* Политика новости » Банки »

* *

Як спланувати шафа-купе

  1. Висота шафи
  2. Ширина шафи
  3. глибина шафи
  4. Внутрішнє наповнення шафи-купе

Щоб самостійно зробити проект шафи-купе або іншого предмета меблів, потрібні професійні знання і навички, а також досвід роботи в області конструювання і проектування меблів не менше 2-х років.

Але ось продумати, чим Ви наповніть Ваш шафа-купе, Ви цілком можете самостійно, і це сильно заощадить час при виїзді до Вас додому дизайнера-конструктора-зморщок.

Отже, Ви прийняли рішення не купувати готову шафу, а замовити меблі за індивідуальним проектом.

Визначаємося з габаритними розмірами шафи і кількістю дверей-купе.

Меблі на замовлення може бути виготовлена ​​будь-якого розміру по висоті, ширині і глибині, але є певні обмеження і рекомендації.

Висота шафи

Висота шафи визначається розмірами дверей-купе.

Двері шафи-купе можуть бути таких максимальних розмірів:

  • 2950 × 1050 мм (суцільне скло, дзеркало)
  • 2820 × 1300 мм (цілісний лист ЛДСП)

Будь-які розміри дверей-купе в разі комбінованих фасадів (висота до 4 метрів, ширина до 1,4 м)

Комбіновані двері-купе - це двері, наповнення яких складається з окремих фрагментів з різних матеріалів (можуть комбінуватися ЛДСП, дзеркала, різні декоративні скла, шкіра, пластик, ротанг, бамбук, покриті шпоном або емаллю плити МДФ). Перестиковиваются ці матеріали через спеціальні горизонтальні або вертикальні профілі. Комбінування різних матеріалів в дверях-купе не тільки дає можливість збільшити висоту двері, але і створювати нескінченну кількість варіантів дизайну дверей, що дозволить перетворити Ваш шафа з утилітарного вироби на витвір мистецтва!

Висота дверей-купе може бути обмежена насамперед не технічними можливостями виробництва, а можливістю занесення двері-купе в Вашу квартиру.

Наприклад, у вантажний ліфт панельних будинків (за умови, що бічна стулка відкривається) влазить двері-купе максимального розміру 2650 × 1000 мм, а якщо бічна стулка не відкривається, то набагато менше. По сходах теж не завжди можна пронести двері більше 2500 × 800мм. Ці моменти потрібно враховувати, коли Ви визначаєтесь з висотою Вашої шафи, а також кількістю дверей-купе. Можна збільшити кількість дверей-купе, і ширина кожної двері зменшиться.

Потрібно мати на увазі, що максимальна висота панелі ЛДСП (тобто бічній панелі шафи) - 2770мм. Це не означає, що максимальна висота шафи може не більше 2770мм. Знизу можна поставити бічну панель на підлогу шафи з цоколем, зверху наростити декоративним фризом, і таким чином, можна збільшити висоту шафи до 2950мм. Якщо потрібна велика висота, то можна, врешті-решт, зістикувати панелі ЛДСП. Просто потрібно мати це на увазі.

Ширина шафи

Ширина шафи може бути будь-яка, вона обмежена тільки довжиною направляючої для дверей-купе (6 метрів), і, найголовніше, можливістю занесення в Вашу квартиру.

Можливо розрізати направляючу, але тільки якщо у Вашому шафі 4 або більше дверей, тому що двері-купе не повинні ковзати по стику напрямних щоб уникнути їх швидкого зносу.

Незважаючи на те, що довжина максимальна цільної панелі ЛДСП становить 2770 мм, цей момент ніяк не впливає на ширину шафи, тому що елементи каркаса (дах, підлогу, цоколі, перегородки) стикуються без проблем і непомітно.

Оптимальна ширина дверей-купе - 70-90 см. Двері-купе 50 і менше см нестійкий рухаються на напрямних і можуть навіть з них з'їжджати. Співвідношення висоти двері до її ширини не повинно бути більше 4-5. Двері більше 110 см швидше за все не вдасться занести в Вашу квартиру.

Кількість дверей пов'язано з кількістю відділень в шафі. В ідеалі, скільки дверей, стільки і відділень (виняток становить 4-х дверний шафа, в якому ви можете планувати внутрішнє наповнення шафи так, як Вам заманеться.)

Внутрішній простір шафи ділиться на відділення перегородками з ЛДСП. Перегородки повинні розташовуватися напроти стиків дверей-купе, плюс-мінус 15 см, інакше користуватися буде незручно.

Широке відділення (70і більше см) можна розділити на 2 вузьких відділення, при необхідності.

глибина шафи

Якщо Ви плануєте розміщувати одяг на плічках на звичайній штанзі (трубі), то для того

щоб одяг вільно помістилася в шафу і не чіплялася за двері при їх русі, оптимальна глибина шафи становить 60, а ще краще, 65 см.

У шафі-купе 10 см корисної глибини з'їдають двері-купе.

Розміри одягу різні: верхній одяг займає 50-55 см, чоловічі піджаки також, блузи і сукні 40-45 см.

Померяйте розмір Вашого одягу, яка висить на плічках, додайте 10 см, і Ви отримаєте габаритний розмір Вашої шафи.

Якщо розміри Вашого приміщення не дозволяють зробити шафу глибиною 60 см, то застосовуються торцеві вішала, висувні або стаціонарні. Одяг в цьому випадку розташовується паралельно задній стінці. Під неї потрібно планувати відділення розміром приблизно 45-55 см (краще виміряти свій одяг).

Внутрішнє наповнення шафи-купе

Тут все не так-то просто. Немає ніяких обмежень по кількості і розташуванню полиць і відстаням між ними. Можна використовувати простір шафи по максимуму.

Продумайте, що повинно лежати в шафі.

Щоб зрозуміти, скільки речей поміщається на полиці даного розміру, загляньте в уже існуючий шафа, проведіть експерименти.

Подивіться, яку відстань між полицями Вам зручно для користування. Загляньте в уже існуючий у Вас шафа. Як Вам це відстань між полицями, чи не хочеться його зменшити, щоб полиць помістилося більше, або навпаки?

Скільки членів сім'ї будуть користуватися цим шафою, скільки відділень Ви виділіть для кожного члена сім'ї?

Чи будуть в шафі зберігатися якісь великогабаритні речі, під які потрібно виділити окреме місце? Це можуть бути валізи, пилосос, драбина, прасувальна дошка, швейна машинка, холодильник і все, що завгодно. Якщо Ви помістіть їх в шафу, чи вистачить місця для всього іншого?

Чи потрібні Вам висувні ящики? Якщо потрібні, то скільки і якого розміру? Подивіться, які ящики вже є у Вас в квартирі, що туди поміщається і що б Ви хотіли там зберігати? У нас немає обмежень і стандартів за розмірами ящиків, ми зробимо будь-які розміри, які Вам потрібні.

Зверніть увагу: висувні ящики, а також висувні корзини, галстучніц і т.п. не можна ставити на місці перехлеста дверей-купе, інакше вони не висуватимуться.

Вішала-штанги можуть бути розташовані в 2 яруси. Виміряйте висоту речей разом з плічками, додайте 10 см, і Ви отримаєте висоту кожного такого відділення.

Визначте висоту розташування штанги, щоб Ви змогли без проблем до неї дотягнутися.

Полки бажано робити не більше 70 см по ширині, інакше вони будуть прогинатися. Якщо є необхідність зробити їх більше, потрібно буде ставити більш товсте ЛДСП, це буде трохи дорожче.

Стандартна товщина ЛДСП 16 мм, це теж потрібно враховувати, щоб зрозуміти, скільки полиць вийде в Вашому шафі.

Ви можете подивитися приклади внутрішнього наповнення різних шаф в статті « Варіанти розташування полиць і секцій ».

Нижче наведена таблиця з рекомендованими розмірами відсіків для зберігання різних речей:

Нижче наведена таблиця з рекомендованими розмірами відсіків для зберігання різних речей:

У відділеннях шафи можуть бути встановлені різні аксесуари: брючніци, галстучніц, вішало-ліфт (пантограф), сітчасті кошики, сітчасті полиці і т.д. З асортиментом наших аксесуарів можна ознайомитися на сторінці « Аксесуари для шаф-купе і гардеробних »

Для того, щоб допомогти Вам оптимально спланувати внутрішнє наповнення шафи-купе, визначитися з дизайном Вашої шафи, підібрати матеріали до Вас додому виїде фахівець.

Думаєте, як зберегти гроші під час кризи? Встигніть замовити меблі за старими цінами!

Проконсультуватися, розрахувати вартість, викликати замірника, можна по телефону: 8-925-156-19-90

Ви можете надіслати Ваш проект для розрахунку, план Вашої кімнати або квартири для складання дизайн-проекту по електронній пошті: [email protected]

Як Вам це відстань між полицями, чи не хочеться його зменшити, щоб полиць помістилося більше, або навпаки?
Скільки членів сім'ї будуть користуватися цим шафою, скільки відділень Ви виділіть для кожного члена сім'ї?
Чи будуть в шафі зберігатися якісь великогабаритні речі, під які потрібно виділити окреме місце?
Якщо Ви помістіть їх в шафу, чи вистачить місця для всього іншого?
Чи потрібні Вам висувні ящики?
Якщо потрібні, то скільки і якого розміру?
Подивіться, які ящики вже є у Вас в квартирі, що туди поміщається і що б Ви хотіли там зберігати?
Думаєте, як зберегти гроші під час кризи?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей