* Политика новости » Банки »

* *

Інтернет для приватного будинку і дачі в будь-якому районі Москви і області

 1. Наші послуги
 2. слабкострумові системи
 3. Домофонні системи для приватного будинку
 4. аудіодомофони
 5. Відеодомофони
 6. Проектування домофонних систем будь-якої складності
 7. Оперативне підключення супутникового МТС ТВ в заміському будинку, на дачі, в квартирі
 8. Переваги супутникового МТС ТВ:
 9. Технічні рішення по підключенню заміського будинку до Інтернет
 10. З'ôднання через 3G
 11. З'ôднання через 4G / LTE
 12. Підключення по супутниковому каналу
 13. Порівняння провайдерів двостороннього супутникового Інтернету
 14. Про Триколор Інтернет
 15. Про Радуга-Інтернет
 16. Новини
 17. Eutelsat почав використовувати Ka-діапазон супутника "Експрес-АМУ1" для ШПД-послуг

Наші послуги

бездротові рішення

Пропонуємо повний спектр послуг для забезпечення заміського будинку Інтернетом , телебаченням високої чіткості , телефонією і т.п.

слабкострумові системи

Зробимо монтаж будь-яких слабкострумових систем: комп'ютерні мережі, системи відеоспостереження, домофони , Лінії датчиків і виконавчих механізмів Розумного будинку.

Домофонні системи для приватного будинку

Наша компанія спеціалізується на установці малоабонентскіе домофонних систем в приватних будинках, також здійснюємо ремонт і модернізацію таких систем. Наші клієнти - це власники заміської нерухомості, які цінують комфорт і безпеку.

Ми пропонуємо різні види домофонних систем (домофонів):

 • аудіодомофони
 • Відеодомофони
 • IP-домофони
 • Аудіо або відеодомофон інтегрованим з додатками на смартфоні
 • бездротові домофони

Ми встановлюємо домофони як для використання всередині приміщень, так і для використання зовні із захистом від опадів і мінусових температур.

аудіодомофони

Аудіодомофони дозволяють відвідувачам встановити голосовий зв'язок з мешканцями будинку перебуваючи за межами дворової території біля вхідних хвіртки або в'їзних воріт, а мешканцям - перебуваючи в будинку управляти відкриттям хвіртки або воріт.

Відеодомофони

Домофони включають в себе весь функціонал аудіодомофонів, але, крім голосу, дозволяють передавати і чітке зображення відвідувачів. Як правило, відеокамера вбудована разом з переговорним пристроєм в корпус панелі.

На відміну від аудіодомофонів відеодомофони дають більш підвищений рівень безпеки, оскільки мешканці будинку можуть бачити відвідувача.

Проектування домофонних систем будь-якої складності

Ми допоможемо вам спроектувати, змонтувати або модернізувати домофонну систему в вашому домі з використанням комплектуючих виробників перевірених часом.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам установку вандалостійких всепогодних викличних панелей відомих виробників, а також абонентські пристрої різного ступеня функціональності: на кілька викличних панелей, з передачею кольорового зображення, відео-фіксацією відвідувачів, записом відеоповідомлень від відвідувачів і т.п.

Компанія Спейсград - ваш особистий експерт в підборі домофонної системи вашого будинку.

Перейти в розділ Домофони

Оперативне підключення супутникового МТС ТВ в заміському будинку, на дачі, в квартирі

Оперативне підключення супутникового МТС ТВ в заміському будинку, на дачі, в квартирі

Переваги супутникового МТС ТВ:

 • У будь-якому місці Московської області
 • Понад 190 каналів, включаючи 35 в HD-якості
 • Функції управління ефіром: запис, пауза, перемотування
 • Інтерактивні сервіси: відео за запитом, нагадування, телепрограма, медіаплеєр, батьківський контроль, погода у вашому регіоні, новини, пробки, курси валют і багато іншого
 • Найнижча на ринку вартість оборудованія2 - всього 2990 руб.!

2Стоімость обладнання дійсна до 28.02.2018 включно поки у провайдера діє акція МТС ТВ "Супутникове ТБ більше не розкіш".

Далі ...

Технічні рішення по підключенню заміського будинку до Інтернет

Для підключення дачних і заміських будинків до Інтернет в Московській області ми використовуємо одну з трьох технологій бездротового доступу: мережі 3G, мережі 4G / LTE або двосторонній супутниковий Інтернет.

З'ôднання через 3G

Виручить там, де ще немає
мереж LTE

Вартість від 19 900 руб.

З'ôднання через 4G / LTE

Найнижча вартість
обладнання

Вартість від 14 900 руб.

Підключення по супутниковому каналу

Доступний там, де немає
ні 3G, ні LTE!

Вартість від 22 900 руб.

Використання трьох різних технологій дає стовідсоткову гарантію, що ваш будинок можна підключити до Інтернет. Якщо об'єкт не потрапляє в зону покриття мережі LTE, наприклад, провайдера Yota, то напевно потрапляє в зону покриття 3G будь-якого оператора зв'язку. Якщо немає покриття 3G , То будь-який об'єкт можна пов'язати з зовнішнім світом використовуючи технологію доступу через двосторонній супутниковий Інтернет , Яка спеціально розроблена для віддалених і важкодоступних місць з нерозвиненою наземною інфраструктурою.

Подробиці ...

Порівняння провайдерів двостороннього супутникового Інтернету

Одна з наших найпопулярніших послуг для приватних користувачів і корпоративного сектора - це недорогий супутниковий доступ в Інтернет, який можна організувати в будь-яких умовах, будь то місто, дача або котеджне селище. Послуга двостороннього супутникового Інтернету надається спільно з компаніями супутниковими операторами зв'язку "Супутниковий Інтернет Триколор ТВ" і "Радуга Інтернет" чиє абонентське обладнання VSAT має доступну вартість і розміри порівнянні з обладнанням використовуваним для прийому супутникового ТБ. Послуги доступу в Інтернет, що надаються цими провайдерами, доступні практично на всій території Росії.

Використання супутникового інтернету в Підмосков'ї дає можливість вже в день звернення отримати надійний і швидкісний канал зв'язку. Жоден наземний провайдер в настільки рекордно короткий термін не зможе підключити інтернет в заміський будинок, що знаходиться в районі зі слаборозвиненою кабельної інфраструктурою.

Для зручності наших клієнтів наводимо основні відмінні риси технічного рішення кожного провайдера: "Супутниковий Інтернет Триколор ТВ" і "Радуга Інтернет" Тарифи на двосторонній супутниковий Інтернет цих провайдерів порадують користувачів своєї невисокою вартістю, зрозумілістю і зручністю використання. До кінця 2017 у Триколор ТВ діє безлімітний тарифний план на супутниковий Інтернет.

Переваги супутникового Інтернету від Триколор:

 • Доступні тарифні плани - від 275 руб. / Міс.
 • Швидкість передачі даних - до 40 Мбіт / с
 • Можливо використовувати для віедонаблюденія (швидкість зворотного каналу - 12 Мбіт / с)
 • Супутник знаходиться над європейською частиною Росії
 • Вартість монтажу і налаштування порівнянна із супутниковим ТБ
 • Малий час монтажу

Див. також:

Переваги супутникового Радуга-Інтернет:

 • Вартість обладнання - від 16 200 руб.
 • Вартість трафіку - від 12 коп. за 1 Мб
 • Доступні тарифні плани - від 460 руб. / Міс.
 • Швидкість передачі даних - до 18 Мбіт / с
 • Можливо використовувати для віедонаблюденія (швидкість зворотного каналу - 6 Мбіт / с)
 • Вартість монтажу і налаштування порівнянна із супутниковим ТБ
 • Малий час монтажу

Див. також:

Про Триколор Інтернет

Супутниковий інтернет від Триколор ТВ - це підключення до високошвидкісного двостороннього інтернету, який дозволить вам завжди бути в курсі останніх подій, залишатися на зв'язку з друзями і ефективно вести свій бізнес або дослідницьку діяльність.

Триколор Інтернет можна використовувати для передачі телеметричної інформації, відеоспостережень і відеоконференцій, перегляду відео роликів та вебсерфінга. «Супутниковий інтернет» «Триколор ТВ» допомагає там, де відсутня або недостатньо розвинена наземна телекомунікаційна інфраструктура, наприклад, в заміському будинку, на дачі або віддаленому офісі або точці продажу.

Послуга доступна в будь-який час в зоні покриття супутника «Експрес-АМУ1» (Eutelsat 36C) - на європейській частині Росії (за винятком Калінінградської області і півострова Крим), а також на території Уралу та Західного Сибіру.

Про Радуга-Інтернет

Сервіс двостороннього (симетричного) супутникового інтернету на супутнику Ka-Sat надається в діапазоні Ka. Для підключення до цього сервісу вам знадобиться комплект обладнання «Двосторонній супутниковий Радуга-Інтернет на Ka-Sat» (Tooway), який підтримує роботу в Ka-діапазоні.
Детальніше про Ka-Sat

Ka-Sat - телекомунікаційний супутник з високою пропускною здатністю, що належить компанії Eutelsat (Франція). Супутник отримав назву за діапазоном частот Ka, використаному в ньому. Запущений в грудні 2010 року Ka-Sat знаходиться на геостаціонарній орбіті 9 ° сх. д. На відміну від звичайних орбітальних апаратів, що мають тільки 1 промінь мовлення, Ka-Sat - многолучевой супутник нового покоління. Його 82 променя покривають всю Європу, а 10 з них «світять» на територію Росії і повністю або частково покривають 37 наших регіонів. Завдяки цьому швидкісний супутниковий Інтернет можна підключити на великій території, умовно обмеженою Санкт-Петербургом і Ленінградською областю на заході, Московською областю на сході, Мурманської областю на півночі і Кримом і Краснодарським краєм на півдні.

Новини

У 2018 році ми знову підключати до провайдера двостороннього супутникового Інтернету Триколор. Про те, що таке Триколор-Інтернет і як до нього підключитися читайте тут .

* * *

Eutelsat почав використовувати Ka-діапазон супутника "Експрес-АМУ1" для ШПД-послуг

Державне підприємство "Космічний зв'язок" (ГПКС) в партнерстві з Eutelsat SA розвернуло наземну інфраструктуру на базі Центру космічного зв'язку "Дубна" для надання послуг зв'язку з використанням ємності Ка-діапазону частот супутника "Експрес-АМУ1". Космічний апарат забезпечує повне покриття сигналом європейської частини Росії і частини Західного Сибіру, ​​йдеться в повідомленні ГПКС.

"Космічний зв'язок" таким чином "послідовно розширює лінійку послуг, що надаються операторам з використанням унікальних можливостей своїх Телепорт по всій Росії", - зазначив заступник генерального директора з інноваційного розвитку компанії Євген Буйдін. Розширення співпраці з Eutelsat зачіпає сфери цифрового телерадіомовлення, супутникового широкосмугового доступу, управління і моніторингу супутників.

Далі ...

* * *

Шановні абоненти! Наближається період щорічної осінньої сонячної інтерференції.

Незначні перебої в наданні послуг супутникового інтернету можливі:

 • Експересс-АМ5 (140Е, Ku-діапазон): з 06.10.2015г. по 22.10.2015г. в період часу з 5:02 до 5:51 (МСК);
 • Ямал-401 (90Е, Ku-діапазон): з 07.10.2015г. по 20.10.2015г. в період часу з 8:17 до 9:17 (МСК);
 • Ямал-402 (55е, Ku-діапазон): з 06.10.2015г. по 22.10.2015г. в період часу з 10:39 до 11:45 (МСК);
 • KA-SAT (9Е, Ka-діапазон.): З 08.10.2015г. по 17.10.2015г. в період часу з 14:05 до 14:30 (МСК).

* * *

Дивіться наш новий огляд з порівнянням технологій підключення дачного будинку до Інтернету

Як правило, так звані «провідні провайдери», які присутні в будь-якому під'їзді багатоквартирного будинку, не поспішають в дачні селища. Причини цього очевидні: щільність проживання потенційних абонентів невелика, витрати на протяжні лінії зв'язку немаленькі, а з огляду на сезонність проживання і, як наслідок, нерегулярне користування послугами зв'язку відсувають окупність таких інвестицій на невизначений термін. Все це, для підключення дачного будинку до Інтернет, в першу чергу змушує розглядати бездротові канали зв'язку. На початок дачного сезону 2014 року на ринку представлені такі технології, які підходять для заміських будинків:

3G, 4G / LTE, WiMAX і супутниковий інтернет. Всі ці технології відрізняються типом використовуваного обладнання, його вартістю, вартістю трафіку, швидкостями і т.д.

Далі ...

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей