* Политика новости » Банки »

* *

Дизайн ванної кімнати з душовою кабіною: особливості та правила

 1. Дизайн ванної кімнати з душовою кабіною: його переваги і недоліки
 2. Як оформити дизайн маленької ванної кімнати з душовою кабіною: нюанси вибору кабінки
 3. Ванна кімната з душовою кабіною в хрущовці: як правильно організувати простір приміщення

Зміст:
Дизайн ванної кімнати з душовою кабіною: його переваги і недоліки
Як оформити дизайн маленької ванної кімнати з душовою кабіною: нюанси вибору кабінки
Ванна кімната з душовою кабіною в хрущовці: як правильно організувати простір приміщення

Вже ні для кого не є секретом причина величезної популярності душових кабін - якщо раніше їх встановлювали, віддаючи данину моді, то сьогодні монтаж душової кабіни виконують виключно з практичних міркувань. Переваг у даного сантехнічного приладу досить багато, і саме вони змушують людей оформляти дизайн ванної кімнати з душовою кабіною. Можна сказати навіть більше - якщо дозволяють габарити приміщення, то більшість людей вважають за краще поєднувати в ньому і ванну, і кабіну. У цій статті разом з сайтом vannaja.net ми детально розберемося з дизайном ванної кімнати з душовою кабіною, ми вивчимо його особливості, нюанси вибору і планування.

net ми детально розберемося з дизайном ванної кімнати з душовою кабіною, ми вивчимо його особливості, нюанси вибору і планування

Дизайн маленької ванної кімнати з душовою кабіною фото

Дизайн ванної кімнати з душовою кабіною: його переваги і недоліки

Як і говорилося вище, своєю популярністю душові кабіни зобов'язані переваг, які вони надають своїм користувачам - їх небагато, але в деяких ситуаціях вони є вкрай важливими і дозволяють вирішувати, можна сказати, нерозв'язні іншим способом завдання. До таких переваг, які надаються інтер'єром ванної кімнати з душовою кабіною, можна віднести наступні моменти.

 1. Економія корисної площі. З цією перевагою душових кабін знайомі всі, і саме воно змушує багатьох людей вдаватися до допомоги даного сантехнічного приладу при оформленні ванних кімнат невеликого розміру . Тут важливим є правильний вибір душової кабіни - слід розуміти, що деякі моделі можуть бути досить громіздкими і займати більше половини невеликої ванної кімнати. Тут хочеться прояснити один момент, що стосується вивільняється площі, або, правильніше буде сказати, простору, так як завдяки своїй формі душова кабіна в одному місці звільняє площу, а в іншому її займає - по суті, то на то і виходить, але в результаті такої заміни стає вільною стіна, яку можна зайняти корисними речами. Наприклад, на підлогу встановити умивальник і повісити над ним шафка з дзеркалом . А ось над ванною повісити шафа не вийде.
 2. Економія природних ресурсів - зокрема води. Приймаючи душ, людина витрачає мінімум дорогоцінної за нинішніми мірками рідини.

  Ванна кімната з душовою кабіною і туалетом фото

 3. Гігієнічність. Душ - це проточна вода, тоді як ванна - це стояча вода, і, по суті, приймаючи ванну, людина плаває в своєму бруді. В принципі, більшість людей цей момент не бентежить - бруд все-таки своя, а не чиясь чужа.
 4. Функціональність. Більшість моделей душових кабін поєднують в собі багато додаткових функцій - це і гідромасаж, і парогенератори, і навіть інфрачервоні сауни . Єдине, що не в змозі замінити душова кабіна, це ванна - хоча і тут сучасні виробники душових кабін примудряються поєднувати несумісні речі. На ринку в достатній достатку можна зустріти ванни, суміщені з душовими кабінами - здебільшого, це сантехнічні прилади, обладнані жорсткими шторками.

Тепер що стосується недоліків ванної кімнати з душовою кабіною і туалетом - їх небагато. Можна навіть сказати, що вони практично відсутні. Якщо говорити про ванних кімнатах невеликій площі, то, без сумніву, це обмежені умови - в таких приміщеннях велику кабінку не з'ясуєш, і тому доведеться задовольнятися її невеликим екземпляром, в якому приймати душ досить незручно. Ну і такий момент, як особисті переваги - якщо ви любите полежати в гарячій воді і гарненько пропарити, то душова кабіна вам це зробити не дозволить. Про сучасному дизайні ванної кімнати з душовою кабіною можна подивитися в цьому відеоролику.


Як оформити дизайн маленької ванної кімнати з душовою кабіною: нюанси вибору кабінки

Нюансів, на які потрібно звернути увагу при виборі душової кабіни, не дуже багато - якщо брати до уваги виключно корисні якості цього сантехнічного приладу, здатні вплинути на дизайн ванної кімнати, то можна виділити всього шість моментів.

 • форма душової кабіни . Якщо мова йде про малогабаритних ванних кімнатах, то, без сумніву, це кутова душова кабіна напівкруглої форми - саме за рахунок округленій переднього краю збільшується внутрішня площа душа не на шкоду корисного простору уздовж стін .
 • Найменше з'їдають корисного простору ванної кімнати кабінки, виготовлені у формі чверті кола.
 • Якщо в приміщенні є ніша значного розміру, то по її розмірам можна підібрати прямокутну душову кабіну - це найоптимальніший варіант для приміщень такого типу.
 • Важливим моментом є вид відкривання дверцят душової кабіни - розсувні системи займають менше корисного простору. Можна сказати, що на відміну від кабінок з дверцятами, вони взагалі не займають місця.
 • Якщо приміщення зовсім вже маленьке, то перевагу краще віддати повністю прозорим душових кабін - по крайней мере, вони не будуть візуально захаращувати ванну кімнату.
 • Не варто вибирати дуже маленьку душову кабіну. Бажання заощадити якомога більше корисної площі зрозуміло, але всьому є розумна межа - мінімальний розмір душової кабінки , В якій буде комфортно себе почувати будь-яка людина, становить 800 на 800 мм.

  Ванна кімната з душовою кабіною в хрущовці фото

Це що стосується основних моментів вибору. Крім них існують і інші критерії, на які теж слід звернути увагу в процесі вибору душової кабіни. Вони є суто індивідуальними, і з ними ви розберетеся самостійно.

Ванна кімната з душовою кабіною в хрущовці: як правильно організувати простір приміщення

Організація простору ванної кімнати або, просто кажучи, планування приміщення є дуже важливим моментом - від того, наскільки грамотно ви розставите сантехнічні прилади і меблі, цілком і повністю залежить зручність експлуатації і функціональність приміщення в цілому. Починати планувати ванну кімнату потрібно з найрозгалудженіших сантехнічних приладів, яким, по суті, і є душова кабіна. Розмістити її можна різними способами, а вірніше в різних місцях приміщення. Але, як і в будь-яких інших ситуаціях, тут склалися своєрідні традиції - так би мовити, найбільш оптимальні варіанти, про які ми і поговоримо далі.

 1. Квадратна ванна кімната. Тут все впирається в місце розташування двері. Якщо вона встановлена ​​на скошеному краї стіни (досить часто таке планування зустрічається в старих блокових будинках), то душову кабіну більш доцільно встановлювати в протилежному кутку. якщо двері розташовуються посередині стіни, то найоптимальнішим місцем для кабінки буде кут, розташований з боку навісів двері. Якщо двері зрушені до одного з країв стінки, то, природно, найоптимальнішим місцем буде та частина приміщення, від якої ці двері відсунуті.

  Дизайн ванної кімнати з душовою кабіною фото

 2. Прямокутна ванна кімната. Тут навіть говорити практично нема про що - для прямокутних ванних кімнат діють ті ж принципи, що і для квадратних. Виняток становить тільки один момент - для таких приміщень більш придатними є нерівносторонні душові кабіни, одна сторона яких довший.
 3. Ванна кімната складної конфігурації. Вище ми вже згадували про цей момент, і тут залишається додати лише одне - в таких ситуаціях доцільно відводити під душову кабіну дальню частину приміщення.

  Як оформити ванну кімнату з душовою кабіною фото

На закінчення теми, як оформити ванну кімнату з душовою кабіною, кілька слів про правила ергономічного і зручного розташування сантехнічних приладів. По-перше, вільний простір перед входом в душову кабіну як мінімум має становити 750мм - не важливо, як відкриваються двері, розчиняються або відсуваються. По-друге, якщо кабінка монтується біля вхідних дверей ванної кімнати, то мінімальна відстань між ними повинна становити 150 мм. По-третє, відстань від душової кабіни до найближчого сантехнічного приладу не повинно бути менше 300мм - в іншому випадку умивальником або унітазом користуватися буде незручно. По-четверте, оптимальні габарити душової кабіни становлять 900 на 900мм - не тісно і в той же час не просторо.

Ось так і виглядає дизайн ванної кімнати з душовою кабіною, а вірніше правила його оформлення. Головне підійти до нього з розумом, і тоді навіть найменше приміщення виявиться цілком містким.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей