* Политика новости » Банки »

* *

Установка міжкімнатних дверей в квартирі за правилами

 1. Розміри дверних прорізів
 2. Коли потрібна установка доборів?
 3. Схема відкриття міжкімнатних дверей
 4. Установка міжкімнатних дверей при ремонті квартири і черговість етапів робіт.
 5. Що робити, якщо дверний проріз набагато вище (ширше) короба?
 6. Як вирівняти кривої дверний отвір?
 7. Як бути якщо двері розташовані впритул до стіни?
 8. Підготовка отворів міжкімнатних дверей
 9. Оздоблення дверного отвору (портал) в квартирі
 10. Які петлі вибрати?
 11. Як правильно вибрати майстра по установці міжкімнатних дверей і перевірити якість його роботи?

У становленнЯ міжкімнатних дверей у квартирі повинна проводитися за певними правилами, які повинні знати замовники У становленнЯ міжкімнатних дверей у квартирі повинна проводитися за певними правилами, які повинні знати замовники. Адже про шибки в ремонті і обробці приміщення або квартири можуть серйозно ускладнити монтаж і влетіти в «копієчку»!

Ви зможете зменшити вартість установки, не допустити помилок у виборі дверей і фурнітури, і допоможете майстрам зробити все якісно.

Короткий зміст:

Розміри дверних прорізів

 • Ширина прорізу

Дверне полотно зазвичай буває 60/70/80/90 см. В ширину. Правильна ширина отвору - це ширина полотна +8 або +9 см. (Якщо товщина короба в самій вузькій її частині від 1.5см. До 2.5), або +10 см. (При товщині короба в самій вузькій його частині 2.5см. І вище ).

 • Висота прорізу

Для всіх випадків правильна висота отвору - це висота дверного полотна +6 см. від чистового статі., тобто 206см. Двері в санвузол можуть бути заввишки 190 см., Тому правильна висота отвору -196 см.

Ось кілька прикладів правильних прорізів .:

 • Полотно 80х200 (см.) - отвір 89х206 (см.)
 • 70х200 - отвір 79х206
 • 60х200 - отвір 69х206
 • 60х190 - отвір 69х196

З розмірами дверних прорізів потрібно визначитися заздалегідь і дуже важливо самостійно постійно контролювати вашу бригаду, в процесі ремонту З розмірами дверних прорізів потрібно визначитися заздалегідь і дуже важливо самостійно постійно контролювати вашу бригаду, в процесі ремонту.

Ширина дверей для різних приміщень

Якщо у вас є можливість спланувати ширину дверей і прорізів заздалегідь і виникли питання яку ширину дверей вибрати, то дотримуйтесь цих рекомендацій:

 • двері в кімнатах зазвичай роблять шириною 80 см. для того, щоб можна було занести / винести меблі. Ширина 90см. буває дуже рідко так як такі полотна важкі і з часом можуть провисати на петлях.
 • двері в санвузлі зазвичай роблять 60-70см., щоб через отвір вільно проходила пральна машина товщиною 60см. Майте на увазі, що 60см. двері в зборі має отвір в світлі приблизно 58см. через притворов в дверному коробі.
 • дверне полотно на кухню зазвичай роблять 70-80см. Необхідно також врахувати що ручки з двох сторін можуть заважати проходу в кухню.
 • в гардеробній кімнаті зазвичай роблять ширину 60-70см.

Коли потрібна установка доборів?

При установці міжкімнатних дверей, якщо товщина стіни більше товщини дверної коробки - рекомендується придбати добори. Можна, звичайно, наклеїти на торці стін шпалери, але це буде виглядати несучасно, і з іншого боку стіни не на що буде прибити наличники.

якщо встановити добори на вхідні двері - це буде вдале рішення, яке красиво оформить укоси. Колір доборов можна підібрати, наприклад, під МДФ панель: якщо встановити  добори на вхідні двері  - це буде вдале рішення, яке красиво оформить укоси

Ширина стандартних доборов по складській програмі зазвичай буває 10/12/15/20 см. Якщо ваші стіни дуже товсті (понад 20см.), То добори необхідно зрощувати по ширині або замовляти на виробництві нестандартні добори, які обійдуться набагато дорожче.

З якого боку дверей встановлювати добори?

Це повністю залежить від того, як ви запланували відкриття. Зазвичай якщо ваша двері відкриваються в кімнату, то короб виставляється врівень з кімнатною стіною, а добір буде відповідно в коридорі.

Якщо зробити навпаки, двері буде відкриватися в повному обсязі (упреться в добір). Іноді з цим миряться, щоб двері виглядали однаково - ВСЕ добори в коридор або все добори в кімнати. Тому це вже питання зручності і дизайну, з урахуванням майбутньої розстановки меблів у квартирі.

Схема відкриття міжкімнатних дверей

Зазвичай, якщо в одному коридорі частина дверей буде відкриватися в коридор, а частина в кімнати - закриті двері будуть виглядати по-різному через особливості дверного короба. Якщо двері стоять поруч один з одним, і при цьому відкриваються одна всередину, а інша назовні, то висота верхніх наличників буде не збігатися.

Ось так виглядає із загального коридору двері, яка відкривається в коридор, тобто на нас: Ось так виглядає із загального коридору двері, яка відкривається в коридор, тобто на нас:  Ось так виглядає двері, яка відкривається в кімнату, тобто всередину:  Необхідно стежити за тим щоб полотно при відривання не закривати вимикач Ось так виглядає двері, яка відкривається в кімнату, тобто всередину: Необхідно стежити за тим щоб полотно при відривання не закривати вимикач. Дуже бажано, щоб двері не перетиналися своїми траєкторіями. У ванній кімнаті необхідно передбачити відкривання на 180 градусів для швидкого провітрювання після прийняття водних процедур.

Слідкуйте за тим, щоб відкрита на 90 градусів двері не перекривали отвір сусідніх дверей.

Для того щоб не втрачати час на узгодження відкривання дверей з майстрами під під час монтажу, зробіть на аркуші паперу малюнок-схему заздалегідь.

На якій висоті від підлоги повинна бути двері?

Стандартна висота - 1 см. Від чистового статі. Що стосується дверей санвузлів, менше 1 см. Робити не рекомендується, щоб не порушити приплив повітря. Якщо у вас пластикові вікна не забудьте зробити припливні клапани для повітря з вулиці щоб занадто не підвищувати вологість повітря в квартирі, коли кватирки закриті.

Установка міжкімнатних дверей при ремонті квартири і черговість етапів робіт.

Для того щоб уберегти дерев'яні частини дверей від викривлення через підвищеної вологості при проведенні ремонту, необхідно робити монтаж після ВСІХ оздоблювальних робіт, в тому числі і в сусідніх кімнатах.

Рано встановлені двері можуть випадково пошкодити інструментами в процесі ремонту. Плитковий або шпалерний клей, особливо штукатурка сохнуть досить тривалий час, виділяючи вологість в приміщення. Підвищення вологості понад 70% на кілька днів підвищує ризик того, що двері наберуть вологи з повітря, разбухнут і перестануть нормально закриватися.

Однак якщо ви любите часто митися ванній або душі, ніякої загрози вологість не представляє, тому що ванна кімната швидко провітрюється.

Установка міжкімнатних дверей повинна проводитися якщо у вас вже готовий чистову підлогу!

Без дверей набагато легше укладати покриття для підлоги, і легше потім зробити їх монтаж, з чітким примиканням наличників до підлоги.

Якщо спочатку встановити короб прямо на стяжку (основний підлогу), потім неможливо підвести покриття підлоги під короб, так як він вже стоїть на підлозі. До того ж майстру важко розрахувати правильно нижній зазор двері від чорнової підлоги з урахуванням майбутнього покриття, особливо якщо стать не вирівнювався.

Якщо ви все зробили правильно і зробили монтаж після настилу чистового статі, не важко буде в подальшому замінити підлогу - потрібно просто витягти ламінат або паркет з під дверних стійок, і підсунути нове покриття. При цьому стійки не опустяться а залишаться висіти.

Що робити, якщо дверний проріз набагато вище (ширше) короба?

Часта помилка бригад ремонтників - це занадто високі прорізи, тому що максимальна висота не повинна бути вище 208 ~ 209 см., А краще - 206см. від підлогового покриття.

Іноді в новобудовах стандартний отвір може бути висотою 217-220см. Це пояснюється тим, що багато замовників роблять теплі підлоги і висота після їх монтажу стає стандартною. Якщо ніхто не звернув на це увагу при ремонті і виникла ситуація, коли верхній наличник не закриває отвір.

Рішення: якщо ваш проріз вище потрібного, а зменшувати отвір можливості немає - приклейте шпалери нижче до установки дверей, або замовте високі капітелі замість верхнього лиштви, але зазвичай їх монтують з боку коридору. Більш грунтовний спосіб - знизити висоту отвору за допомогою гіпсокартону і дерев'яних брусків і потім підклеїти шпалери.

Інший варіант: якщо лиштви плоскої форми - відпиляти на стиках під 90 градусів, а верхній наличник вирізається з доборов, які ширше. Деякі замовники так викручуються з положення. Недолік у тому, що іноді добірні планки товщі лиштви, і в тому, що якщо зробити так всі двері в квартирі, це буде виглядати трохи дикувато)).

Якщо отвір буде ширше потрібного хоча б на 2-3 см. З боків - пінний шов не буде мати достатньої міцності, а це важливо, тому що монтажна піна допомагає витримувати рівні зазори і забезпечує загальну стійкість двері до навантажень.

Рішення: звузити дверний отвір дерев'яним брусом перетином 3х5, 5х5 або на етапі ремонту за допомогою піноблоків і плиткового клею.

Як вирівняти кривої дверний отвір?

Для початку необхідно перевірити стіни праворуч і ліворуч від отвору на горби / западини, приклавши до стіни довге правило, добір або рівну дошку. Особливо часто горби зустрічаються ближче до підлоги. Навіть один невеликий горб буде заважати щільному прилягання лиштви до стіни.

Для вирішення цієї проблеми є тільки один варіант: обштукатурити і вирівняти стіни. Якщо не хочете або не можете вирівнювати стіни в усій квартирі або стіні, то зробіть це тільки навколо отворів (на ширину приблизно 50см) і поталу шпалери.

Потім необхідно перевірити вертикальність стін за допомогою лазерного або бульбашкового рівня. Торці прорізів повинні бути паралельні, стіни повинні бути рівні і строго вертикальні. Якщо отвір кривої, стіни похилі, є горби або западини, дійте за обставинами.

Якщо ви зрозуміли, що проріз кривої, і йде від вертикалі понад 1 см. - можна вирівняти стіни штукатуркою по маяках, виставивши їх по вертикальному рівню і переклеїти шпалери. Як ви вже зрозуміли, це і є найкраще і найскладніше рішення!

Як встановити двері в кривій отвір?

Але що якщо вирівнювати стіну можливості немає? Припустимо стіна, в яку передбачається встановити двері, завалена від вертикалі більш ніж на 1 см на два метри висоти отвору. Тоді у вас є три виходи з положення:

 • Встановити короб двері по площині стіни, лиштви будуть щільно прилягати до стіни, але двері буде теж нахилена і, ймовірно, стане самостійно закриватися, плескати і т.п ..
 • Встановити короб вертикально по рівню, при цьому наличники прилягають у верхній частині і відходять від стіни на величину відхилення стіни від вертикалі в нижній частині (або навпаки), погіршуючи естетику.
 • Купити двері з телескопічними наличниками і встановити її прямо, трохи поглибивши в стіну і висунувши, де необхідно, лиштви з пазів. Це гарне рішення проблеми, якщо тільки не потрібно відкривати двері на 180 градусів, так як відкриваючи дверне полотно більш ніж на 100 градусів, буде виривати петлі.

Вибір за вами, у всіх випадках є мінуси і є плюси, тому що це компроміс.

Як бути якщо двері розташовані впритул до стіни?

Як бути якщо двері розташовані впритул до стіни

У такому отворі одна стіна перпендикулярна іншій стіні, і доводиться зменшувати ширину наличників, і прикріплювати їх впритул до стіни з двох сторін. Але зменшуючи лиштви в ширину ми все-таки псуємо зовнішній вигляд дверей, см. Фото: У такому отворі одна стіна перпендикулярна іншій стіні, і доводиться зменшувати ширину наличників, і прикріплювати їх впритул до стіни з двох сторін Однак є ще кілька варіантів вирішення цієї проблеми:

 1. Якщо ремонт уже зроблений і на стінах приклеєні шпалери, можна до такої стіни прикрутити дерев'яний брус перерізом 3х6, 3х4 або 4х4 (не більше). З'являється можливість встановити цілий лиштва впритул до стіни.
 2. Наростити дверний отвір хоча б на 5 см. Від стіни і таку ж відстань відрізати від протилежної стіни отвору на етапі ремонту. Лиштва буде розташований на невеликій відстані від стіни, що виглядає набагато красивіше.
 3. Наростити дверний проріз на етапі ремонту на 5 см. З двох сторін і замовити двері шириною на 10 см. Менше, наприклад 70см. замість 80см ..

Установка міжкімнатного порога

Дверне полотно розташовується в отворі ближче до тієї частини стіни куди буде відкриватися двері, тому поріжок закриває стик статі при закритих дверях повинен бути розташований під дверним полотном і тоді його не буде видно при закритих дверях, см. Фото:

Фото:

Найпоширеніша помилка ремонтних бригад - це невірне розташування порогів! Щоб уникнути такої помилки заздалегідь намалюйте схему відкривання всіх дверей і передайте її бригадиру до того як будете настилати чистові підлоги.

Установка міжкімнатних дверей в санвузол

Для житлових кімнат і кухонь рекомендується замовляти двері висотою 2 метри. Для санвузлів в нових будинках найчастіше потрібна полотно заввишки 1м. 90см. через наявність гідроізоляції та спеціальних високих порогів. Якщо ви упустили цей момент і не замовили двері висотою 190см., То необхідно розширення отвору по висоті або, як варіант, можна вкоротити двері.

Якщо збільшити отвір по висоті, то верхня відмітка дверей в санвузол і міжкімнатних дверей при цьому виявиться на різних рівнях. Якщо двері підрізати знизу, то опускається малюнок фільонки. Тому іноді краще для санвузлів замовити гладкі двері.

Часта помилка - це поріг в ванну кімнату з дерев'яного дверного короба, так як порушується естетика і вентиляція вологого приміщення, і в подальшому, можливо поява цвілі.

Часта помилка - це поріг в ванну кімнату з дерев'яного дверного короба, так як порушується естетика і вентиляція вологого приміщення, і в подальшому, можливо поява цвілі

Підготовка отворів міжкімнатних дверей

Монтажна піна не зможе прилипнути якщо на торцях дверного отвору багато пилу. Необхідно видалити пил або прогрунтувати торці стін прорізу, якщо вони покриті гіпсовою шпаклівкою або якщо стіни зроблені з гіпсових / газобетонних блоків.

Якщо з торця отвору є відкриті круглі порожнини і порожнечі - їх можна закрити штукатуркою, залишивши мітки олівцем, щоб майстер не заганяв в них кріплення. Отвори під кріплення дверної коробки свердляться між цими порожнинами в перемички.

Якщо стіни отвору зроблені з гіпсокартону, то в металевий профіль в вертикальних торцях отвору обов'язково потрібно закладати сухий дерев'яний брусок. Він потрібен для надійного кріплення дверей на саморізи через петлі і відповідну частину, а також він додає жорсткість стін в районі отвору. Двері встановлені в отвори без посилення приречені на недовге експлуатацію і швидко провиснуть.

Якщо всередину металевого профілю закладений брусок а торці ні чим не зашиті, то це не правильно. До оцинкованому металу погано липне піна. Згодом можливо відшаровування. Щоб цього уникнути до торців прикручують смуги ГКЛ або ГВЛ або фанеру. До цих матеріалів адгезія піни відмінна.

Не допускається у верхній частині прорізу залишати порожнечі між листами гіпсокартону. Справа в тому що верхній короб буває часто сильно перекручений або згинається при Розклинювання, а для його випрямлення наприклад за допомогою піни потрібно заповнений торець стіни.

Підготовка отвору під розсувні двері

Для бажаючих встановити розсувні двері-купе висота отвору для стандартних дверей повинна бути приблизно 202 cм. а ширина отвору повинна бути рівна ширині дверного полотна або на пару сантиметрів ширше. В процесі обробки отвору добором і лиштвами під портал, його розміри повинні стати менше дверного полотна.

На висоті від 207см. до 212см. від статі в отворі не повинно бути порожнеч, так як тут буде горизонтально закріплений дерев'яний брус перерізом 5х5 см. і довжиною приблизно 190 см., до якого прикріпиться алюмінієва верхня рейки з роликами.

Оздоблення дверного отвору (портал) в квартирі

Якщо міжкімнатні двері встановлювати не хочеться, можна встановити замість неї портал. Це рішення збільшує простір в малогабаритній квартирі, тому це безпрограшний варіант для візуального об'єднання суміжних приміщень: холу і вітальні, коридору та їдальні, вітальні і маленької кухні. Дверний отвір без звичної двері дивно перетворює приміщення: Якщо міжкімнатні двері встановлювати не хочеться, можна встановити замість неї портал

Підготовка підлогового покриття перед установкою дверей

Найпоширеніша помилка ремонтних бригад при укладанні підлогових покриттів коли зазор між покриттям підлоги і стіною в районі наличників перевищує товщину лиштви. А потрібно всього лише не забути його зробити не більш 3 мм. в районі наличників.

У стіні біля підлоги можна зробити поглиблення (штробу) для компенсації можливих розширень підлогового покриття.

Зберігання дверей після покупки

Для виключення деформації під впливом сили тяжіння полотно, коробковий брус і наличники до установки необхідно зберігати на рівній поверхні лежачи. Двері можна ставити на бік до стіни.

Двері, наличники і короба можуть змінювати свої розміри після змін вологості. Через набору вологості після холоду в теплі, перед установкою необхідно двері і погонаж зберігати в приміщенні кілька діб. Чи не знімайте упаковку з дверей заздалегідь до повного вирівнювання температур.

Які петлі вибрати?

 • Якщо полотно важить до 20 кг., То оптимально купити 2 петлі по 10 см. Заввишки
 • Якщо полотно важить від 20 до 30 кг., То необхідно купити 2 петлі по 12- 12.5см. висотою
 • Якщо полотно важить більше 30 кг., То необхідно купити 3 петлі по 10см. висотою

Петлі навішуються на відстані 20 см. Від верху і низу дверного полотна. Дуже важлива товщина металу і відсутність люфту. Якщо товщина металу петлі 3 мм., То це хороші петлі, набагато частіше зустрічається товщина 2-2,5 мм. Дуже добре якщо петлі виготовлені з латуні, стали. Найбільш поширені дверні петлі бувають декількох типів:

 • універсальні петлі - це традиційні, звичні всім нам врізні петлі. Якщо вибір петель не є принциповим моментом, купите універсальні петлі. Вони можуть відкриватися як направо, так і наліво. Крім цього, універсальні петлі мають більший термін служби.

Крім цього, універсальні петлі мають більший термін служби

 • петлі-метелик - НЕ врізні, накладні петлі. Легко і просто встановлюються. Свою назву вони отримали за особливу незвичайну конструкцію - обидва її елементи в відкритому стані нагадують крила метелика. В процесі закривання дверної стулки одна частина петлі легко входить в інший, створюючи єдине ціле. Зазвичай такі петлі ставляться на полегшені двері.

Зазвичай такі петлі ставляться на полегшені двері

 • знімні петлі - врізні петлі перевірені часом, двері з такими петлями просто знімається якщо відкривається на 180 градусів. Бувають праві і ліві в залежності від відкривання дверей

Як вибрати замки і засувки?

Замки і клямки найкраще вибирати виходячи з найбільш тихої роботи механізмів при відкриванні-закриванні і їх надійності. Магнітні замки тихі, але не всі, їх треба купувати дорожче і бажано італійські, є дуже якісні варіанти. Не економте на них, щоб не мучитися потім.

Не економте на них, щоб не мучитися потім

Дешеві засувки з пластиковими язичками не завжди якісні, тут треба спочатку розпитати у знаючих людей (не продавців), і не купувати надто вже підозрілі варіанти. Півроку буде працювати тихо, а потім раптом почне гриміти. Іноді такі дешеві магнітні замочки і засувки не спрацьовують одразу після монтажу. Установники дверей добре знають ці моделі.

Можна купити класичні засувки / замки. Найкраще буде вибрати їх з пластиковими язичками, так як вони самі тихі в роботі і не брязкають як металеві.

Іноді буває що нова засувка туго спрацьовує. В цьому випадку капніть на язичок замка пару крапель силіконового мастила.

Висота дверної ручки від підлоги

Для європи - 95 см. Зараз випускається багато симетричних дверей, у яких ручка по дизайну дверей повинна розташовуватися строго посередині полотна. Тому стандарт висоти ручок для Росії - 1 метр.

Практично у всіх моделей дверних ручок в комплекті йдуть занадто довгі саморізи, які при закручуванні їх в двері можуть заклинити замок або привести до його нестабільної роботи. Установники дверей майже завжди прикручують ручки своїми саморізами.

Як правильно вибрати майстра по установці міжкімнатних дверей і перевірити якість його роботи?

Як зробити правильний вибір щоб не залишитися з безнадійно зіпсованими дверима Як зробити правильний вибір щоб не залишитися з безнадійно зіпсованими дверима? Чи буде робота зроблена якісно, ​​якщо майстер по установці дверей викликає сумніви? Давайте для початку з'ясуємо як найкраще перевірити роботу майстра і розберемо все по пунктах.

Як перевірити роботу майстра по установці дверей?

 1. Дивіться на якість врізання замків, стиків короба і наличників, врізки петель. Щілини повинні отстутствовать
 2. Язичок замка повинен без люфту входити в відповідну планку.
 3. Полотно має рівномірно прилягати по всій довжині до притвору або гумовому ущільнювача. При закриванні дверей гумка не повинна заминатися полотном
 4. Зазори між дверима і коробом повинні бути рівні по всій довжині.
 5. Коробка закріплена в отворі не тільки на будівельну піну, але і за допомогою кріплення
 6. Полотно не повинно самостійно закриватися або відкриватися.
 7. Фурнітура повинна вільно обертатися
 8. Ціна може вирости, лише через що збільшився обсягу робіт, які неможливо передбачити заздалегідь.

Як вибрати майстра по установці дверей? Основні способи.

1. Майстер повинен вузько спеціалізуватися на установці дверей! необхідно дивитися фотографії робіт або бачити роботу наживо (у знайомих в квартирі). Майстер або бригада повинні мати досвід мінімум 1 рік і давати гарантію. Обов'язково повинні бути в наявності професійні інструменти : Пила для торцювання, розпилювальний стіл або ручна дискова пилка, фрезери, шуруповерт, дриль, перфоратор, шпильковий пістолет з компресором, шаблони для фурнітури і т.п. почитайте Відгуки . Це найкращий спосіб пошуку, тому без сумніву, ваші двері зовсім скоро будуть якісно встановлені!

2. Взяти у друзів, родичів або знайомих номер телефону приватного майстра. За рекомендацією можна знайти хорошого фахівця. Але тільки потрібно самостійно дивитися фотографії або наживо в квартирі, тому що часто знайомі з-за незнання нахвалюють майстрів у яких якість дуже серйозно кульгає.

3. Викликати бригаду з магазину в якому купувалися двері. Магазини або інтернет магазини як правило забирають у монтажників 20-50% від ціни і замовлення доводиться виконувати по всій Москві і московській області без прив'язки до району. Звідси колосальна текучка, поспіх і низька якість. А менеджери завжди запевняють що до вас приїдуть найкращі майстри)).

Установка міжкімнатних дверей за допомогою бригади з магазину - це лотерея: зроблять погано -50%, зроблять терпимо -15%, і це реальність.

Основна маса покупців міжкімнатних дверей думає що в магазині можна пред'явити претензії, якщо щось сталося і це основна помилка. Після оплати магазин в 90% випадків відшиває вас всіма способами.

4. Самому встановити двері і врізати фурнітуру, хоча немає досвіду. Необхідно розуміти що така робота має безліч нюансів і будь-яка помилка в розрахунках або при проведенні робіт інструментами тягне за собою часто непереборні пошкодження дверного полотна, короба, наличників або доборов.

Ми періодично виконуємо замовлення по перевстановлення після самостійних невдалих спроб.

5. Вибрати приватного майстра або бригаду, які беруть недорого по оголошеннях в інтернеті або газета. Найчастіше монтаж тому і коштує недорого, що ціна роботи відповідає якості. Багато починаючі мають в арсеналі зовсім небагато інструментів і набувають навички на ваших дверях. Дешево встановити двері можуть бригади приїжджих майстрів з ближнього зарубіжжя. Телефон на сайті оголошень може відразу перестати відповідати на дзвінки в разі проблем.

На великому сайті з оголошеннями майстрів ви можете дуже довго вибирати майстра за відгуками або фотографій, телефонувати. Хороші майстри завжди при справі, замовлення на два тижні вперед, або працюють самі на себе. В результаті вам можуть сказати, що ваш обраний майстер зайнятий і надішлють теж «відмінних» майстрів.

Якщо сама пропозиція істотно відрізняється за ціною від аналогічних - ціну можуть призвести до раптового збільшення з різних причин або ціна озвучена без вартості кріплення, піни, виїзду за МКАД і тому подібного. А по приїзду бригади ціна може істотно зрости.

6. Можна домовитися з бригадою, яка робить ремонт в квартирі. «Свій» майстер по установці дверей може може виявитися насправді плиточником або шпаклевщик, але вам про це ніхто не скаже.

Через відсутність досвіду, часто порушується технологія:

 1. улюблена «фішка» - після установки дверей по коробах штукатуркою вирівнюються стіни, проводяться вологі роботи, після яких змінюються зазори. Вас будуть переконувати що це правильно.
 2. ремонтні бригади зазвичай купують інструменти для загального ремонту. Фрезерів, торцювальних пив, компресорів, шпилькових пістолетів або шаблонів для фурнітури у них як правило немає.
 3. короба встановлюються на одну піну без будь-якого кріплення в стіни
 4. після установки двері через якийсь час провисають і починають терти об одвірок
 5. міжкімнатні двері встановлюються до настилу підлоги через поспіх або підлогу постелено, але неправильно зроблені поріжки

Універсали, які ремонтують квартири «під ключ» на 90% неякісно встановлюють двері, тому що вони занадто зайняті штукатуркою, плиткою, стяжкою, сантехнікою і тому подібними заняттями. Вас будуть запевняти, що досвід величезний!

Ми періодично приїжджаємо виправляти їх «косяки», і іноді без повного переустановлення дорогих дверей виправити нічого вже не можна.

Що робити? Див. Пункт 1.

Установка міжкімнатних дверей повинна бути проведена правилами, які вам потрібно знати, щоб контролювати вашу ремонтну бригаду. Адже їм потрібно правильно підготувати дверні прорізи, правильно встановити поріжки і настелити підлогове покриття і так далі. Тепер, коли ви знаєте як правильно встановити міжкімнатні двері в квартирі, сміливо можете приступати до облаштування свого житла! Удачі в справах!

Що робити, якщо дверний проріз набагато вище (ширше) короба?
Як вирівняти кривої дверний отвір?
Як бути якщо двері розташовані впритул до стіни?
Як правильно вибрати майстра по установці міжкімнатних дверей і перевірити якість його роботи?
Коли потрібна установка доборів?
З якого боку дверей встановлювати добори?
На якій висоті від підлоги повинна бути двері?
Що робити, якщо дверний проріз набагато вище (ширше) короба?
Як вирівняти кривої дверний отвір?
Як встановити двері в кривій отвір?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей