* Политика новости » Банки »

* *

Анна Кузнецова. Шлях духовності - це шлях радості !. Обговорення на LiveInternet

Кожна людина, що йде в своєму житті духовним шляхом, знає як важливо бувати в суспільстві «собі подібних» Кожна людина, що йде в своєму житті духовним шляхом, знає як важливо бувати в суспільстві «собі подібних». Як важливо бути в колі. Колі того самого світла, тієї самої любові. Сьогодні, дорогі друзі, я хочу познайомити вас з Ганною Кузнєцової, PR-директором магазину і культурного центру "Білі Хмари", Майстром, світлою людиною А поговоримо ми сьогодні з Ганною про той самий Шляхи та про коло, що супроводжує нас в цьому шляху. Про людей, книгах і багато іншого цікавому. Розмова сьогодні про «Білих хмарах». Запрошую вас приєднатися до нашої бесіди.

- Пані Ганно, розкажіть нам, будь ласка, як на світ з'явилися «Білі Хмари». Як народилася ідея? Хто батьки цього проекту?

- Євген Маршинський, творець «Білих Хмар» так розповідає про відкриття: «До того часу, коли я визначився, що мій бізнес буде етичним, я вже 7 років займався духовними практиками і був вегетаріанцем. До того ж я працював продавцем в магазині «Шлях до себе», і мені захотілося додати кілька граней до того, що існувало тоді в Москві. Я відчував гостру нестачу чогось, що було важко сформулювати. В результаті з'явилися «Білі Хмари».

Сталося це 13 років тому - 15-го грудня ми будемо святкувати день народження.

- Які напрямки охоплює центр?

- У матеріальному прояві це магазин подарунків і сувенірів, натуральної косметики, музики (для медитації, практик, створення позитивного настрою та ін.), Етнічних музичних інструментів, невеликий відділ вегетаріанських продуктів і великий - мудрих книг. Також у нас працює кафетерій, де можна випити смачний-смачний чай і поласувати пиріжками-солодощами (звичайно ж, все тільки вегетаріанське). Третій поверх - це культурний центр, де проходять регулярні заняття (практики, пуджи, йога, бойові мистецтва, заняття для мам з дітьми, живопис і т.д.), а також тренінги, семінари, концерти.

Ще у нас є такий простір як Альтанка книжкового відділу - тут щовечора наших гостей чекають зустрічі з авторами, лекції, презентації, міні-семінари. Людей ми знаходимо самих-самих цікавих.

Я б сказала, що у нас чарівне місце, куди сміливо можна приходити у вільний день-вечір, тут обов'язково буде щось цікаве. А ще у нас завжди можна знайти подарунок для своїх друзів і рідних.

- Що для себе може знайти людина, вперше зайшов не тільки в «Білі Хмари» зокрема, а й в світ езотерики в загальному.

- Мабуть, найголовніше, що нас відрізняє - ми не віддаємо переваги жодній школі, концепції, практиці, філософії. У кожного з нас можуть бути якісь свої особисті симпатії, але спільно ми працюємо на одну задачу - представити все різноманіття практик і шляхів саморозвитку у всій повноті.

Свою місію ми бачимо в тому, щоб допомогти кожному знайти той аспект духовності, який буде йому найбільш близький. Тому у нас вас чекають книги, зустрічі, семінари із найрізноманітніших напрямів - вибирайте те, що вам більше до душі!

До речі, у нас постійно консультують психологи, астрологи, таролог, працює аура-камера - все це допомагає в пошуку себе, свого шляху.

- Що цікавого, нового, готують нам «Білі Хмари» про найближче майбутнє?

- Одне цікаве ми тільки-тільки запустили - тепер у «Білих Хмар» є свій чай. Коли ти пропонуєш гостям чай, який надала інша компанія, завжди є певний елемент таємниці в тому, яке його справжнє походження. Людині, що не володіє спеціальними глибинними знаннями в цій сфері, дуже складно розрізнити сорту. Тепер у нас є свій Майстер - саме так, з великої літери - який не просто розрізняє, але і сам знаходить плантації і постачальників. Тепер ми пропонуємо свій чай з гордістю і абсолютною впевненістю в його якості. Оля, тобі, пам'ятається, теж сподобався один з наших чаїв!

У грудні ми плануємо провести «революцію» в кафе - в меню з'являться салати, холодні закуски. Страви будуть вегетаріанські, веганські і сироедние. Чи стане більше напоїв. Поміняємо інтер'єр. У зв'язку з цим ми запускаємо цикл майстер-класів по вегетаріанської кулінарії, які проведе один з кращих шеф-кухарів цього напрямку Руслан Сумцов.

В майбутньому плануємо запустити і меню гарячих страв, але для цього доведеться трансформувати матеріальне простір, так що знадобиться деякий час))).

- Будь-який Центр завжди роблять люди - Будь-який Центр завжди роблять люди   Про кого б вам хотілося розповісти особливо Про кого б вам хотілося розповісти особливо? Хто є душею проекту «Білі Хмари»?

- Головний заводила, звичайно ж, Женя Маршинський - людина, яка не дає нам завмерти в статиці, постійно задає нові орієнтири для руху і розвитку. «Хмари» - на 200% його дітище. А більше не хочу нікого виділяти, тому що тоді треба перераховувати всіх, душа проекту - це все. Заміни одну людину, і настрій, атмосфера обов'язково зміняться.

- Лекції, семінари, зустрічі, заняття йогою - чим ще займається Культурний Центр?

- ... тренінги, курси китайського живопису, концерти ... Та всім! У нас немає якогось жорсткого обмеження. Якщо приходить людина, пропонує щось, і ми розуміємо - так, нашої аудиторії буде це цікаво, то події бути! Тому у нас проходить і семінар «Емоційна свобода», на якому можна «викричати» все накопичене напруга, роздратування, і медитація з кришталевими чашами, під час якої свідомість стає прозорим, як кришталь ...

- Ось уже 13 років самому душевному в Москві Центру «Білі Хмари» - Ось уже 13 років самому душевному в Москві Центру «Білі Хмари»   Яким буде свято День Народження Яким буде свято День Народження?

- Скромним!))) Якщо серйозно, то в честь Дня народження ми оголошуємо акцію - 13 днів знижка 13%. Ці прекрасні 13 днів починаються 3 грудня. Безпосередньо в День народження нас чекає культурна програма весь день в Альтанки, невеликий концерт на третьому поверсі і сюрпризи від іменинника.

- Для багатьох «Білі Хмари» - це певний духовний, душевний клуб. Чи є якась клубна система в Центрі?

- Клубна система неминуча, але поки її немає. Ми - творча команда «Білих Хмар» - взяли на себе підвищені зобов'язання, в січні запустимо))

- Анна, від імені «Білих Хмар», що б вам хотілося сказати нашим численним читачам і вашим численним відвідувачам?

- Від своїх друзів і знайомих часто чую, що ось «займаєшся різними практиками, працюєш над собою, а бажаного результату все немає, набридло». Цей момент, коли потрібно змінитися, розгорнути свій світогляд, дійсно, пройти непросто. І самі по собі лекції, семінари, тренінги, заняття якимись практиками не дадуть результату. Часто буває навпаки - голова переповнена знаннями, реалізувати їх не виходить, і від цього розриву тільки наростає напруга.

Є дуже важливий показник руху в потрібному напрямку - радість. З кожним кроком вона буде тільки збільшуватися. І ще - особливе відчуття в серці. Його неможливо описати словами, але і сплутати ні з чим неможливо. Спочатку може бути навіть боляче - це потихеньку розкриваються стулки серця.

Так говорив мій Учитель, що шлях духовності - це шлях радості. Тому важливо пробувати, шукати те, з чим буде співати в унісон ваше серце. А ми існуємо для того, щоб вам допомогти!

Розмовляла Ольга Ангеловская.

Як народилася ідея?
Хто батьки цього проекту?
Які напрямки охоплює центр?
Що цікавого, нового, готують нам «Білі Хмари» про найближче майбутнє?
Хто є душею проекту «Білі Хмари»?
Лекції, семінари, зустрічі, заняття йогою - чим ще займається Культурний Центр?
Чи є якась клубна система в Центрі?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей