* Политика новости » Банки »

* *

Кращі зволожуючі креми для обличчя: відгук

Цю рубрику - 5 Best - ми з Юлею планували запустити приблизно рік тому :) Не питайте, що нам заважало. Нам заважали ми самі, інших причин немає, і винаходити їх не має сенсу. Ми прекрасно розуміємо її корисність (люди збивають в кров пальці, вимолюючи у гугла відповідь, що б їм такого купити), і настільки ж прекрасно розуміємо її марність (що одному добре, то іншому самі знаєте що). Ми прекрасно знаємо привабливість рейтингів - і так же прекрасно знаємо, що всі вони збиткові, суб'єктивні і часто ангажовані. Ми не претендуємо на істину в останній інстанції і не обіцяємо, що ви будете згодні з нами за всіма пунктами. Ми взагалі нічого не обіцяємо :)

Ще деякий час у мене особисто пішло на болісні роздуми - вибирати чи мою «чудову п'ятірку» тільки з нових засобів, що з'явилися недавно, або підходити до питання з точки зору вічності? І чи приймати до уваги ціну? .. Не вирішивши дилему остаточно, я приступила до складання списку. Вийшов такий собі мікс з новинок і засобів, випущених давно - зате максимально щирий.

Після цих реверансів і кніксенов саме час перейти до першого рейтингу.

ВАЖЛИВО !: Порядок розташування засобів в рейтингу ніякої ролі не грає. N1 нічим не краще / не гірше N5.

Зволоження - завдання-мінімум будь-якого крему для обличчя . Це те, з чим, по ідеї, вони всі повинні справлятися - хоча б на самому поверхневому рівні. І те, що ми в змозі швидко відчути і так само швидко оцінити - працює або не працює. Це, ясна річ, головний критерій. Другорядні - запах, текстура, упаковка і така дивна штука, як чарівність бренду, яку, з одного боку, лінійкою неможна виміряти, а з іншого - з рахунків не скинеш. (Взагалі зазвичай, якщо я починаю вибирати між «хорошим», «прекрасним» і «чудовим», саме це саме чарівність бренду в кінцевому підсумку і визначає вибір.)

Caudalie Vinosource Moisture Recovery Cream Dry Skin

Зволожуюча лінія Caudalie з'явилася порівняно недавно. Я спробувала її в грудні та з тих пір перебуваю в переконанні, що це відмінні зволожуючі засоби. З усієї лінійки (4 крему і сироватка-SOS, докладніше про запуск лінійки - тут ) Мені найбільше підійшов той крем, який призначений для сухої шкіри - хоча в принципі вона у мене швидше нормальна. (І сироватка відмінна, але у нас тут рейтинг кремів, тому про неї - іншим разом.)

)

Подобається розмір тюбика - маленький, легкий, необтяжливий, завжди бовтається в сумці. Подобається запах - ледь вловимий, втім. Подобається швидкість, з якою вбирається (блискавично). Подобається ціна - 990 рублів. І ось ще що: в однієї моєї подруги дуже примхлива шкіра, часто шорстка і трохи що не так - ще й червона. Вона з моєї подачі перепробувала всі зволожуючі креми для обличчя від найдорожчих до самих банальних. І саме крем для чутливої ​​шкіри з цієї лінійки «сів» на неї як рідний. Вона на нього натішитися не може. Я - на неї. Ура, товариші, в загальному 🙂

Kiehl's Ultra Facial Moisturizer SPF 15

Дифірамби Kiehl's я, як ви знаєте, можу співати скільки завгодно. Але моя любов почалася саме з цього кошти, купленого одного разу в аеропорту, на бігу, перед якимось жахливо довгим польотом - на Таїті, чи що, я летіла? Не пам'ятаю, давно справа була, Kiehl's у нас навіть не продавався в Росії. І хоча взагалі-то косметична моногамія мені не властива, з цим любов затягнулася на століття.

Подобається (крім зволоження) - наявність SPF, економність використання - не знаю, з чим це пов'язано, але чомусь маленькі флакончики Kiehl's витрачаються менше, ніж всякі інші маленькі флакончики Подобається (крім зволоження) - наявність SPF, економність використання - не знаю, з чим це пов'язано, але чомусь маленькі флакончики Kiehl's витрачаються менше, ніж всякі інші маленькі флакончики. Будь це тональний засіб, я б сказала, що воно відмінно розподіляється по обличчю. Це не тональний засіб, але воно якось дійсно відмінно розподіляється по обличчю :) Подобається відсутність запаху. Подобається шрифт (так-так :) на етикетці. Ціна теж подобається - 15-17 євро, якщо мені пам'ять не зраджує.

До сих пір, якщо я кудись лечу - а я майже постійно кудись лечу - я обов'язково кидаю цю баночку в сумку, яку на авіа-мові чомусь називають «ручна поклажа». (Філологічна відступ - що за «поклажа» така? .. Не можу пригадати, чи використовується це слово ще де-небудь, крім стійки реєстрації? ..)

Benefit Total Moisture

Цією лінійці я теж виконала хвалебну оду , Коли вона тільки що з'явилася. Пам'ятаю, ми тоді ще злегка посварилися з Юлею. Вона говорила щось в тому сенсі, що я занадто захоплена. Я говорила щось в тому сенсі, що «коли добре, адже не скажеш погано!». Потім Юля розсмакували крем для очей і сама сповнилася захоплення, змахує на ажіотацію. (Сліди ажіотаціі см. тут .) А я як і раніше, винищивши три баночки Benefit Total Moisture, вважаю його відмінним зволожуючим засобом.

) А я як і раніше, винищивши три баночки Benefit Total Moisture, вважаю його відмінним зволожуючим засобом

Подобається: текстура, в міру щільна, щоб відчувати, що ти щось таке корисне нанесла на обличчя, і в міру легка, щоб не відчувати важкості. Подобається запах - у всієї лінійки Benefit він дуже характерний, і на нього, як на мене, запросто можна підсісти. Подобається те, що під час перехідного осінньо-зимово-весняного періоду, який у нас іноді тягнеться 9 місяців, крем виконує ще й цілком конкретні захисні функції. Ну і баночка, так, баночка, ах, баночка - подобається теж.

Malin + Goetz Vitamin E face Moisurizer

Про те, як я відкрила марку Malin + Goetz, можна прочитати тут . Там же я, по-моєму, давала обіцянку звітувати про враження - і, як завжди, його не стримала 🙂 Але зволожуючий крем для обличчя Vitamin E face Moisurizer цього явно не заслуговує. Навпаки, він, по-моєму, заслуговує загальних овацій.

Взимку якось моя шкіра вирішила влаштувати страйк - в неї «не лізли» ніякі креми Взимку якось моя шкіра вирішила влаштувати страйк - в неї «не лізли» ніякі креми. Вони просто скочувалися з неї, як перекладні картинки - знаєте такий ефект? (До речі, є ідеї, чому це буває? У мене така дурниця час від часу трапляється з будь-якими марками, а з деякими марками вона трапляється завжди. Наприклад, моя шкіра категорично не сприймає відхід Chanel і деякі засоби Estee Lauder. У чому фокус, я зрозуміти не можу, так як склад у цих коштів абсолютно різний. Буду вдячна за ваші думки з цього приводу.) І тоді ж, в цю нелегку зимову пору, у мене почали активно захламліваться пори. Мене врятував Vitamin E face Moisurizer. За що і займає почесне місце в моєму особистому рейтингу. Ну і заодно: текстура (дуже легка), запах (відсутній), баночка (дуже подобається, як все баночки цієї марки). Продається в Cosmotheca, коштує трохи більше 1000 рублів, якщо я не помиляюся. Нещодавно закінчився, піду «за ще».

La Roche Posay Hydrаphase Riche

Тут я, напевно, нікому Америки не відкрию - але, з іншого боку, це в мої плани і не входило :) Я люблю La Roche Posay і щиро вважаю її однією з найбільш ефективних з загальнодоступних і широко поширених марок.

І коли зовсім немає часу, або лінь морочитися, або я раптом опинилася в безпосередній близькості від Північного / Південного полюса, в безлюдній сільській місцевості з однією-єдиною аптекою, і у мене закінчився крем - я точно куплю La Roche-Posay, і саме це засіб, Hydrаphase Riche. І точно знаю, що 24 години протримаюся. У Hydrаphase Riche, при всіх інших рівних, є, по-моєму, одна незаперечна перевага: зволоження, яке він дає, дуже тривале. До всього іншого можна пред'являти претензії. Я не в захваті від запаху, мене не вражає (хоча і не дратує) упаковка, мені не вистачає того самого чарівності - але я не можу не визнати, що це відмінне зволожуючий засіб. І воно теж підходить для чутливої ​​шкіри - після своїх перших експериментів з лазерної нано-перфорацією мій косметолог «прописала» мені саме його, і я була йому вкрай вдячна. Тому що коли все обличчя облазить і лущиться, тут не до пошуків чарівності :) Тут треба, щоб працювало напевно.

А у вас які переваги серед зволожуючих засобів? Можете назвати 5 улюблених?

Читайте також:

Догляд за волоссям: what really makes difference

П'ять кращих: SOS-засоби

5 Best. Кращі бальзами для губ в тюбиках

Особисті підсумки 2012: найкращі засоби для макіяжу

Зволожуючі креми для тіла: огляди

І чи приймати до уваги ціну?
Але моя любов почалася саме з цього кошти, купленого одного разу в аеропорту, на бігу, перед якимось жахливо довгим польотом - на Таїті, чи що, я летіла?
Філологічна відступ - що за «поклажа» така?
Не можу пригадати, чи використовується це слово ще де-небудь, крім стійки реєстрації?
Вони просто скочувалися з неї, як перекладні картинки - знаєте такий ефект?
До речі, є ідеї, чому це буває?
А у вас які переваги серед зволожуючих засобів?
Можете назвати 5 улюблених?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей