* Политика новости » Банки »

* *

Виробництво безкаркасних меблів - свій бізнес з рентабельністю від 40%

  1. Бізнес по виробництву безкаркасних меблів: стартові вкладення і рентабелньость
  2. Бізнес по виробництву безкаркасних меблів: Особливості реклами та цільова аудиторія
  3. Бізнес на безкаркасних меблів: Виробництво і ціни
  4. Бізнес по виробництву безкаркасних меблів: Думки експертів

Вхід в цей унікальний (і один з найбільш креативних!) Бізнес має розкид від стартових: 10 тисяч до 10 мільйонів рублів! Скільки грошей ви вважаєте за потрібне вкласти, залежить від того, яке місце ви хочете зайняти в на ринку безкаркасних меблів і чого в результаті хочете добитися.

Мова в статті-огляді піде про так званих «bean bag» ах або «кріслах мішках». Крісло "бін бег" являє собою яскравий, зшитий з меблевої тканини мішок із сипучим наповнювачем всередині. Такі меблі представляє собою "маст-хев" малогабаритних квартир, крім усього іншого, вона легко пересувається, що дозволяє змінювати дизайн житлового простору.

Бізнес по виробництву безкаркасних меблів: стартові вкладення і рентабелньость

Рентабельність бізнесу з пошиття крісел-мішків на сьогоднішній день складає близько 30-40% в Росії і більше 200% відсотків в регіонах. Рентабельність офф-лайн-продажів становить 10-15%

Щоб реально почати проізводствобескаркасной меблів в столичному місті або мегаполісі потрібно мати на старті в середньому близько 20 тисяч доларів.

(В регіоні ця сума може бути зменшена вдвічі за рахунок більш низької оренди і зарплат).

Бізнес по виробництву безкаркасних меблів: Особливості реклами та цільова аудиторія

Де купують? Основні джерела, в яких доцільно давати свою рекламу, це - інтернет, тематичні та загальні рекламні видання, а також - тематичні виставки меблів і аксесуарів.

Споживач, на якого орієнтуються виробники безкаркасних меблів, це, в оссновном, молода людина з доходом середнім і вище середнього, активний користувач інтернет і інтернет-гаджетів, модний і неконсервативний (консерватори віддають перевагу традиційній меблі). Крім того, споживачами крісел-мішків є також молоді сім'ї, як бездітні, так і вже мають дітей. Останнє - особливо важливо, тому що крісла-мішки - не мають твердих і гострих кутів, про які міг би поранитися маленька дитина.

Клієнти, які купують безкаркасні меблі мають важливу психологічну особливість: вони орієнтовані швидше, на втілення власних фантазій, а не на покупку готової серійних меблів. Саме тому меблі, яку Ви шьyoтее не повинна бути "стандартно-одноманітною".

Взявшись за бізнес з виробництва безкаркасних меблів, відразу продумайте лінійку, колекцію, асортимент і постійно додавайте в свій барвистий каталог нові "дизайнерські фішки".

Купівля бескаркасного крісла найчастіше представляє собою так звану "імпульсну покупку". Людина бачить добре сфотографовану - фотографом, що спеціалізується на фотографії інтер'єрів, новинку - і якщо йому подобається те, що він бачить, людина приймає рішення про покупку. Таким чином в окрему статтю витрат слід відразу закласти послуги якісного інтер'єрного фотографа, який зробить Вам фотосесію з вашими кріслами в потрібних "гламурних" інтер'єрах.

Інший варіант гламурної подачі свого товару - надання своїх крісел в якості меблів для студій місцевого телебачення, де знімаються особливо популярні, рейтингові в даному регіоні передачі. Якщо студія, де знімається передача, буде оснащена Вашої меблями, і передачу цю дивиться в регіоні багато людей, то Ваші крісла "надокучив" - і це буде найкращою рекламою для їх подальшого просування.

Однак, що вийде Вам дорожче - фотосесія у дорогого інтер'єрного фотографа або просування на місцевому телебаченні - вирішувати Вам. Але якщо у Вас є зв'язку на телебаченні - обов'язково використовуйте цей шанс.

Бізнес на безкаркасних меблів: Виробництво і ціни

Ціна самого бюджетного, стандартного крісла - 2500 рублів. На його виготовлення йде від одного до трьох днів. Верхнього цінового межі для формування ціни на гламурний гаджет не існує - все залежить від іспользуемх тканин і від розкрученості імені виробника на місцевому ринку.

Орендувати пошивний цех або шити самим?

Той, хто тільки починає шити крісла-мішки, цілком обходиться швейною машинкою і площею своєї квартири - ні про яке цеху мови бути не може. Але як тільки починають надходити перші численні замовлення, пошиття чохлів доводиться виносити на аутсорсинг - давати замовлення стороннім швеям. Однак тут є підводні камені - підприємці скаржаться на те, що швачки завищують ціни на свої послуги, а якість їх роботи - залишається низьким. Після низки конфліктів виникає питання про створення свого виробництва ..

Проте, досвідчені підприємці застерігають: створювати своє виробництво безкаркасних меблів недоцільно до тих пір, поки у вас не сформувався постійний передбачуваний потік замовлень. Вихід із ситуації - оренда приміщення пошивочного цеху, найм швачок за власним відбору і постійний контроль якості.

Для пошиття безкаркасних меблів використовуються ті ж тканини, що і для стандартних диванів і крісел, тому швачки Не будуть змушені переучуватися, намагаючись оволодіти якимись новими технологіями.

Бізнес по виробництву безкаркасних меблів: Думки експертів

Підприємець Артем Суботін, керівник компанії SOFTBAG, як раз і займається виробництвом \ продажем безкаркасних меблів не так давно дав інтерв'ю нашому сайту, в якому поділився власним досвідом створення з нуля бізнесу з виробництва безкаркасних меблів .

Ми пропонуємо Вашій увазі найцікавіші витяги з цього інтерв'ю, що проливають світло на найважливіші особливості бізнесу по виробництву бескаркасногй меблів.

У скільки вам обійшлася реалізація ідеї шити і продавати крісла-мішки?
Вся реалізація вийшла мені в 3 мільйони руб. І це тільки тому, що я відразу захотів вийти на всеросійський рівень. В іншому випадку, я міг би вкластися в суму близько 20000 - 30000 рублів. В такому випадку я б заробляв 20000 - 25000 руб. в місяць, і окупився б за 1-2 місяці.

Чи є у бізнесу з виробництва безкаркасних меблів свої "підводні камені"?
Самий величезний "підводний камінь" - це виробництво чохлів. Відразу вирішуйте: чи готові ви займатися ними самостійно? Це обійдеться вам в суму близько 200 - 300 тисяч рублів. Сюди включені вкладення на невелике виробництво і первісну закупівлю тканин.
Є інший шлях -заказивать пошиття чохлів у швачок-надомниць або ж в ательє. Це самий тернистий і невдалий шлях: вас будуть постійно підводити за термінами, підсовувати відверту халтуру, завищувати ціни і т. Д., А головне - повна відсутність зобов'язань з боку партнера.
Можна замовляти також готові комплекти чохлів. Але і тут головне, щоб вони були виконані не вчорашніми новачками - надомними швачками або ательє. Необхідно щоб лекала були перевірені, якість строчки відповідало меблевим, а не одежної гостами. Це той нюанс, про який постійно забувають новачки.

Якими каналами просування безкаркасних меблів ви користуєтеся?
В основному, ми просуваємо свою продукцію через інтернет, за допомогою нашого сайту і наших блогів. Використовуємо також контекстну рекламу, проводимо конкурси та розіграші призів, рекламуємо в соціальних мережах. Останнім часом наш сайт приносить нам близько 200-250 продажів на місяць, це десь 40% наших продажів. Решта це корпоративні замовлення і дилерські продажу.

Наполегливо радимо вам прочитати повний текст інтерв'ю про виробництво безкаркасних меблів з Артемом Субботіним і в ув'язненні хочемо додати: скільки б Ви не вклали в свій бізнес з виробництва безкаркасних меблів, витрати окупляться у багато разів. Адже собівартість меблевої тканини і наповнювача для крісла-мішка - майже смішна. А от продати готове модне крісло Ви зможете за будь-які гроші!

Назаренко Олена
(с) www.openbusiness.ru - портал бізнес-планів і посібників з відкриття малого бізнесу

Орендувати пошивний цех або шити самим?
У скільки вам обійшлася реалізація ідеї шити і продавати крісла-мішки?
Чи є у бізнесу з виробництва безкаркасних меблів свої "підводні камені"?
Відразу вирішуйте: чи готові ви займатися ними самостійно?
Якими каналами просування безкаркасних меблів ви користуєтеся?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей