* Политика новости » Банки »

* *

Білоруське радіо починає новий мовний сезон

  1. Радіостанція «Білорусь»
  2. Канал «Культура»
  3. Радіостанція «Столиця»
  4. Радіостанція «Радіус-FM»

Перший національний канал Білоруського радіо - найбільший радіоканал Білорусі, багаторазовий переможець Національного конкурсу «Бренд року» в споживчої номінації - 1 сентября починає мовлення сезон 2008-2009 рр Перший національний канал Білоруського радіо - найбільший радіоканал Білорусі, багаторазовий переможець Національного конкурсу «Бренд року» в споживчої номінації - 1 сентября починає мовлення сезон 2008-2009 рр.

В ефірі з'являться нові проекти, оновляться вже мають своїх слухачів радіопередачі. В основі мовних пріоритетів каналу - оперативність, масовість, доступність.

Основні події в політичній, соціально-економічній, культурній та спортивній життя країни та світу - цілодобово в центрі уваги репортерів Служби інформації. Протягом дня - політичні коментарі, економічні новини, огляди білоруської та зарубіжної преси. Канал має саму розгалужену мережу власних кореспондентів. Географія прямих репортажів - Росія, Україна, Польща, Латвія, Естонія, Молдова, Вірменія, Азербайджан.

Відмінною особливістю сезону є форматування мовлення. З урахуванням національного статусу, суспільного значення і соціальних функцій визначено формат каналу - «General programme», заснований на поєднанні інформаційних, тематичних і музичних передач, орієнтованих на слухачів різних соціальних груп і вікових категорій.

Cтруктура ефірного години складають випуски «Новин», прогноз погоди, аналітичні передачі, реклама, рубрики і музика різних стилів і напрямків.

Як показує практика, у слухачів Першого національного великою популярністю користуються передачі, засновані на SMS-сервісах і телефонних дзвінках. У зв'язку з цим в новому сезоні збільшено кількість інтерактивних проектів.

Серед нових передач - «Грамадская приёмная» (аналітична програма про роботу зі зверненнями громадян), «Улада народу» (суспільно-політична передача про діяльність органів законодавчої влади), «Юридичная кансультация» (правова програма), «Інтелектуальни марафон» (програма- вікторина), «Добрі дзень!» (інформаційно-музична передача), «СМС-ефір» (інтерактивна програма за заявками), «Кароткія гісториі» (вечірній радіосеріал), «Радиёла» (музично-пізнавальна програма про музику 60-80 років ), тематичні музичні програм и «Мелодиі дзяцінства», «Накцюрн», «Ретро-канцерт», «У Свецє електроннай музикі» та інші.

Ряд програм, що мають стабільну аудиторію, зберігаються і вдосконалюються. Інформаційно-музичний канал «Раніца з Беларускім радиё» по буднях виходитиме двічі на день (5.00-6.00 і 8.00-9.00).

В рамках суспільно-політичної програми «Актуальні мікрафон» виходитимуть тематичні випуски, а також спільні з друкованими виданнями та інформаційними агентствами «прямі лінії».

Програма «Почни МАГІСТРАЛЬ» з нового сезону буде виходити щодня. У проекті «Для тих, хто вдома» з'явиться розширений суботній випуск.

В рамках молодіжної передачі «Адкритая пляцоўка» з'являться нові рубрики, спеціальні проекти, присвячені питанням професійної орієнтації юнаків і дівчат, діяльності громадських організацій, державної підтримки обдарованої молоді, профілактики в молодіжному середовищі негативних явищ.

Гостями проекту «Культурна прастора» у вечірньому ефірі будуть відомі в нашій країні і за кордоном діячі культури і мистецтва, естрадні виконавці.

Популярний проект «Сустречи з песняй» перетвориться на повноцінну щотижневу передачу, яка буде виходити по суботах (17.10-18.00) і вівторках (22.10-23.00 - повтор).

Один з найбільш популярних проектів «Вітаем, віншуем, Жадан!» У вихідні буде виходити в розширеному форматі. У структурі передачі крім традиційних письмових заявок і телефонних дзвінків будуть більш активно використовуватися SMS-поздоровлення.

Музична політика каналу як і раніше буде грунтуватися на пропаганді творчості білоруських авторів і виконавців.

Бути завжди цікавим для своїх слухачів, разом обговорювати актуальні питання, приємно і з користю відпочивати - все це відбивається в девізі найпопулярнішого радіоканалу країни «Будемо разом!».

З програмою передач каналу на новий мовний сезон можна познайомитися на сайті Белтелерадіокомпанії http://www.tvr.by/ , А також в газетах «Прапор юності» та «Білоруська нива».

Радіостанція «Білорусь»

Передачі радіостанції «Білорусь» можна слухати в FМ-діапазоні в прикордонних районах Польщі, Литви і Латвії. Творчий колектив завжди прагне надати програмам динаміку і оригінальність, зберігаючи при цьому традиційні інформативність і інтелігентність.

При підготовці до нового сезону були ретельно проаналізовані сотні листів, які прийшли з тридцяти п'яти країн світу. Саме так, наприклад, в ефірі на прохання Даніеля Лапая з Польщі з'явилася програма польською мовою «Вчимо білоруський». Такі ж програми виходять в ефір на німецькій та англійській мовах. В ході творчого конкурсу були відібрані найбільш цікаві проекти, в тому числі розраховані на професійних водіїв і автолюбителів, молодь. З'явилися програми, які цікаво слухати всією сім'єю.

Канал «Культура»

В ефірі каналу «Культура» в новому сезоні стане більше інформаційних програм, які розповідають про події культурного життя країни та світу, збільшиться і число літературно-мистецьких проектів з кращими зразками прози різних жанрів.

Палітра музичних програм поповниться проектами «Виноградна кісточка» і «Вініловий ефір». Серед просвітницьких програм з'явиться проект «Ліцей», який вестимуть відомі в країні мистецтвознавці, літературознавці та музикознавці. А найяскравішим в новому сезоні стане ексклюзивний для сучасного радіоефіру щоденний годинний проект «Мері Поппінс», адресований дітям і підліткам.

Радіостанція «Столиця»

На радіостанції «Столиця» стане більш насиченим інформаційно-пізнавальне і музично-розважальне мовлення.

Ефірний день розділений на три тематичні блоки: «Ранковий експрес», «Полуденний полустанок», «Вечірній маршрут».

Створено новий проект «Сільське напрямок», в якому піде мова про роль аграрних регіонів у розвитку держави.

Серед нових - програма про здоровий спосіб життя і активний відпочинок «Тур по Білорусі». У проекті «Події і люди» будуть представлені знакові події радянських часів очима очевидців і безпосередніх учасників.

Радіостанція «Радіус-FM»

Серед нових проектів радіостанції «радіус F М» - «Найкращий день» (щоденна шоу-програма), «Запас міцності» (вечірня інтерактивна програма), «Чоловіче ток-шоу» (інтерактивна тематична програма), «Спорт-лайф» ( «Живи спортом») (передача про здоровий спосіб життя, спортивні досягнення, інтерв'ю з тренерами і спортсменами), «Автомобілі в деталях» (програма для автолюбителів), «Ось така історія» (сімейне ток-шоу), «Нескучне чтиво» (пізнавальна програма з вікториною і літературним конкурсом), «Бізнес» (економічна програм а).

Молодіжна політика, питання патріотичного виховання будуть відображатися в проектах «Пора дорослішання», «Хай-тек», «Дивне поруч».

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей