* Политика новости » Банки »

* *

Мистецтво і внутрішня архітектура

  1. Мистецтво і внутрішня архітектура
  2. будівля Рійгікогу
  3. Вестибюль будівлі Рійгікогу
  4. Фойє для преси
  5. Кабінет спікера Рійгікогу

Кожен з правителів, що змінялися на Тоомпеа протягом більше 800 років, залишив в замковому комплексі свій слід. Будинки комплексу, побудовані в різні століття, свідчать про різних розділах історії Естонії. Тут можна знайти приклади різних художніх стилів, що відносяться до різних епох - готика, ренесанс, бароко, рококо, класицизм і експресіонізм.

Мистецтво і внутрішня архітектура

Кожен з сменявшихся протягом більше 800 років правителів Тоомпеа залишив в замковому комплексі свій слід. Будинки комплексу, побудовані в різні століття, свідчать про різних розділах історії Естонії. Тут можна знайти приклади різних художніх стилів, що відносяться до різних епох - готика , ренесанс , бароко , рококо , класицизм і експресіонізм .

будівля Рійгікогу

Будівля Рійгікогу є єдиним в світі будівлею парламенту в експресіоністському стилі. В архітектурі будівлі важливе місце займає ідея народних обранців - архітектори постаралися висловити демократичні цінності (Естонською мовою) Естонської Республіки мовою символів. Ця ідея визначила вибір використаних в будівлі квітів, а також декору і світлового рішення.
В основі декору всього будинку лежить трикутний мотив. Це не просто прикраса поверхні - трикутні зубці моделюють приміщення в єдиний простір. Форма зубця як центральний елемент декору символізує, що кожне питання має кілька площин, а Рійгікогу є саме тим місцем, де обговорюються протилежні погляди. Найбільш поширений мотив в будівлі Рійгікогу - трикутник - присутній і на логотипі Рійгікогу.


Вестибюль будівлі Рійгікогу

Будівля Рійгікогу стало першим громадським будовою в Естонії, в якому була спроектована електрична система.

При цьому архітектори спробували пов'язати ефектне світлове рішення з експресіоністській архітектурою . Вестибюль є хорошим прикладом втілення цієї ідеї. Стеля вестибюля виконаний у вигляді сот пірамідальної форми. У центрі кожної стільники встановлена ​​електрична лампочка. Піраміди, розташовані на одній площині, підкреслюють відсутність ієрархії, символізуючи рівність народних обранців в Рійгікогу. Ефект світлового рішення посилюється коричневим кольором стін, що в сукупності з освітленням дозволяє створити атмосферу середньовічного замку.

Фойє для преси

Основоположним елементом оформлення фойє для преси є абстрактні зубчасті мотиви на стінах і під стелею приміщення. Зв'язок із середньовічною фортецею підкреслюють вмуровані в стіну кам'яні плити, імовірно є склепіннями віконних ніш початку 16 століття. На них зображені багаті насінням і плодами чортополох і виноград, які символізують райське дерево життя . Особливості інтер'єру додають арки, що створюють цікавий звуковий ефект: якщо прошепотіти щось в одному кутку фойє, звук буде прекрасно чути в протилежному кутку.
Фойє для преси традиційно використовується журналістами для запису інтерв'ю з членами Рійгікогу, тому це приміщення добре відомо громадськості.

Найяскравішим приміщенням у будинку Рійгікогу є зал засідань, який займає два поверхи. Борозни на стелі залу відсилають до метафори орання поля законотворчості. Стеля відділений від стіни зубчастим карнизом, що приховує лампи. Під карнизом розташовується ряд куль, який в старі часи використовувався для повітрообміну. Виразності інтер'єру залу додають віконні та дверні прорізи кольору іржі, оформлені зубчастим орнаментом.

Меблі в будинку Рійгікогу була виготовлена ​​на фабриці Лютера (Естонською мовою) за ескізами Герберта Йохансона (Естонською мовою). Так як представнику фабрики не вдалося замовити з Фінляндії карельську березу , Меблі була покрита шпоном з естонської пестролистной берези. Спочатку столи були оббиті зеленим сукном, а стільці - чорно-синім оксамитом.

У передній частині залу засідання розташовується стіл президії. За ним знаходяться дві ніші: з лівого боку (дивлячись із залу) - урядова, а з правого - президентська. На другому поверсі залу знаходиться балкон для преси і відвідувачів.

Після відновлення незалежності в будівлі Рійгікогу були проведені масштабні ремонтні роботи. У найбільш важливих приміщеннях були відновлені первісні колірні і світлові рішення.

Засідання Рійгікогу є відкритими. Усі бажаючі можуть відвідати засідання парламенту і ознайомитися з унікальним інтер'єром залу.

Найурочистішим залом будівлі губернської управи з його бароковим фасадом є Білий зал, розташований в центральній частині головного поверху. Зал має виходи на обидві сторони будівлі. Помпезний і розкішний інтер'єр був оформлений в другій половині 18 століття в стилі раннього класицизму. Зал був прикрашений плитами зі штучного мармуру в античному оформленні, на яких штукатурних гіпсом були нанесені рельєфні переможні трофеї. Над плитами виднілися зображення ваз і лаврових вінків. Разом з іншими приміщеннями головного поверху Білий зал формував анфіладу , Провідну з півночі на південь і відкривається в бік Двірцевій площі (Lossi plats).

На даний момент Білий зал використовується в якості представницького залу Рійгікогу.

Спочатку Білий зал служив представницьким залом російських губернаторів. У ньому проводилися урочисті заходи, наприклад, концерти, бали і офіційні збори. Після проголошення незалежності Естонії в 1919-1922 рр. зал використовувався для проведення засідань Установчих зборів і пізніше - засідань Рійгікогу. Коли у дворі замку Тоомпеа було споруджено будинок Рійгікогу, Білий зал був відданий в розпорядження уряду Республіки .

Після того, як в 1934 році було встановлено авторитарне правління, будівлі, що символізували державність, почали перебудовувати відповідно до вимог нового часу. Реконструйовано був і Білий зал, з якого було повністю усунуто оформлення, створене архітектором Іоганном Шульцем. Метою було перетворити зал в кабінет уряду. При ремонті Білого залу і будівництві додаткових приміщень за основу був узятий палацово-представницький традиціоналізм. Звертаючись до історичного архітектурного стилю, автори спробували продемонструвати силу і надійність молодої держави.

На даний момент Білий зал використовується в якості представницького залу Рійгікогу. Перед картинами, що прикрашають торцеві стіни залу, встановлено державні прапори, на тлі яких часто проводяться урочисті фотосесії.

У незмінному вигляді з часів перебудови 1935 року зберігся стелю залу, декорований в стилі ренесанс з відгомонами давньоримської архітектури. Також збереглися люстри, замовлені в 1935 році в Бельгії.

Також збереглися люстри, замовлені в 1935 році в Бельгії

Кабінет спікера Рійгікогу

Робочі приміщення спікера Рійгікогу знаходяться в східному крилі замку Тоомпеа в колишніх житлових приміщеннях губернатора. Приміщення формують відкриту анфіладу, що завершується в північній частині будівлі оригінальної дзеркальною стіною, виконаною за проектом Йоганна Шульца. У 1930-х роках приміщення використовувалися державними старійшинами ; в кінці 1930-х років там розміщувалася службова квартира прем'єр-міністра. З моменту відновлення незалежності Естонії по 2000 рік тут також розташовувався кабінет прем'єр-міністра. Зокрема, ці приміщення використовували такі прем'єр-міністри Естонської Республіки: Едгар Савісаар, Тійт Вяхі, Март Лаар, Андрес Таранд і Март Сійманн. по завершенні реставраційних робіт в них розмістили як історичну, так і сучасні меблі.

В умовах відновленої незалежності комплекс замку Тоомпеа поступово знаходить втрачений історичний вигляд. У приміщеннях, де відновлення історичного інтер'єру не представляється можливим, автори робіт спираються на вікові традиції і солідність чинного в цих стінах установи.

У приміщеннях, де відновлення історичного інтер'єру не представляється можливим, автори робіт спираються на вікові традиції і солідність чинного в цих стінах установи

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей