* Политика новости » Банки »

* *

Як зробити світильник своїми руками з пляшки: 3 майстер-класу

 1. Як виготовити люстру (майстер-клас!)
 2. Настільна лампа (майстер-клас!)
 3. Світильник із пластику (МК)

Оформлення будинку - це складне й відповідальне завдання, впоратися з якою можна самостійно. Особливість полягає в тому, що деякі предмети інтер'єру можна створити власними руками. Так, світильники є невід'ємними предметами інтер'єру, які використовуються для освітлення приміщення в цілому або окремої зони. У магазині представлений широкий асортимент таких виробів. Але існують майстер-класи як зробити світильник своїми руками з пляшки. І зараз ми вам їх покажемо! :)

:)

Як виготовити люстру (майстер-клас!)

Основним освітлювальним приладом будинку є люстра. Виготовити її можна зі звичайної скляної пляшки. Головне те, що вона буде ексклюзивною.

Для створення такої краси знадобиться:

 • пляшки (розмір і кількість залежить від уподобань господарів);
 • засоби захисту (окуляри, маска і рукавички);
 • склоріз і наждачний папір;
 • викрутка і дріт.

необхідні матеріали

Маючи під рукою необхідні інструменти і матеріали, можна приступати до безпосереднього виготовлення люстри:

1. Замочити пляшку в воді. Це дозволить легко усунути етикетки і сміття. Після очищення тару потрібно ретельно просушити.

Після очищення тару потрібно ретельно просушити

Моєму пляшки і очищаємо від етикеток

2. Зробити зріз пляшки. Склоріз встановлюється на необхідному рівні. Різка проводиться не поспішаючи, що дозволить отримати рівну лінію зрізу. Працювати з різаком потрібно виключно в захисному одязі. Якщо під рукою немає необхідного інструменту, то зріз скляної пляшки легко виконується ниткою. На відео нижче наочно це продемонстровано.

Виробляємо зріз пляшки

3. Тепер пляшка підставляється під кран. Включаємо гарячу воду і тримаємо під нею заготовку. Гарячу воду чергують з холодною. В результаті різких перепадів температури непотрібний шматок відпаде рівно по лінії порізу.

Обробляємо скло під водою

4. Місце зрізу обробляється наждачним папером. Зріз повинен бути рівним і гладким.

Обробляємо краю наждачним папером

5. За допомогою викрутки розбирається лампа. Провід потрібно акуратно витягнути і пропустити через горловину, зібрати лампу назад і перевірити її в роботі.

Простягаємо провід через пляшку

6. Залишається тільки декорувати освітлювальний прилад. Для цього використовується звичайна дріт. Починаючи з горловини, наметовому її на пляшку. Для цього використовується будь-який матеріал. Це може бути звичайна чорна або кольорова дріт.

Декоруємо пляшку

Подивись на люстру готовий. Залишається тільки встановити його. При бажанні виріб можна пофарбувати і надати будь-який дизайн. Головне, щоб воно органічно поєднувалося з інтер'єром приміщення.

Люстра зі скляних пляшок готова

Непоганим рішенням стане використання скляного каменю. При цьому варто враховувати, що світлопроникність вироби дещо знизиться. Для декорування використовується камінь різного відтінку. Можна комбінувати кілька відтінків. Головне, щоб світильник виглядав органічно.

Декор пляшок скляними камінням

Камені кріпляться до скла за допомогою клею. Світильник можна використовувати тільки після повного його висихання. На це піде не більше доби. Повне висихання клею забезпечить надійне зчеплення каменю з поверхнею. Краще застосовувати клейовий склад, який витримує перепади температури.

На відео: як розрізати скляну пляшку ниткою

Настільна лампа (майстер-клас!)

Скляна пляшка стане ідеальним матеріалом для створення настільного світильника в спальню або вітальню.

Для цього знадобиться:

 • пляшка відповідної форми і розміру;
 • діамантове свердло;
 • абажур;
 • викрутка;
 • засоби захисту;
 • старе рушник;
 • пластир;
 • Провід з патроном.

Виготовлення світильника з пляшки власними руками проводиться в наступній послідовності:

 1. Намітити отвір на заготівлі, через яке буде проходити провід. На позначку наклеїти пластир.
 2. Пляшку укласти на старе рушник і просвердлити отвір під провід. Свердління проводиться за допомогою алмазного свердла. Робота проводиться в засобах захисту.
 3. Готову пляшку замочити у воді і усунути всі наклейки і забруднення.
 4. В отвір пропускається дріт і простягається до горловини. На виході він з'єднується з патроном.
 5. Закріпити патрон і абажур на горловині.

процес роботи

Саморобна настільна лампа зі скляної пляшки готова. Залишається тільки перевірити її в роботі. При бажанні виріб можна декорувати і прикрасити. Для цього використовують різні технології і матеріали. Оригінальним рішенням стануть скляні камені, особливо якщо в приміщенні встановлена ​​скляна люстра, виготовлена ​​за допомогою попереднього майстер-класу.

Тепер вам відомо, як зробити світильник з пляшки. Найчастіше для виготовлення таких приладів використовуються пляшки з-під вина. Вони мають різні розміри і форму. Це дозволяє спорудити ексклюзивний предмет, який стане прикрасою для приміщення.

На відео: як зробити отвір в скляній пляшці

Світильник із пластику (МК)

Для виготовлення світильника широко використовують і пластикові пляшки. Особливість такого виробу полягає в простоті кріплення і легкості. Виконувати такий світильник з пластикових пляшок своїми руками просто. Сьогодні існує кілька технологій, за допомогою яких створюють оригінальні освітлювальні прилади. Почнемо з простого методу.

Для виготовлення світильника знадобиться:

 • 5-літрова пластикова пляшка;
 • канцелярський ніж;
 • клей;
 • одноразові ложки.

необхідні матеріали

Процес виготовлення:

1. За допомогою ножа відрізається дно. Зріз повинен бути рівним. Надалі це дозволить спростити роботу з декоруванням.

Надалі це дозволить спростити роботу з декоруванням

Зрізаємо дно пляшки

2. З ложок зрізаються ручки. За допомогою клею опуклі частини приклеюються до заготівлі. Починати потрібно з горлечка. Кожен наступний ряд повинен кілька заходити на попередній.

Приклеюємо опуклі частини ложок до бутлів

3. Шийка закривається кільцем з ложок або для цієї мети можна використовувати деталі від старої люстри.

Можна використовувати деталі від старої люстри

4. Далі всередину пляшки розміщується лампочка. Світильник своїми руками готовий. Залишається закріпити його.

світильник готовий

Існують і інші варіанти виготовлення світильника з пляшок своїми руками. Непоганим варіантом стануть денця з пляшок. Вони мають вигляд 5-лесткових квіточок. Заготовки скріплюються між собою капронової ниткою або мотузкою. Для цього використовують пляшки різних відтінків. Головне, щоб виріб органічно виглядало і легко вписувалося в інтер'єр приміщення.

Денця від пляшок в якості декору лампи

Пластикові пляшки можуть використовуватися для виготовлення плафона до настільним і підлогових ламп. За допомогою канцелярського ножа зрізаються денця і скріплюються між собою капронової ниткою. В результаті повинен вийти куля з отвором для патрона. На закінчення стики акуратно закладають силіконом. Це дозволить закрити всі щілини. Плафони виготовляються в різному відтінку. Це дозволить створити освітлювальний прилад і прикрасити ним свій будинок.

Як зробити світильник Ананас (1 відео)

Цікаві ідеї (36 фото)

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей