* Политика новости » Банки »

* *

Збірна Киргизії з греко-римської боротьби вперше в історії виграла Чемпіонат Азії

Акжол Махмудов. Фото з сайту 24.kg

Збірна Киргизстану з греко-римської боротьби перемогла в командному заліку домашнього Чемпіонату Азії. Казахстан посів друге місце, Узбекистан - третя, повідомляє офіційний сайт Об'єднаного світу боротьби.

Турнір пройшов 27-28 лютого в Бішкеку за участю спортсменів з 16 країн. За кількістю золотих нагород перемогли іранці, тричі піднімалися на верхню сходинку п'єдесталу. За загальною кількістю медалей виграла збірна Киргизії, представники якої завоювали вісім нагород різного ґатунку. Це кращий результат в історії греко-римської боротьби в республіці.

Золота медаль в категорії 72 кг дісталася Акжол Махмудову; «Срібло» у Атабеков Азісбекова (82 кг), Урматбека Аматова (63 кг), Жоламана Шоршенбекова (55 кг); бронзові нагороди отримали Азат Бейшебеков (87 кг), Мурат Рамон (130 кг), Канибек Жолчубеков (60 кг), узури Джузупбеков (97 кг).

В активі казахстанських борців «золото» у Алмата Кебіспаева (67 кг) і Ашхата Ділмухаммедова (82 кг); срібна медаль у Демея Жадраева (72 кг); бронзові нагороди у Хорлана Жаканша (55 кг), Мірамбека Амнагулова (63 кг) і Ерулана Іскакова (97 кг)

У скарбничку Узбекистану золоту нагороду приніс Ельмурат Ташмурадов (63 кг); «Срібло» у Рустама Ассакалова (97 кг) і Мумінджона Абдуллаєва (130 кг); бронзові медалі у Мірзобека Рахматова (67 кг) і Арама Варданяна (72 кг).

Також бронзову медаль завоював представник Туркменістану Шермет Перманом (77 кг).

Підсумувавши результати змагань, організатори представили підсумковий командний залік. Перше місце зайняла збірна Киргизстану (157 очок), на другому - Казахстан (156 очок), на третьому - Узбекистан (148 очок).

Міжнародне інформаційне агентство «Фергана»