* Политика новости » Банки »

* *

Які двері краще поставити у ванну і туалет

 1. Двері з яким покриттям і наповненням краще встановлювати в ванну і туалет
 2. Чому міжкімнатні двері можуть жолобитися від вологи
 3. ламіновані двері
 4. Двері покриті ПВХ плівкою
 5. Двері покриті екошпон
 6. Двері покриті шпоном
 7. пластикові двері
 8. Скляні двері
 9. Який спосіб відкривання дверей краще
 10. орні
 11. зсувні
 12. Складено
 13. Прозорість полотна двері
 14. В якому випадку необхідна вентиляційна решітка для дверей
 15. Яку фурнітуру краще використовувати для дверей в ванну і туалет
 16. вбудований фіксатор
 17. окремий фіксатор
 18. сантехнічний замок

Перша відмінність, яке впадає в очі при виборі двері у ванну або туалет - їх розміри. Якщо по висоті вони такі ж як і для інших кімнат, то їх ширина зазвичай складає 55 або 60 см. Але це далеко не єдиний параметр, на який треба звертати увагу, вибираючи які двері краще поставити у ванну і туалет - також доведеться визначитися з матеріалом , з якого вони зроблені, продумати систему вентиляції, спосіб закривання і підібрати фурнітуру, завдяки якій це буде відбуватися. Також треба вирішити, встановлювати глухе дверне полотно або зі склом - в цьому питанні є не тільки естетичний, але і раціональний момент.

Також треба вирішити, встановлювати глухе дверне полотно або зі склом - в цьому питанні є не тільки естетичний, але і раціональний момент

Двері з яким покриттям і наповненням краще встановлювати в ванну і туалет

Це питання в однаковій мірі залежить як від бажання встановити дверне полотно з певного матеріалу, так і від розмірів самої ванної кімнати.

Якщо вона настільки велика що в ній є можливість розташувати закриту душову кабіну, ванну, унітаз, біде, умивальник і між усім цим, ще є простір для того щоб зробити кілька кроків, то матеріал двері не обмежений нічим, так як бризки води на неї швидше за все не потраплять взагалі.

Якщо ж у ванній кімнаті можна зробити і одного кроку, так як біля однієї стіни знаходиться ванна, біля іншої умивальник, а ззаду стоїть пральна машинка, то тут ясно, що на дверне полотно постійно буде впливати висока вологість і треба підбирати відповідний матеріал і спосіб його обробки.

Чому міжкімнатні двері можуть жолобитися від вологи

Всі міжкімнатні двері складаються з внутрішнього каркаса і зовнішньої обробки. Основу внутрішнього каркаса можуть становити такі матеріали як: масив малоцінних порід дерева, ДСП і МДФ. Всі зазначені матеріали бояться вологи. Виробники гарантують стійкість дверей до вологості до 60%. Якщо вологість вище, то дивитися необхідно в сторону скляних і пластикових дверей, про них поговоримо трохи пізніше.

Двері з ДСП покриті МДФ панелями
Двері з ДСП покриті МДФ панелями.

Двері з масиву вкриті МДФ панелями
Двері з масиву вкриті МДФ панелями.

Двері з МДФ
Двері з МДФ.

Стійкість двері до вологи буде залежати від того, як якісно захищене від доступу вологи їх внутрішньо наповнення. Найбільше на вологість реагує двері виконана з масиву деревини. Більш стійкі двері з ДСП та МДФ.

Існує кілька слабких місць у дверей щодо їх вологостійкості:

1. У деяких дверей захисне покриття окремо наноситься на саме полотно, а потім на його крайку. Таким чином між кромкою і полотном утворюється мало помітний стик. Негерметичний стик може бути причиною потрапляння вологи всередину дверного полотна. Що поступово буде приводити до псування полотна.

2. Верхній і нижній торець дверей ніколи не покривається захисним матеріалом. Пряме влучення вологи на ці місця двері малоймовірно, але через них двері можуть накопичувати вологу з приміщення. Найкраще верхній і нижній торець дверей обробити захисним лаком. Особливо це стосується дверей встановлюються в ванну.

Далі розберемо, наскільки те чи інше покриття здатне захистити двері від вологи.

ламіновані двері

Одне з найбільш привабливих за вартістю покриттів. Являє собою папір наліплену на підставу двері і покриту смолами. Виробники заявляють, що такі двері вільно можуть перебувати в приміщенні з вологістю до 60%.

Якісне ламіноване покриття досить зносостійкий матеріал, але проблема в тому, що багато виробників міжкімнатних дверей використовують покриття низького класу. Воно досить тонке, легко пошкоджується, а волога потрапляє на пошкодження здатна привести до набухання полотна двері.

Ламінатіном. Той же ламінат, але з поліпшеними характеристиками. Для його виготовлення застосовується більш товста папір і покриття лаком виконується в кілька шарів. Це відображається на якості кінцевої продукції і її вартості, яка трохи вище, ніж у стандартного ламінату.

Двері покриті ПВХ плівкою

У цьому випадку каркас двері зроблений з дерева і МДФ, а ПВХ нанесено на його поверхню, яка після цього не боїться вологи, може чиститься із застосуванням хімічно активних речовин і має гарну зносостійкість. Плівка може бути різного кольору і текстури, тому завдання як вибрати двері у ванну і туалет за кольором, тут не так актуальна як у випадку з повністю пластиковими дверними полотнами. До недоліків такого покриття відноситься все те ж наявність у складі хлориду (в межах норми, по завіреннях виробників) і ймовірність розшарування полотна двері - після чого всередину каркаса почне потрапляти волога.

Двері покриті екошпон

Той же пластик, але зроблений за іншою технологією - в його основі містяться деревні волокна, а в якості сполучного матеріалу використовується пластикат, що не містить шкідливих речовин. Зовні екошпон імітує структуру дерева, але набагато міцніше свого «прототипу» в плані зносостійкості, повністю несприйнятливий до вологи і навіть при нагріванні не виділяє в повітря шкідливих людині речовин - такі двері можна встановлювати навіть для алергетиків.

Двері покриті шпоном

Внутрішньо наповнення може бути зроблено з бюджетних порід дерева або ДСП. Зовні двері покриваються шпоном цінних порід дерева. Прийнято вважати, що дерев'яні двері не можна встановлювати в приміщеннях з високою вологістю, але якщо вона покрита хорошим лаком, емаллю або фарбою, то вологість не чинитиме великого впливу на її внутрішні компоненти. Однак якщо у вашій ванній кімнаті спостерігається підвищена вологість, то краще віддати перевагу шпонованим дверей з ДСП. Шпон є найдорожчим покриттям, т. К. Це натуральний матеріал, але по стійкості до вологи, це не найкраще покриття для дверей.

пластикові двері

Порівняно недавно на ринку з'явилися двері повністю виконані з пластика. У них немає нічого спільного з дверима зробленими з ПВХ профілю, які схожі на вікно. Це міжкімнатні пластикові двері, які мають такий же вигляд як і інші двері, виконані з інших матеріалів. Виготовляються вони з недорогого і довговічного матеріалу не піддається впливу цвілі, грибків і не чутливого до вологи. Порожнина двері може заповнюватися пінополістиролом, тому вони мають відмінну звукоізоляцію, теплоізоляцією і повністю стійкі до вологи.

У таких дверей є тільки два недоліки - в основному всі пропоновані моделі білого кольору, хоча можна знайти і інше забарвлення, а також наявність в компонентах матеріалу хлориду. Втім, сертифікована продукція пройшла всі необхідні випробування і має відповідні сертифікати якості.

Втім, сертифікована продукція пройшла всі необхідні випробування і має відповідні сертифікати якості

Скляні двері

Ідеальний варіант для ванної кімнати в усіх відношеннях. Цей матеріал дасть фору іншим по практичності і естетичних міркувань, але володіє двома недоліками - таке дверне полотно досить важке, а значить вимагає якісної фурнітури. Також доведеться заплатити за якість - за ціною такі двері вигідно відрізняється від інших аналоги.

Який спосіб відкривання дверей краще

За способами закривання найпопулярнішими є - розорюються, що розсуваються і розкладаються двері. У кожного з них є свої переваги і недоліки, які треба враховувати перед тим, як прийняти рішення про покупку.

орні

Це класичне рішення, що застосовується найчастіше. Крім звичної конструкції у них є окреме перевага - можливість установки порогів, що покращує звукоізоляцію. Недолік у цього рішення тільки один - такі двері завжди вимагає наявності певної кількості вільного місця навколо неї, але відверто кажучи, складно уявити, чим його можна ще зайняти.

зсувні

Так, вони економлять місце, але вирішуючи які двері ставити у ванну і туалет не варто відразу зупиняти на них свій вибір, особливо якщо вони пропонуються в класичному виконанні. Справа в тому, що між таким дверним полотном і підлогою завжди є щілина, а значить у таких дверей практично відсутній звуко та теплозоляція, що є критичними вадами для санвузлів.

Якщо є гостра необхідність встановити саме таку модель (наприклад, двері ванною при відкритті перекривають кімнату або коридор занадто вузький), то краще вибирати касетні двері, які відкриваються задовго до стіну. У таких моделей недоліки розсувних дверей зведені до мінімуму, але при покупці треба обговорити умови гарантійного обслуговування, адже якщо вони зламаються, то доведеться розбирати стіну.

У таких моделей недоліки розсувних дверей зведені до мінімуму, але при покупці треба обговорити умови гарантійного обслуговування, адже якщо вони зламаються, то доведеться розбирати стіну

Складено

Їх можна розглядати як різновид зсувних, але з однією важливою обмовкою - їм не потрібно додаткове місце для відкривання - ні в стіні, ні біля неї. Конструктивно вони виготовляються в двох різновидах книжка і гармошка. У першому випадку це дві половинки, а в другому - три і більше частин. Крім погану звукоізоляцію, до недоліків додається те, що такі двері «з'їдають» частину дверного отвору, яку вони займають в складеному вигляді. Як підсумок - від 55-60 см залишається 40-45.

Прозорість полотна двері

Зрозуміло, тут мається на увазі не прозорість в прямому сенсі, а наявність в двері матових або тонованих скляних вставок - крізь них нічого не видно, але вони принаймні дозволяють зрозуміти є хтось у ванній чи ні.

Якщо підходити до цього питання з естетичної точки зору, то тут ніяких рекомендацій бути не може - це виключно справа смаку - багато дверей зі склом виглядають просто чудово.

Якщо ж розглядати такі двері виключно з практичного боку, то треба звертати увагу на такі моменти:

 • Звукоізоляція. Хороший її рівень забезпечується тільки товстим і щільним дверним полотном. Скляні вставки, якщо вони не зроблені з декількох шарів, обов'язково будуть погіршувати звукоізоляцію. Якщо цей момент є одним з ключових, то потрібна глуха двері.
 • Вільно-Зайнято. При наявності скляних вставок це питання буде вирішене без зайвих слів, що особливо оцінять у великих сім'ях.
 • Здається, світло скрізь вимкнений. Якщо думка помилкова, то переконатися в цьому можна не відкриваючи по черзі всі двері.

Як підсумок - ідеальний варіант це якісна двері з невеликими вставками з товстого скла. Така його різновид як триплекс робиться двох або тришарової.

В якому випадку необхідна вентиляційна решітка для дверей

Якщо у ванній кімнаті погана вентиляція, то ознаки цього явища будуть виявлятися після кожного купання - це конденсат на стінах, двері і запотівше дзеркало, яке треба протирати, щоб побачити своє відображення.

Утворення конденсату відбувається через різницю температур полотна дверей і повітря, яке нагрівається в ванній кімнаті. Щоб зменшити цю різницю, необхідно або придбати двері з вентиляційними гратами, або потім встановити їх окремо. Це питання необхідно вирішити перед тим як вибрати двері для ванної та туалету. Окрема установка зажадає свердління двері, що не бажано.

Окрема установка зажадає свердління двері, що не бажано

Якщо з яких-небудь причин природна вентиляція не справляється зі своїм завданням, єдиний вихід отримати суху ванну без грибків і плісняви ​​- установка штучної (примусової) вентиляції. Її завдання таке ж - забезпечити рух повітря у ванній кімнаті, щоб постійно перемішувалися гарячі і холодні шари. Найчастіше для цієї мети застосовується вентилятор, який встановлюється на вентиляційному отворі. Він може включатися вручну, разом з освітлення ванної кімнати або в призначений час, якщо модель обладнана таймером. Такий спосіб вентиляції називається витяжним, коли тепле повітря витягується з приміщення на вулицю, а з коридору йому на зміну заходить новий.

Якщо є проблема з відведенням повітря, то робиться припливна вентиляція - коли повітря накачується в приміщення зовні, а потім циркулює природним способом за рахунок різниці в тиску.

В особливо важких випадках, коли немає ніякої можливості налагодити природний рух повітряних мас, вдаються до створення вентиляції змішаного типу. В цьому випадку свіже повітря забирається ззовні через один канал вентиляції, а відпрацьований виводиться через інший. Якщо є необхідність і можливість встановити змішаний тип вентиляції, то ставити в двері вентиляційні решітки або втулки, швидше за все не знадобиться.

Яку фурнітуру краще використовувати для дверей в ванну і туалет

Якщо в житлову кімнату необов'язково встановлювати ручку з замком, то для туалету або ванної кімнати це нагальна потреба. Існує кілька різновидів замикаючих пристроїв, а яке з них вибрати, треба вирішувати виходячи з матеріалу двері і особистих переваг:

вбудований фіксатор

Це найекономніший варіант за комплектацією і вартості монтажу. Являє собою звичайну ручку, всередину якої вбудована засувка, яка в одному з положень перешкоджає проворачиванию механізму. Для установки її в двері досить дрилем просвердлити два отвори - одне крізь полотно двері, а друге з його торця.

окремий фіксатор

В цьому випадку окремо купується дверна ручка і клямка, яка може бути виразний і накладної. У другому випадку часто замість замка встановлюють засувку (шпінгалет), яка має практично необмежений термін служби. Такий вид фурнітури вважається самим невибагливим і надійним.

сантехнічний замок

По суті, це стандартний виразний замок, тільки спрощеної конструкції і тільки з одним язичком - він одночасно фіксує двері в закритому положенні і в свою чергу стопориться засувкою, що розташовується усередині механізму замка. Принцип дії такий же, як у замку з вбудованим фіксатором, але сам механізм надійніше і вимагає кілька великих зусиль при монтажі в дверне полотно - якщо замовляти цю послугу окремо, то різниця в ціні буде майже в два рази.

Відмінність засувок для міжкімнатних дверей, включаючи ті, що встановлюються в ванну і туалет - немає потреби в високої секретності замкового механізму. Максимум що він повинен забезпечувати - запобігати випадкове відкриття дверей, якщо здається, що всередині нікого немає. Найчастіше в таких замках є спеціальний отвір, що дозволяє відкрити його за допомогою шпильки - цей захід обережності може стати в нагоді, якщо у ванній випадково закриється дитина.

Найчастіше в таких замках є спеціальний отвір, що дозволяє відкрити його за допомогою шпильки - цей захід обережності може стати в нагоді, якщо у ванній випадково закриється дитина


Вам буде цікаво

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей