* Политика новости » Банки »

* *

Риболовля на спінінг | Спінінг Клаб - поради для початківців рибалок

 1. Як закидати спінінг з безінерційною котушкою
 2. Закид наживки через голову: вертикальний спосіб
 3. Закид наживки збоку: бічний спосіб
 4. Закид наживки маятникових способом
 5. Закид наживки катапультним способом
 6. Як закидати спінінг з інерційною котушкою
 7. Вплив вітру на дальність закидання спінінга
 8. Як навчитися закидати спінінг
 9. Як кидати спінінг з борту човна
 10. На завершення

Велика частина рибальської братії, освоївши ловлю на поплавкову вудку не зупиняється на досягнутому, замислюється про придбання спінінга.

Велика частина рибальської братії, освоївши ловлю на поплавкову вудку не зупиняється на досягнутому, замислюється про придбання спінінга

Виникає резонне питання, як ловити на нову снасть і як правильно закидати спінінг. Адже від уміння віртуозно володіти палицею, точності подачі приманки багато в чому залежить позитивний результат полювання на підводних хижаків. Крім того, володіючи технікою закидання можна прицільно доставляти наживку на далекі і середні дистанції.

Як закидати спінінг з безінерційною котушкою

В основу закидання спінінга входить уміння подати приманку на певну відстань одним із способів. Для того що б зробити закид спінінга з безінерційною котушкою підходять:

 1. Вертикальний.
 2. Бічний.
 3. Маятниковий.
 4. Катапультовий спосіб.

Давайте розглянемо кожен з них окремо. І з'ясуємо особливості обігу спінінгом в конкретній ситуації.

Закид наживки через голову: вертикальний спосіб

Використовуючи цю техніку можна закидати наживку прицільно на великі відстані. Для цього послідовно: піднімаємо дужку лескоукладивателя. Опускаємо наживку на 1 / 3-2 / 3 довжини бланка. Контролюємо волосінь вказівним пальцем. Спінінг відводиться в сторону. Одним рухом через спини вудилище подається вперед і в цей момент відпускається волосінь.

ОСОБЛИВІСТЬ: При кидку спінінг і волосінь повинні складати одну пряму лінію.

ОСОБЛИВІСТЬ: При кидку спінінг і волосінь повинні складати одну пряму лінію

Закид наживки збоку: бічний спосіб

Ефективно працює бічна подача приманки, коли ловля риби відбувається на березі зарослому деревами, а нависають гілки не дозволяють виконати вертикальний занедбаність. Ним користуються при сильному бічному вітрі.

ОСОБЛИВІСТЬ: Вудилище відводиться за спину і знаходиться в горизонтальному положенні.

ОСОБЛИВІСТЬ: Вудилище відводиться за спину і знаходиться в горизонтальному положенні

Закид наживки маятникових способом

Як правильно кидати спінінг, якщо берег поріс чагарником або очеретом, а зверху заважають гілки дерев? Якщо доставити приманку потрібно на незначну відстань тоді користуються цим способом.

Потрібно відкрити дужку лескоукладивателя і опустити приманку орієнтовно на 2/3 довжини «палиці». Потім розкачати приманку як маятник і виконати подачу вперед.

ОСОБЛИВІСТЬ: наживка подається в воду по траєкторії від низу до верху.

Закид наживки катапультним способом

Він виконується, коли іншим способом доставити приманку неможливо або важко. Відкрити дужку лесоукладивателя тримаючи «палицю» в правій руці. Лівою рукою взяти штучну приманку за останній гачок трійника і підтягти до себе. Вудилище згинається в дугу і виконується подача наживки.

Особливість: Лісочка становить з бланком одну пряму лінію. Це знижує тертя волосіні про кільця вудилища.

Це знижує тертя волосіні про кільця вудилища

Нагадуємо, що ми розглядали питання, як правильно кидати спінінг з безінерційною котушкою !

Володіння технікою дозволяє виробляти точну подачу приманки в необхідну точку, в тому числі на великі відстані.

Як закидати спінінг з інерційною котушкою

Відмітна риса подачі приманки з інерційною котушкою - це плавність. Відповідна техніка закидання спінінга:

 • вертикальна;
 • бічна;
 • маятникова.

Новачкам на початковому етапі рекомендується користуватися бічною подачею. Тільки потім переходити до вертикальному ввезенню.

Справа в тому, що при вертикальній техніці у недосвідчених рибалок часто утворюється «борода» на волосіні. Що не приносить задоволення при риболовлі. Зменшити ймовірність виникнення «бороди» можна. Для цього потрібно збільшити силу магнітного гальма.

Особливість подачі приманки з використанням інерційної котушки: шпуля звільняється від контролю, коли вудилище розташовується під кутом 50-600 до поверхні землі.

Вплив вітру на дальність закидання спінінга

Досвідчені рибалки уважно стежать за напрямком і силою вітру. Для збільшення дальності польоту приманки потрібно щоб вітер дув вам у спину. Це може збільшити відстань подачі наживки до 30 метрів і більше.

Як далеко закидати спінінг? Для збільшення дальності потрібно запускати приманку по вищій орбіті. Використовується парусність волосіні. Потрібно відкрити дужку лескоукладивателя опустити наживку приблизно на 2/3 довжини спінінга і виконати кидок.

Як варіант наживка опускається до кріплення котушки і виконується закид з подачею вперед. При цьому необхідно в кінцевій фазі надати прискорення корпусом і руками. Дальність польоту приманки гарантована, а ось точність при цьому страждає.

Як далеко кидати спінінг і що ще для цього потрібно? Для збільшення дальності підійде вудилище ладом 2,7-3 метра. Строй швидкий або середній. Котушка 5000 обов'язково з хорошою укладанням волосіні. Оптимальний варіант для далекого закидання - це плетінка мінімального діаметра з урахуванням рекомендацій виробника. Використовуйте компактні приманки і грузила обтічної форми.

Як навчитися закидати спінінг

Питання просте і в той же час складний. Для цього необхідно, по крайней мере, дві речі:

 • снасті;
 • бажання.

Якщо говорити серйозно, потрібно терпіння і постійна практика. На початковому етапі не намагайтеся виконати дальній кидок. Сконцентруйте свою увагу на точності прийому подачі блешні тим чи іншим способом. Тільки освоївши в достатній мірі один вид техніки, приступайте до іншого.

Як кидати спінінг з борту човна

Важливо: при закиданні з човна комфортну відстань подачі приманки 25 метрів. Тому тут важлива техніка виконання закидання. Можна використовувати бічну подачу наживки або закид через голову.

В обмежених умовах обмеженого простору важливим елементом успішної риболовлі вважається дотримання техніки закидання. Потрібно уважно стежити за замахом і польотом блешні, щоб не поранити себе або колезі по рибалці, або того гірше, чи не опинитися в хірургічному відділенні лікарні витягуючи гострі гачки з вуха товариша або своєї руки.

Вам буде цікаво: Як рибалити на спінінг з човна .

На завершення

Як кидати спінінг, щоб виконати точну і прицільну подачу приманки. Необхідно виконувати доставку наживки одним з рекомендованих способів. Вибір однієї з технік залежить від вас і обраного місця рибної ловлі, удачі!

Як далеко закидати спінінг?
Як далеко кидати спінінг і що ще для цього потрібно?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей