* Политика новости » Банки »

* *

Дизайн ванної кімнати в хрущовці

 1. Про що варто пам'ятати, плануючи ремонт хрущовки?
 2. секрети оформлення
 3. Що можна використовувати для візуального розширення кімнати?
 4. Основні етапи ремонту

Вважається, що тільки в сучасних новобудовах можна реалізувати всі дизайнерські задуми в ремонті ванної кімнати і санвузла Вважається, що тільки в сучасних новобудовах можна реалізувати всі дизайнерські задуми в ремонті ванної кімнати і санвузла.

Насправді це не так: грамотний підхід до ремонту допомагає створити по-справжньому оригінальне, затишне і комфортне простір навіть в маленьких ванних кімнатах в типових радянських багатоповерхівках.

Зазвичай з найбільшими труднощами в ремонті стикаються власники невеликих квартир в хрущовках. Дизайн ванної кімнати в хрущовці сильно обмежений невеликими розмірами приміщення, а значить, він повинен відповідати наступним критеріям:

 • Ефективна організація простору
 • Використання кожного вільного метра приміщення для практичних цілей
 • Поєднання краси і функціональності, яка дуже важлива в маленькій ванній кімнаті

Обробка ванної кімнати в хрущовці повинна бути такою, щоб візуально розширювати простір і робити його більш просторим

Про що варто пам'ятати, плануючи ремонт хрущовки?

Важливо пам'ятати про те, що подібні житлові будівлі з часом починають старіти і старіти Важливо пам'ятати про те, що подібні житлові будівлі з часом починають старіти і старіти.

Як правило, через це під час ремонту потрібен повний демонтаж і заміна всіх комунікацій. Через це ремонт санвузла в хрущовці може зажадати серйозних капіталовкладень.

У хрущовці недостатньо просто зробити косметичний ремонт і покласти нову плитку, а потім встановити нову сантехніку.

Вам доведеться також витратити чимало сил, щоб вирівняти стіни і підлогу, замінити труби, замінити електропроводку. Подібний капітальний ремонт коштує недешево, проте витрати окупляться сповна. Протягом багатьох років ви будете насолоджуватися красивою, комфортною та функціональною ванною кімнатою.

секрети оформлення

Маленька ванна кімната в хрущовці може створювати гнітюче враження тільки в тому випадку, якщо під час ремонту використовувалися неправильні оздоблювальні матеріали.

Саме тому найважливішим етапом такого ремонту є підбір плитки, світильників, дзеркал, а також інших оздоблювальних елементів.

Якщо дизайн у ванній кімнаті в хрущовці буде розроблений грамотно, простір буде здаватися просторим і світлим, а його маленькі розміри не будуть викликати неприємних емоцій Якщо дизайн у ванній кімнаті в хрущовці буде розроблений грамотно, простір буде здаватися просторим і світлим, а його маленькі розміри не будуть викликати неприємних емоцій.

Що можна використовувати для візуального розширення кімнати?

 • Віддавайте перевагу плитці світлих і пастельних тонів. Не використовуйте занадто темну або занадто яскраву плитку, а також декоративні панно з великим малюнком.
 • Не забувайте про дзеркала. Дзеркала - найпростіший спосіб створити ілюзію великого приміщення.
 • Глянцевий плитка краще матовою, як і глянсовий натяжна стеля. Така стеля буде здаватися значно вище, а відображення зробить його глибше.
 • Обробка ванної кімнати в хрущовці на увазі використання контрастних кольорових акцентів (бордюри, декоративні плитки) на однотонному тлі зроблять інтер'єр ванної ще більш незвичним.
 • Найважливіший елемент інтер'єру маленької кімнати - правильно підібране освітлення. Вибирайте світильники, які дають яскраве розсіяне світло, розподіляючи його рівномірно по всьому простору ванної кімнати. Для візуального розширення стін використовуйте настінні світильники, а також підсвічування дзеркал.

Для візуального розширення стін використовуйте настінні світильники, а також підсвічування дзеркал

Основні етапи ремонту

 1. Як вже говорилося вище, ремонт в маленькій ванній кімнаті в старих будинках завжди починається з демонтажу старої обробки і комунікацій. Цей етап - самий неприємний, оскільки він завжди супроводжується величезною кількістю бруду та будівельного сміття. Потім проводиться вирівнювання стін і підлоги. Для вирівнювання можна використовувати готові будівельні суміші, а також гіпсокартонні листи.
 2. Після цього необхідно замінити повністю всі комунікації: розведення холодного та гарячого водопостачання, каналізаційні труби, а також прокласти нову електропроводку. Перед цим потрібно заздалегідь скласти дизайн-проект ванної кімнати, так як проводка повинна відповідати майбутньому розташуванню світильників, пральної машини, водонагрівача і інших електроприладів. Не має сенсу встановлювати нові труби зовні стін: ванна в хрущовці занадто маленька, тому в стінах потрібно пробивати ніші, щоб заховати в них все труби.
 3. Тільки після фінального вирівнювання і установки комунікацій можна приступати до декоративної обробки відповідно до заздалегідь продуманим дизайн-проектом. Для початку плитку укладають на підлогу, потім переходять до обробки стін, після чого встановлюють натяжна або підвісну стелю. Красиво виглядають в маленьких ванних кімнатах підвісні стелі з ПВХ-панелей і натяжні полотна з вбудованими світильниками-софітами.
 4. Наступний етап - це встановлення сантехніки. Сантехніка та меблі - це завершальна стадія ремонту. Купуючи її, найкраще віддавати перевагу невеликим моделям, які не будуть займати занадто багато місця у ванній кімнаті. Те ж саме стосується і меблів: встановлюйте якомога менше підлогових шаф. Набагато органічніше в такій ванні виглядатимуть невеликі підвісні шафи і полиці. Якщо ви рідко користуєтеся ванною, непоганою альтернативою, яка економить простір, стане душова кабіна.

А тепер помотріте відео ремонту типовою хрущовки (ДО і ПІСЛЯ)

Створити в маленькому санвузлі затишний простір, яке буде одночасно красивим, практичним і функціональним, зовсім не так важко, як здається.

Для цього потрібно всього лише грамотно підійти до підбору оздоблювальних матеріалів, до створення проекту майбутньої ванної кімнати, до вибору виконавців. У цьому випадку ремонт і обробка ванної кімнати в хрущовці перестануть бути для вас проблемою.

Sex Cam Cam Sex Live

Про що варто пам'ятати, плануючи ремонт хрущовки?
Що можна використовувати для візуального розширення кімнати?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей