаходитися при температурі не нижче +30 оС;
 • розведення курей несучок найкраще вести з яєчних порід.

Дуже ретельно складайте свій бізнес-план. Професіонали рекомендують дотримуватися три умови: раціональне меню, чистоту і оптимальну температуру в вашому курнику.

Де купувати?
Яку породу вибрати для вирощування?
Який породи купити курчат?
Де купувати?

Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей