* Политика новости » Банки »

* *

Дизайн ванної кімнати в хрущовці

 1. Про що варто пам'ятати, плануючи ремонт хрущовки?
 2. секрети оформлення
 3. Що можна використовувати для візуального розширення кімнати?
 4. Основні етапи ремонту

Вважається, що тільки в сучасних новобудовах можна реалізувати всі дизайнерські задуми в ремонті ванної кімнати і санвузла Вважається, що тільки в сучасних новобудовах можна реалізувати всі дизайнерські задуми в ремонті ванної кімнати і санвузла.

Насправді це не так: грамотний підхід до ремонту допомагає створити по-справжньому оригінальне, затишне і комфортне простір навіть в маленьких ванних кімнатах в типових радянських багатоповерхівках.

Зазвичай з найбільшими труднощами в ремонті стикаються власники невеликих квартир в хрущовках. Дизайн ванної кімнати в хрущовці сильно обмежений невеликими розмірами приміщення, а значить, він повинен відповідати наступним критеріям:

 • Ефективна організація простору
 • Використання кожного вільного метра приміщення для практичних цілей
 • Поєднання краси і функціональності, яка дуже важлива в маленькій ванній кімнаті

Обробка ванної кімнати в хрущовці повинна бути такою, щоб візуально розширювати простір і робити його більш просторим

Про що варто пам'ятати, плануючи ремонт хрущовки?

Важливо пам'ятати про те, що подібні житлові будівлі з часом починають старіти і старіти Важливо пам'ятати про те, що подібні житлові будівлі з часом починають старіти і старіти.

Як правило, через це під час ремонту потрібен повний демонтаж і заміна всіх комунікацій. Через це ремонт санвузла в хрущовці може зажадати серйозних капіталовкладень.

У хрущовці недостатньо просто зробити косметичний ремонт і покласти нову плитку, а потім встановити нову сантехніку.

Вам доведеться також витратити чимало сил, щоб вирівняти стіни і підлогу, замінити труби, замінити електропроводку. Подібний капітальний ремонт коштує недешево, проте витрати окупляться сповна. Протягом багатьох років ви будете насолоджуватися красивою, комфортною та функціональною ванною кімнатою.

секрети оформлення

Маленька ванна кімната в хрущовці може створювати гнітюче враження тільки в тому випадку, якщо під час ремонту використовувалися неправильні оздоблювальні матеріали.

Саме тому найважливішим етапом такого ремонту є підбір плитки, світильників, дзеркал, а також інших оздоблювальних елементів.

Якщо дизайн у ванній кімнаті в хрущовці буде розроблений грамотно, простір буде здаватися просторим і світлим, а його маленькі розміри не будуть викликати неприємних емоцій Якщо дизайн у ванній кімнаті в хрущовці буде розроблений грамотно, простір буде здаватися просторим і світлим, а його маленькі розміри не будуть викликати неприємних емоцій.

Що можна використовувати для візуального розширення кімнати?

 • Віддавайте перевагу плитці світлих і пастельних тонів. Не використовуйте занадто темну або занадто яскраву плитку, а також декоративні панно з великим малюнком.
 • Не забувайте про дзеркала. Дзеркала - найпростіший спосіб створити ілюзію великого приміщення.
 • Глянцевий плитка краще матовою, як і глянсовий натяжна стеля. Така стеля буде здаватися значно вище, а відображення зробить його глибше.
 • Обробка ванної кімнати в хрущовці на увазі використання контрастних кольорових акцентів (бордюри, декоративні плитки) на однотонному тлі зроблять інтер'єр ванної ще більш незвичним.
 • Найважливіший елемент інтер'єру маленької кімнати - правильно підібране освітлення. Вибирайте світильники, які дають яскраве розсіяне світло, розподіляючи його рівномірно по всьому простору ванної кімнати. Для візуального розширення стін використовуйте настінні світильники, а також підсвічування дзеркал.

Для візуального розширення стін використовуйте настінні світильники, а також підсвічування дзеркал

Основні етапи ремонту

 1. Як вже говорилося вище, ремонт в маленькій ванній кімнаті в старих будинках завжди починається з демонтажу старої обробки і комунікацій. Цей етап - самий неприємний, оскільки він завжди супроводжується величезною кількістю бруду та будівельного сміття. Потім проводиться вирівнювання стін і підлоги. Для вирівнювання можна використовувати готові будівельні суміші, а також гіпсокартонні листи.
 2. Після цього необхідно замінити повністю всі комунікації: розведення холодного та гарячого водопостачання, каналізаційні труби, а також прокласти нову електропроводку. Перед цим потрібно заздалегідь скласти дизайн-проект ванної кімнати, так як проводка повинна відповідати майбутньому розташуванню світильників, пральної машини, водонагрівача і інших електроприладів. Не має сенсу встановлювати нові труби зовні стін: ванна в хрущовці занадто маленька, тому в стінах потрібно пробивати ніші, щоб заховати в них все труби.
 3. Тільки після фінального вирівнювання і установки комунікацій можна приступати до декоративної обробки відповідно до заздалегідь продуманим дизайн-проектом. Для початку плитку укладають на підлогу, потім переходять до обробки стін, після чого встановлюють натяжна або підвісну стелю. Красиво виглядають в маленьких ванних кімнатах підвісні стелі з ПВХ-панелей і натяжні полотна з вбудованими світильниками-софітами.
 4. Наступний етап - це встановлення сантехніки. Сантехніка та меблі - це завершальна стадія ремонту. Купуючи її, найкраще віддавати перевагу невеликим моделям, які не будуть займати занадто багато місця у ванній кімнаті. Те ж саме стосується і меблів: встановлюйте якомога менше підлогових шаф. Набагато органічніше в такій ванні виглядатимуть невеликі підвісні шафи і полиці. Якщо ви рідко користуєтеся ванною, непоганою альтернативою, яка економить простір, стане душова кабіна.

А тепер помотріте відео ремонту типовою хрущовки (ДО і ПІСЛЯ)

Створити в маленькому санвузлі затишний простір, яке буде одночасно красивим, практичним і функціональним, зовсім не так важко, як здається.

Для цього потрібно всього лише грамотно підійти до підбору оздоблювальних матеріалів, до створення проекту майбутньої ванної кімнати, до вибору виконавців. У цьому випадку ремонт і обробка ванної кімнати в хрущовці перестануть бути для вас проблемою.

Sex Cam Cam Sex Live

Про що варто пам'ятати, плануючи ремонт хрущовки?
Що можна використовувати для візуального розширення кімнати?

Реклама

Популярные новости

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей