* Политика новости » Банки »

* *

Виробництво безкаркасних меблів. Бізнес-план та інші моменти

 1. Займаємося складанням бізнес-плану для виробництва безкаркасних меблів
 2. Документальне оформлення
 3. Аналіз конкурентної активності
 4. сировина
 5. устаткування
 6. Безкаркасні меблі: викрійки.
 7. Оренда приміщення
 8. наймання персоналу
 9. Збут готової продукції
 10. Реклама
 11. Бізнес з виготовлення безкаркасних меблів: фінансові витрати

Практично кожен день безкаркасні меблі набирає величезну популярність. І якщо раніше, даною продукцією цікавилися тільки молоді люди, то на сьогоднішній день, крісла-мішки стали купувати люди старшого покоління. Даний факт не є дивним, по тій простій причині, що завдяки можливості приймати будь-яку форму тіла людини даний вид меблів є досить зручним і комфортним. До всього іншого, вона зможе стати чудовою прикрасою для власного будинку або офісу. Завдяки цьому, можна твердо сказати, що виробництво безкаркасних меблів є перспективною справою. Вам варто лише скласти грамотний бізнес-план і починати розкручувати свою справу. У даній статті ми розповімо вам про основні моменти цього бізнесу. Прочитавши цю статтю ви зможете усвідомити найголовніше і у вас все обов'язково вийде.

Прочитавши цю статтю ви зможете усвідомити найголовніше і у вас все обов'язково вийде

Займаємося складанням бізнес-плану для виробництва безкаркасних меблів

Для можливості грамотно та ефективно організувати свій бізнес , По-перше, потрібно дуже ретельно підійти до головних етапів цієї справи. Для цього вам необхідно буде зайнятися складанням бізнес-плану. У нього повинні бути включені такі пункти, як:

 • аналіз активності конкурентів,
 • опис продукції,
 • процедура реєстрації як юридичної особи,
 • придбання спеціального обладнання та сировини,
 • оренда приміщення,
 • заробітна плата працівникам,
 • методи реалізації готових виробів,
 • детальний розрахунок доходів і витрат,
 • терміни окупності.

Тепер спробуємо більш детально ознайомитися з кожним перерахованим вище пунктом.

Що таке - крісло-мішок?

Виробництво безкаркасних меблів як бізнес є прибутковою справою. І все тому, що даний предмет меблів часто називають бін біг, він є одним з найпопулярніших видів безкаркасних меблів. Про нього ми і поговоримо. За зовнішнім своїм виглядом дане крісло відрізняється своєю оригінальністю, яскравістю кольорів, малими габаритами і легкістю. Для його пошиття, як правило, застосовують меблеву тканину. У внутрішню частину бін бігу поміщається розсипчастий наповнювач. Завдяки йому, крісло і може приймати будь-які форми тіла людини. Дані меблі чудово буде вписуватися не тільки в невеликих приміщеннях, а й просторі кімнати, де потрібно створити криву і комфортну обстановку, з використанням мінімально кількості предметів інтер'єру. Крім цього, крісла-мішки досить зручний варіант для дитячих кімнат, оскільки вони за своїм виглядом дуже яскраві, м'які і пластичні. Також варто відзначити, що ваша дитина не зможе отримати будь-яку травму, або вдаритися об такий бін бег.

Документальне оформлення

Перш ніж почати створювати даний бізнес, вам слід зареєструвати ВП. Якщо ж ви хочете займатися створенням даного виду діяльності не один, а з партнером, то найоптимальнішим варіантом стане відкриття ТОВ. Варто зазначити, що отримання різних ліцензій і сертифікатів для виготовлення безкаркасних меблів не обов'язково.

Аналіз конкурентної активності

Так як безкаркасні меблі на нашому ринку з'явилася порівняно недавно, число виробників збільшується з кожним днем. Це пов'язано в основному з тим, що даний вид продукції користується високим попитом. Але все ж, незважаючи на велику конкуренцію в цьому бізнесі, виготовлення крісел-мішків вважається досить вигідним заняттям лише в тому випадку, якщо ви будете проводити якісний і яскравий товар, а також мати великий асортимент за прийнятною вартістю.

сировина

Виготовлення крісел-мішків полягає в застосуванні 2-ух головних видів матеріалу: наповнювач і тканину. Як правило, зовнішня частина цього крісла складається з 2-ух чохлів. Внутрішній чохол повинен складатися з щільною і міцною тканини. Для того, щоб пошити зовнішній чохол, потрібно правильно підібрати не тільки якісний матеріал, але і красивий. Величезною своєю популярністю і чудовими властивостями володіє такою матеріал, як штучна шкіра. Крім цього, не потрібно забувати і про блискавки, яка повинна розташовуватися на зовнішній частині чохла. А ось в якості наповнювача для безкаркасних меблів виступає пенополистерол. Він виглядає у вигляді маленьких кульок. Купувати даний матеріал цілком можна і у постачальників, або через спеціальні будівельні магазини.

устаткування

Для організації цеху з виготовлення меблів цього виду, немає потреби купувати дуже дороге обладнання. Вам знадобиться тільки швейні машинки, які призначаються для пошиття щільної тканини, і пилосос для більш зручного наповнення крісел-мішків пінополістиролом.

Безкаркасні меблі: викрійки.

Одним з найважливіших етапів у виробництві безкаркасних меблів є грамотний підбір викрійок для пошиття бін бегів. Перш ніж почати займатися наймом персоналу, потрібно спершу дізнатися, як можна самостійно зшити крісло-мішок. Це зможе вам допомогти більш точно зробити розрахунок загальної кількості необхідного матеріалу, і вивчити процес даної роботи. Всілякі викрійки, з покроковою інструкцією, цілком можливо відшукати в спеціальних друкованих виданнях. Але все ж більшість бізнесменів вважають за краще спочатку придбати бін біг, а потім розпороти, тим самим зрозуміти наочно, з чого він складається.

Оренда приміщення

Цей етап буде актуальним тільки в тому випадку, якщо ви бажаєте зайнятися відкриттям особистого цеху по виготовленню меблів. Оскільки на самому початковому етапі виробництва, коли загальне число замовлень дуже мало, більшість бізнесменів намагаються обійтися особистими силами і займатися пошиттям крісел-мішків в своєму будинку, або квартирі, або найняти на роботу швачок. У першому варіанті ви зможете обробляти мала кількість замовлень. А ось у другому, ви напевно зіткнетеся з проблемою завищення цін швачками на свою роботу і погіршенням її якості. Також будуть порушені терміни виконання даної роботи. Виходячи з цього, багато бізнесменів приймають рішення організувати особистий пошивний цех. Але все-таки, це стане можливим лише тоді, коли у вас буде велика кількість замовлень щоб окупити всі початкові витрати.

Що стосовно самого приміщення, призначеного для цеху, то виготовлення безкаркасних меблів не буде вимагати занадто багато простору. Цілком достатньою площею буде приміщення в 30-40 кв.м. У ньому можна без будь-яких труднощів розмістити невелику кількість швейних машин і матеріалу. Це приміщення також має мати відмінне освітлення і бути обладнане вентиляцією.

наймання персоналу

Займаючись підбором робочого персоналу для виготовлення меблів, в першу чергу, слід звертати увагу на наявний у працівників досвід в даній області. Найкраще, щоб швачки мали досвід з пошиття меблів. Оскільки від виконаної роботи ваших співробітників буде залежати якість продукції, що виготовляється і продуктивність. Так, припустимо, одна досвідчена швачка зможе всього за один день шити 2 крісла-мішка. Їх залишиться тільки заповнити пінополістиролом.

Збут готової продукції

На початковому етапі виробництва, для можливості заощадити наявні фінанси для організації власної торгової точки, цілком можливо зайнятися реалізацією продукції через Інтернет-магазин. В даному випадку, вам не потрібно буде витрачати особисті кошти на оренду приміщення, зарплату продавця і т.д. Але все ж, якщо ви маєте в своєму розпорядженні великим початковим капіталом, то цілком можливо відкрити і власну торговельну точку. Краще відкривати її у великій торговому комплексі з великою прохідністю.

Реклама

Величезне число виробників безкаркасних меблів займаються просуванням свого товару через мережу Інтернет. Для цього, як правило, застосовуються спеціальні інструменти контекстної реклами. До всього іншого, широко використовується просування через соціальні мережі. Також можна розміщувати свою рекламу в газетах і журналах.

Бізнес з виготовлення безкаркасних меблів: фінансові витрати

На думку багатьох фахівців, для початкового старту цього бізнесу вам буде потрібно всього 10тис. доларів. Але в тому випадку, якщо ви маєте в своєму розпорядженні тільки цією сумою, ви не зможете відкрити особистий цех. Тому крісла-мішки вам доведеться робити самостійно або скористатися послугами найманої швачки, яка буде виконувати роботу на дому. Якщо ж у вас в планах організувати великий бізнес, пропонуючи при цьому своїм замовникам величезний асортимент різноманітних моделей меблів, великий вибір всіляких тканин і матеріалів, то вам доведеться проінвестувати у відкриття даної справи орієнтовно 30-40 тисяч доларів. Маючи в своєму розпорядженні даної грошової сумою, ви цілком зможете зняти в оренду приміщення для цеху, а також придбати спеціальне обладнання і найняти на роботу кваліфікованих співробітників, що займаються пошиттям меблів. Також ви зможете придбати різні матеріали і тканини. Якщо говорити про рентабельність, то в основному, її рівень складе приблизно 35-40%. Даний показник досить високий. При грамотній організації даного виду діяльності навіть велике виробництво меблів зможе окупити всі витрачені початкові витрати вже через рік або навіть півроку роботи.

Прочитайте статтю сайту: Виробництво одноразового посуду. Як організувати і як досягти успіху

На закінчення

Якщо ви прочитали уважно цю публікацію, то вам, напевно, зрозуміло, що виробництво безкаркасних меблів вимагає величезних вкладень. І якщо у вас таких немає, то вам варто почати виробництво безкаркасних меблів своїми руками. У цьому випадку грошові розтрати будуть самими мінімальними.

Що таке - крісло-мішок?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей