* Политика новости » Банки »

* *

«Експосервіс-Груп» - охорона по території України - «Експосервіс Груп» - охорона по території України

 1. 20 років досвіду «Безпека - поняття більш значуще, ніж велич». (Рішельє) Більше 20 років ТОВ...

20 років досвіду

«Безпека - поняття більш значуще, ніж велич».
(Рішельє)

Більше 20 років ТОВ «Експосервіс-Груп» працює на ринку охоронних послуг, напрацьовує досвід і знання для того, щоб запропонувати вам найвищий рівень безпеки Більше 20 років ТОВ «Експосервіс-Груп» працює на ринку охоронних послуг, напрацьовує досвід і знання для того, щоб запропонувати вам найвищий рівень безпеки. За цей час нашими клієнтами стали найбільші організації та підприємства України, для яких охорона майна, територій і будинків тепер не є приводом для занепокоєння. Ми заслужили відмінну репутацію у тисяч приватних клієнтів. На рахунку наших фахівців безліч запобігли протиправних діянь і зазіхань на власність і здоров'я громадян, десятки, якщо не сотні, яким запобігли правопорушень.

Саме тому охоронний холдинг «Експосервіс-Груп» готовий запропонувати кваліфіковану допомогу в процвітанні вашого бізнесу і організації спокою приватного життя.

Вибираючи охорону компанії «Експосервіс-Груп» - ви вибираєте не тільки високу якість, перевірена часом, але і економічно обґрунтовані ціни.

ТОВ «Експосервіс-Груп» - підприємство з більш ніж вісімнадцятирічним досвідом надання послуг охорони на ринку України ТОВ «Експосервіс-Груп» - підприємство з більш ніж вісімнадцятирічним досвідом надання послуг охорони на ринку України.

Наша діяльність дозволена Ліцензією МВС України на надання послуг, пов'язаних з охороною державної та приватних форм власності.

ТОВ «Експосервіс-Груп» - перша серед компаній України, що надають охоронні послуги, пройшла соціальний аудит і сертифікована Бюро Верітас Сертифікейшн .

Засновниками виступають резиденти України - фізичні особи.

На грудень 2018 року чисельність працівників підприємства складає більше 450 осіб.
Ми охороняємо об'єкти по всій території України.

Ціни на послуги охоронного холдингу «Експосервіс-Груп» перевірені найбільшої междунуродной незалежною аудиторською компанією Bureau Veritas. У процесі перевірки підтверджено високий рівень оптимізації взаємодії всередині компанії між керівництвом і співробітниками. Ми пишаємося тим, що ми єдина в Україні охоронна компанія, яка змогла на сьогоднішній день пройти соціальний аудит. Купуючи послуги наших компаній ви можете бути впевнені, що кожна гривня із зазначеної ціни йде на надання якості.

Група компаній «Експосервіс-Груп» регулярно надає знижки та організовує акції на послуги охорони і монтаж обладнання Група компаній «Експосервіс-Груп» регулярно надає знижки та організовує акції на послуги охорони і монтаж обладнання. З огляду на нинішню економічну ситуацію, ми розширили список акцій для фізичних і юрідеческіх осіб на послуги пультової охорони і зробили їх безстроковими.

Для всіх наших клієнтів безкоштовно: виїзд фахівця, підготовка проектно-кошторисної документації, монтаж охоронної сигналізації, підключення на пульт.

Пультова охорона - сучасний спосіб контролю та охорони майна, що є ефективною альтернативою традиційної фізичної охорони Пультова охорона - сучасний спосіб контролю та охорони майна, що є ефективною альтернативою традиційної фізичної охорони.

Пультової тип охорони має масу переваг, одне з яких - порівняно низька вартість і доступність послуг, при збереженні якості. Основні витрати - встановлення необхідного обладнання при підключенню до пульта охоронної сигналізації.

Охоронні послуги організовані за допомогою централізованого пульта, куди надходять сигнали тривоги з об'єктів, що охороняються, в тому числі додатково надається послуга відео-спостереження за об'єктом.

Для скорочення часу реагування на сигнал тривоги, укладені договори на залучення груп реагування інших компаній. Тим самим швидкість прибуття групи реагування в місті Київ становить від 4 до 7 хвилин!

Ми забезпечимо повний пакет послуг в сфері безпеки будь-якого виду діяльності:

 • проведемо експертизу і проаналізуємо об'єкт з метою визначення оптимальної системи охорони підприємства;
 • організуємо тимчасові або цілодобові пости силами охоронців нашої компанії;
 • організуємо чіткий пропускний режим з документальним і зовнішнім контролем співробітників, відвідувачів і транспорту;
 • забезпечимо збереження документації, майна, інформації;
 • забезпечимо правопорядок під час проведення корпоративних та інших масових заходів;
 • організуємо патрулювання периметра підприємства із застосуванням техніки і спеціальних засобів, відемоніторінгом охоронюваних територій;
 • оснастимо об'єкт найсучаснішими охоронними і пожежними сигналізаціями з виведенням на власний пульт. Забезпечимо реагування;
 • забезпечимо обслуговування автомобільних парковок;
 • організуємо і проведемо протипожежні та антитерористичні заходи.

Ми зробимо безпечними всі аспекти вашого життя, забезпечивши якісну охорону!

У цій категорії наша компанія організовує охорону вашої приватної власності, забезпечивши пультової охороною, пожежними сигналізаціями або фізичною охороною об'єкта. Висококваліфіковані фахівці забезпечать обслуговування сучасного точного обладнання і моментальне реагування в разі тривоги. Завдяки величезному досвіду і чудовою матеріальною базі «охорона квартир Київ» стала одним з найбільш затребуваних напрямків нашої роботи.

Охорона підприємств, торгових об'єктів і навчальних установ

Наша організація володіє всім набором засобів для забезпечення збереження майна, підтримання пропускного режиму і створення комфортної спокійної атмосфери в усіх галузях суспільного життя. Під нашою охороною вже знаходяться десятки заводів і фабрик, складських комплексів, АГРООБ'ЄДНАННЯ по всій Україні.

Технічна охорона офісів

Технічна охорона - це забезпечення безпеки за допомогою електронних средст оповіщення. При спрацюванні сигналізації, інформація негайно передається на централізований пульт спостереження і на місце пригоди виїжджає група реагування.

Охорона магазину і забезпечення інформаційної безпеки бізнесу

Століття розвинених технологій диктує необхідність в захисті комерційних даних, інформації та електронного документообігу від несанкціонованого зазіхання третіх осіб, від перевербування співробітників і їх недбалості. У цьому направленііООО «Експосервіс Груп» забезпечить вас повним комплексом послуг, виявивши можливі шляхи витоку інформації і поставивши надійні технічні бар'єри.

Яким чином ми забезпечимо гарантії вашої безпеки?

В першу чергу ми подбали про те, щоб всі наші фахівці мали кристально чисте минуле, приймаючи на роботу виключно колишніх співробітників МВС і Збройних Сил. По-друге, наша компанія забезпечила високу якість послуг, підготувавши розвинену матеріальну базу, що включає в себе оснащення високотехнологічним обладнанням та автотранспортом, власної кінологічної службою і собачим розплідником.

По-третє, власна служба безпеки дозволяє контролювати якість несення служби і витік продукції.

Всі системи моніторингу обслуговуються виключно компетентними фахівцями, здатними оперативно прорахувати потенційні проблеми та вразливі місця і миттєво прийняти оптимальне рішення. Все це підкріплюється гарантіями абсолютної конфіденційності та невтручання в особисте життя клієнтів. Ми настільки впевнені у вашій безпеки, що приймаємо на себе повну матеріальну відповідальність за майно та підвідомчі об'єкти, використовуючи обов'язкове страхування всіх договорів.

Ваша безпека - наш щоденний труд!

Якщо Вам необхідні послуги охорони в Києві, Харкові, Полтаві, Чернігові, Сумах, Житомирі, Черкасах, Кіровограді, Миколаєві, Херсоні, Одесі, Вінниці, Хмельницьку, Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську, Ужгороді, Рівному, Львові, Луцьку та областях - звертайтеся до нас!

тел. (067) 658-70-76
тел. (067) 469-60-65
тел. (044) 209-28-22

Дякуємо за спільну роботу за поданням комплексу охоронних послуг  (Фізична охорона, пультова охорона і реагування) на логістичному центрі  ТОВ «КОРСА» м Дякуємо за спільну роботу за поданням комплексу охоронних послуг
(Фізична охорона, пультова охорона і реагування) на логістичному центрі
ТОВ «КОРСА» м.Дніпропетровськ.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ВІДГУКИ ...

ТОВ «Експосервіс Груп» - перша і єдина в Україні серед компаній, що надають охоронні послуги, пройшла соціальний аудит і сертифікована Бюро Верітас Сертифікейшн.

Яким чином ми забезпечимо гарантії вашої безпеки?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей