* Политика новости » Банки »

* *

Заява про підтвердження основного виду діяльності в ФСС 2018 бланк

 1. Довідка підтвердження основного виду діяльності в ФСС 2018 бланк
 2. Як заповнити довідку: покрокова інструкція
 3. Які документи знадобляться
 4. Це відео може бути корисним для вас!
 5. Яким способом відправити бланк заяви
 6. Термін здачі підтвердження в 2018 році
 7. Відповідальність за неподання довідки
 8. Знижка по тарифам на внески на травматизм
 9. Надбавки до страхового тарифу на травматизм

На 2018 рік організації змушені нарівні зі звітністю в ФСС, підтверджувати особистий вид діяльності. Ця процедура обов'язкова на поточний рік, і буде актуальна, швидше за все, і надалі. Зразок бланка заяви ви можете знайти на офіційному сайті ФСС. Документи передаються, або особисто, або за допомогою пошти.

Цей бланк повинні заповнювати представники всіх організацій, прийом, це в їх же інтересах. Пояснюється все тим, що завдяки даній інформації можна визначити тариф по страхових внесках. Тобто, фірма, яка підтвердила основний вид діяльності, страхується від нещасних випадків і захворювань на професійному ґрунті.

Довідка підтвердження основного виду діяльності в ФСС 2018 бланк

Пройшовши за цим посиланням ви можете завантажити зразок.

У бланку обов'язковими полями є:

 • ідентифікаційний номер платника податків;
 • найменування організації;
 • реєстраційні дані;
 • юридична адреса;
 • ПІБ власника компанії;
 • ПІБ бухгалтера;
 • кількість співробітників.

У документі необхідно вказати, на якому вигляді заняття спеціалізується організація. Ця інформація і є підтвердження для ФСС. Далі необхідно вказати доходи окремо від кожного виду і відсоток від загального доходу. Залишається вказати код КВЕД і поставити підписи керівника і бухгалтера.

Як заповнити довідку: покрокова інструкція

Міністерством охорони здоров'я і соціального розвитку встановлена ​​форма, по якій потрібно заповнювати підтвердження. В першу чергу вказується дата, коли був створений документ. Далі слід діяти за інструкцією:

 • найменування організації та ІПН;
 • дата і номер реєстрації по ЕГРЮ;
 • скільки по часу розвивається діяльність;
 • скільки офіційно влаштованих працівників;
 • ПІБ керівника фірми та бухгалтера.

Варто пам'ятати, що яким би видом діяльності не займалася фірма, найважливіше - вказати справжні дані про доходи та надходження, коли будуть здані документи про підтвердження в ФСС. Цей момент заповнюється в таблиці, графи якої представлені в зразку.

Які документи знадобляться

Як не дивно, але для підтвердження основного виду заняття для ФСС у 2018 році потрібно надати не так багато документів, а саме:

 • довідка;
 • заяву про підтвердження основного роду діяльності;
 • пояснювальна записка до бух. балансу (копія).

Якщо компанія існує офіційно менше року, документи надавати не потрібно. Підтвердити вид заняття компанії не представляється можливим.

Це відео може бути корисним для вас!

https://www.youtube.com/watch?v=ljbccoIp_m8

Яким способом відправити бланк заяви

Існує 4 основних способи:

 1. Особисто.
 2. Через посередника.
 3. В електронному форматі через держпослуги.
 4. Через багатофункціональні центри.

З приводу третього пункту, через держпослуги в 2018 році представник компанії може лише завантажити зразок бланка заяви. В електронному вигляді до ФСС можна відправити документ тільки за допомогою пошти.

Термін здачі підтвердження в 2018 році

Як і в попередні роки, так і в поточному, фірма повинна встигнути відправити підтвердження в ФСС до 15 квітня. В цьому випадку поки що без змін. Зважаючи на вищесказане до нових компаніям, оформившимся раніше року, це не відноситься, тому що вони фізично не зможуть встигнути все підготувати.

Після того, як надійшов запит, на його обробку піде один робочий день. Саме підтвердження на 2018 рік здійснюватися протягом 14 днів.

Відповідальність за неподання довідки

Багатьох підприємців може зацікавити питання, мовляв, що буде, якщо не відправляти в ФСС підтвердження основного виду діяльності компанії. Насправді, як не дивно, законодавством не передбачено ніякого певного покарання.

Це не означає, що власникам організацій можна розслабитися з даного питання. Хоч за законом покарання вони і не понесуть, проте, якщо фонд соціального страхування не отримує підтвердження, його представники мають право особисто визначити вид діяльності тієї або іншої компанії. Виходячи з цих даних будуть присвоюватися вже зовсім інші відсотки для розрахунку внесків по травматизму. Як все це може бути реалізовано?

Все гранично просто. Співробітник ФСС визначає по виписці з ЕГРЮЛ вид діяльності, і, відповідно, рівень небезпеки. Далі слід привласнення максимальних відсотків по найнебезпечнішим типам.

Для компанії неприємності можуть виникнути з огляду на те, що фондом не враховуватиметься, чи дійсний на даний момент обраний вид діяльності чи ні.

Природно, коли фонд надходить таким чином, у керівників організацій виникає безліч питань. Їхнє обурення можна зрозуміти, і навіть те, що вони відправляються з заявою до суду. Природно. судові розгляди в цьому випадку не приносили особливого успіху компаніям. Мало того, в 2017 році ФСС вже має офіційно підтверджене право на це дійство, закріплене на урядовому рівні.

Відзначимо, що фонд може відправити письмове повідомлення про присвоєння процентної ставки по травматизму в розглянуту компанію терміном до 1 травня.

Запам'ятайте, що краще завжди відправляти підтвердження виду діяльності в фонд. Багато хто вважає, що якщо за останнім часом ніякої діяльності не проводилося, то і відправляти нічого. Насправді це помилка. У будь-якому випадку потрібно відправити бланк в ФСС з позначеними нулями і з поясненням. В іншому випадку співробітники фонду мають право спрацювати за вищевказаною алгоритму і привласнити процентну ставку, як ніби компанією за останній період проводилася діяльність.

Знижка по тарифам на внески на травматизм

Знижка по тарифам на внески на травматизм

Чи встановлюються знижки Фондом соціального страхування Росії за тарифом внесків на травматизм? Відповідь - так, за постановою №67, підтвердженому в 2017 році.

Цей момент доведеться багатьом підприємцям до душі. Але не варто забувати, що існує ряд умов на надання знижки. Які чинники можуть вплинути на прийняття рішення з боку ФСС:

 • скільки страхових випадків сталося на тисячу працівників;
 • скільки часу в середньому по днях знаходиться один страховий випадок в статусі непрацездатності;
 • проводиться спеціальна оцінка умов праці. На рішення можуть вплинути результати цієї Спецоцінка;
 • співвідношення витрат фонду за посібниками з нарахованими страховими внесками на травматизм.

Співробітники фонду розраховують знижку, враховуючи три останніх роки роботи компанії.

Надбавки до страхового тарифу на травматизм

Співробітниками ФСС РФ оцінюється рівень травматизму на підприємстві, і якщо був зафіксований факт того, що він вищий за середній рівня за середнім значенням сфери діяльності, тоді фонд має право встановити надбавки до тарифу страхових внесків. При цьому вони враховують середній рівень по галузі за останні 3 роки.

За російським законодавством надбавка з боку фонду не може бути вище більш, ніж на 40% безпосередньо тарифу, про що свідчить Федеральний Закон №125.

Друзі! Наші статті несуть ознокомітельний характер з метою допомогти вирішити Вашу проблему!
Якщо рішення Ви так і не знайшли, зверніться за консультацією до юриста за формою праворуч, або за телефоном, вказаним нижче!

+7 (499) 350-83-56 - Москва, область

+7 (812) 309-53-23 - Санкт-Петербург, ЛВ

+8 (800) 555-67-55 доб. 430 - усі регіони РФ

Дзвінки та заявки приймаються цілодобово і щодня.
Це швидко і безкоштовно!

Ще один момент, з якої причини ФСС може встановити надбавки до тарифу, коли на виробництві сталося 2 і більше нещасних випадків за минулий рік, при цьому треті особи не винні, але все призвело до смерті. Надбавку розраховують, виходячи з кількості постраждалих.

Com/watch?
Як все це може бути реалізовано?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей