* Политика новости » Банки »

* *

Стандартні ванни: розміри і конфігурації виробів

 1. Які існують розміри ванн для ванних кімнат?
 2. Розміри ванн. Стандарт для сталевих виробів
 3. Популярні моделі сталевих виробів
 4. Розміри чавунних ванн
 5. Розміри і ціни чавунних ванн
 6. акрилові ванни
 7. Стандартні ванни: розміри і незвичайна форма виробів
 8. Різновиди ванн маленького розміру
 9. Маленькі ванни нетрадиційної конфігурації
 10. Ванни великих розмірів

ПОДЕЛИТЕСЬ
У СОЦМЕРЕЖАХ

Головним предметом у ванній кімнаті є зручна ванна, яка повинна не тільки вписатися в існуючі габарити приміщення, але і забезпечити комфортне прийняття банних процедур. У ванних кімнатах типових габаритів зазвичай встановлюють стандартні ванни: розміри і форма виробів представлені тут в широкому асортименті, що робить сантехнічне пристрій найбільш затребуваними на будівельному ринку. Детально про виробах стандартних розмірів детально описано в даній статті.

Детально про виробах стандартних розмірів детально описано в даній статті

Ванна повинна бути зручна для всіх мешканців будинку, а також відповідати простору ванної кімнати

Які існують розміри ванн для ванних кімнат?

Стандартні габарити сантехнічного вироби залежать від його типу. В цьому випадку ванна може бути компактною, середньої або великої. Оптимальним значенням глибини вироби вважається 50-65 см. Це дозволить дорослій людині під час банних процедур комфортно утримувати голову над поверхнею води, при цьому тіло повністю в неї зануриться.

Це дозволить дорослій людині під час банних процедур комфортно утримувати голову над поверхнею води, при цьому тіло повністю в неї зануриться

Стандартна довжина, висота і ширина виробу дозволяє визначити відповідні параметри конструкції для конкретної планування санвузла

Існують три види купелі в залежності від габаритів вироби.

Компактні вироби мають такі габарити:

 • 1,2х0,7 м - зручна прямокутна ванна, де водні процедури зручно буде приймати в сидячому положенні;
 • 1,3х0,7 м - стандартний виріб невеликого розміру, яке часто виготовляється під замовлення.

Такі ванни маленького розміру для маленьких ванних кімнат легко монтуються, не захаращують внутрішній простір невеликого приміщення, дозволяють раціонально використовувати територію і дають можливість розташувати інші меблі і аксесуари. Водоспоживання таких пристроїв набагато менше, ніж у більш габаритних моделей. Єдиним недоліком є ​​неможливість розташуватися у ванній лежачи. Саме такі моделі часто комплектують душовою кабінкою.

Саме такі моделі часто комплектують душовою кабінкою

Найбільш оптимальною за розміром буде та ванна, в якій можна спокійно прийняти положення напівлежачи

До ванн середніх габаритів відносяться вироби розміром:

 • 140 на 70 см - призначене для приміщень з не типовим плануванням;
 • 150 на 70 см - практична і зручна модель, яка найчастіше встановлюється в типових ванних кімнатах;
 • 150 на 60 см - ванна, призначена для людей середньої комплекції.

Средньогабаритні вироби дозволяють приймати лазневі процедури напівлежачи. Такі конструкції займають набагато менше місця, ніж великі ванни. Невелика по місткості чаша дозволяє знизити витрату споживаної води. Вартість виробів практично не відрізняється від ціни на великі моделі.

Вартість виробів практично не відрізняється від ціни на великі моделі

Купіль середніх розмірів

До великогабаритним пристроїв відносяться сантехпристроїв розміром:

 • 1,7х0,7 - ідеально впишеться в просторе приміщення;
 • 1,85х0,8 м - є міні-басейном, установка якого має на увазі велику за площею приміщення.

У великогабаритних ваннах можна комфортно розташується горизонтально. Водні процедури одночасно можуть приймати дві людини. Однак через великих габаритів виріб можна встановлювати тільки в просторих ванних кімнатах. Заповнення ємності вимагає великої кількості води. І цей процес відбувається досить довго.

Стандартна висота ванни незалежно від габаритів пристрою становить 0,55-0,65 м.

При виборі великогабаритної ванни варто враховувати, що набір води займе чималу кількість часу

Розміри ванн. Стандарт для сталевих виробів

Самим бюджетним варіантом є сталеві ванни. Це досить легкі конструкції, вага яких не перевищує 30 кг, завдяки чому забезпечується легке транспортування і установка пристрою. Легкість вироби обумовлена ​​невеликою товщиною стінки, що дорівнює 3 мм. Завдяки такому значенню конструкція легко піддається деформації в процесі експлуатації.

Довжина стандартної ванни зі сталі складається в межах 1,45-1,75 м. Ширина вироби дорівнює 0,7-0,8 м. Висота конструкції може бути 0,5-0,8 м. Виробники випускають сталеві ванни розміром: 1, 0х0,7; 1,2х0,7; 1,4х0,71; 1,5х0,71; 1,6х0,71; 1,7х0,71 м.

Сталева ванна є одним з найбільш доступних за ціною і практичних варіантів. Внутрішня поверхня покривається спеціальною емаллю, що продовжує термін її експлуатації. Стандартний обсяг ванни полягає в межах 90-195 л в залежності від габаритів пристрою. Однак сталеві конструкції мають суттєві недоліки. Виріб погано утримує тепло, що сприяє швидкому охолодженню води. Ванна характеризується поганою звукоізоляцією. На бортик пристрою не бажано сідати всією вагою. Це може привести до деформації виробу. Сталеві ванни мають невелику ширину, що заподіє незручності людині з великої комплектацією.

Сталеві ванни мають невелику ширину, що заподіє незручності людині з великої комплектацією

Можливі параметри сучасних сталевих ванн досить різноманітні для того, щоб отримувати задоволення при прийомі водних процедур

Корисна порада! Для усунення зайвих звуків, можна скористатися спеціальними Антишумові змішувачами.

Популярні моделі сталевих виробів

Однією з популярних сталевих ванн є якісна німецька модель Kaldewei From Plus з габаритами 1,5х0,7 м. Завдяки спеціально розробленої технології покриття сталевої основи емаллю, виріб має підвищену механічну міцність, зносостійкість і довговічність. Глибина ванни дорівнює 0,41 м, що дозволяє комфортно приймати лазневі процедури. Пристрій здатний витримати вагу до 90 кг. Ванна встановлюється на ніжки, які йдуть в комплекті. Виріб має відносно дешеву вартість для німецького виробника, рівну 7 тис. Руб.

Ще одну бюджетну модель являє португальська виробник. Це ванна BLB Universal HG B70H, габаритами 1,7х0,7 м і глибиною 0,39 м. Конструкція ванни повинна спиратися на три стіни. Виріб має чітко визначене прямокутне дно, що дозволяє повністю спустити воду і є максимально комфортним для лежання.

Будь-який покупець серед сталевих ванн знайде саме ту, яка підійде йому за формою і розміром, і ергономічно впишеться в інтер'єр ванної кімнати

Важливо! Конструкція ванни повинна спиратися на три стіни, що забезпечить її стійкість.

Якісна емаль, яка покриває внутрішню поверхню ванни, забезпечує безшумний набір води, але в той же час, дно є дуже слизьким. Вартість виробу становить 7,8 тис. Руб.

З вітчизняних моделей можна виділити ванну Antika 170. Розмір виробу становить 1,7х0,7 м, глибина - 0,4 м. Ванна має антиковзну поверхню. Завдяки товщині стінки 1,8 мм сантехпристроїв не відрізняється міцністю. Вартість виробу становить 8,3 тис. Руб.

Більш практичною і зносостійкого є ванна Donna Vanna габаритами 1,6х0,7 м, яка має привабливий дизайн і білосніжну внутрішню поверхню. Завдяки стекловидному покриттю поверхня стійка до подряпин і механічних пошкоджень. Ціна виробу дорівнює 12,3 тис. Руб.

Розміри чавунних ванн

Розміри і ціни чавунних ванн, фото наочно відтворюють різні моделі, залежать від приналежності виробу до однієї з груп. Залежно від цього всі ванни умовно діляться на чотири категорії. До першої групи належать малогабаритні вироби, які монтуються в маленьких приміщеннях. Ширина ванни становить 0,7 м, а довжина може бути 1,0 і 1,2 м.

Ширина ванни становить 0,7 м, а довжина може бути 1,0 і 1,2 м

Чавунні ванни будь-яких розмірів користуються високим попитом, оскільки мають виняткову надійність

До наступного типу виробів відносяться чавунні ванни 130 см на 75 см. Такі пристрої часто виготовляють на замовлення. До виробів, виконаним за євростандартами відносяться чавунні ванни розміром 1,4х0,7; 1,5х0,7 м. Висота таких виробів може коливатися в межах від 0,53 до 0,62 м. Такі ванни зазвичай встановлюють у ванних кімнатах нестандартних габаритів. Стандартними розмірами чавунних ванн великих габаритів є значення 1,7х0,75 і 1,8х0,85 м. Висота виробів без урахування довжини ніг складає 0,44 м. Такі ванни мають у своєму розпорядженні в великих приміщеннях.

Корисна порада! Чавунні великогабаритні ванни не слід встановлювати в багатоповерхових будинках через значне навантаження на перекриття в результаті великої ваги вироби.

Чавунні вироби користуються великою популярністю завдяки високим експлуатаційним характеристикам і доступній вартості. Обсяг чавунної ванни в залежності від розміру виробу становить 95-182 л.

Купуючи велику ванну з чавуну, слід співвіднести її вага з несучою здатністю перекриттів будівлі

Розміри і ціни чавунних ванн

Великою популярністю користується чавунна ванна Рока Malibu розміром 1,7х0,75 м і глибиною 0,42 см з екраном. Модель призначена для ванної кімнати стандартного планування. Ванна є зручним і безпечним для дітей і літніх людей, оскільки дно має антиковзаюче покриття і укомплектована зручними ручками. Вартість виробу становить 18 тис. Руб.

Модель Silver «Prada» характеризується хорошими експлуатаційними та технічними характеристиками. Виріб має розміри 1,7х0,75 м. Глибина становить 0,42 см. Внутрішнє покриття має в своєму складі іони срібла, що надає покриттю антибактеріальний ефект. Також воно є зносостійким, міцним і надійним. У комплектацію входять ніжки, ручки і підголівник. Вартість виробу 17 тис. Руб.

Добре себе зарекомендувала модель ВЧ 1500 «Сибирячка» від російського заводу «Універсал». І ціна ванни чавунної розміром 1,5х0,75 м, яка становить 12,8 тис. Руб., Ставить її в категорію бюджетних виробів. Модель класу «напівлежачи» ідеально вписується в маленький простір. Однак, незважаючи на невеликі габарити, виріб має глибину 0,42 м, завдяки якій створюється зручність і комфорт під час прийняття банних процедур. На внутрішню поверхню виробу нанесена титанова емаль, яка надає ванні міцність і довговічність, продовжуючи термін експлуатації до 20 років.

На внутрішню поверхню виробу нанесена титанова емаль, яка надає ванні міцність і довговічність, продовжуючи термін експлуатації до 20 років

Ванни російських виробників мають високу якість і відносно невелику ціну, єдиний мінус - представлені меншою кількістю видів і форм

Ще однією цікавою моделлю є компактна чаша Новіа Susan. Виріб від італійського виробника відрізняється підвищеною міцністю і зносостійкість завдяки тому, що внутрішня поверхня покривається титанової склоподібної емаллю. Ціна сидячої ванни розміром 1,0х0,7 м становить близько 13,7 тис. Руб.

акрилові ванни

Сантехнічні вироби з акрилу з'явилися на будівельному ринку відносно недавно. Однак завдяки різноманіттю конфігурацій і розмірів акрилові ванни займають лідируючу позицію в рейтингу популярних сантехнічних пристроїв, незважаючи на високу вартість виробу щодо чавунних і сталевих аналогів. Вироби характеризуються високими експлуатаційними і технічними характеристиками, такими як міцність, довговічність, термостійкість і гігієнічність.

Стандартна ширина ванни з акрилу дорівнює 0,9-1,35 м, довжина - 1,4-1,9 м, висота з урахуванням довжини ніг складає 0,4-0,65 м. Незважаючи на стандартну глибину, виріб характеризується великим вертикальним кутом нахилу стінки ванни, що значно збільшує обсяг вироби, а значить, впливає і на комфортність прийняття банних процедур. Однак виробники випускають вироби з іншими габаритами. Однією з найбільш затребуваних є акрилова ванна 160 см на 70 см прямокутної форми, висотою 0,65 м, яка ідеально вписується в ванну кімнату типових квартир.

Ванни з акрилу поєднують міцність і здатність зберігати тепло, при цьому вони дуже легкі по вазі

Розміри самої маленької ванни рівні 1,2х0,7 м, яка встановлюється в маленьких приміщеннях. Найбільше виріб, в якому може комфортно розміститися дві людини, має розміри 1,9х1,2 м.

Акрилові вироби представлені широким асортиментом ванн різної конфігурації і розміру, починаючи від компактних виробів і закінчуючи міні басейнами з незвичайною формою. Вартість виробів стандартних розмірів становить від 7 до 150 тис. Руб.

Стаття по темі:

Акрилова ванна: розміри, форми і огляд популярних виробів Акрилова ванна: розміри, форми і огляд популярних виробів

Як правильно підібрати розмір виробу для ванної кімнати. Популярні виробники і моделі ванн. Цінова політика.

Стандартні ванни: розміри і незвичайна форма виробів

Сьогодні виробники сантехнічних пристроїв, орієнтуючись на запит сучасного споживача, випускають ванни різних форм і конфігурацій, що в повній мірі є запорукою комфорту та естетики при оформленні інтер'єру. Велику популярність мають вироби круглої форми і кутові моделі.

Розмір круглої ванни може бути 1,4-2,1 м в діаметрі. Такий виріб виготовляється з акрилу. Виробники можуть виготовити ванну на замовлення за індивідуальними розмірами, які можуть бути збільшені в кілька разів. В результаті можна отримати не стандартну купіль, а повноцінний басейн. Це особливо актуально для заміських будинків.

Вироби з нестандартними розмірами, незвичайної конфігурації або виконані за індивідуальним замовленням можуть обійтися недешево

Кутова модель дозволяє заощадити вільний простір без зниження експлуатаційних параметрів, що особливо важливо для невеликих ванних кімнат. Стандартними розмірами для кутових ванн є такі значення: глибина - 0,5-0,7 м, довжина стінок - 1,45х1,8 м, висота з ніжками - 0,64-0,8 м, обсяг - 300-400 л.

Все більшої популярності набувають сучасні гідромасажні вироби. Вони можуть мати трикутну, прямокутну, трапецієподібну, асиметричну форму. Незважаючи на велике різноманіття розмірів, існують стандартні параметри пристрою. Прямокутні вироби з гідромасажем випускаються довжиною 1,65-1,8 м, шириною 0,75-0,8 м. Сидячі вироби мають габарити 1,2-1,5 м на 0,7-0,8 м. Довжина сторін кутових моделей становить від 1,3х1,3 до 1,9х1,9 м, висота - 0,6-0,75 м.

Різновиди ванн маленького розміру

Коли у ванній кімнаті стикаєшся з дефіцитом вільного простору, але є бажання повноцінно насолоджуватися водними процедурами, в цьому випадку доцільним рішенням є придбання малогабаритних ванн. Ціна ванн маленького розміру буде залежати від форми, матеріалу виготовлення та виробника вироби.

Ціна ванн маленького розміру буде залежати від форми, матеріалу виготовлення та виробника вироби

Проблеми з ємністю для миття маленької довжини можуть виникнути у людей з високим ростом

Компактні моделі умовно діляться на такі різновиди: кутові, прямокутні укорочені, сидячі маленькі, чани або ванни-діжки, вироби незвичайної форми. Вибір ванни залежить від уподобань господаря і особливостей планування приміщення.

Велику популярність мають кутові симетричні, в формі маленької трапеції або сегмента, і асиметричні моделі зі складною формою. Перший варіант доречно встановлювати в мініатюрних санвузлах. Асиметричні ванни доцільно встановлювати в витягнутих або Г-образних приміщеннях.

Маленькі ванни можуть бути чавунними, сталевими або акриловими. Найдовговічнішою, міцної, що володіє хорошою теплоізоляцією і меншою гучністю є чавунна ванна. Внутрішній шар акрилового вироби піддається реставрації, що продовжує термін служби ванни. А сталева модель є більш доступною за ціною.

Ціна сидячих ванн розміром 1,0х0,7 м складе в середньому 7-22 тис. Руб. Купальня з чашею середніх розмірів 1,5х1,5 м обійдеться в 18-20 тис. Руб. Асиметрична добротна модель габаритами 1,4х0,9 м буде коштувати в середньому 25-30 тис. Руб. Купити ванну маленького розміру 1,2х1,2; 1,35х1,35 м можна, починаючи з 12,3 тис. Руб.

Руб

Ванна не повинна займати більше 1/3 простору - при виборі розміру купелі цей параметр і буде визначальним

Маленькі ванни можуть бути вбудованими та отдельностоящимі. Перший варіант надає можливість сховати корисні дрібниці під сантехнікою. Другий варіант може мати незвичайний дизайн, що додасть приміщенню унікальності.

Корисна порада! Чаша, що має нестандартну або довгасту форму, може бути поєднана з підвісною раковиною, що дозволяє не тільки заощадити сантиметри простаранства, але і виключає необхідність монтажу другого зливу.

Ванни для маленьких ванних кімнат, розміри яких не перевищують 1,5 м по довжині можна вдало розташувати в малогабаритних приміщеннях різними способами. Якщо кімната має прямокутну форму, ванну краще розташовувати у короткій стіни, довжина якої складе не менше 1,5 м. Таке планування допоможе розширити приміщення, зробивши його візуально квадратним. Довгу ванну можна розташувати по діагоналі, а пральну машинку розмістити під раковиною.

Форма і розміри ванни грають важливу роль в інтер'єрі ванної кімнати

Маленькі ванни нетрадиційної конфігурації

Серед незвичайних форм сантехнічного вироби можна виділити ванну, що нагадує за формою чан. Виріб зазвичай виготовляється з чавуну або сталі, оформленої під мідь. З такою ванною гармонійно буде поєднується дерево, бамбук і однотонний текстиль в якості оздоблювального матеріалу. Розмір ванни для маленької ванної складається в межах 1,04-1,3 м. Головним достоїнством чана є наявність в ньому великого обсягу води, що покриває все тіло людини. В такому чані можна проводити лікувальні процедури. Купити виріб можна від 12,3 тис. Руб.

Ще однією цікавою моделлю є ванна в форме туфельки, яка нагадує зручне крісло. Один кінець ванни має велику глибину, що дозволяє зручно розміститися, відкинувшись на високу стінку. Однак, незважаючи на компактні розміри, така ванна заповнює великий простір, що недоцільно для малогабаритних ванних кімнат. Виробники виготовляють моделі такої форми довжиною 1,2; 1,32; 1,67; 1,7 і 1,9 м. Вона ідеально вписується в вікторіанський стиль оформлення приміщення. Таку модель можна придбати, починаючи від 25 тис. Руб.

Якщо приміщення має вигнуту форму можна встановити ванну човен з похилими стінками. Модель представлена ​​глибоким двостороннім виробом, посередині якої розташовуються окремо стоячі крани. Така конструкція дозволяє лише приймати ванну. Комфортно прийняти душ тут не вийде. Ціна виробу починається від 15 тис. Руб.

Руб

Виробники пропонують міні-ванни самих різних форм, які вже є особливими дизайнерськими розробками і призначені для конкретного інтер'єру

Ванни великих розмірів

Сьогодні на будівельному ринку можна побачити широкий асортимент великогабаритних моделей. Вироби стандартних розмірів характеризуються диною 1,2; 1,5 і 1,7 м. Однак існують ванни габаритами 1,8; 1,9 і 2 м. Дані габарити вироби підбираються з урахуванням росту людини. Вибір ширини виробу залежить від комплекції людини. Стандартна ширина виробів дорівнює 0,7-0,85 м. Однак існують і інші варіанти зі значенням ширини 0,9-1,1 м.

Ванни великих розмірів можуть бути круглі, кутові, шестигранні, овальні, прямокутні і розраховані на двох. Популярністю сьогодні користуються кутові моделі, що мають навпроти прямого кута закруглену сторону. Монтаж такої конструкції вимагає пристрою додаткового міцного каркаса для більшої фіксації і додання стійкості великогабаритному виробу. Вартість виробів зі стандартним розміром 1,5х1,5 і 1,65х1,65 м складається в межах 35-55 тис. Руб. в залежності від матеріалу виготовлення та виробника вироби.

Велика ванна круглої, овальної або полуовальной форми має значний обсяг, що порадує не тільки дорослих, а й дітей. Такі моделі можуть замінити повноцінний басейн. Діаметр виробів може бути 1,7-2,2 м. Установка такої великогабаритної конструкції вимагає значного розміру вільного простору. Завдяки плавним лініям і незвичайним переходах такі ванни легко вписуються в класичний і сучасний дизайн інтер'єру.

Завдяки плавним лініям і незвичайним переходах такі ванни легко вписуються в класичний і сучасний дизайн інтер'єру

Сучасні виробники пропонують сантехніку не тільки традиційних форм, широкого поширення набули кутові купелі великих розмірів

Корисна порада! Установка великою круглою ванни по центру кімнати здатна перетворити інтер'єр, надавши йому нотку унікальності.

Середня вартість круглих ванн становить 28-140 тис. Руб. Ціна на моделі овальної форми довжиною 1,7-2,0 м і шириною 0,7-0,85 м складається в межах 30-150 тис. Руб.

Особливу індивідуальність ванній кімнаті здатна надати шестигранна чаша, яка встановлюється як кутова модель. Ширина стінки виробу становить 1,2-1,5 м. Ціна такої ванни складає 30-120 тис. Руб.

Ванни для двох можуть бути кутовими, прямокутними, в формі трапеції, або асиметричними. Зазвичай такі моделі випускаються з акрилу. Ширина таких виробів повинна становити не менше 1,5 м, щоб створити комфорт одразу для двох чоловік. Моделі кутовий форми мають більш зручну посадку. А асиметричні надають можливість приймати лазневі процедури один навпроти одного. Ціна таких ванн становить 35-130 тис. Руб. Сьогодні існує можливість замовити виріб будь-якої форми. Однак його вартість складе не менше 200 тис. Руб.

Руб

Комфорт прийому банних процедур у ванні великого розміру зазвичай підвищується за рахунок антиковзаючого дна, що дозволяє не тільки збільшити рівень безпеки, але і краще розслабитися після важкого дня

Виробники випускають широкий асортимент сантехизделій стандартних розмірів, які можуть ідеально вписатися в приміщення ванних кімнат типових габаритів. Правильний вибір розміру і форми вироби допоможе не тільки надати приміщенню індивідуальності, але і забезпечить комфортне проведення часу під час прийому банних процедур.

Які існують розміри ванн для ванних кімнат?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей