* Политика новости » Банки »

* *

Розумний Дім - охорона і безпека | Системи охоронної сигналізації для будинку | Контроль доступу, домофони, імітація присутності в Розумному Будинку

 1. Сторожовий Вашого будинку завжди на чеку.
 2. З охоронною системою розумного будинку Ви в безпеці.
 3. Охорона і безпека в Розумному Будинку - це:
 4. Які охоронні системи ми пропонуємо:
 5. Основні складові системи охорони Розумного Дому.
 6. Як замовити охоронну систему для будинку?

Інтеграція і об'єднання охоронних систем з «розумною» електропроводкою значно розширює можливості Вашого будинку.

З Розумним Будинком Ви зможете дистанційно моніторити і управляти роботою охоронного обладнання за допомогою дистанційного пульта, стандартного мобільного телефону або ноутбука, підключеного до Інтернету. Це дозволить Вам завжди залишатися в курсі стану вашої квартири, офісу, будинку або котеджу в моменти відсутності на місці. Ви можете побачити і змінювати будь-який параметр будинку. Полити газон? Зробити тепліше? Вимкнути світло на другому поверсі? Поставити на охорону гараж? Все управління в одному місці ... Досить дотику.

Сторожовий Вашого будинку завжди на чеку.

Охоронна система забезпечить контроль доступу до Вашої оселі. Покладіть в гаманець магнітну карту, дайте кожному члену сім'ї, близьким друзям, садівнику, прибиральниці ... і це стане додатковим електронним ключем доступу в приміщення, на ділянку, до функцій будинку. Розумний Дім зможе дізнаватися людей і надавати кожному тільки той доступ до інфраструктури будинку, який Ви хочете. Вбудована в Розумний Дім сигналізація вчасно проінформує Вас про несанкціонований доступ в квартиру, а при вторгненні на приватну територію вчасно випущена собака допоможе утримати грабіжників.

Будинок вивчить Ваші звички. Імітація присутності, як ніби Ви вдома - система включить в кімнатах світло, «послухає» музику, відкриє або закриє штори і тим самим проведе захисні дії, відлякуючи зловмисників.

Розумний Дім вміє розпізнавати несанкціоноване проникнення в об'єкт, що охороняється, і Ви про це дізнаєтеся негайно. Сучасні високоточні датчики моментально спрацьовують на рух або відкривання дверей. Вбудована в Розумний Дім сигналізація оголошує тривогу. Вам відправляється текстове повідомлення на телефон, звучить попереджувальна сирена, включається освітлення, ведеться відеозапис, і до будинку під'їжджає охорона.

При витоку газу, води або, коли утворюється дим, спрацюють датчики, а «розумний» керуючий своєчасно запобігти аварійну ситуацію і проінформує про це відповідними сигналами (звуковими або світловими), і про всі свої дії попередить Вас по телефону або через Інтернет. Розумний Дім дублює системи пожежної та охоронної сигналізації, групу безпеки газового котла. Критично важливі системи забезпечені незалежної подвійним захистом! З системою Розумний Дім охорона і безпека Вам забезпечена на 24 години в добу.

З охоронною системою розумного будинку Ви в безпеці.

Висновок домофона на телевізори та телефони. При дзвінку гостя на будь-якому телевізорі можна подивитися відеокартинку. А за допомогою найближчого телефону можна поговорити і навіть відкрити двері!

Перегляд відеокамер через Інтернет. Спеціальні цифрові IP камери (або звичайні + сервер) дозволять бачити картинку через інтернет, включаючи записане відео. Також можна використовувати для перегляду будь-який комп'ютер або сенсорну панель в будинку.

Зображення відеокамер на телевізорах. Будь-телевізор легко стає монітором відеоспостереження. Це зручно, щоб стежити за обстановкою навколо будинку з кімнат. На телевізори можна вивести не всі камери, а тільки виділені.

Будинок інтегрований з комп'ютером. Завдяки своїй багатофункціональності, система здатна як приймати, так і відсилати SMS-повідомлення про ті чи інші зміни на об'єкті, що охороняється. Ви можете дізнатися через Інтернет, через ваш IPhone або безпосередньо з радіо-пульта, сидячи на дивані: де горить світло, яка температура в кожній кімнаті, зафіксувати пересування суб'єктів по дому.

Ви можете дізнатися через Інтернет, через ваш IPhone або безпосередньо з радіо-пульта, сидячи на дивані: де горить світло, яка температура в кожній кімнаті, зафіксувати пересування суб'єктів по дому

Охорона і безпека в Розумному Будинку - це:

 • повідомлення служби охорони про вторгнення на територію, що охороняється;
 • повідомлення про аварійні ситуації (витік води, газу, загоряння);
 • повідомлення про відключення електроенергії;
 • надання sms-звітів про стан об'єкту, що охороняється;
 • дистанційний контроль і управління роботою різних систем Вашого будинку.

Персональний охоронець для Вашого будинку.

На сьогоднішній день, існує два основних види охорони в Розумному Будинку - це провідні та безпровідні охоронні системи.

Головною відмінністю перших від других, є спосіб їх з'єднання з центральною консоллю управління. У першому випадку, це відбувається через дроти, а в другому - за коштами бездротової передачі сигналів.

Проводове обладнання коштує трохи дешевше, проте воно вимагає додаткових витрат і умов по установці. Що ж стосується бездротових моделей, то вони хоч і мають трохи вищий показник ціни, зате є значно надійніше і довговічніше. До того ж, процес їх монтажу і налаштування займає всього кілька хвилин, оперативна установка не вимагає додаткових дій по проведенню проводки, свердління стін та встановлення додаткових систем.

За типом охоронні сигналізації Розумного Дому поділяються на автономні і виведені. У першому випадку система охорони сповіщає тільки Вас за допомогою звичайних SMS-повідомлень на вказаний номер телефону. Що ж стосується виведеної системи, то вона безпосередньо з'єднується з пультом служб охорони, які при надходженні сигналу висилають оперативний загін.

Система Розумний Дім гармонійно поєднує в собі два типи охоронних систем. Іншими словами, сигнал може відправлятися і на централізований пульт, і безпосередньо власнику або відповідальної особи.

Які охоронні системи ми пропонуємо:

 • провідні та безпровідні моделі;
 • автономні (управління по GSM без абонплати);
 • моделі з постановкою на пульт Державної Служби Охорони.

Принцип роботи охоронної системи.

Периметр території, що охороняється обладнується спеціалізованими датчиками, які, в свою чергу, з'єднані з центральним блоком управління. При виникненні тієї чи іншої нештатної ситуації (спрацював датчик диму, протікання води, розбите скло, зламаний замок дверей і т. Д.), Відбувається передача сигналу від датчика на головний пульт управління. Після отримання сигналу, центральний блок відправляє автоматичне SMS-повідомлення на Ваш телефон, а також повідомляє в службу охорони.

Для того, щоб поставити і зняти з охорони об'єкт, досить натиснути на кнопку брелока. Налаштування системи проста і зручна, тому на повне ознайомлення з її можливостями у Вас піде не більше 10 хвилин.

Основні складові системи охорони Розумного Дому.

Головний блок - приймає сигнали від датчиків. Інформативний дисплей дозволяє моментально оцінити роботу системи, а також її стан.

Датчик відкривання дверей або вікон (магнітний) - складається з двох елементів, один з яких встановлюється на рухому частину конструкції (двері, вікно), а другий на статичну (дверна лудка, віконних рама). У закритому стані, обидва ці елементи щільно притискаються один одному. Якщо ж відбувається несанкціоноване відкриття, відбувається віддалення елементів один від одного, що і провокує спрацьовування датчика.

Інфрачервоний датчик руху - робота даного приладу побудована на детектировании інфрачервоного випромінювання, яке подає тіло людини. Іншими словами, датчик реагує на будь-який рух теплових об'єктів (люди або тварини) в межах об'єкту, що охороняється діапазону. У разі виявлення руху, датчик моментально подає сигнал на центральний пульт.

Брелок поставки / зняття з охорони - являє собою невеликий Мініпульт з кнопками, за допомогою яких ви зможете включати і вимикати роботу сигналізації Розумного Дому.

Брелок поставки / зняття з охорони - являє собою невеликий Мініпульт з кнопками, за допомогою яких ви зможете включати і вимикати роботу сигналізації Розумного Дому

У стандартний комплект охоронної системи входить: основний блок управління (база), антена, блок живлення, бездротовий ІЧ-датчик руху, бездротовий магніто-контакти датчик контролю відкриття дверей / вікна, два радиобрелока, звуковий сповіщувач (сирена). Додатково система може доукомплектовуватись бездротовим стельових ІК-датчиком руху на 360 градусів, бездротовим ІК-датчиком руху не реагує на тварин, датчиком розбиття скла, визначення диму, газу, потопу і т.д.

Як замовити охоронну систему для будинку?

Щоб зробити Ваш будинок більш надійним і безпечним, не потрібно нікуди їхати чи йти. Скориставшись нашими послугами, Ви зможете придбати повний комплект необхідного обладнання в режимі он-лайн. Для цього достатньо одного телефонного дзвінка або Замовити послугу через наш сайт, описавши перелік вимог для Вашого об'єкту.

Ми обов'язково зв'яжемося з Вами і обговоримо всі деталі. Наші фахівці не тільки доставлять обладнання, але ще і зроблять його установку і настройку. Вас безкоштовно ознакомітят і проконсультують про правила поводження з системою.

У вас є питання? Напишіть нам.

Як замовити охоронну систему для будинку?
Полити газон?
Зробити тепліше?
Вимкнути світло на другому поверсі?
Поставити на охорону гараж?
Як замовити охоронну систему для будинку?
У вас є питання?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей