* Политика новости » Банки »

* *

Введення будинків в експлуатацію

 1. Мийка фасаду нового житлового будинку перед заселенням

Імпекс-клінінг НЕВА є багатофункціональною клінінгової організацією з чітко налагодженою структурою підрозділів, яка застосовує самі передові форми управління та виробництва на всіх етапах виконання робіт за проектом

"Імпекс-клінінг НЕВА" є багатофункціональною клінінгової організацією з чітко налагодженою структурою підрозділів, яка застосовує самі передові форми управління та виробництва на всіх етапах виконання робіт за проектом.
Колектив "Імпекс-клінінг НЕВА" - команда висококваліфікованих фахівців, що мають багаторічний досвід роботи в сфері клінінгу комерційної нерухомості. Географія реалізованих проектів включає такі міста, як СПб, Москва, Тула, В.Новгород.
Працюємо в сфері клінінгу з 1998 р, надаємо послуги з прибирання об'єктів, будівель і споруд перед введенням в експлуатацію і їх подальше клининговое супровід. Забезпечуємо Відповідність цій всіх видів клінінгових робіт за індивідуальним графіком, в тому числі в стислі терміни.

На відміну від інших компаній, ми використовуємо на сайті тільки власні фотографії і відео.

Вид ТЦ під час першого візиту на об'єкт і після прибирання:

Ваше будівля готова до введення в експлуатацію після будівництва або ремонту і настав час для отримання дозвільної документації? Ретельне прибирання приміщень - обов'язковий елемент отримання дозволу на введення будівлі в експлуатацію. Дозвіл на введення в експлуатацію підтверджує, що об'єкт зведений в повній відповідності будівельним нормам і правилам, а також всі без винятку приміщення і прилеглі території відповідають вимогам СанПіН. Для виконання останнього пункту вимог вкрай необхідне проведення професійного прибирання.

В рамках отримання дозволу на введення в експлуатацію будівлі проводиться оцінка готовності приміщень до їх введення в експлуатацію. Оцінка проводиться підрядником, експлуатаційними службами та наглядовими органами. Метою оцінки є задокументований підтвердження відповідності всіх конструкцій і споруд вимогам проекту. При цьому, поряд з пробним запуском обладнання і перевіркою роботи інженерних комунікацій, здійснюється візуальний огляд представниками комісії.

Приміщення ТЦ в перший візит наших фахівців і перед відкриттям для відвідувачів:

Виробляємо професійну та оперативну прибирання будинків, споруди і територій, в тому числі перед їх введенням в експлуатацію.

Все професійне клінінгові обладнання є власністю компанії, що гарантує оперативне та якісне виконання будь-яких клінінгових заходів. Для виконання окремих видів робіт, а також спеціалізованих робіт з прибирання (наприклад таких, як чистка ескалаторів і траволаторів), є додатковий інвентар і професійний персонал, який пройшов навчання та атестацію для роботи зі складним обладнанням і виконання спеціалізованих робіт.

Приміщення ТЦ в перший візит, в момент проходження інспецкіі і після відкриття:

Оперативність вкрай важлива в прибиранні будинку перед введенням в експлуатацію. Час - гроші, власник будівлі завжди розуміє фінансову цінність швидкого запуску роботи об'єкта. Прибирання перед введенням будівель і приміщень в експлуатацію передбачає наявність у підрядника відповідного професійного обладнання і чистячих засобів, а також необхідної кількості персоналу, який вміє зцим обладнанням працювати.
Маємо багатий досвід роботи з об'єктами великої площі, здійснюємо професійне управління великим штатом лінійного персоналу. Щодня в нашій компанії зайняті прибиранням більше трьохсот штатних співробітників, для виконання робіт великого обсягу оперативно залучається додаткове необхідне число робітників.

Приміщення ТЦ до і після прибирання. Все готово до введення об'єкта в експлуатацію:

Прибирання перед введенням в експлуатацію включає в себе цілий комплекс заходів різного рівня складності. Всі послуги надаються нашою компанією професійно, оперативно та в необхідному обсязі. Наша мета - швидко створити в приміщеннях гідну чистоту і сприяти ефективному отримання всіх дозвільних документів.
Прибирання перед введенням в експлуатацію складається з послідовних процесів:

 • збір та вивезення будівельного сміття,
 • очищення приміщень і поверхонь від будівельного пилу,
 • видалення стійких локальних забруднень (фарби, клею, цементу, бетону) з поверхонь,
 • глибока чистка всіх видів покриттів,
 • миття скління, в тому числі методом промислового альпінізму,
 • фінішна прибирання всіх приміщень перед прийомом комісією.

Фуд-корт ТЦ перед початком робіт і після здачі об'єкта в експлуатацію:

Прибирання торгових центрів - нетривіальне завдання для будь-якої клінінгової компанії. Торговий центр - об'єкт з нерівномірною відвідуваністю, в якій присутні піки і спади. Навіть ступінь інтенсивності поточного прибирання в приміщеннях торгового центру нерівномірна в залежності від дня тижня і часу року. Також коливається і обсяг робіт, який доводиться виконувати після закриття будівлі для входу відвідувачів.

Проходи ТЦ в момент першого виїзду на об'єкт і перед проходженням комісії:

Для виконання великих обсягів робіт оперативно залучається необхідну кількість лінійного персоналу і складна підйомна техніка при необхідності. Налагоджені зв'язки зі спеціалізованими структурами дозволяють оперативно вирішувати будь-які виникаючі технічні питання без затримок у виконанні робіт за проектом.

Використання автовишки в рамках клінінгових робіт по введенню ТЦ в експлуатацію:

Будь-яке сучасне приміщення - це велика кількість скління різного типу: скляні двері, панорамні вікна, скляні вітрини торговельних відділів і так далі. Миття скління не завдає клопоту нашим співробітникам, навіть найстійкіші забруднювачі, сліди від яких неминучі при будівництві або ремонті, - такі як бризки фарби, сліди цементу і просто будівельний пил, - видаляються швидко і без розлучень.

Мийка скління всередині ТЦ перед введенням будівлі в експлуатацію:

Технічні приміщення вимагають такого ж ретельного підходу до збирання, як і площі, призначені для відвідувачів. При цьому площа допоміжних приміщень найчастіше дорівнює або навіть перевершує площа приміщень загальнодоступних. Під час професійної прибирання після будівництва або ремонту в обов'язковому порядку прибираються також підвальні і горищні приміщення будівлі.

Підсобні приміщення ТЦ до і після прибирання:

Ескалатори - невід'ємний елемент сучасних будівель, важливий і дорогий. І під час будівельних або ремонтних робіт ескалаторах доводиться нелегко, адже будівельний пил і бруд - всюди. В рамках послестроительной або післяремонтного прибирання проводиться ретельна, але дбайлива чистка всіх деталей ескалаторів і траволаторів, для цього в нашому розпорядженні є сучасна спеціалізована техніка і досвідчений персонал.

Ескалатори ТЦ при їх першому огляді, в процесі і після прибирання:

Нерідко буває, що навіть після отримання всієї дозвільної документації, коли об'єкт починає функціонувати в тестовому режимі, доводиться усувати дрібні недоліки. Персонал не заважає функціонування будівлі, кожен співробітник суворо зайнятий своєю роботою. Професійне управління великою кількістю зайнятого персоналу забезпечує штат висококваліфікованих менеджерів.

Роботи з прибирання чинного ТЦ після запуску об'єкту в експлуатацію:

Коли основний етап масштабної прибирання після будівельних робіт завершено, потрібна повторна прибирання всіх приміщень для досягнення ідеальної блискучою чистоти. На цьому етапі видаляється пил і інші дрібні недоліки, здатні, проте, зіпсувати враження від усього проекту в цілому. Використовується механізоване прибирання для очищення великих площ і копітка ручна для очищення важкодоступних ділянок.

Завершальний етап робіт з прибирання: все приміщення обробляються професійними миття підлоги:

Після здачі об'єкта в експлуатацію прибирання ТЦ йде постійно, протягом усього дня. Оперативно ліквідуються розливи на підлозі. Здійснюється постійна вологе прибирання в холах і вхідних зонах. При цьому важливо забезпечити відвідувачів ТЦ від можливого травмування на слизьких мокрих ділянках, виставивши наперед таблички з попередженням. Мінімізація ризику травми має першорядне значення для гарної репутації торгового центру і орендарів. Важливо також, щоб контейнери зі сміттям вчасно спорожнялися, і не допускалося їх переповнення. Особлива увага приділяється прибиранню туалетів. Траволатори, ліфти, холи також вимагають контролю чистоти.

Всі роботи завершені, дозвіл на відкриття комерційного об'єкта отримано. ТЦ готовий зустріти своїх перших відвідувачів:

Після закриття проводиться капітальний клінінг торгового центру з використанням спеціального обладнання (миття підлоги різного типу, дуплекс-машини, полірувальні машини і т.д.). Не варто забувати і про клінінг прилеглої території: прибирання парковок, вхідних зон; очищення стоянок від сміття і листя в теплу пору і від снігу в зимовий; прибирання зупинок громадського транспорту на території ТЦ і так далі.

Наші співробітники часто одними з перших відвідують прибраний ними об'єкт, коли доступ в нього стає загальнодоступним. Це почесно і приємно - бачити результати своєї роботи.

Після введення в експлуатацію, коли будівля починає працювати в звичайному режимі, потрібна постійна підтримуюча прибирання, що дозволяє зберігати зовнішній вигляд приміщень і поверхонь в вихідної чистоті. У прибиранні використовуємо сучасні технології та засоби для чищення, що відрізняються високою ефективністю. Це дозволяє проводити клінінг не тільки якісно, ​​але і оперативно.

До переліку робіт з підтримання порядку на території ТЦ або бізнес центру входить:

 • комплексне прибирання зон підвищеної прохідності, офісних і службових приміщень,
 • прибирання сходів, аварійних виходів та ліфтів, включаючи полірування металевих поверхонь ліфтових кабін,
 • клінінг туалетів, що включає в себе обробку підлогового покриття, стін, дверей, світильників,
 • підтримання наявності витратних матеріалів для санвузлів,
 • сезонна мийка скління та фасаду будівлі,
 • догляд за покрівлею,
 • розчищення, прибирання і вивезення снігу в зимовий період, видалення криги, обробка реагентами,
 • покіс трави, прибирання листя, збір і вивезення сміття,
 • а також будь-які інші роботи за вашим вибором.

Роботи по підтримуючої регулярному прибиранню в ТЦ, персонал за роботою:

Особливо пильної уваги в поточній регулярному прибиранню приміщень вимагають території закладів громадського харчування - фудкорти і кафе. Співробітники працюють у кілька змін, кількість зайнятого лінійного персоналу залежить від завантаженості і прохідності приміщень і може коливатися в залежності від дня тижня.

Співробітники працюють у кілька змін, кількість зайнятого лінійного персоналу залежить від завантаженості і прохідності приміщень і може коливатися в залежності від дня тижня

У години роботи будівлі для відвідувачів проводиться підтримуюча постійне прибирання, при цьому наш персонал ніяк не турбує відвідувачів. Після закриття будівлі (зазвичай в нічні години) проводиться ретельна генеральне прибирання фудкорти з дезінфекцією всіх поверхонь, щоб на наступний день знову радувати відвідувачів своїм, без перебільшення, блискучим зовнішнім виглядом.

Вкрай рідко буває, що орендарі ТЦ наймають своїх власних прибиральниць, зазвичай наші фахівці прибирають не тільки загальну територію будівлі, а й комерційні відділи всередині нього. Прибирання в орендованих комерційних секціях проводиться за графіком і в обсягах, погоджених з власником відділу. Наша компанія завжди враховує специфіку бізнесу компанії і підлаштовується під неї, прибирання проводиться, в тому числі, і вночі.

Поточне прибирання в торгових відділах ТЦ після введення об'єкта в експлуатацію:

Поточний клінінг торгівельних і бізнес-центрів - важливий напрямок діяльності нашої компанії. Ми чітко розуміємо, що бізнес центр або трогових центр - об'єкт, який повинен приносити прибуток його власникові. Професійний клінінг приміщень торгового центру та прилеглої території підвищує його цінність в очах орендарів і допомагає залучати потенційних клієнтів. У процесі поточної регулярного прибирання використовуємо збиральну техніку з низьким рівнем шуму і миючі засоби без запаху.

Репутацію "Імпекс-клінінг НЕВА" як професійного і відповідального підрядника у сфері збирання підтверджує той факт, що в більшості випадків власник об'єкта комерційної нерухомості після виконання нашими фахівцями робіт з підготовки об'єкта до введення в експлуатацію укладає з нами договір на подальше клининговое обслуговування будівлі. Ми пишаємося надаються нам довірою.

Поточне обслуговування ТЦ. Персонал працює за змінним графіком, прибирання будівлі забезпечується цілодобово:

Виробляємо як щоденну, так і генеральне прибирання приміщень і будівель, в тому числі складних об'єктів. Щоденне прибирання дозволяється підтримувати чистоту в приміщеннях протягом дня. Стандартно щоденне прибирання проводиться рано вранці, ще до відкриття, або пізно ввечері, вже після закриття. Не менш важливий і генеральний клінінг. Періодичні роботи, пов'язані з хімчисткою килимів і ковроліну, сезонної миттям вікон і фасадів, глибокої чищенням плитки, мармурових і гранітних покртиій запобігають погіршення їх зовнішнього вигляду.
Не тільки внутрішні приміщення побудованого або тільки що відремонтованої будівлі потребують підтримуючого прибирання, а й прилегла територія, а також численні входи, сходи і парковки. Надаємо необхідний штат двірників, реалізуємо сервіс змінних килимів вхідної групи.

Вхідна група ТЦ на момент першого виїзду на об'єкт і після відкриття:

Комерційні будівлі сьогодні практично завжди мають особливу політику конфіденційності. Власники комерційних і торговельних центрів хочуть бути впевнені в тому, що інформація, побачена або випадково почута в стінах їх будівлі, залишиться в рамках кола довірених осіб. Тому всі наші співробітники при прийомі на роботу підписують угоду про нерозголошення інформації, а перед працевлаштуванням кожна кандидатура ретельно перевіряється власною службою безпеки. Ми абсолютно впевнені в персоналі: сторонніх у нас не буває.

Звертаючись до компанії "Імпекс-клінінг НЕВА", ви гарантовано отримуєте:

 • можливості для оптимізації витрат на прибирання, відсутність витрат на утримання штатного персоналу та зусиль по його підбору,
 • професійно і оперативно виконуються роботи,
 • гнучкий персональний графік,
 • значний перелік додаткового сервісу,
 • комплексний підхід до виконання всіх робіт.

Асортимент послуг, що надаються клінінгу розширюється нами постійно. Працюємо в будівлях різних типів і тому завжди готові запропонувати оптимальну схему прибирання. Клінінг відбувається завжди за індивідуальним, оптимальному саме для вашої структури, графіку. Враховуємо специфіку бізнесу, особливості будови, графік прохідності посетеітей в будівлі і його маршрути, а також численні інші особливості.

Звертайтеся до професіоналів. Спасибі, що вибрали нас.
Поки інші працюють з "об'єктами", ми працюємо з людьми. Ось чому з нами легко працювати.

Ось чому з нами легко працювати

Професійна та оперативна прибирання будинків, споруди і територій, в тому числі перед їх введенням в експлуатацію.

Мийка фасаду нового житлового будинку перед заселенням

Всі роботи сертифіковані відповідно до вимог ДСТУ ISO

Система менеджменту якості компанії "Імпекс-клінінг НЕВА" з прибирання виробничих та житлових приміщень, а також обладнання та транспортних засобів сертифікована відповідно до вимог ДСТУ ISO, що додатково гарантує найвищу якість надаваних клінінгових послуг.

Клінінгова компанія "Імпекс-клінінг НЕВА": є дійсним членом Асоціації Російських збиральної компанії (рег. N 083 від 10.10.2008 р), має сертифікат відповідності Держстандарту Росії (сертифікат N РОСС U.У273 M06142 від 28.10.2013 р), відповідає вимогам ГОСТ Р ІСО (рег. номер N РОСС RU.31172.04ЖНГ0000826А), внесена до реєстру постачальників послуг державним установам.

04ЖНГ0000826А), внесена до реєстру постачальників послуг державним установам

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей