* Политика новости » Банки »

* *

Способи злому автомобільних замків Гарант

 1. відкриття відмичкою
 2. відсмоктування
 3. Висвердлювання муфти з подальшим віджиманням засувки, або висвердлювання кріпильних болтів
 4. Висвердлювання стопора з подальшим віджиманням засувки
 5. дублікат ключів
 6. згортання личинки
 7. висвердлювання личинки
 8. Вибивання стопора на замку автомобіля Lada 2110
 9. Вибивання стопора з подальшою установкою обмежувача
 10. Бампінг, або "інерційний" спосіб
 11. Відступ від вимог інструкцій при установці муфти "
 12. Застосування електромагніта "
 13. Застосування рідкого азоту "
 14. Виривання диска-пастки

Завжди існували і будуть існувати способи злому, відомі або фахівцям, або в силу складності реалізації доступні тільки державним службам. Але вони залишаються за рамками публічності, тому заходи боротьби з ними приймаються виробниками тільки в тому випадку, якщо вони в силу розвитку технології, витоку інформації або популяризації стають доступні широкому загалу викрадачів. Часто широкому висвітленню різних методик злому сприяють тести і публікації про них у пресі. Ситуація зі ЗМІ, що склалася в останні 2-3 роки і відкрила досить широку лазівку для потенційних злочинців, викликала необхідність зробити існуючі методи і методики з протидії їм надбанням громадськості.

Вважаємо за необхідне підкреслити, що публікується інформація стосується виключно замків Гарант.

відкриття відмичкою

Спосіб був можливий на перших замках 1995-1997 роках, особливо рейкових (200 випущених замків). Спосіб найбільш простий і поширений в даний час (більше 25% викрадень автомобілів, обладнаних механічним пристроєм проти викрадення, вчинені із застосуванням саме цього способу). Застосовується протягом усієї багатовікової історії замкових виробів. В даний час спосіб ще "спрацьовує" на найбільш дешевих зразках замків, як правило, виготовлених в Китаї, Малайзії, Індонезії, В'єтнамі тощо Частка подібних пристроїв на ринку Росії - понад 80%.

Очевидна простота способу відкриття відмичкою змусила відмовитися від рейкового замка і послужила основою застосування інших механізмів секретів (від різних вітчизняних виробників). Через 4 роки після початку виробництва замків, тобто з 2001 року, "Флім" взагалі відмовився від вітчизняних постачальників ключів і механізмів секретності, випускаючи замки двох видів: з личинками "Флім" і личинками "Abloy", що виключають можливість підбору ключів і згортання личинки.

СПОСІБ ВИЛУЧЕНО.

відсмоктування

До торця замка приєднувався шланг і щільно утримувався на поверхні через перехідник, що забезпечує герметичність з'єднання. Потім створювався короткочасний (0,5-1 секунди) вакуум, для створення якого вистачало м'язової сили легких людини міцної статури. Під дією вакууму засувка долала силу опору пружини і йшла всередину корпусу стопора, після чого стопор виймався з муфти. Спосіб був виявлений в 1997 році. Спосіб подавався журналістами як нерозв'язний і "вбивчий" для замка.

Для боротьби з ним на поверхні стопора і засувки стали набриднений отвори, призначені для вільного доступу повітря по обвідному (минаючи засувку) шляху. В процесі вдосконалення виробів в якості імітації сили легких застосовувалися професійні апарати "Karcher".

СПОСІБ ВИЛУЧЕНО.

Висвердлювання муфти з подальшим віджиманням засувки, або висвердлювання кріпильних болтів

Способи, виявлені в 1998 році. Час на злом не більше 4-5 хвилин. Для боротьби з цим способом все муфти на замках "Гарант" підлягають обов'язковій загартуванню, як верхня, так і нижня половина.

СПОСІБ ВИЛУЧЕНО.

Висвердлювання стопора з подальшим віджиманням засувки

Спосіб заснований на введенні в отриманий отвір гачка, яким зацеплялась пружина з клямкою і клямка вводилася всередину стопора.

Під засувкою в стопорі став встановлюватися диск з твердої загартованої сталі, що перешкоджає доступу з боку стопора.

СПОСІБ ВИЛУЧЕНО.

дублікат ключів

Спосіб, заснований на непорядності установників на СТО. При установці замку з ключа робиться дублікат, який закріплюється потім в уговоренное місце - найчастіше під передній бампер автомобіля на скотч.

Для боротьби з цим способом рекомендуємо користуватися послугами фірмових або просто добре відомих СТО. Зі свого боку ми плануємо, що всі ключі для замків компанії "Флім" поставляти в упаковці, яка виключає можливість зняття з ключів копій, як це робиться кращими світовими виробниками, а при установці на місце замку "Гарант Блок" використовувати металеву болванку.

СПОСІБ не усунути,
так як забезпечується халатністю автовласника.

згортання личинки

Спосіб, заснований на введенні в личинку спеціального пристосування - "свертишем", що перевершує за показниками міцності і твердості деталі личинки. Шляхом провороту "свертишем" при додатку сили рук, личинка провертається, відкриваючи доступ до механізму переміщення засувки. Спосіб найбільш простий і поширений в даний час (більше 65% викрадень автомобілів, обладнаних механічним пристроєм проти викрадення, скоєні саме цим способом). Застосовується протягом усієї багатовікової історії замкових виробів на найбільш дешевих зразках, як правило, виготовлених в Китаї, Малайзії, Індонезії, В'єтнамі тощо Частка подібних пристроїв на ринку Росії - понад 80%!

Для боротьби з цим способом ТОВ "Флім" відмовився від азіатських і вітчизняних постачальників недорогих личинок, ключів і механізмів секретності, випускаючи замки двох видів: з личинками "Флім" і личинками "Abloy" виключають можливість підбору ключів і згортання личинки.

СПОСІБ ВИЛУЧЕНО.

висвердлювання личинки

Спосіб, заснований на доступі до механізму переміщення засувки шляхом висвердлювання в личинці замку отвори. Застосовується при явній нездатності застосувати спосіб "Згортання личинки". Час розтину не більше 120 секунд. Виявлено в 1998 році.

Для протидії цьому способу в самій личинці встановлена ​​обертається розжарена шайба. На моделях "Гарант Люкс" ставиться додаткова шайба і перед личинкою. Захист зовнішньої поверхні забезпечує спеціальний стакан, виконаний із загартованої неіржавіючої сталі, на нових моделях "Гарант Блок Люкс" захисний диск виконаний з більш перспективною стали, а в старих моделях "Гарант Люкс" були встановлені додаткові кульки.

СПОСІБ ВИЛУЧЕНО.

Вибивання стопора на замку автомобіля Lada 2110

Спосіб, заснований на дії 2-го закону Ньютона (Прискорення, що купується тілом прямо пропорційно діючої на тіло силі, обернено пропорційно масі тіла та направлено в сторону дії сили).

Прикладаючи певне витягати зусилля на стопор (1), по його частині, зі зворотного боку якого знаходиться засувка, наносяться сильні удари молотком (2). Засувка під дією імпульсу долає зусилля пружини і переміщається всередину корпусу стопора на деяку відстань, після чого фіксується силою (1). З кожним наступним ударом вона йде глибше і глибше, поки не звільняє стопор з посадкового місця. Кінцева фаза операції може займати не більше 35 секунд.

Спосіб, обговорюваний з 2001 року, простий на перший погляд, вкрай складний в застосуванні, не набув поширення, оскільки грунтується на ряді припущень:

 • злочинець повинен мати можливість безбоязно працювати з молотком або кувалдою,
 • час відкриття носить випадковий характер, як і випадковий характер у наявних навичок зловмисника і зусилля висмикування стопора.

Якби цей спосіб застосовувався в реальності, то ми або фахівці МНС (це ті люди, які частіше за інших стикаються з необхідністю демонтажу "Гаранта"), відкривали замок саме цим способом. Але немає, абсолютно всі пропоновані, в тому числі і в Інтернет способи "зняття Гаранта за кілька секунд", за фактом виявляються обмеженими застосуванням болгарки - досить гучного, але ефективного і безальтернативного кошти.

Наші рекомендації по виключенню можливості застосування даного способу до автомобіля Lada 2110 полягають в наступному:

 • необхідно обмежити доступ до стопору з боку засувки - тому ми рекомендуємо переглянути схеми установки замку на Ваших автомобілях, так як удар повинен бути спрямований строго перпендикулярно осі стопора, необхідно зробити це неможливим.
 • рекомендуємо проводити встановлення муфти в районі розташування шпильки кріплення педального вузла - це не дасть можливості провороту стопора.

Для запобігання можливості зняття замка зазначеним способом нами була змінена конструкція засувки і Цековки муфти. На них стали виконуватися кільцеві канавки зі зворотним конусом, що забезпечує надійне зачеплення засувки і муфти при спробі вибивання в будь-яку сторону і які повертають засувку в робоче положення.

СПОСІБ ВИЛУЧЕНО.

Вибивання стопора з подальшою установкою обмежувача

Один з варіантів вищевказаного способу. Обмежувачем може бути лінійка, ніж або інший предмет, що обмежує хід засувки. Відрізняється від першого напрямком прикладання зусилля (1) - у зворотний бік, в межах вільного ходу. Після переміщення засувки всередину корпусу стопора в наявний зазор між стопором і муфтою встановлюється обмежувач (ніж, лінійка), що фіксує засувку на місці, і стопор виймається з муфти.

Для запобігання можливості зняття замка зазначеним способом нами була змінена конструкція засувки і Цековки муфти. На них стали виконуватися кільцеві канавки зі зворотним конусом, що забезпечує надійне зачеплення засувки і муфти при спробі вибивання в будь-яку сторону і які повертають засувку в робоче положення.

СПОСІБ ВИЛУЧЕНО.

Бампінг, або "інерційний" спосіб

Даний метод, будучи відомим більше 30 років, був публічно застосований кілька років тому на одному з відкритих конкурсів з розкриття замків, які щорічно проходять в Німеччині. Його реалізація і висока ефективність стала можлива внаслідок досягнення піновим механізмами секретів певного, високого рівня точності. Ефективність даного способу була настільки висока, що відразу після нього були відкликані сертифікати відповідності практично у всіх виробників циліндрових пінових (штифтових) механізмів секретів і ними в оперативному порядку вживалися заходи для ліквідації даної можливості.

Ми рекомендуємо при ухваленні рішення про вибір механічного засоби захисту автомобіля основним аргументом на користь тієї чи іншої системи вважати стійкість механізму секретів саме до самого елементарного способу розтину, які можуть застосовуватися до маніпулятивним - бампінгу. Абсолютна більшість виробників використовують саме циліндрові пінові (штифтові) механізми секретів - беззахисні проти даного способу, але найдешевші і по цій причину застосовуються практично всіма виробниками.

До речі, це не меншою мірою відноситься до замків на вхідні двері. Всупереч існуючій думці про високу кваліфікацію злодіїв - абсолютна більшість замків, відкривається саме таким способом дилетантами з мінімальної, 10-15 хвилин на навчання, підготовкою !!!

Всі вживані нами механізми секретів - дискові !, і за своєю кінематиці вони не припускають в принципі використання даного способу розтину - саме тому, ми і встановлюємо тільки даний тип механізмів секретів, і правильність даного шляху підтверджується провідними виробниками систем безпеки.

Але підходячи до питання ширше, ми розглянули можливість використання даного способу щодо пари - муфта - стопор, адже вони представляють собою значно збільшений фрагмент дискового механізму.

Відразу після появи перших публікацій в європейській пресі, і в результаті спілкування з представниками наших німецьких партнерів (компанія С.Ed. Schulte GmbH), нами, у співпраці з ГУ "ЦСА ОПС" МВС Росії, були проведені відповідні випробування всієї нашої продукції. Вони показали, що в лабораторних умовах з 100 зразків продукції випуску 2003 -2004 років, таким способом було відкрито тільки 3, ймовірність відкриття незначна і здатна до повторення тільки на замках з відхиленнями від ТУ (з великою виробленням ресурсу і т.д.).

Але удосконалюючи свою продукцію, з січня 2005 року ми розпочали виробництво замків, на яких в обов'язковому порядку були реалізовані технічні рішення виключають будь-яку можливість застосування даного способу, а сам спосіб був описаний на прикладі наших замків, ранніх періодів випуску, в газеті "Авторевю" № 1 (326), січень 2005, і в Росії отримав назву "Інерційний".

Принцип, реалізований нами на замках сімейства "Гарант Блок" (у виробництві з січня 2005 року) ідентичний тому, який був застосований раніше виробниками циліндрових механізмів Німеччини, Польщі та інших європейських країн, до своєї продукції.

Ми застосували вибірку в корпусі муфти і зворотний проточку до клямки, що не дозволяє при застосуванні "бампінга" переміщати засувку в зворотному напрямку.

З механізмів секретів, які ми можемо рекомендувати до використання, можна відзначити:

 • GEGE pExtra,
 • Anker 3800
 • Kaba (Penta.Gemini. Qattro S)
 • M & C Antiklop
 • Ikon WSW
 • Abloy
 • Medeco Biaxial
 • Evva (MCS. DUAL. DPI (Moduliar). 3KS).

Але проблема в тому, що всі ці механізми трохи дорожче і виробники рідко використовують їх в своїх виробах, перекладаючи можливі проблеми на покупця.

СПОСІБ ВИЛУЧЕНО.

Відступ від вимог інструкцій при установці муфти "

Спосіб, недостойний окремої згадки, якби не кількість викрадень автомобілів, вчинене при його застосуванні (близько 4%).

Зайвий раз підтверджується думка, що "умом Россию не понять". Спосіб заснований на прагненні автовласників "доопрацювати" замок. Під муфту замку автовласники підкладають ізоляційну стрічку, стрічку ФУМ, скотч, картон, шліфувальний папір, пластик та інші матеріали, призначення яких взагалі важко усвідомити в застосуванні до пристроєм проти замкам. В результаті муфта вільно провертається на рульовому валу і перешкоди для зловмисника не представляє.

Спосіб застосовується і в даний час.

СПОСІБ не усунути,
так як забезпечується халатністю автовласника.

Застосування електромагніта "

Спосіб обмежений відсутністю в даний час технічної можливості виготовлення електромагніту, що забезпечує вузьконаправлене електромагнітне поле діаметром не більше 14-15 мм. Теоретично можливий, але в даному випадку електромагнітне поле пошириться по всій поверхні металу і навіть, забезпечивши втягування засувки, намертво зафіксує стопор в муфті. Як приклад бажаючі можуть спробувати зняти заготовку зі столу шліфувального верстата, зафіксовану за допомогою електромагніту.

СПОСІБ не усунути,
а обмежений існуючим рівнем розвитку технології

Застосування рідкого азоту "

Даний спосіб обмежений необхідністю застосування креостата - судини Дюара, причому необхідним і обов'язковою умовою застосування даного способу - є забезпечення об'ємного охолодження замку. Що видається нереальним, по крайней мере, в доступному для огляду майбутньому. Таким способом теоретично можливо знімати будь-які замки, не тільки виробництва "Флім", але спосіб існує тільки в байках людей, нібито регулярно їм користуються.

СПОСІБ не усунути,
а обмежений існуючим рівнем розвитку технології

Виривання диска-пастки

При розтині замку застосовується пристрій: металевий штир, з одного боку якого нарізані пази як на ключі, з іншого - обмежувач. За штиря переміщається масивний металевий циліндр. Пристрій вставляється в замок, провертається, щоб не вискакувало, вантаж підводиться до замку, потім різким рухом розганяється за штиря і б'є в стопор, внаслідок чого личинка замка вискакує, оскільки фіксується в тілі штиря розрізним пружинним кільцем.

Даний спосіб вважається досить ефективним і є основою початку роботи з вивчення антикримінальних властивостей того чи іншого замку незалежно від призначення (дверний, автомобільний, протиугінний і т.п.) в дослідницькому центрі МВС Росії (г.Балашіха), незалежними експертами та виробниками, в тому числі і фахівцями компанії Флім.

Розглянемо можливість використання даного способу на прикладі найбільш простого механізму секретів Abloy Classic, яким комплектуються замки серії "Гарант Блок Стандарт". Цей механізм узятий за основу, так як площа контакту заготовки ключа в ньому істотно більше, ніж в механізмах Abloy Exec або Protec, тому теоретично використання описаного способу злому на даному механізмі значно простіше.

На малюнку показана схема виривання диска-пастки.

На малюнку показана схема виривання диска-пастки

Для того, щоб вирвати диск-пастку з стопора, необхідно в замкову щілину вставити стрижень за профілем ключа (півколо Ф6 мм). Щоб зачепитися за диски, на стрижні повинен бути прорізаний паз на половину профілю. Таким чином, можна порахувати площа небезпечногоперетину даного стержня:

Таким чином, можна порахувати площа небезпечногоперетину даного стержня:

Небезпечне перетин стопорного кільця ~ 90 мм 2. У диска-пастки два небезпечних перетину. Перше небезпечне перетин диска-пастки (вертикальна лінія) становить ~ 145 мм 2, а друге (горизонтальна лінія) ~ 75 мм 2.

Як видно з розрахунків, навіть найменше небезпечне перетин більш ніж в 10 разів більше небезпечного перерізу стрижня, яким можна намагатися вирвати диск-пастку. Відповідно, матеріал стрижня по міцності повинен перевершувати загартовану нержавіючу сталь більш ніж в 10 разів, а такі матеріали нам не знайомі.

За фактом з заготовки ключа - Стрижня буде зрізана нарізка и деформовані диски механізму секретів, стопорне кільце забезпечен надійну фіксацію механізму в стопорі при значний більшому зусіллі. У нашій лабораторії ми, як стрижня при проведенні таких випробувань, використовуємо спеціальний інструмент схожий на болти аналогічні M10, що встановлюються в механізм секретів і даного інструменту для виконання цієї роботи недостатньо.

Даний спосіб ефектно реалізується на замках, що мають істотно більший перетин профілю ключа, ніж використовувані нами механізми секретів і ключі.

Таким чином, зазначений метод злому не застосовний до блокіратор рульового вала виробництва ТОВ "Флім", що підтверджується і наведеними вище розрахунками.

СПОСІБ ВИЛУЧЕНО.

Відсутність візуальних відмінностей, які свідчать про введення кожного нового удосконалення, є фірмовим стилем компанії "Флім" . Стилем, що не дозволяє викрадачеві відрізнити замки "Гарант" різних періодів випуску і гарантують збереження майна своїм клієнтам.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей