* Политика новости » Банки »

* *

Маленькі ванни кутові (47 фото): які самі малогабаритні з них

 1. Переваги кутових ванн
 2. Види кутових ванн
 3. Як вибрати кутову ванну
 4. Інструкція по установці кутовий ванни

В даний час виробники товарів масового споживання роблять все, щоб догодити навіть самому прискіпливому покупцеві. В даний час виробники товарів масового споживання роблять все, щоб догодити навіть самому прискіпливому покупцеві

Маленькі ванни кутові

Щороку виходять нові моделі, все більш комфортні в експлуатації. Так, наприклад, навіть найменші ванни не поступаються по зручності своїми габаритними аналогам.

Переваги кутових ванн

Сучасні кутові ванни, в тому числі ванна сама маленька за розмірами, завдяки новій формі чаші, мають масу переваг в порівнянні з колишніми моделями. Перед споживачами відкриваються нові можливості для більш комфортної експлуатації даного виду сантехніки.

Розглянемо переваги кутових ванн докладніше:

 • На ринку можна зустріти не тільки прямокутні кутові ванни з рівними сторонами, а й маленькі ванни справа наліво кутові і лівосторонні.
 • , А це означає, що решту площі кімнати можна обставити меблями без будь-яких обмежень.
  Таким чином, у ванній може поміститися і пральна машина, і зручний умивальник, і навіть шафа для всіляких дрібниць.
 • Сприяє цьому великий вибір форм і колірних варіацій.
  Як говорилося раніше, для малогабаритних приміщень - це асиметричні ванни, для любителів оригінальних рішень - це кольорові ванни, наприклад, виробництва Прибалтики. За відгуками власників, навіть найменша кутова ванна зручна в застосуванні.

Види кутових ванн

За матеріалом виготовлення кутові ванни діляться наступним чином:

 1. Чавунна кутова ванна

  Чавунні кутові ванни знайомі багатьом з дитинства. Вони до цих пір стоять в ванних кімнатах багатьох людей і продовжують справно функціонувати. Ванна чавунна маленька, звичайно, за радянських часів зустрічалася рідше.
  На відміну від колишнього виробництва, сучасні ванни з чавуну також різноманітні за формою і за кольором. Переваги: ​​прості в монтажі, відмінно зберігають тепло. Недоліки: велика вага, ціна вище, ніж у аналогів.

 2. Сталеві кутові ванни піддаються ретельній обробці на виробництві. На їх поверхню наносять емальоване покриття, що надає виробам більш естетичний вигляд.
  Від цього навіть ванна маленька кутова виглядає респектабельно. Переваги: ​​практичні у використанні (вага стали в 3 рази менше ваги чавуну), довговічні, найнижча вартість. Недоліки: висока теплопровідність (температура гарячої води досягає кімнатного значення через 20 хвилин).
 3. Акрилові ванни. Лідер за популярністю серед споживачів. Улюблений матеріал дизайнерів сантехніки, що позначається на всіляких варіаціях таких виробів, як акрилові маленькі ванни, або великі кольорові ванни, що нагадують джакузі.
  Тому в магазині сантехніки можна придбати навіть маленькі ванни акрилові, які будуть центральною ідеєю простору, яка задає тон всій кімнаті. Переваги: ​​міцні, зносостійкі, легкі, зберігають тепло на рівні чавунних. Недоліки: більш висока ціна, ніж у сталевих ванн, тендітні.
 4. Ванни з суміші акрилу і полімербетону. Мають всі розміри, як ванни найменші, так і велетні в своїй області.
  Такі вироби привабливі для покупців, так як мають вигляд повністю вирізаних з натурального каменю, однак при цьому дорогі.

  Маленька акрилова кутова ванна

Порада!

Намагайтеся не допускати сильних ударів по бортах акрилової ванни, так як в результаті цього вона може дати тріщину або розколотися.

Кутова ванна маленька необхідна людям в малогабаритних квартирах, але є і покупці, яким потрібна велика містка сантехніка.

Якщо площа приміщення дозволяє, можна встановити ванну для двох чоловік. Найбільш поширені розміри виробів знаходяться в межах від 115 х 72 см до 180 х 130 см.

За формою кутові ванни також можна класифікувати:

 • нагадують пелюстка;
 • у вигляді урізаної краплі;
 • в формі розкритого на 90 ° віяла.

Кутові ванни можуть бути в різній комплектації: джакузі, компактна, з гідромасажем або зі скляними шторками, на випадок, якщо споживач захоче прийняти душ.

Як вибрати кутову ванну

Перед покупкою корисно заздалегідь ознайомитися з розмірами і характеристиками кутових ванн. Для цього можна, наприклад, відвідати кілька магазинів сантехніки в інтернеті, яких на просторах всесвітньої мережі в достатку.

Для цього можна, наприклад, відвідати кілька магазинів сантехніки в інтернеті, яких на просторах всесвітньої мережі в достатку

Різні форми ванн кутових і не тільки

Важливі моменти, на які потрібно звернути увагу:

 1. Розміри кутових ванн. У більшості випадків розмір кутовий ванни момтавляет не більше 180 см. Для типових невеликих квартир найбільш оптимально підійде ванна кутова маленька, розміри якої 150-160 см.
  Її можна встановити в будь-якому місці кімнати, наприклад, по стіні із вхідними дверима, при цьому простір не буде захаращене, і станеться територія для додаткової меблювання.
  Внутрішній об'єм кутових ванн більше, ніж у їх стандартних конкурентів, тому в них можна ніжитися, насолоджуючись теплою водою навіть удвох.
  Природно, і обсяги споживання води в кутових виробах більше. Для того щоб процес наповнення ванни не був довгим і виснажливим, застосовують каскадні змішувачі, вбудовані в тіло сантехніки.
 2. Матеріал виготовлення кутових ванн.
 • Найбільш поширений матеріал, який користується попитом у покупців - акрил. Розміри даної сантехніки на якість не впливають, акрилова маленька ванна, як і велика, мають абсолютно однакові характеристики. Перевагами цього матеріалу є його легкість, гнучкість в руках дизайнерів, які саме на його основі створюють найоригінальніші моделі, і простота в реставрації ванн .
  Коштувати така ванна може по-різному. Однак, матеріал цей досить тендітний, тому занадто дешеву сантехніку купувати не варто, так як вона може виявитися недовговічною. Термін служби ванн з акрилу - 10-15 років.
  Частіше за інших з акрилу роблять ванни з гідромасажем, в тому числі ванни акрилові маленькі. Говорячи спрощеною мовою, гідромасажем, є змішана струмінь води і повітря.
  Для функціонування даної системи необхідний насос, який качає воду, компресор, що змішує повітря з водою, форсунки, які розпилюють суміш, система патрубків, що забезпечує рух суміші, пульт дистанційного керування, який регулює потік.
  Сучасна ванна акрилова маленька надає навіть функцію масажу спини. В такому випадку насос повинен бути високої потужності. Для більш комфортного використання гідромасажних ванн необхідно враховувати кількість форсунок і їх розташування.
  Оптимальна кількість форсунок - від 12 до 30, якщо вибирати менше 10, то гідромасаж буде неефективним. Пульт управління може бути як електронним, так і пневматичним.

  Кутова ванна з гідромасажем маленька

Порада!

Якщо вам необхідна маленька ванна кутова, то проблем не буде.

Якщо ж потрібна велика ванна з гідромасажем, то потрібно враховувати потужність насоса, а це позначається на додатковому навантаженню на електропроводку.

 • Сталь - менш поширений вид матеріалу для виготовлення такої сантехніки. При установці сталевих кутових ванн необхідно звернути увагу на ретельну герметизацію, в іншому випадку в процесі експлуатації від неї буде виходити гучний шум.
  Для порівняння, акрилові ванни маленькі за розмірами не відтворюють навіть середнього по гучності звуку. Сталеві ванни на ринку сантехніки коштують недорого. Термін їх служби залежить від якості емальованого покриття, і в середньому становить до 10-15 років.
 • Найбільш якісні, міцні та довговічні - це чавунні ванни. Однак і вони мають свої недоліки: важка вага і рідко зустрічаються в магазинах.
  Все ж ванни чавунні маленькі завоювали свого споживача. Термін служби таких виробів - до 25 років і більше.

Інструкція по установці кутовий ванни

Незалежно від того, яке варіант вами був придбаний - ванна маленька акрилова або велика і масивна з іншого матеріалу - встановити кутову ванну можна, запросивши професіоналів, наприклад, зі служби сервісу магазину, або зробити це самостійно.

Для установки власними руками вам знадобляться наступні інструменти:

 • перфоратор;
 • шпатель і шпаклівка;
 • рулетка;
 • кутник;
 • плитка для облицювання;
 • цемент;
 • герметик;
 • цеглини;
 • еластичний плінтус;
 • ємності для цементного розчину і шпаклівки.

Схема установки кутовий ванни: приклад

Послідовність робіт:

 1. Спочатку необхідно визначитися з розмірами вашої майбутньої кутовий ванни. Для цього потрібно за допомогою рулетки зняти розміри сантехнічного вузла.
  Відзначимо відразу, що акрилова ванна маленька встановлюється легше своїх аналогів.
 2. Стіни, з якими буде стикуватися ванна, необхідно попередньо підготувати. А саме - зняти колишню обробку і ретельно очистити стіни, після чого вирівняти їх шпаклівкою.
  Так як кут стандартних ванн дорівнює 90⁰, потрібно витримати даний кут і між пов'язаними з нею стінами. Зробити цю роботу легше, маючи під рукою будівельний косинець.
 3. Вже на підготовлені стіни кладеться нова облицювальна плитка. Наступним етапом буде безпосередньо монтаж ванни.
  Існує два способи:
 • зробити додаткову підставу і встановити на ніжки (більш надійний);
 • встановити на кронштейни і потім поставити на ніжки.

Монтаж ніжок кутовий ванни

 1. За допомогою будівельного рівня вирівняти ванну і виміряти відстань від її нижньої точки до підлоги у ванній кімнаті .
 2. Відставити сантехніку в сторону і на місці установки викласти підставу. Тут вам знадобляться цеглини і цементний розчин, однак важливо, щоб кладка мала висоту трохи меншу, ніж ви зробили в вимірах.
  Застигає розчин не раніше, ніж через 12 годин, тому потрібно набратися терпіння. У цей час можна перевірити каналізацію і систему переливу на предмет протікання.
  Якщо явище має місце, ущільните зазори герметиком. Після витриманого терміну встановіть ванну, підключіть до каналізації і перевірте її в експлуатації.
 3. Можливо, ванна має додаткові кріплення до стін. Щоб зробити під них отвори, скористайтеся перфоратором.
 4. Між стінами і сантехнікою покладіть еластичний плінтус, він захистить місце стику від протікання води.
 5. Цегляну кладку необхідно задекорувати облицювальною плиткою.

Порада!

На всіх етапах установки ставитеся до ванни дбайливо, щоб не пошкодити її покриття.


В якості додаткової конфігурації до ванни може додаватися каркас. Він служить прикрасою ванної кімнати, а якщо зробити отвір, то буде нести ще й функцію сховища.

Навіть ванна найменша за розміром, буде виглядати в кімнаті гармонійно, якщо буде підібрана пропорційно габаритам як самої ванної кімнати, так і інших елементів, що становлять загальний інтер'єр ванної . Пам'ятайте про це!

Галерея


Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей