* Политика новости » Банки »

* *

Ощадбанк України і вклади громадян колишнього СРСР

Ця стаття стосується всіх, у кого є старі ощадні книжки колишнього СРСР і грошові вклади на них, виплата компенсацій за якими була заморожена.

Кабінет Міністрів України готує законопроект, який дозволить відновити виплати знецінених вкладів в установах Ощадбанку України і колишнього Укрдержстраху.

Як Ви знаєте, останній раз компенсаційні виплати були зроблені в 2008 році, коли була проведена виплата так званої в суспільстві «Юлиної тисячі» вкладникам колишнього СРСР. І ось, нарешті, настає довгоочікуване продовження цієї історії.

Дорогі друзі, починається підготовча робота по процедурі компенсаційних виплат за вкладами Ощадбанку громадян колишнього СРСР.

Президент України В.Ф.Янукович дав доручення Ощадбанку на проведення необхідної підготовчої роботи для забезпечення і проведення компенсаційних виплат, за вкладами громадян Ощадбанку колишнього СРСР. Спочатку нагадаю Вам історію цього питання.

Ще 21 листопада 1996 року тодішнім Президентом України Л.Д. Кучмою був підписаний Закон України № 537/96-ВР «Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України».

Закон встановив обов'язок держави перед громадянами України, які внаслідок знецінення втратили грошові заощадження, розмішені до 2 січня 1992 року в установах Ощадбанку СРСР і державного страхування СРСР, а також в інших фінансових установах, які діяли в той час на території України.

Відповідно до ст. 1 цього Закону, який є дійсним і сьогодні, компенсації підлягають і грошові вклади громадян України, які були розміщені в установах Ощадбанку України і колишнього Укрдержстраху протягом 1992-1994 років і перебували на рахунках цих фінансових установ не менше одного повного календарного року під час 1992 -1995 років.

Дуже важливим є те, що ці зобов'язання держави поширюються і на іноземних громадян і на осіб без громадянства, які за станом на 2 січня 1992 року мали свої вклади в установах Ощадбанку СРСР і державного страхування СРСР, які діяли і перебували на території України.

Президент України В.Ф.Янукович почав виконувати свою обіцянку щодо відновлення виплат і дав доручення Ощадбанку на проведення необхідної підготовчої роботи.

Сбербанк розробляє план підготовчої роботи для забезпечення виконання зобов'язань держави по відновленню виплат.

Сбербанк визначив кілька етапів цієї роботи.

На першому етапі, з 2 квітня 2012 року проведення так званої актуалізації даних вкладників Ощадбанку колишнього СРСР. Ця актуалізація стосується тих вкладників, які не отримали в 2006 році компенсаційні кошти в межах проіндексованих заощаджень (не більше 1000 гривень на одного вкладника) та відомості, дані про яких вже внесено до «Реєстру вкладників заощаджень громадян» до 01 січня 2012 року.

Для упорядкування проведеної роботи з підготовки виплат Сбербанк визначив порядок отримання інформації про час і місце актуалізації Ваших даних, як вкладників. Сбербанк встановив терміни, коли вкладники зможуть актуалізувати свої дані для подальшого отримання компенсації. Термін, коли необхідно актуалізувати Ваші дані залежить від віку вкладника. Ви як вкладник можете отримати інформацію про час і місце актуалізації даних:

  • з 02 по 20 квітня 2012 року, якщо Вам 80 років і більше;
  • з 21 квітня по 20 травня 2012 року, якщо Вам 70-79 років;
  • з 21 травня по 20 червня 2012 року, якщо Вам 60-69 років;
  • з 21 червня по 20 липня 2012 року, якщо Вам 50-59 років;
  • з 21 липня 2012 року громадянам, яким менше 50 років.

Щоб визначити місце, час і адресу установи, де можна буде провести актуалізацію, Вам необхідно виконати одну із запропонованих дій:

  • 1. зайти на сайт Ощадбанку http://www.oschadnybank.com/uа і заповнити спеціальну форму, яка знаходиться в розділі «Інформація для вкладників Ощадбанку колишнього СРСР».
  • 2. зателефонувати за телефоном «гарячої лінії» + 38-044-364-21-21 або 0-800-212-000 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні) і поговорити з оператором.
  • 3. зателефонувати за телефонами гарячої лінії і отримати необхідну інформацію за допомогою автовідповідача.

Зазначені вище телефони будуть працювати з 9 °° до 18 °° без вихідних з другого квітня 2012 року.

На другому етапі Вам необхідно буде відвідати установу Ощадбанку. При собі необхідно буде мати паспорт, ідентифікаційний код (+ їх ксерокопії) і ощадну книжку по компенсаційному рахунку.

Після цього, Вам як вкладнику співробітниками установи Ощадбанку буде повідомлено час і місце отримання компенсаційних коштів.

За попередніми даними компенсаційні виплати планується почати вже в червні цього року.

Подивіться будь ласка тут: відео-запис мого вебінару про отримання компенсаційних виплат .

Друзі, якщо Вас цікавить ця проблема, по отриманню компенсаційних виплат знецінених вкладів, не відкладайте її в довгий ящик, часу не так багато. Починайте діяти відразу і пройдіть етапи, які я описав вище. Нагадую і уточнюю, що виплати будуть отримувати ті, хто не отримував в 2008 році.

Все про компенсацію спадкоємцям вкладників ТУТ

Якщо Ви (спадкоємці) пропустили строк прийняття спадщини то скачайте безкоштовно мою книгу: « Як продовжити термін для прийняття спадщини «.

Якщо Вам необхідно отримати і оформити будь-який спадок в Україні, то забирайте мій відео-курс « Як отримати і оформити спадщину в Україні »І отримуйте спадок без проблем!

Якщо стаття актуальна для Вас, Ваших рідних, близьких і знайомих, прошу ретвіт на неї. Поділіться важливою інформацією з усіма.

Виплати почнуться з 1 червня 2012 року, подробиці в статті « Компенсаційні виплати вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР «

Здоров'я і благополуччя всім Вам!

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей