* Политика новости » Банки »

* *

Як визначити який номер золотий, а який срібний? Класифікація красивих номерів

  1. Основні категорії
  2. Номер дорожче золота
  3. Метелик, дзеркало, тисяча
  4. висновки

Красиві телефонні номери набувають все більшої популярності. Свідченням тому - пропозиції самих стільникових операторів, які стали активно просувати послугу на ринку через власні канали продажів. Однак для споживача більше можливостей при виборі красивого стільникового номера пропонують, як не дивно, не самі провайдери, а їх офіційні дилери.

Дилер не запропонує своєму клієнтові вибір з трьох категорій номерів, як це роблять оператори, а також дозволить вибрати саме той номер, який потрібен, і за вигіднішою ціною. Адже між золотим, срібним, і бронзовим номерами, є ще більше десятка категорій, кожна з яких має свій ціновий діапазон.

Сьогодні розповімо про класифікацію мобільних номерів за категоріями: яка категорія що означає, як впливає на вартість, і чому золоті номера не найкрутіші.

Основні категорії

Якщо запитати пересічного споживача яка категорія стільникових є най-най, то більшість відповість - золото, але який номер вважається золотим дадуть небагато.

Золотий, до яких стільникові оператори відносять найбільш дорогі номери, включають за класифікацією поспіль повторювану одну цифру. Вартість такого номера складає від десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім основного параметра, ці номери відрізняються ще кількома ознаками. Так, цифри в них можуть стояти в порядку зростання, або зменшення. Або ж так зване поєднання "три плюс три", коли трійки цифр повторюються. Такі номери відносяться до підкатегорії подвійних золотих номерів.


Простіші поєднання цифр зустрічаються в срібних номерах. Також вони утворюються з парних чисел, які можуть стояти на початку або кінці стільникового, мати дзеркальне відображення або попарно повторюватися. Пара при цьому може складатися з двох різних цифр. Вартість таких номерів стартує від півтори тисячі рублів.

До третьої основної категорії красивих телефонних номерів мобільних відносяться бронзові. Вони залишаються однією з найпопулярніших категорій завдяки невисокій ціні. Вартість такого номера не перевищує трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а при підключенні вигідного тарифу він може дістатися безкоштовно. Бронзовий номер відрізняється подвійним повторенням останніх цифр або поєднань.

Номер дорожче золота

Хоч і вважається, що золотий номер самий-самий, але є категорії які сміливо можна назвати преміальними, і на їх фоні золотий номер може просто згасати.

Найдорожчими номерами є ті, що відносяться до ексклюзивних. У них немає сенсу вважати повторення, або шукати дзеркальне відображення. У цих телефонних номерах одна цифра повинна повторюється максимальну кількість разів. Однак не менш семи, оскільки повторюють шість цифр, за класифікацією типів номерів - це вже діамантові.


Далі йдуть ті, що також відносяться до найбільш затребуваним, і досить рідкісним, платинові. Який номер стільникового платиновий, а який ні, визначити нескладно. У ньому зустрічається шість однакових цифр, але вони не обов'язково йдуть підряд, і можуть змінювати своє розташування в телефонному номері. Ця категорія також відноситься до дорогої, і вартість стартує від ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

До алмазним відносяться ті, що включають в себе п'ять повторень однієї цифри, а ось сапфірові вже мають поєднання по масці 3 + 4 або 4 + 3. Прикладом такого телефонного номера є (925) 555 0000 або (999) 111 9999 .

Якщо подивитися на їх вартість, то можна отримати відповідь на ще одне питання, чому не завжди категорія номера може визначати його ціну. У поєднанні важливо які саме цифри повторюються, адже не кожна має однакову популярність. Нерідко користувачі при виборі номера користуються значенням цифр, і намагаються уникати тих, що асоціюються з несприятливими за своїм значенням. Також на ціну впливає поєднання цифр в DEF-коді, що може як підвищити, так і знизити її.

До номерами дорожче золотих також відносяться рубінові і смарагдові. Перші поєдную в собі 5 + 2, але чотири з них йдуть підряд, а другі включають три повторювані пари чисел.

Метелик, дзеркало, тисяча

Дешевше золотих, але дорожче срібних, це номера з декількох категорій, що відрізняються більш доступною ціною, і при цьому досить гнучкою. Поєднання певної цифри, і повторення, можуть мати значення на їх вартість. Так, в перловому поспіль йдуть три цифри, плюс є дві пари повторень, а в бурштинових три пари однакових цифр.

Найбільш популярними, в цій ціновій категорії, у користувачів є дзеркальні і метелики. Вони хоч і схожі, але мають принципову відмінність. У дзеркальних три перші цифри в семизначний номер поєднуються з трьома останніми, а в "метелику" - три останні йдуть в зворотній послідовності ( 3344433 ).

Простими для запам'ятовування є телефонні номери з категорії "флеш-рояль". Понад п'ять цифр в них йде в порядку зменшення чи збільшення, що полегшує їх сприйняття і зорово, і на слух. Судіть самі, наскільки номер 1234567 легко запам'ятати!

До номерами "флеш" також відносяться з поєднанням послідовності трьох пар в порядку зростання і зменшення.

Також цінуються номера "тисячі", а яких останні три цифри нулі. Такий номер можна придбати і за п'ятсот рублів, і ціна залежить від поєднання інших чисел в ньому.

висновки

Вартість красивого телефонного номера визначається не тільки категорією, а й поєднанням в ньому конкретних цифр. Тому призначити фіксовану ціну на номери, зазначені в одній категорію, як мінімум, некоректно. Кожен, хто хоче придбати собі гарний номер, вибирає найбільш близьке для нього поєднання. Також, нерідко в пошуку номера телефону, користувачі не шукають просто гарні номери, а включають певний набір цифр, серед яких може бути важлива в житті дата. І такий номер може не потрапити ні в одну з категорій, і його ціна буде дуже привабливою.

Вартість будь-якого гарного номера вище 0. Ціна на срібні номера варіюється в діапазоні 5-10 тисяч рублів. вартість золотих - від 10 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. за платиновий номер доведеться заплатити від 100 тисяч рублів і більше. діамантові і ексклюзивні номери оцінюються в 300 і більше неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей