* Политика новости » Банки »

* *

Як відмовити чоловікові, щоб його прив'язати

Відмовити, щоб прив'язати

Як відмовити чоловікові і чи варто це робити? Чи можна сказати йому немає і ще сильніше до себе прив'язати?

Секс - це завжди добре, коли не дуже швидко. Якщо ви надто зацікавлені в даному чоловікові, його перше запрошення в ліжко краще відхилити. Особливо це стосується тих випадків, коли ви:

1. Перша проявили ініціативу при знайомстві.
2. Ваш чоловік належить до психотипу « колекціонер «.
3. Вам достеменно відомо, що днями він їде в довгу відрядження.
4. Ви знаєте про те, що крім вас у нього вже є дружина і коханка.
5. Ви про нього дуже мало знаєте
6. Ви завжди віддаєтеся чоловікові «з душею».

Коротше кажучи, віддаватися одразу має сенс тільки тоді, коли крім одноразового пустощів вам нічого від нього і не треба.

Моральний експеримент для досвідчених

Але якщо «легко позбавитися» з чоловіком все ж вийшло, ви можете зробити для себе несподіване відкриття. Виявляється, що перевести «секс в перше побачення» в розряд довгострокових відносин можна легко, але тільки якщо ... ви зможете правдоподібно показати, що не зацікавлені в своєму швидкоплинному коханця, як в постійному партнерові.

Розірвіть чоловічий стереотип, що всі жінки духовно слабкі і закохуються з першого «трах». Якщо вам вистачить на це «духу» - навіть провівши з вами ніч, ваш чоловік усвідомлює, що так і не зміг вас поиметь. А якщо він це усвідомлює, то, маючи в своєму розпорядженні вашим номером телефону, цілком ймовірно, що він буде прагнути довести розпочате до «логічного» кінця. Детальніше про те, про що треба пам'ятати і як вести себе після сексу, щоб не залишилося ніяких страхів і ви не наробили дурниць, в книзі Закохувати, завдаючи біль (Підкорити чоловіка-маніпулятора)

У той момент, коли вас запрошують в ліжко, зробіть цілком нешкідливу річ: загляньте в його голову і трохи її поморочьте. Все це буде відбуватися приблизно так ... Коли ви відмовляєте чоловікові, він думає щось типу цього: «Ага, вона хоче вийти з ладу, набиває собі ціну». Часто чоловік озвучує це банальною фразою: «Будь простіше, дорога!» На що непогано б відповісти: «Простота, гірша за крадіжку!»

Ви не пускаєтеся в довгі і безглузді пояснення - ви кидаєте йому виклик. Якщо він цей виклик приймає, то за цим слід захоплююче продовження відносин. Якщо ні - значить, ви просто втрачаєте цього чоловіка на один день раніше, ніж могли б його втратити, погодившись на всі «без ламаних».

Сказати чоловікові немає і утримати сильніше

Підкажу вам цікавий спосіб відмовити йому так, щоб він захотів вас ще більше. Ви можете висловити свою відмову і одночасно зробити чоловікові прихований комплімент.
Скажіть йому наступне:

- Ти мене спокушаєш, а я ж можу і не встояти - я ж жива.
- Так в чому проблема? - запитає він.
- А я не хочу йти на поводу у своїх інстинктів!
Після цього треба втекти.

Така відповідь гідний жінки вищого класу. Ви - не для «широкого вжитку». Це все одно, що сказати: «Хочу, але не зараз». Це його не образить, а тільки розохотить. Такий «облом» його не зупиняє, бо дає надію.

Робіть вигляд, що ні на що не претендуєте

Ми вже говорили, що відсутність вульгарності і благородство мотивів дуже полегшують ваш шлях в його душу. Цей прийом активно використовують досвідчені ловеласи, коли, дивлячись на вас широко розкритими вологими очима, зворушливо вимовляють: «що тут такого, ми ж друзі!» Або «це просто дружні обійми» або «просто посидимо в моїй машині» або навіть так: « хочеш, покажу тобі колекцію бабусиних коштовностей? »(зрозуміло, що показ буде проходити не в під'їзді його будинку).

Згадайте, у вас адже напевно був досвід прослуховування подібних пропозицій. Все це називається «замануха»: на вас ніхто не тисне і не наїжджає, і як би там нерозвивалися подальші події, при такій делікатній підході кожен учасник «спектаклю» отримує можливість зберегти обличчя (виняток становлять зустрічі з маніяками-насильниками, але це вже патологія).

Все відбувається цілком безболісно. «Афера» вдалася - чудово - «любов не відбулася - друзі просто залишаються друзями. Головне, подібні спроби зблизитися, коли вони виключають словесну вульгарність і прямоту, що не підривають довіри і залишають всі шанси на «наступного разу».

Приїхавши у справах до іншого міста, Аня залишила вдома коханого чоловіка і дитини. Але сталося непередбачене, і вона була змушена затриматися у відрядженні на не певен термін. Познайомилася з чоловіком. Після двох побачень, які вони провели за розмовами на філософські теми, градус їх відносин став стрімко підвищуватися. Коли він уклав її в обіймах і вона вже була готова абсолютно на все, він просто ніжно погладив її по голівці: «Я не хочу, щоб у нас все сталося, як у тварин. Це було б занадто просто. »Після цього, той чоловік просто перестав їй дзвонити.

Тоді, за пару днів до свого від'їзду, вона подзвонила йому сама: «Давай побачимося, адже я скоро їду». На що він відповів: «Через пару тижнів я буду в твоєму місті, тоді і поговоримо.»

Повернувшись додому, вона розчинилася в сімейні радощі, і, здавалося, зовсім забула про свою пригоду. Як раптом задзвонив мобільник. Проста фраза: «Я приїхав» - подіяла на неї гіпнотично. Чи бачили ви коли-небудь, як веде себе загіпнотизована удавом миша? У той час, як її задня пара лап відчайдушно упирається, передня пара впевнено прагнути прямо йому в пащу! Втім, фінальна еротична сцена так і не відбулася. На півдорозі вона раптово одумалася і вирішила залишити все як є.

Пам'ятайте: в основному, люди хочуть, поки не можуть взяти. Для вас це означає ось що; якщо зараз чоловік зацікавлений взяти тільки ваше тіло, то зробивши це, він може відразу втратити до вас інтерес. Але поки ви йому «не дали», у вас ще є час для того, щоб викликати в ньому і інші, більш нестандартні бажання. Наприклад: слухати вас, говорити з вами, бути з вами і захоплюватися вашими особистісними якостями.

Всім нам дуже важко стримувати свої бажання. Пам'ятаєте, як казав Остап: «Я б узяв частинами, але мені потрібно відразу». А ви все одно, для початку, віддавайте себе тільки по частинах. Завжди залишайте щось про запас! Віддаєте душу - притримайте тіло, віддаєте тіло - притримайте душу, подивіться, що буде далі.

Тамара Палій Google+

У цю статтю вкладені душа і особистий досвід. Про те, як особистий досвід впливає на цінність пропонованих матеріалів, розказано в відео Носії досвіду: Убойная кухня посібників «Як зробити, щоб він ...»

Блог Маніпулювання-Жіночий пікап- Матріархат.Light - FAQ

Так в чому проблема?
» Або «це просто дружні обійми» або «просто посидимо в моїй машині» або навіть так: « хочеш, покажу тобі колекцію бабусиних коштовностей?
Чи бачили ви коли-небудь, як веде себе загіпнотизована удавом миша?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей