* Политика новости » Банки »

* *

Як завантажити відео з Фейсбуку на комп'ютер

  1. Завантаження загальнодоступного відео
  2. Завантаження відео «тільки для друзів»
  3. Завантаження відеоконтенту через Google Chrome
  4. Як завантажити через Оперу
  5. Завантаження за допомогою Firefox

У нашій стрічці новин на Facebook іноді з'являється цікаве відео. Частина з них є тільки посиланнями на YouTube, але в більшості розміщені безпосередньо на Фейсбуці. Чи можна їх скачати собі на комп'ютер, і якщо так, то як?

У нашій стрічці новин на Facebook іноді з'являється цікаве відео

Способи скачати відеоконтент з Facebook

Безумовно, можна скачати відео з Фейсбуку на комп'ютер, але зробити це не так легко. У цій соціальній мережі велику роль відіграють настройки конфіденційності користувача, який розміщує мультимедійний контент. Одна справа скачати відеоролик, коли він доступний для всіх, інше, якщо його видимість обмежена тільки для друзів.

У разі «обмеженого» відео багато що залежить також від того, яким браузером ми користуємося. Наприклад, якщо використовуєте Opera, то зможете скачати файл у одного з Фейсбуку без установки будь-яких розширень. У свою чергу, якщо користуєтеся Chrome, то можна встановити одне доповнення для браузера і завантажувати будь-які відео з Фейсбуку одним клацанням миші. Ми розглянемо кілька способів, щоб кожен вибрав для себе найкращий.

Завантаження загальнодоступного відео

Це рішення підходить для всіх браузерів, так як сценарій найпростіший і для того, щоб завантажити відеофайл досить перейти на потрібну сторінку і отримати посилання на нього. В цьому випадку скористаємося сервісом FBDown.net

Після входу на сайт досить вставити посилання на відео (щоб її отримати, запустіть відеоролик на Фейсбуці і скопіюйте адресу з адресного рядка браузера). Потім натисніть кнопку Download.

Сайт просканує обраний адресу і відобразить відеотреків, а також посилання для скачування в високому (Download Video in HD) і низькому (Download Video in Normal Quality) як. Якщо відеоконтент не доступний в HD, то відобразиться тільки одна посилання на низьку якість.

Якщо відеоконтент не доступний в HD, то відобразиться тільки одна посилання на низьку якість

Для його скачування онлайн натисніть на одне з посилань, а потім вкажіть місце на диску комп'ютера, в якому хочете зберегти відеофайл.

У цього методу є один мінус - використовуючи зовнішній сервіс для завантаження ми не зможемо завантажити відео з обмеженою видимістю. Якщо знайомий розмістив відеоконтент на Фейсбуці і поставив видимість «тільки для друзів», то сайти типу FBDown.net його не виявлять. Тоді потрібно використовувати ручний спосіб завантаження на комп'ютер (див. Наступну інструкцію).

Завантаження відео «тільки для друзів»

Якщо хтось із ваших знайомих розмістив відео, видимість якого обмежена лише для друзів, то жоден з сервісів типу FBDown.net його не знайде. Такі сайти не знаходять мультимедійний контент з обмеженою видимістю, тому що не мають доступ до нашої облікового запису. В цьому випадку використовуємо інше рішення.

Наступне рішення може бути використано як для завантаження відеотреків доступних тільки для друзів, так і для відео із загальним доступом з різних сторінок на Фейсбуці.

Завантаження відеоконтенту через Google Chrome

У Chrome можна встановити спеціальне розширення від розробників сервісу FBDown.net, що дозволяє безкоштовно завантажувати будь-відеоконтент, який відображається в нашій стрічці новин на Фейсбуці. Для цього, зайдіть в інтернет магазин Chrome і наберіть в пошуковому рядку «FBDown Video Downloader».

Потім натисніть на кнопку «Встановити». Підтвердіть інсталяцію «Додати розширення» у вікні. Доповнення для завантаження з Фейсбуку буде встановлено в Chrome.

У верхньому правому куті браузера з'явиться іконка розширення FBDown Video Downloader (значок із стрілкою, направленою вниз). Тепер відкрийте сторінку Фейсбук і поставте на відтворення відеоролик. Потім натисніть на значок FBDown.

Потім натисніть на значок FBDown

Відкриється меню, в якому відобразиться список усіх виявлених відеороликів. Їх назви складаються з імен і прізвищ користувачів, які їх розмістили.

Як правило, для кожного побачите два посилання для скачування - в високому HD і хорошій якості SD. Виберіть, в якому форматі хочете завантажити і натисніть на кнопку завантаження.

Як завантажити через Оперу

Цей браузер не потребує будь-яких розширень. З його допомогою можна отримати пряме посилання на відео і потім зберегти його на комп'ютер.

Відкрийте Фейсбук, а потім виберіть відеоролик, який хочете завантажити. Поставте його на відтворення кнопкою Play. Потім потрібно витягти інструменти для розробника - їх можна викликати поєднанням клавіш CTRL + SHIFT + I.

Висунеться панель внизу або праворуч від екрану, в якій побачите код сторінки. На панелі виберіть опцію покажчика в верхньому лівому кутку.

Покажчик служить для виділення вибраного елемента на сторінці і відображення його коду. Після натисніть лівою кнопкою миші на плеєрі. У коді з правого боку виділитися фрагмент, який відповідає за відеофайл.

Натисніть правою кнопкою миші на виділений код і виберіть опцію «Open in New Tab».

Натисніть правою кнопкою миші на виділений код і виберіть опцію «Open in New Tab»

Відеоконтент відкриється на новій вкладці, і тепер досить натиснути на нього правою кнопкою миші і вибрати пункт «Зберегти відео як ...».

»

Потім вкажіть місце на комп'ютері, куди хочете його зберегти.

Завантаження за допомогою Firefox

У Firefox можна використовувати подібне рішення, що і в Опері. Для цього, відкриваємо Firefox, переходимо на сторінку Фейсбук і шукаємо відео, яке хочемо скачати. Це може бути відео для загального доступу або тільки для друзів.

Потім натисніть клавіші CTRL + SHIFT + I, щоб витягти в нижній частині вкладку з інструментами для розробників. За замовчуванням відкриється вкладка «Інспектор».

За замовчуванням відкриється вкладка «Інспектор»

У верхньому лівому кутку знайдіть значок покажчика, який дозволяє виділяти будь-які елементи на сторінці. Виберіть цей інструмент. Після клікніть лівою кнопкою миші на плеєрі. У коді сторінки підсвітити фрагмент відповідає за відеофайл.

У цьому фрагменті знайдіть посилання на відео. Натисніть на неї правою кнопкою миші і виберіть «Відкрити посилання в новій вкладці".

У Firefox з'явиться нова вкладка з плеєром. Тепер клацніть правою кнопкою на відеокліпу і виберіть пункт «Зберегти відео як ...». Вкажіть місце для збереження файлу на комп'ютері і підтвердіть завантаження.

Чи можна їх скачати собі на комп'ютер, і якщо так, то як?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей