* Политика новости » Банки »

* *

Як вибрати дубову бочку. Дубові бочки для коньяку

 1. Від самогону до віскі
 2. Фантазії на тему самогоноваріння
 3. Переваги дубової бочки
 4. Наша пропозиція
 5. Підготовка нової дубової бочки для самогону та іншого
 6. Інтернет-магазин «Центр Новинок» - бочки для самогону з дуба, нові надходження за старими цінами
 7. Вибирайте будь-яку комплектацію і обсяг
 8. 1 Секрет правильного вибору дубової бочки
 9. Готуємо новий виріб
 10. Як обробити використану ємність
 11. Краща ємність для зберігання

Любителі створення хороших спиртних напоїв в домашніх умовах знають, що навіть звичайний самогон при зберіганні в дерев'яній бочці набуває особливого смаку і стає благородним напоєм. Недорогі бочки для самогону можна знайти на нашому сайті «Русский Бондар». Ми пропонуємо широкий вибір ємностей для дачі різного об'єму: 1л, 20 л, 100 л і навіть бочки 1000 літрів. Ціна нашого товару прийнятна. Давайте з'ясуємо, чому для приготування домашнього самогону потрібно бочка.

Від самогону до віскі

Цінителі нових цікавих смаків обов'язково прийдуть до того, що зі звичайних спиртних напоїв створюються справжні шедеври. До таких належить віскі - його можна створити зі звичайного 40-градусного самогону. Справжній віскі робиться зі злакових культур. До складу ж домашньої браги може входити що завгодно. Ось головна відмінність цих двох напоїв.

Секрет приготування віскі в домашніх умовах криється в бочці. Найкраще купити якісну дубову бочку. Адже дуб прекрасно пропускає повітря через свої пори, дозволяє напою «дихати». Градус фортеці при цьому знижується, а напій насичується деревними речовинами, які надають звичайному самогону цікавий запах, смак і колір. Таким чином, вигнавши самогон і витримавши його не менше 3-х років в дерев'яній бочці, ви отримуєте справжній віскі.

Сучасні технології дозволяють також здійснювати перегонку спиртного через деревна тирса під великим тиском. Таким способом компенсується багаторічна витримка самогону в дерев'яних бочках.

Фантазії на тему самогоноваріння

Зі звичайного самогону за допомогою витримки в дерев'яних бочках, які можна купити на цьому сайті, виготовляються такі алкогольні напої, як:

 • віскі;
 • коньяк;
 • бренді;
 • арманьяк;
 • виньяк;
 • вермути на всіляких травах;
 • настойки з горіхових перетинок, фруктів та ін.

Фантазії винороба або просто допитливого цінителя домашніх спиртних напоїв немає меж. Крім того, стильна і оригінальна бочка послужить прекрасним декором для дачі, заміського будинку, ресторану. Вона прикрасить будь-яку кухню або винний льох.

Переваги дубової бочки

Найкраще для самогону використовувати дубові бочки. Адже дуб - унікальний за своїми характеристиками матеріал. Він володіє чудовими якостями. Здатний насичувати спиртне напої корисними речовинами. Завдяки пористій структурі відбувається випаровування, назване виноробами «часткою ангелів». Дуб сприяє появі ванільного смаку і надає спиртного напою коньячно-коричневого відтінку. Від розмірів бочки залежить кількість спиртного, яке буде контактувати з деревиною. Таким чином, дубова бочка надає спиртного чарівний смак, запах і аромат.

Наша пропозиція

У каталозі представлені оригінальні і стильні бочки з дуба, в яких можна зберігати самогон і його похідні. Ціна бочок прийнятна і залежить від розміру і декорування товару. Виробнича компанія «Русский Бондар» - це:

 • тільки якісні, виготовлені за старовинною технологією дерев'яні бочки для будинку, дачі, винного льоху;
 • бездоганна багаторічна репутація;
 • розумна ціна;
 • доставка в будь-яку точку країни;
 • ввічливий персонал.

Купити хорошу бочку для самогону з дуба тепер не проблема. Скористайтеся послугами нашого сайту і створюйте неперевершені спиртні напої.

Тільки лицемір може стверджувати, що в домашніх умовах не приготувати справжній віскі, кальвадос, бурбон або бренді. Майже всі напої вперше були приготовлені в чиєму-небудь будинку, звичайними людьми. І в бочку свої напої звичайні люди придумали заливати самостійно. Але раніше вони навчилися ці бочки готувати до використання.

← підтримай нас репоста

Взагалі, важко собі уявити, як би розвивалася всесвіт алкогольних напоїв , Якби одного разу хтось не придумав витримувати їх в бочці. Без впливу деревини напій просто став би пересічним дистилятом або вином. У його ароматі ми б ні коли не вловили нотки ванілі, кокоса, кава, гвоздики, скоринки підрум'яненого хліба, диму, тютюну та іншого-іншого. Всім цим ми зобов'язані витримці в дубовій бочці.

Але одного разу хтось сказав: «ні, ні, вдома ви не приготуєте справжній благородний напій, тепер цим повинні займатися тільки великі винокурні, тепер це не для всіх ...». Ні, звичайно я утрирую, все насправді йде не так кепсько. В Останніми роками люди стали більш усвідомленими в плані домашнього алкоголю. Підтвердженням тому є, хоча б, популярність нашого ресурсу і йому подібних (хоча йому подібних немає :)). Тепер люди знають, що майже будь-який напій можна приготувати вдома або, принаймні, зробити його якісну імітацію.

Правда, одна справа приготувати за традиційним рецептом або один з, де потрібно мінімум вправності і обладнання, а інше, отримати щось унікальне, з претензією на автентичний віскі, бурбон, кальвадос або коньяк. Зрозуміло, можна приготувати хорошу, якісну імітацію. Ми вже писали, як приготувати, або. Але куди цікавіше вийде напій, якщо приготувати його за традиційною технологією, тобто спочатку отримати дистилят з необхідного нам сировини, а потім витримати його в бочці. Такий напій після його нетривалої витримки вже ні хто не посміє обізвати «імітацією».

Отже, у вас є смачний дистилят із зернових, фруктів, ягід або будь-якого іншого цікавого сировини. Саме час вибрати гарну дубову бочку і підготувати її належним чином до використання. До цього і приступимо, але для початку розповімо вам трохи про самих бочках.

Хто і коли придумав бочку невідомо. Достовірно відомо, що дубові бочки використовували стародавні римляни для перевезення і зберігання вин. Для нас інформація подібного роду не несе жодної практичної користі, тому рухаємося далі. Найважливіше, що вам потрібно знати: чим менше бочка, тим швидше протікає процес дозрівання напою. Це пов'язано з тим, що при збільшенні обсягу бочки зменшується площа дотику напою з її внутрішньою поверхнею. Наприклад, у бочки об'ємом 5 л контактна площа становить близько 2000 см 2, а це 400 см 2 дерева, що припадає на 1 л напою. У 50 л бочці контактна поверхня становить всього 7600 см 2 і на контакт 1 л напою припадає лише 152 см 2. Погодьтеся, різниця велика.

Так ось, далі в цій статті піде мова в основному про невеликі бондарних виробах - бочках від 5 до 50 л. У промислових масштабах такі бочки використовують рідко, але іноді використовують. Наприклад, деякі виробники шотландського віскі витримують свій дистилят в маленьких бочках об'ємом 45-68 л, називаються вони octave. У маленьких бочках обмінні процеси відбуваються значно швидше, і для витримки напою потрібно набагато менше часу. Навпаки, в маленькому діжці тривала витримка дистиляту просто неможливо - аж надто ненажерливі ангели. Якщо у великій бочці, об'ємом від 200 л, частка ангелів становить 1,5-7% на рік і для такого обсягу це не критично, то для бочки 5-50 л втрати в 200-500 мл на місяць не в новинку. Через пару років витримки така бочка спорожніє.

Частка ангелів - це частина алкоголю, яка випаровується через пори бочки в процесі його витримки і становить від 1,5 до 7%.

Щоб стримати апетит ненажерливих ангелів бочку можна (навіть потрібно) навощити. Більшість бондарів вже пропонують покупцям невеликих бочок для домашнього використання вощені вироби - беріть не замислюючись, тому як самому навощити бочонок буде трохи складніше. Описувати цей процес не буду, є докладні мануали, але все зводиться до придбання воску, за бажанням будь-якого натурального масла, а також кисті та будівельного фена. Вощіння дозволяє знизити частку ангелів до 200 мл / місяць без втрати бочкою необхідного газообміну.

При цьому слід розуміти, що чим більше контактна внутрішня поверхня бочки, тим швидше напій насичується танинами і смако-ароматичними речовинами. Далі будуть наведені дуже відносні терміни витримки для 5-літрової бочки і попрошу без критики, ці рекомендації не мої (дійсні для температури витримки в 20-24 о С):

 • бурбон: 3-4 місяці
 • віскі ірландського стилю: 6-8 місяців
 • віскі шотландського стилю: 8-12 місяців
 • кальвадос, бренді: 4-6 місяців

На термін витримки сильно впливають умови навколишнього середовища. Якщо витримувати напій у квартирі при температурі 20-24 о С, напій дозріє швидше. При цьому якщо забезпечити бочці потрібну вологість в районі 65-75%, то частка ангелів зменшиться, але напій втратить в міцності. У сухому місці частка ангелів більше, але напій стає міцнішою.

Дерев'яний кран для бочки - найчастіше марно і завжди небезпечно.

Зараз саме час розповісти про правильному напрямку волокон в клепках, про колотому і пилянні дубі, але все це трохи не актуальне в наш час. Сьогодні більшість замовлень роблять через Інтернет, отже, при виборі бочки немає можливості перевірити її якість, помацати, заглянути всередину. Тому нам доводиться задовольнятися тим, що вже приїхало. Зрозуміло, краще бочки з колотого дуба і якщо це зазначено в описі товару, то саме така бочка в пріоритеті. Але якщо її зробили неякісно, ​​то її вже ні чого не врятує.

Саме тому потрібно купувати у перевіреного бондаря, про який є хороші відгуки на форумах.

А ось про вид деревини слід сказати пару слів. Зрозуміло, дуб для бочок є найкращим матеріалом, так як має відповідну пористість і міцність. Але дуб дуба ворожнечу. Існує близько 300 видів цього могутнього дерева, і тільки три з них використовують в промислових масштабах в Європі і Північній Америці: європейські дуб скельний (quércus pétraea) і дуб звичайний (quércus róbur), а також дуб білий (quercus alba) родом з Північної Америки . Французькі дуби вважаються ідеальними для витримки благородних напоїв, але американський добре для віскі, тому бочки з американського дуба, після витримки в них бурбона, закуповують в Шотландію для витримки скотча.

Проте, на цих трьох сортах світ клином не зійшовся. Чи не поганими бочки виходять з дуба, що росте в Сербії (Quercus peduncolator, «Славонский дуб»), Угорщині, Словенії, Болгарії, Росії та Україні. Так, можливо вони не сильно підходять для облагородження вин, але для домашнього використання, особливо для облагородження бренді і бурбона, «дуби не з французьких лісів» підходять ідеально зважаючи на свою дешевизну. Про інший деревини поки говорити не буду, тематика статті не та, але можна дивитися в бік бочок з тутового дерева, вишні та акації.

Дошки для бочок сушать двома способами: в сушильних камерах і під відкритим небом (терруарная сушка). Найдорожчі французькі бочки роблю з дощок, просушених терруарним способом 3-4 роки.

І звичайно випал. Не всі бочки обпалюють, але якщо мова про дешевий дубі, то випал дозволяє компенсувати його нездатність повною мірою «облагородити» напій. Обпалені бочки змінюють свій характер, вивільняються певні смаки і аромати. Наприклад, різна ступінь випалу забезпечить:

 • Легкий випал - тонка ваніль, квіткові ноти, стиглі фрукти. Хороший випал для білих вин, які часто мають нейтральним ароматом, наприклад, Шардоне.
 • Середній випал - більш насичена ваніль, кокос, спеції, карамель, мигдаль і смажена кірка хліба. Ідеальний випал для повнотілих вин, бренді, кальвадосу.
 • Сильний випал - шоколад, какао, дим. Відмінно для бурбона, портвейну, хересу, а потім для шотландського віскі і кальвадосу.


Відмінно для бурбона, портвейну, хересу, а потім для шотландського віскі і кальвадосу

Пару слів про обручах і можна підвести підсумок. Найчастіше обручі виготовляють зі сталі або латуні. Сталь без обробки сильно схильна до корозії, тому швидко втрачає зовнішній вигляд і навіть може принести більше шкоди, ніж користі. Краще вибирати вироби з обручами з нержавіючої або оцинкованої сталі, латуні. Втім, це все лірика. Найчастіше ми маємо те, що маємо. Ось куди важливіше, якщо є така можливість, замовити бочку без крана. Кран є найбільш вразливим місцем в будь-якій бочці, а його практична сторона досить сумнівна. Але якщо такого вибору вам не дали, то ні в якому разі не залишайте металевий кран. Краще взагалі забити отвір дерев'яною пробкою.

Отже, підіб'ємо короткий підсумок.

Доброю бочкою для домашнього використання буде виріб:

 • об'ємом від 5 до 50 літрів, не більше;
 • з колотого дуба з Сербії (ідеальний, але дорогий варіант), Угорщини, Словенії, Болгарії, Росії та України (особливо з Івано-Франківської області);
 • Вощіння, а якщо немає, то краще навощити бочку самому;
 • із середнім або сильним випалюванням;
 • без крана або тільки з дерев'яним краном;
 • з обручами з нержавіючої або оцинкованої сталі.

Чи вийде вам слідувати моїм порадам чи ні, не важливо. Бочка вже у вас на руках і в неї негайно хочеться залити дистилят або вино. Не варто поспішати. Бочку треба спочатку підготувати.

Підготовка нової дубової бочки для самогону та іншого

Перш за все, підготувати дубову бочку під віскі, коньяк, самогон, бурбон, кальвадос і інші міцні алкогольні напої набагато простіше, ніж підготувати бочку для вина. Думаю, тут пояснювати не варто. Далі все написане відноситься лише до підготовки бочки під міцні алкогольні напої, а для виноробства ... ну як-небудь іншим разом.


Отже, для початку переконайтеся, що бочка добре зібрана: обручі на ній сидять щільно і в ній немає наскрізних щілин. Якщо з обручами є проблема, їх потрібно осадити. Для цього візьміть ськарпель або зубило і за допомогою важкого молотка обстукаєте обручі невеликим кроком по колу, від центральних обручів до крайніх. Якщо вам самим довелося вощіть бочку, тоді обручі слід осаджувати після вощіння. Але якщо вас важко все це зробити, краще надішліть цю бочку назад і попросіть бондаря її замінити, якщо така можливість є.

Ви займаєтеся домашнім виноробством або просто віддаєте перевагу якісні міцні напої домашнього приготування ? Тоді вам просто необхідно купити дубову бочку під самогон, адже напій з такої ємності здатний вразити навіть визнаних експертів. Уже давно було відзначено, що навіть недорогий домашній самогон , Налитий в таку ємність, через кілька місяців суттєво змінює свій смак і набуває благородний колір.

Шукаєте, де купити дубову бочку для самогону за вигідною ціною, вам потрібна швидка доставка і гарантія хорошої якості ? Телефонуйте нам прямо зараз, підберемо, доставимо в будь-який регіон, по Москві і СПБ постачання протягом доби.

Інтернет-магазин «Центр Новинок» - бочки для самогону з дуба, нові надходження за старими цінами

Ми даємо вам можливість купити будь-який дубовий бочонок для самогону за ціною виробника. На нашому сайті представлена ​​продукція вітчизняних майстернях і компаній, що займаються ручним складанням таких виробів. А це гарантує максимальну якість, довговічність і надійність.

Пропонуємо вам невеликі і об'ємні промислові ємності з справжнього кавказького дуба скельних порід, який за відгуками експертів вважається найкращим матеріалом для цих цілей. Та й виглядає така дубова бочка для самогону досить презентабельно, щоб зрозуміти це, достатньо просто поглянути на фото в каталозі.

Вибирайте будь-яку комплектацію і обсяг

У нас ви підберете не тільки ємності для міцних алкогольних напоїв, а й безліч аксесуарів до них. Для витримки алкоголю рекомендуємо купити дубову бочку без крана, а в якості витратних ємностей краще вибрати невеликі барила з дерев'яними перекривного пристроями для зливу.

 • Герметичні пробки і кришки.
 • Спеціальні підставки для розміщення у винних погребах.

До речі, саме матеріал наших бочок відрізняється унікальною біохімією, що сприяє розщепленню сивушних масел , Що входять у побутове самогон. Залив напій в таку ємність, ви істотно поліпшите його смак і загальну якість.

Хочете зробити покупку за максимально вигідною ціною, тоді відвідайте нашу розпродаж, на якій представлені найбільш затребувані моделі дерев'яних судин для зберігання і витримки алкоголю в домашніх умовах.

Пора звикати до якісних алкогольних напоїв. Замовте і купіть дерев'яну бочку для самогону з цього дуба на нашому сайті. Поспішайте скористатися вигідною ціновою пропозицією, вироби з наступних надходжень будуть дорожче. Не упускайте шанс зробити вдалу покупку.

Для отримання якісного домашнього алкоголю прекрасно підходять дубові бочки для самогону. З їх допомогою він набуває приємний аромат і дивовижні смакові якості. Однак якщо відразу після покупки залити в бочку спиртне, то воно спіткає і матиме неприємний терпкий смак. Уникнути цих помилок допоможе правильна підготовка бочки.

1 Секрет правильного вибору дубової бочки

Якщо ви вирішили всерйоз займатися приготуванням, то рекомендуємо вам придбати бочку об'ємом від 2 до 10 літрів. Пам'ятайте, чим менше розмір барильця, тим швидше деревина віддає дубильні речовини, а значить, витримка алкогольного продукту скорочується в рази. Купувати бочку більшої кубатури об'ємом від 10 до 50 літрів недоцільно. Під час тривалої витримки частина вмісту випаровується через пори, тим самим скорочуючи кількість.

Самим ідеальнім варіантом вважають вощені барила, смороду добро захіщені від впліву зовнішніх факторів. смороду ма ють довгий срок ЕКСПЛУАТАЦІЇ та дозволяють запобігті ТЕКТ. Такоже Унікал покупки дубової бочки з краном. Саме ця частина барильця вважається найбільш вразливою, посилюючи ймовірність витікання алкоголю.

Купили нову дубову бочку? Не поспішайте відразу заливати в неї спиртне. Насамперед гарненько вимочіть її. Для цього заповнюємо новий бочонок на 90% чистого дистильованою водою, закриваємо її щільною пробкою і залишаємо на 3-4 години. Під час цього процесу перевіряємо бочонок на текти. Уважно огляньте деревину по периметру, знизу і зверху. У разі виявлення легкої течі не піддавайтеся паніці. Це проблема може бути легко усунена на наступному підготовчому етапі. Однак якщо ви виявили досить велику текти, бочка потребує негайного ремонту.


Якщо тест на текти пройдено на відмінно, продовжуємо вимочувати. Після закінчення відведеного часу (3-4 годин) добре розгойдайте бочку, щоб вода повністю омила стінки бочки, і злийте брудну воду. Потім наповніть бочку повністю теплою водою і міняйте її раз на добу. Ці маніпуляції необхідно продовжувати виконувати до тих пір, поки вода, яку ви зливаєте, не стане абсолютно чистою і без стороннього запаху. На цьому процес вимочування можна вважати повністю завершеним. Займає він досить велика кількість часу, близько 2 тижнів, після чого можна приступати до наступного етапу - пропарюванню.

Якщо ви вирішили всерйоз зайнятися домашнім виноробством і винокурінням, то бочонок дубовий стане одним з ваших постійно використовуваних інструментів. Можна, звичайно, обходитися і, але не дарма самі елітні напої в світі витримуються саме на дубі. Він не тільки насичує алкоголь дубильними речовинами, а й певним чином очищає його від шкідливих домішок ,. Крім того, газообмін сприяє більш якісному визріванню і настоювання напоїв.

Не важливо, з якого матеріалу у вас ємність. Вишня, акація, дубовий бочонок - всі вони вимагають попередньої підготовки. Причому обробці підлягають і нові вироби, і вже були у вжитку. До речі, всупереч загальноприйнятій думці, на коньячних і інших заводах бочки по торцях і уторах промащують натуральними восками, лаками або фарбами. В іншому випадку втрати алкоголю можуть становити до 25% (!). Така «частка ангелів» серйозного виробництва не по кишені.

Готуємо новий виріб

Відразу після покупки свіжий бочонок дубовий містить занадто багато дубильних речовин. Він потребує кількох процедурах:


Він потребує кількох процедурах:

Увага: вощені ємності не пропарюють! Якщо це необхідно, обробку воском потрібно проводити повторно.


Якщо це необхідно, обробку воском потрібно проводити повторно

Рекомендація: досвідчені винороби ніколи не використовують нові ємності для настоювання міцних напоїв - занадто високі втрати. У перші роки дубові бочки застосовуються для бродіння або для зберігання молодих вин. І тільки після цього їм «довіряють» цінніші продукти.

Як обробити використану ємність

Як обробити використану ємність

Обробка нової бочки

Використані, тобто ненові бочки краще для настоювання міцного алкоголю, в тому числі і. Однак вони вимагають попередньої обробки. Справа в тому, що залишки цукру та інших виноматеріалів - підходяще середовище для розвитку оцтовокислих бактерій, а залишкова вологість - для цвілі. Схема обробки наступна:

 1. Потрібно ретельно прополоскати ємність кілька разів чистою водою кімнатної температури.
 2. Далі залити наполовину окріп і «прокатати» ваш бочонок дубовий хвилин 10-15, після чого воду злити.
 3. Знову залити окріп з додаванням соди 2% (так ми видалимо засохлі винні залишки - камінь).
 4. Сполоснути бочку кілька разів гарячою водою, щоб вимити соду.
 5. По можливості - продезінфікувати паром.
 6. Охолодити дерево і обполоснути його кілька разів холодною водою.
 7. Просушити ємність на вулиці. Бажано піддати впливу ультрафіолету (під прямими променями).
 8. Якщо в бочці було червоне вино, то для видалення барвників можна обробити ємність розчином хлорного вапна 2% (після 4-го етапу).
 9. Якщо після обробки кислий запах і грибок не зникли, зсередини бочонок випалюють і проводять вимочування / випарювання, як з новою тарою.

Краща ємність для зберігання

У всьому світі саме дубові бочки вважаються найкращою тарою для настоювання і зберігання алкогольних напоїв, та й інших продуктів. Тут наведено лише один з варіантів обробки нових і вживаних дерев'яних ємкостей. Саме так їх очищають і готують на вітчизняних винзаводу. Але якщо у вас є більш цікаві і дієві рецепти по підготовці, діліться з колегами цієї цінної для виноробів і винокурів інформацією.

Купили нову дубову бочку?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей