* Политика новости » Банки »

* *

Головний вхід, головна алея, головні фонтани: що подивитися на ВДНГ

  1. Головний вхід Арка головного входу ВДНГ була побудована за проектом архітектора Інокентія Мельчакова...
  2. «Золотий колос»

Головний вхід

Арка головного входу ВДНГ була побудована за проектом архітектора Інокентія Мельчакова в 1954 році в ході післявоєнної реконструкції Всесоюзної сільськогосподарської виставки (ВСХВ). До цього основним входом служила трьохпролітна арка, нині відома як північний вхід.

Нові пятипролетной тріумфальні ворота представляли собою символ слави Радянського Союзу, який здобув перемогу у Великій Вітчизняній війні. У 2017 році почалася перша в історії реставрація будівлі.

Фахівці відновили скульптурну групу «Тракторист і колгоспниця», яка вінчає арку головного входу. Прототип цієї скульптури - колгоспник і колгоспниця зі снопом пшениці - з'явився на ВСХВ в 1939 році і був встановлений на 20-метровому постаменті. У 1954-му оновлена ​​версія скульптури, зменшена з 13 до 8,65 метра і облицьована смальтою, була створена і поміщена на вершину арки.

Восени минулого року реставратори заповнили втрачені фрагменти смальтовой облицювання, оновили золочення снопа, зміцнили бетонну основу і заклали всі тріщини.

Крім того, на арці головного входу відреставровані барельєфи із зображенням представників сільськогосподарських професій.

Роботи з благоустрою головної частини Центральної алеї ВДНГ (на неї можна потрапити через головний вхід) були завершені в рекордні терміни. А загальна площа нового асфальтового покриття центральної частини виставки становить понад 120 тисяч квадратних метрів.

За Центральній алеї від арки головного входу можна дійти до площі Промисловості. Там знаходяться історичний парк «Росія - моя історія» (павільйон № 57), центр «Космонавтика і авіація» (павільйон № 34 «Космос») і експозиція Політехнічного музею (павільйон № 26).

За історичними зразками 50-х років XX століття фахівці відтворили і історичні квітники, розташовані уздовж Центральної алеї. Реставрація квіткових партерів відзначена премією конкурсу на кращий проект в галузі збереження і популяризації об'єктів культурної спадщини «Московська реставрація - 2017».

Реставрація квіткових партерів відзначена премією конкурсу на кращий проект в галузі збереження і популяризації об'єктів культурної спадщини «Московська реставрація - 2017»

Фонтани Центральної алеї

Найважливішими об'єктами реставрації стали фонтани. Фахівці відновили і привели в робочий стан 14 фонтанів на Центральній алеї, а також запустили знамениті фонтани «Дружба народів» і «Кам'яна квітка».

14 фонтанів - восьмигранні чаші з червоного граніту, розташовані в два ряди між головним входом і Центральним павільйоном.

Їх реставрація проводилась в суворій відповідності з проектом 1954 року. По ньому чаші і приямки відливалися прямо на місці, тому їх форма не надто різниться від правильного восьмикутника. Під час робіт фахівці постаралися повністю зберегти початковий історичний вигляд фонтанів.

Один з головних символів ВДНГ - фонтан «Дружба народів». Його також встановили біля Центрального павільйону 64 роки тому. 16 позолочених бронзових фігур дівчат, які уособлюють республіки, що входили тоді до складу СРСР, оточують овальну чашу фонтану у вигляді снопа пшениці.

«Кам'яна квітка» - другий за значенням фонтан ВДНГ після «Дружби народів». Основна ідея його оформлення - достаток - втілена за допомогою скульптур.

Центральна чаша цього фонтану є велика квітка з бетонних плит, облицьованих різнобарвною смальтою. По периметру композиція прикрашена гранітними «столами з наїдками» з різних союзних республік і фонтанчиками у вигляді гусей і осетрів.

По периметру композиція прикрашена гранітними «столами з наїдками» з різних союзних республік і фонтанчиками у вигляді гусей і осетрів

«Золотий колос»

«Золотий колос», один з трьох головних фонтанів ВДНГ (поряд з «Дружбою народів» і «Кам'яним квіткою»), був також встановлений в 1954 році - до відкриття виставки за підсумками післявоєнної реконструкції. Він знаходиться в так званій запрудно зоні, в центрі ставка № 3, і являє собою 16-метрове залізобетонне споруда у вигляді колоса, покритого золотою і червоною смальтою різних відтінків.

З насадок, розташованих в «зернах», били 66 струменів. Майже половина з них сягала 25 метрів у висоту. В кінці 1980-х років вийшла з ладу система подачі води, якої була обладнана конструкція, і фонтан відключили. «Золотий колос» не працював протягом 30 років.

Історія питання: На ВДНГ запустили фонтани головної алеї та історичний «Колос»

А цього літа москвичі і гості міста можуть милуватися відродженим і знову запущеним «Золотим колосом». У червні були зняті лісу - реставратори повернули на колишні місця очищені і відновлені фрагменти облицювання фонтану. Крім того, були укріплені його несучі конструкції, замінені інженерні комунікації та насосне обладнання, що дозволило вперше за три десятиліття запустити найвигадливіший фонтан виставки.

Крім того, були укріплені його несучі конструкції, замінені інженерні комунікації та насосне обладнання, що дозволило вперше за три десятиліття запустити найвигадливіший фонтан виставки

На ВДНГ завершується перший етап створення нової зеленої зони Москви - ландшафтного парку. На північній петлі, недалеко від павільйону велопроката № 1, підносяться символи парку - червоні і черешчатого дуби. Неподалік бере початок велика прогулянкова алея. Її протяжність - понад п'ять кілометрів. Вздовж алеї висадили липи. Затишну атмосферу для прогулянок створюють 220 історичних опор освітлення. Ще 119 встановлять найближчим часом.

Очікується, що після реконструкції відвідуваність ВДНГ зросте з 25 до 40 мільйонів чоловік в рік, а туристичний потік збільшиться на 25 відсотків.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей