* Политика новости » Банки »

* *

розвиток малюка

Всі діти ростуть, розвиваються, і стежити за цим процесом дуже захоплююче. Перша посмішка, перші кроки, слово мама, все це залишається в пам'яті батьків малюка.

Перший місяць! Малюк до цього віку вже вміє плавно стежити за предметами, що рухаються, але предмети ще в поле зору не утримує. Вже до 1 місяця дитина може прислухатися до голосу і, дізнавшись маму припинити плакати. Руки крихти ще щільно стиснуті в кулачки, і іграшку він тримати не може. У цьому віці з'являються такі довгоочікувані перші посмішки. До кінця першого місяця дитина починає тримати голову в положенні на животі.

Розвиток дитини в 2 міс.

На другому місяці дитина вже може довго утримувати предмет в поле зору. Вміє тримати голову у вертикальному положенні. Шукає джерело звуку. Посміхніться малюкові, і він відповість вам посмішкою. Ваше змінюється вираз обличчя викличе у дитини величезний інтерес. Вже зараз йому подобається, як ви граєте з ним. Спробуйте погрімаснічать. Хмурьтесь, висовує язик, імітуйте міміку дитини. Ви можете помітити, як дитина стежить за вами. Дивитися йому зараз дуже цікаво, просто тому, що в перший місяць життя новонароджені бачать погано. Кулачки у двомісячного малюка починають трохи розтискати. Руки вже не так щільно притиснуті до бичка.

Розвиток дитини в 3 міс.

На третьому місяці малюк починає грати ручками. Починає сам перевертатися на живіт. Лежачи на животі, намагається підняти голову і досліджувати обстановку. Починає тримати в руках іграшку. Спробуйте дати малюку легку брязкальце. У 3 місяці діти бачать не тільки краще, але і далі. Не дивуйтеся, якщо малюк заплаче, коли ви вийдете з кімнати.

Розвиток дитини в 4 міс.

Четвертий місяць. Малюкові стає цікаво захопити, обмацати і розглянути іграшку. Тепер він не промахнеться, задумавши щось схопити. Тепер вам доведеться бути особливо обережними. Не залишайте поруч з малям небезпечних предметів. У цьому віці діти люблять все розглядати. Виявляють цікавість до кольорових речей. У цьому віці дитина починає сміятися!

Розвиток дитини в 5 міс.

До п'ятого місяця з'являється повний обсяг руху рук. Малюк бере іграшку з рук дорослого, захоплює її двома руками, тягне в рот. Починає перевертатися зі спини на живіт. Розрізняє близьких або чужих людей. У цьому віці малюкам дуже подобається вистачати вас за ніс і волосся. До 5 місяцем дитина вчитися дізнаватися вас по голосу.

Розвиток дитини в 6 міс.

До шостого місяця починає перевертатися з живота на спину. Особливо важливе досягнення малюка †"це вміння сидіти. Тепер дитина може зайняти себе сам. Ви не будете змушені носити його на руках, щоб розважити. Щоб надати стійкості малюкові, який тільки вчитися сидіти, обкласти його згорнутим у вигляді підкови ковдрою. Дуже часто між п'ятьма і шістьма місяцями у дітей з'являються зубки. В 6 місяців ви можете почути перші склади, вимовлені малюком. Також він починає, є з ложки, і пити з чашки. З'являються перші спроби до повзання.

Розвиток дитини в 7 міс.

У сім місяців малюк вже може повзати рачки. Він добре п'є з чашки, яку тримає дорослий. Довго розглядає, перекладає і кидає іграшку. Уважно розглядає дорослого.

Розвиток дитини в 8 міс.

До восьми місяців дитина починає проявляти ще більшу активність. Сидить без опори, робить спроби ходити. Сам тримає сухарик або яблуко і з задоволенням їх гризе. Повертає голову, почувши своє ім'я.

Розвиток дитини в 9 міс.

У дев'ять місяців бере дрібні предмети двома пальцями. Дитині в цьому віці дуже подобається грати з дорослими в ритмічні і словесні ігри, він із задоволенням катає м'яч. На прохання "дай" віддає предмет. Намагається стояти без опори.

Розвиток дитини в 10 міс.

До десяти місяців малюк добре варто. Повторює за дорослими нові склади. Показує частини обличчя іншої людини. За словами знаходить знайомі предмети. Починають правильно складати кубики, будувати пірамідки.

Розвиток дитини в 11 міс.

Об одинадцятій місяців починає самостійно ходити, але продовжує багато повзати. Любить грати в пірамідку з кілець з широкими отворами, складає її. Грає з кубиками. Знає слово "не можна". Сам починає говорити спрощені слова.

Розвиток дитини в 1 рік

Дитині рік! Він уже самостійно ходить. На картинках показує знайомі предмети. Може сказати 8 †"10 простих слів. У цьому віці діти люблять слухати казки. Більше читайте дитині. Показуйте йому яскраві картинки.

Розвиток дитини в 2 роки

До 2 років дитина вже буде розуміти простий розповідь дорослого. Сам він буде говорити ще дуже простими реченнями. Збираючись з малюком на прогулянку, ви будете раді бачити, як він буде намагатися надіти шапку або натягнути колготки, хоч це буде ще погано виходити.

Розвиток дитини в 3 роки

До 3 років дитина стане "чомучкою". Він уже почне приставати до вас з питаннями. Йому буде подобатися малювати або ліпити з пластиліну. Він зможе сам одягатися з невеликою вашою допомогою.

Пам'ятайте про те, що ваш малюк індивідуальний. Він може навчитися чогось зовсім не в ті терміни, що ровесник вашої подруги. Різним дітям потрібно різний час для освоєння тих чи інших навичок.

Для хорошого розвитку необхідне правильне харчування! Молодим мамам легко заплутатися в правилах введення прикорму, докормов і харчових добавок. Отримати всю необхідну інформацію Ви зможете в нашій статті «Годування дітей раннього віку» .

Редактор: лікар-педіатр Потапова Людмила, закінчила педіатричний факультет СарГМУ, клінічна ординатура з інфекційних хвороб.

Автор: Ніна Румянцева
Дата публікації 22.08.2011
Передрук без активного посилання заборонений!

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей