* Политика новости » Банки »

* *

Перетин кордону Крим-Україна: які документи потрібні

 1. Митні формальності
 2. Інші нюанси і формальності
 3. дитяче питання

Ще кілька років тому Крим був частиною України, тому проблем з перетином кордону ніяких не було. Можна було їхати на автомобілі або поїзді без будь-яких перевірок. Однак ситуація змінилася в корені і сьогодні півострів є суб'єктом Російської Федерації. Як в 2019 році відбувається перетин кордону Крим-Україна? Що потрібно мати при собі, щоб пройти пропускні пункти? Давайте розбиратися.

Давайте розбиратися

Перетин кордону між Україною і Кримом здійснюється на підставі встановлених документів. При цьому існує цілий список посвідчень особи, які підходять для в'їзду на територію півострова. Отже, згідно з чинним законодавством України, перетнути кордон з Кримом в 2019 можна при наявності однієї з таких документів:

 • закордонний паспорт;
 • внутрішній паспорт;
 • службовий або дипломатичний паспорт;
 • тимчасове посвідчення особи (для громадян України);
 • паспорт моряка;
 • посвідчення особи члена авіаційного судна.

Крім цього, співробітник прикордонної служби проведе коротку бесіду і задасть стандартні питання перед проходом кордону. Вони стосуються мети і тривалості візиту, пункту призначення і т. Д. Для того щоб у прикордонника не виникло ніяких питань, необхідно чітко і виразно відповідати на всі питання. При цьому не варто нічого приховувати або намагатися обдурити. Якщо у вас є туристична путівка, її також можна пред'явити. Плюсом для перетину кордону з Кримом в 2019 буде наявність документа, що підтверджує бронювання житла на період проживання. Проблеми досить часто виникають з дітьми, а тому на цьому ми зупинимося більш детально.

Митні формальності

На сьогоднішній день існують певні обмеження щодо перевезення продуктів та інших товарів На сьогоднішній день існують певні обмеження щодо перевезення продуктів та інших товарів. Як правило, якщо хтось їде з України в Крим до своїх родичів, то він везе з собою якісь подарунки, цукерки і т. Д. У 2019 ввозити на територію Криму можна далеко не все. Погіршила ситуацію продовольча блокада півострова, яка не так давно проводилася активістами та представниками кримських татар.

Крім цього, обмеження щодо вивезення продуктів та інших товарів з території України були закріплені відповідним постановою Кабінету міністрів України. Оскільки Крим вважається окупованою територією, то такі обмеження і підвищений контроль є цілком логічним. Однак він приносить незручності звичайним громадянам, які ще недавно навіть не думали про такі проблеми і перевірках для перетину кордону з Кримом.

Отже, правила 2019 року дозволяють перевозити з собою багажу на суму не більше 10 тис. Грн. і вагою не більше 50 кг. Це стандартні вимоги, які діють і на пропускних пунктах з іншими країнами.

Серед продуктів, які можна мати при перетині кордону Крим-Україна в 2019, можна виділити:

 • масло;
 • м'який сир, молоко, сметана;
 • цукор;
 • борошно;
 • сіль;
 • соняшникова олія;
 • хліб;
 • макарони з пшениці вищого сорту;
 • Мал;
 • гречка;
 • яловичина, свинина, сало, курка;
 • варена ковбаса;
 • картопля;
 • соняшникова олія;
 • яйця.

На цьому список продуктів, які можна перевозити, закінчується. Якщо в 2019 у вас буде щось інше, то доведеться діяти наступним чином: спожити продукт на місці при прикордонника або викинути його на смітник. Саме з цієї причини на дорозі біля пунктів пропуску можна побачити безліч різних пляшок, фруктів і інших продуктів.

До слова, заборонено вивозити алкоголь в будь-якому вигляді і сигарети. Навіть одна пляшка пива не буде пропущена. Нагадаємо, що проходити перевірку потрібно також на кордоні з Кримом. У 2019 заборонено ввозити на територію півострова м'ясо, сало і вироби з нього, ковбаси різних видів. Тому навіть якщо вивести з України їх вийти, то вони підуть на сміття в будь-якому випадку.

Інші нюанси і формальності

Окремо необхідно зупинитися на особливостях пропуску транспорту Окремо необхідно зупинитися на особливостях пропуску транспорту. Що стосується вантажних автомобілів, то їх рух здійснюється відповідно до законодавства України. На пункті пропуску діє прикордонний контроль, а тому всі транспортні засоби будуть піддаватися огляду. Це означає, що весь вантаж, що перевозиться перевіряється на предмет виявлення заборонених предметів.

Що стосується пересування людей, то в 2019 тут також є певні нюанси. Справа в тому, що потрапити на автобусі прямим рейсом з України в Крим не вийде. Відбувається це таким чином: автобус приїжджає до пункту пропуску, де всі люди виходять і проходять перевірку. Після цього необхідно пішки пройти нейтральну зону і пройти всі формальності з боку півострова. Тільки після цього продовжити руху на автобусі. Якщо люди їдуть на легковому автомобілі, то таких обмежень немає. Щоб пропустили автомобіль, потрібно мати водійське посвідчення, свідоцтво про реєстрацію і страховку. Якщо автомобіль чужий, то також довіреність.

Також слід пам'ятати, що повертатися в Україну в 2019 потрібно через той пропускний пункт, через який ви потрапили на півострові. Якщо потрапити в Крим через Росію і потім спробувати в'їхати на материк, то доведеться заплатити штраф.

Також проблеми з перетином кордону Крим-Україна можуть виникнути у військовослужбовців, причому з обох сторін. Якщо ми говоримо про діючих військовослужбовців ЗСУ, то вони просто не будуть допущені на територію півострова.

Цікава ситуація склалася з військовими, які проходили службу в Криму. Справа в тому, що згідно з директивою міністра оборони України, всі військовослужбовці повинні були покинути територію півострова в зв'язку з його окупацією. Причому це стосувалося всіх без винятку осіб, навіть якщо вони не планували вступати до лав російської армії. Якщо ж хтось із військових ігнорував цю вимогу, то він автоматично визнавався дезертиром, а тому в Україні він повинен бути засуджений. Саме з цієї причини потрібно добре подумати, чи варто перетинати кордон і наскільки це безпечно.

дитяче питання

Останні корективи в правила в'їзду до Криму торкнулися, перш за все, дітей Останні корективи в правила в'їзду до Криму торкнулися, перш за все, дітей. Через відсутність у них необхідних документів, вже понад 150 осіб отримали відмову в перетині кордону. З чим же пов'язана ця проблема? В першу чергу, з небажанням людей дотримуватися нових вимог.

У 2019 в'їхати на територію півострова неповнолітнім особам можна лише по закордонному паспорту. Як ви знаєте, отримати його можна з народження. Тим не менш, багато людей ігнорують вимогу і намагаються в'їхати за свідоцтвом про народження, що зробити вже неможливо. До слова, в'їхати в Україну за цим документом можна. Ця норма ніяк не торкнулася повнолітніх українців, вимоги до яких залишилися незмінними.

Інформація про зміни поширюється всіма можливими шляхами: її можна знайти в автобусах, на пропускних пунктах або в інтернеті. Звичайно ж, сьогодні велика частина людей вже знають про нововведення, проте конфліктні ситуації все ж виникають. Що робити, якщо така ситуація виникла?

Найбільш правильним рішенням буде повернутися додому і оформити відсутні документи. Якщо ж часу на це немає, можна відправитися в Херсон і в терміновому порядку одержати всі папери.

Якщо діти перетинають кордон не з батьками, то необхідно отримати їх документальне дозвіл. В іншому випадку прикордонник відмовить у в'їзді на територію півострова. Відзначимо, що іноземці можуть приїхати до Криму тільки за спеціальними документами, які видаються в Україні. Це також досить часто призводить до нерозуміння, оскільки іноземні громадяни просто не знають про цю вимогу. Тому їм доводиться в терміновому порядку звертатися в відповідальні органи і оформляти документи, адже того вимагають правила. У сезон напливу туристів, їх кількість зростає, створюються черги і т. Д.

Як в 2019 році відбувається перетин кордону Крим-Україна?
Що потрібно мати при собі, щоб пройти пропускні пункти?
З чим же пов'язана ця проблема?
Що робити, якщо така ситуація виникла?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей