* Политика новости » Банки »

* *

Шафи для кухні (55 фото): функціональні, місткі, стильні

  1. Шафи на кухню: підлогові і навісні
  2. Дверцята шафи - саме вони багато в чому визначають загальний стиль шафи
  3. Кутовий шафа на кухню: оптимізуючи простір
  4. Шафа-пенал для кухні

Приємний солом'яно-деревний колір кухонних меблів буде радувати Вас навіть в похмурий день

Шафи для кухні повинні відповідати двом основним критеріям - вони повинні бути практичними (функціональними) і естетично привабливими. І досить місткими, адже в них повинно поміститися безліч речей - продукти, столовий посуд і прилади, сковороди, каструлі і велика кількість іншої кухонної дрібниці.

зміст

Шафи на кухню: підлогові і навісні

Шафи - це основа кухонних меблів. Вони можуть бути декількох типів:

підлогові - нижні, які зазвичай використовуються для зберігання самих габаритних речей і начиння. Зазвичай їх встановлюють на невеликій платформі - так зручніше доступ до самим нижніх полиць.

Тумби можуть доповнити прекрасний інтер'єр без настінних

Бажано, щоб шафка мав регульовані ніжки - тоді його можна виставити рівно щодо інших частин гарнітура. Крім того, регульовані ніжки дозволять підняти шафка на 3-4 мм від статі, а значить матеріал, з якого він виготовлений, не буде стикатися з вологим підлогою, це значно збільшить термін експлуатації. Найчастіше нижні шафки продають без верхньої кришки - це місце для вбудованої техніки (для варки поверхня, духова шафа ), Мийки або стільниці , Яка може об'єднати кілька шафок.

Колірний контраст підлогових і навісних шаф створює відмінну композицію

верхні - настінні шафки - універсальна комора, куди можна помістити будь-яку, не надто габаритну річ. Сьогодні є три загальноприйнятих стандарту висоти навісних шафок - 360, 720 і 920 мм.

Навісні шафки - прекрасний приклад ергономічного використання простору

При бажанні, можна задіяти шафи різної висоти - це зробить вигляд кухонного гарнітура багатшими і привабливіше. Логічно, що вибір буде зроблений на користь максимально можливої ​​висоти шафки, але тут треба врахувати два фактори. Перший - наскільки зручно буде добиратися (діставати) до верхніх полиць (відсіків). Частково проблема знімається розміщенням там рідко використовуються предметів. Другий - треба враховувати розміщення повітропроводів (вентиляції і витяжки ).

Високі навісні шафи допоможуть зберігати потрібну, але рідко використовувану посуд компактно і досить близько

Дверцята шафи - саме вони багато в чому визначають загальний стиль шафи

Для малогабаритної кухні орні дверці в кухонних шафках можуть стати проблемою - якщо забути їх закрити, то можна неприємно вдаритися головою. Від них можна відмовитися на користь розсувних - вони більш оригінальні і функціональні

Від них можна відмовитися на користь розсувних - вони більш оригінальні і функціональні

Один з виходів для малогабаритної кухні - вузькі дверцята

Один з виходів для малогабаритної кухні - вузькі дверцята

Другий і, можливо, кращий варіант - використання розсувних дверцят

Можна взагалі відмовитися від дверцят - в кухнях, декорованих в сучасному стилі, перевага віддається саме відкритим шаф

Перевага відкритих шафок - Ваша посуд може виступати в ролі основний декоративної деталі

Зовсім не обов'язково, щоб дверцята були непрозорі. Якщо у вас гарний сервіз, навіщо його ховати за дерев'яною (пластикової) дверцятами. Поставте скляні дверцята - вони додадуть простору на кухні

Використання п одсветкі буде додатковим плюсом при використанні скляних дверцят

Якщо на кухні всього одне вікно, то скляні дверцята додадуть світла

Правильно розташована, підсвічування дозволить створити атмосферу затишку і спокою

Вибираючи навісні шафи на кухню, варто враховувати колір кухонного гарнітура, який вплине не тільки на ваш настрій, а на кухні - ще й на апетит. Теплі кольори ( помаранчевий , Жовтий, червоний) пробуджують апетит, холодні (яскраво-синій) - навпаки, його пригнічують. Важливо - для дизайну маленької кухні слід підбирати меблі (шафки) світлих тонів - лимонний, кремовий, світло-рожевий. Так можна додати світла в кухні і трохи візуально її збільшити.

Сіро-блакитний колір добре врівноважує враження від достатку кухонного начиння в шафках

Сіро-блакитний колір добре врівноважує враження від достатку кухонного начиння в шафках

Гра кольорів дозволить завжди тримати піднятим Ваш настрій

Гра кольорів дозволить завжди тримати піднятим Ваш настрій

Система зберігання допоможе зручно і раціонально використовувати простір усередині шафок

Важливо правильно визначитися з «начинкою» шафок. Перш за все - це різні системи зберігання , Що розміщуються всередині. Це можуть бути металеві кутові конструкції (на них розміщують сковорідки і об'ємні каструлі), системи типу «карусель» (на ній зберігають малогабаритну кухонне начиння), висувні контейнери, сушки для посуду, роздільники, що розмежовують обсяг ящика на осередки. Складні системи зберігання допомагають домогтися зберігання продуктів і кухонного начиння в ідеальному порядку, забезпечуючи простий і швидкий доступ до них. Але при цьому вартість «начинки» може досягати вартості самого шафи.

Правильно організована, система зберігання забезпечить Вас великою кількістю спецій на відстані витягнутої руки

Правильно організована, система зберігання забезпечить Вас великою кількістю спецій на відстані витягнутої руки

Деякі системи зберігання можуть перевершити всі очікування

Порада! Рельєфні малюнки, різьблення, і пілястри на фасадах виглядають багато і красиво. Але такі декоративні прикраси значно ускладнюють догляд за меблями - на них може накопичуватися пил або жир, тому всі виступаючі (увігнуті) деталі зажадають додаткового регулярного протирання.

Кутовий шафа на кухню: оптимізуючи простір

Для малогабаритної кухні кутова компоновка кухонного гарнітура - найбільш оптимальна, таке розташування найбільш ергономічне, раціональне і комфортне. Крім того, задіявши кут, воно дозволяє звільнити більше простору для обідньої зони. При г-подібної плануванні кутовий шафа виявляється самим містким в усьому гарнітурі:

незважаючи на велику місткість, кутовий шафа візуально виглядає дуже скромно, не захаращуючи і не пригнічуючи собою простір

Два кутових шафки, розташованих симетрично, чудово доповнюють загальну композицію

традиційно кутовий шафа розташовують недалеко від мийки і робочої зони, що дозволяє комфортно і зручно для господині розмістити велику кількість часто респонденти користуються послугами кухонного начиння

Кутовий підлогових шафа зі спеціальними полками дуже зручний у використанні

установка високого кутового шафи дозволяє приховати наявні недоліки (наприклад, нерівний кут або стіну) приміщення кухні

У деяких випадках кутовий шафа може взяти на себе роль повноцінної комори

кутовий шафа не обов'язково може використовуватися для зберігання кухонного приладдя - це ще й дуже зручне місце, щоб встановити на кухні телевізор . А шафа з відкритими полицями дозволить урізноманітнити дизайн кухні, встановивши фото, статуетки та інші милі і симпатичні дрібнички, які додадуть кухні домашнього затишку

Кутове розміщення телевізора - один з кращих способів установки телевізора без кронштейна, робить його перегляд зручним з будь-якої точки на кухні

при г-образному розміщенні кухонного гарнітура кутовий шафа робить його вигляд завершеним і гармонійним, створюючи єдину безперервну структуру, що робить сприйняття приміщення в цілому більш гармонійним.

Сучасні моделі допоможуть створити кухонний інтер'єр з плавними і акуратними лініями

Досить рідко можна зустріти цільний (від підлоги до стелі) кутовий шафа - це не сильно зручно, та й сам шафа виходить досить громіздкий. Набагато частіше його «розбивають» на дві частини - підлоговий і навісний.

Кутовий шафа розбитий на дві секції - для підлоги і навісна

Часто підлоговий кутовий шафа пристосовують під мийку, набагато рідше - під варильну поверхню. Таке розташування не виправдовує себе - замість місткого навісної шафи доводиться встановлювати витяжку. З одного боку, вибір кутових моделей витяжок досить обмежений, з іншого - кутовий простір виявляється задіяно неефективно.

Безумовно є цікаві рішення для кухонних кутів без шафок, але вони дозволені лише при наявності додаткового простору

Навісні шафи закріплюють на стіні, це може бути як повноцінний шафа (з орними дверцями), так і з відкритими полицями (в цьому випадку шафа більше несе декоративну функцію).

Шафа-пенал для кухні

Шафа-пенал - класичний зразок кухонної кухні, який знайде своє місце як в традиційному, так і в сучасному підході до дизайну кухні. Вузький і високий, виключно ергономічний, що займає мінімум площі - він особливо затребуваний в малогабаритних вбудованих кухнях .

Вузький і високий, виключно ергономічний, що займає мінімум площі - він особливо затребуваний в малогабаритних   вбудованих кухнях

Шафа-пенал дозволить вмістити максимум начиння на невеликій ділянці кухонної площі

Шафа-пенал незамінний, коли треба замаскувати побутову техніку - в деяких стилях (класика, Прованс) вона виглядає чужорідним тілом. В цьому випадку вбудована техніка дуже затишно почуватиметься за дверцятами пенала. У ньому можна розмістити як габаритну техніку - холодильник , Так він може виступити як «притулок» відразу для декількох зразків побутової техніки - в нижній частині добре розміщується духову шафу, вище - мікрохвильова піч, кавоварка , Хлібопічка і т.д., розміщення залежить від частоти використання і ваших уподобань.

Шафа-пенал зручне рішення для розташування різної кухонної техніки

Конструкція шафи-пенала дозволяє легко контролювати процес готування забезпечуючи легкий доступ до всіх елементів управління техніки.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей