* Политика новости » Банки »

* *

Елітний ремонт квартир в Москві. 25 фото

 1. 1. Планувальне рішення квартири
 2. 2. Візуалізація майбутнього інтер'єру
 3. 3. Робочі креслення для будівельників
 4. 1. «Берлін». Елітний ремонт квартири в стилі мінімалізм
 5. Пакет «Берлін»
 6. Кабінет з синьою фактурної панеллю
 7. «Каретна» стяжка в обробці минималистичной їдальнею
 8. Світла вітальня з настільним каміном
 9. 2. «Лондон». Елітний ремонт квартири в стилі лофт
 10. Пакет «Лондон»
 11. Студійне простір мансарди в стилі лофт
 12. Кухня-вітальня з цегляною кладкою
 13. 3. «LA». Елітний ремонт квартири в стилі ар-деко в Москві
 14. Пакет «LA»
 15. Гра фактур в дизайні спальні в стилі ар-деко
 16. Вітальня в стилі ар-деко з кутовим диваном
 17. 4. «Париж». Елітний ремонт квартири у французькому стилі
 18. Пакет «Париж»
 19. «Каретна» стяжка в дизайні спальні
 20. Ліпнина в обробці стелі
 21. 5. «Рим». Елітний ремонт квартири в стилі помпезна класика
 22. Пакет «Рим»
 23. Дитяча кімната з балдахіном
 24. Спальня з фацетовані дзеркалами в пудрових відтінках

Всі ми розуміємо, що далеко не всякий ремонт квартири в Москві можна назвати «елітним». Здавалося б, в даному питанні все просто. Елітний - синонім дорогому. Але у випадку з ремонтом квартир це не зовсім відповідає дійсності. Всі ми розуміємо, що далеко не всякий  ремонт квартири  в Москві можна назвати «елітним»

На фото: Вітальня компанта квартири в елітному московському ЖК

Недостатньо просто обробити приміщення дорогої ліпниною, панелями буазері і вітражами. Елітний ремонт має на увазі розробку авторського дизайн-проекту інтер'єру , Використання ексклюзивної обробки. Декор і меблі в даному випадку вибираються з останніх колекцій найдорожчих брендів і дизайнерських будинків.

На фото: Проект ремонту квартири. 3D дизайн прихожей

За елітним ремонтом завжди стоїть автор інтер'єру (професійний дизайнер або архітектор). Саме ця людина (або група людей) опрацьовує концепцію, продумує планувальне рішення, підбирає колористичну гаму і стиль. І тільки після того, як авторський дизайн-проект повністю готовий і затверджений замовником, за справу беруться будівельники.

На фото: Автори представлених проектів дизайнери Руслан і Марія Грін

Важливо розуміти, що елітний ремонт квартир має на увазі роботу з дуже складними і дорогими матеріалами. А тому в найманої вами будівельній бригаді обов'язково повинні бути і вузькоспеціалізовані фахівці, які впораються зі складними завданнями.

Ціна на елітний ремонт квартири в Москві визначається обраним стильовим спрямуванням. Найдорожче вам обійдуться класика , Яка спирається на традиції обробки дворянських садиб і аристократичних особняків, модерн, для якого характерні химерні лінії і художні рішення, і ар-деко , Робить ставку на гру фактур і благородний блиск.

Найдорожче вам обійдуться  класика  , Яка спирається на традиції обробки дворянських садиб і аристократичних особняків, модерн, для якого характерні химерні лінії і художні рішення, і  ар-деко  , Робить ставку на гру фактур і благородний блиск

Сучасна ідея дизайну передпокою. Квартира в ЖК «Сколково Парк»

Дизайн-студія Руслана і Марії Грін для зручності своїх клієнтів розробила пакети на елітний ремонт квартир в Москві. У кожне з таких комплексних пропозицій вже закладені вартість ремонтних послуг, аксесуарів, декору, текстилю. За одиницю розрахунку береться вартість 1 кв. м.

На фото: Дизайн-проект спальні в квартирі в стилі ар-деко в Москві

Елітного ремонту квартири під ключ в Москві передує розробка дизайн-проекту, що здійснюється в кілька етапів.

1. Планувальне рішення квартири

На самому першому етапі розробки дизайн-проекту створюються планувальні рішення , Які представляють собою креслення з планами розміщення меблів, розташування віконних і дверних прорізів, а також перегородок. При роботі над плануванням фахівці Дизайн-студії Руслана і Марії Грін спираються і на конструктивні особливості об'єкта (поверховість, наявність або відсутність еркерів, кількість несучих перегородок і т. П.), А також на побажання самих замовників. Багато що залежить від складу сім'ї. Так, для пари без дітей все наявні в квартирі площею адаптуються виключно під потреби дорослих. Тут немає необхідності жертвувати величезною спальнею або кабінетом на користь дитячої кімнати.

Тут немає необхідності жертвувати величезною спальнею або кабінетом на користь дитячої кімнати

На кресленні: Планувальне рішення для ремонту елітної квартири в стилі ар-деко в Москві

від планування квартири залежить і функціональність приміщень: зручність розташування кімнат, продуманість системи зберігання. Ви звичайно ж про це ніколи не замислювалися, але кількість кроків по квартирі, яке вам доводиться здійснювати щодня, безпосередньо залежить від планувального рішення. Так, якщо в дворівневих апартаментах дизайнери забудуть передбачити санвузол на другому поверсі, то ваш шлях від спальні до душа стане набагато довше. Інтер'єр приміщення, що спирається на грамотну планування, можна розпізнати по дуже точним вимірам. У такому просторі вбудовані меблі підігнана під габарити приміщення, створюється враження, що та чи інша ніша була спроектована для того, щоб в ній розмістився саме цей столик з кріслом.

На фото: Проект ремонту квартири в Москві. Візуалізація їдальнею зони

Планування здатна поправити недоліки приміщення. З її допомогою можна позбутися і від маленької кухні, і від темних куточків в квартирі, об'єднати ванну з туалетом, створити студійний простір і перетворити однокімнатну квартиру в двокімнатну.

2. Візуалізація майбутнього інтер'єру

У деяких випадках починати ремонт можна вже за наявними планувань. Але для елітних об'єктів, де мова йде про дорогі оздоблювальних матеріалах, в обов'язковому порядку розробляються 3D візуалізації. Мова в даному випадку йде про ескізи майбутнього інтер'єру. Завдяки візуалізацій, ви зможете зрозуміти, як буде виглядати квартира після ремонту. Це дозволить ще на стадії планування швидко внести необхідні корективи, пограти зі кольором і стилем, але без матеріального збитку.

Це дозволить ще на стадії планування швидко внести необхідні корективи, пограти зі кольором і стилем, але без матеріального збитку

На фото: Приклад проекту ремонт квартири в Москві. візуалізація вітальні

Кількість візуалізацій звичайно домовляються з кожним замовником в індивідуальному порядку. Хтось з самого початку не може визначитися зі стилем, тому для такого клієнта дизайн студія виконує кілька варіантів інтер'єру в різних стильових напрямках.

3. Робочі креслення для будівельників

На кресленні: Робочі креслення для будівельників

Робочі креслення - це обов'язкова частина дизайн-проекту. Якщо без візуаліацій при ремонті ще можна обійтися, то без інженерного проекту немає. По суті, робочі креслення - це компас або пам'ятка для будівельників. Саме на розрахунки, зроблені на цих планах, і будуть спиратися люди, які проводять ремонт квартири.

Для багатьох замовників розрахунок вартості ремонту квартири під ключ є справжньою проблемою. Адже, крім вартості послуг дизайнерів і робітників, доводиться ще й враховувати ціни на оздоблювальні матеріали , Меблі і декор. Щоб ви могли уявити собі приблизну вартість ремонту квартири під ключ, в Дизайн-студії Руслана і Марії Грін були розроблені кілька пакетів. Залежно від стилістичних переваг ви зможете вибрати підходящий тариф, в який вже закладені ціни як на послуги зі створення дизайн-проекту, так і вартість оздоблювальних матеріалів, меблів та аксесуарів. Пакети розроблялися таким чином, щоб охопити широкий ціновий діапазон. Це дозволяє знайти для себе відповідний тариф замовникам з різними фінансовими можливостями.

1. «Берлін». Елітний ремонт квартири в стилі мінімалізм

На фото: Інтер'єр квартири після ремонту в стилі мінімалізм

Пакет «Берлін»

стиль мінімалізм

Самий бюджетний пакет може зацікавити, перш за все, цінителів мінімалізму. Це стильовий напрям обходиться мінімумом аксесуарів і простою обробкою. При цьому, ремонт в стилі мінімалізм, якщо підійти до нього професійно, може виглядати гідно і не менш елітно, ніж помпезна класика.

Пакетом «Берлін» передбачається використання в обробці матеріалів китайських і російських виробників. А меблі, аксесуари і текстиль, при цьому, підбираються з каталогів доступніших за ціною брендів, таких, як Zara Home. В інтер'єрі в стилі мінімалізм можуть використовуватися фактурні панелі, цегляна кладка, скляні вставки.

Кабінет з синьою фактурної панеллю

На фото: Елітний ремонт трикімнатної квартири в Москві

В інтер'єрі квартири в сучасному стилі на фото переважають дерев'яні і бетонні фактури. Тому в інтер'єрі домінують світло-горіхові і сірі відтінки. Розбавити цю гаму допомагають сині акценти у вигляді фактурної панелі, килима з ромбічними візерунками, тумби під столом і диванної подушки. Ромби і квадрати в обробці добавяют простору якоїсь геометричности, яка є одним з принципів мінімалізму.

«Каретна» стяжка в обробці минималистичной їдальнею

На фото: Елітний ремонт їдальні в минималистичной квартирі

стиль мінімалізм насправді дуже вимогливий до декору. Аксесуари тут - це не просто прикраси, вони часто виконують ще якусь додаткову функцію. У їдальні, представленої на фото вище, пластикові стільці лимонного відтінку, а також лава і стіна, оброблені текстилем з «каретний» стяжкою, служать колористическими акцентами. А ефект Капітонов привносить в простір додатковий обсяг, роблячи його більш затишним.

Світла вітальня з настільним каміном

На фото: Елітний ремонт квартири в сучасному стилі в Москві

Звичний вогнище в класичному ліпному порталі в інтер'єрі минималистичной вітальні часто замінюється на лаконічний настільний камін. Для такого елементу декору вам не буде потрібно ні встановлювати димохід, ні шукати спеціальне місце. У представленому на фото інтер'єрі сучасної вітальні, крім настільного каміна, можна спостерігати досить концептуальні елементи декору : Намальованого кита на стіні, світильник у вигляді золотистої стрічки, кручену бірюзову вазу.

2. «Лондон». Елітний ремонт квартири в стилі лофт

На фото: Елітний ремонт квартири в стилі лофт в Москві

Пакет «Лондон»

стиль лофт

елітний ремонт квартири в стилі лофт обійдеться вам в цілому трохи дорожче, ніж мінімалістичний інтер'єр. Частково така різниця у вартості обумовлена ​​тим, чим в лофтового просторі використовується багато аксесуарів і предметів ручної роботи, які апріорі коштують трохи дорожче, ніж товари масового виробництва. Лофт, будучи абсолютно демократичним стилем, робить ставку на ексклюзивні матеріали і елементи обробки. Це стильовий напрям сьогодні в тренді. Забудовники створюють цілі лофтового комплекси, що складаються з будівель з панорамними вікнами і студійними плануваннями.

Пакет «Лондон» передбачає використання меблів, текстилю та аксесуарів hand made. Деякі елементи обстановки можуть замовлятися в недорогих інтернет-магазинах. В обробці, як правило, застосовуються гіпсовий цегла, скло і дерево. В середньому, на реалізацію дизайн-проекту в стилі лофт йде близько 3 місяців. У вартість пакету «Лондон» включені послуги зі створення дизайну інтер'єру, ремонт під ключ, а також всі елементи комплектації: меблі, текстиль, оздоблювальні матеріали, декор.

Студійне простір мансарди в стилі лофт

На фото: Елітний ремонт квартири-студії в стилі лофт в Москві

Ремонт в стилі лофт передбачає організацію студійного простору. Представлений на фото інтер'єр мансарди - це класична інтерпретація на тему лофтового дизайну. У студійний простір тут об'єднані всі основні функціональні зони, включаючи минималистичную спальню. Елементів зонування в квартирі кілька: це і перегородка, що розділяє вітальню від області для сну, і барна стійка, що обгороджує кухню, і подіум, на який встановлено ліжко, і червоний килим, який окреслює межі диванної зони.

Кухня-вітальня з цегляною кладкою

На фото: Елітний ремонт квартири-студії в стилі лофт в Москві

Елітний ремонт цієї квартири в стилі лофт передбачає використання цегляної кладки і дерев'яних балок. Панорамні вікна забезпечені стулками, які часто можна побачити в південних країнах. Умовну межу між кухнею та вітальні проводить барна стійка. Червоні акценти виглядають трохи приглушено на коньячному тлі.

3. «LA». Елітний ремонт квартири в стилі ар-деко в Москві

На фото: Елітний ремонт квартири в стилі ар-деко в Москві

Пакет «LA»

Стиль арт-деко

елітний ремонт в стилі ар-деко має на увазі використання в обробці матеріалів російських і іспанських виробників. На відміну від попередніх, більш бюджетних, пакетів, «LA» передбачає звернення до дорогих матеріалів: тут може бути багато скла, онікса і мармуру. Меблі - з Італії, Іспанії або російського виробництва. Втілення в життя дизайн-проекту в стилі ар-деко займає в середньому близько 4 місяців.

У вартість пакету «LA» входять як послуги зі створення дизайну інтер'єру та ремонту, так і оздоблювальні матеріали та вся необхідна комплектація, включаючи декор.

Гра фактур в дизайні спальні в стилі ар-деко

На фото: Елітний ремонт спальні в квартирі в стилі ар-деко

В інтер'єрі спальні в стилі ар-деко на фото ми можемо спостерігати цікаву гру фактур. Тут чорна глянсова поверхня з дверима-невидимками контрастує з патинованої обробкою стіни біля ліжка. Незвичайності інтер'єрної композиції додає і колористичне рішення, побудоване на градації різних відтінків кольору божоле.

Вітальня в стилі ар-деко з кутовим диваном

На фото: Елітний ремонт вітальні в квартирі в стилі ар-деко

Вітальня з кутовим диваном і дверима-невидимкою придбала легкий містичний шарм за рахунок гри світлових відблисків, створюваних панно з підсвіченого онікса, бірюзовим вітражним карнизом і нижнім підсвічуванням. Багато глянсових фактур підсилює благородний блиск.

4. «Париж». Елітний ремонт квартири у французькому стилі

На фото: Елітний ремонт квартири під ключ в Москві

Пакет «Париж»

Стиль «Вишукана класика»

Пакет «Париж» апелює до класики в її найрізноманітніших інтерпретаціях. Це може бути французький стиль або ж неокласика, розбавлена ​​елементами модерну і ар-деко. Найчастіше класичну вишуканість вибирають стримані і заможні персони, які звикли оточувати себе тільки кращими речами. Пакетом «Париж» мається на увазі використання в обробці матеріалів як російських, так і китайських та іспанських виробників. У декорі часто зустрічаються ліпнина, мармурові вставки. Можуть використовуватися керамограніт і ламінат.

У пакет входить повний спектр послуг з розробки дизайн-проекту і ремонту під ключ . В тариф також включені вартість оздоблювальних матеріалів, меблів та декору. Вам не доведеться про щось турбуватися. Замовнику, що набуває такий пакет, залишається лише прийняти готову роботу.

«Каретна» стяжка в дизайні спальні

На фото: Елітний ремонт квартири під ключ в Москві

«Каретна» стяжка в декорі спальні допомагає зробити приміщення ще більш затишним. Таку обробка можна використовувати не тільки в дизайні меблів , Але і в обробці стін. Якщо обробити стіну в головах стяжкою, то можна обійтися і без спинки для ліжка.

Ліпнина в обробці стелі

На фото: Елітний ремонт кухні з барною стійкою в квартирі в Москві

Як ми вже згадували вище, пакет «Париж» передбачає використання в обробці ліпнини. Це можуть бути ліпні розетки, без яких сьогодні не обходяться не тільки класика, але і ар-деко. У представленому на фото інтер'єрі кухні відтінки білого зефіру розбавляються теплим сонячним оніксом, використаним в декорі барної стійки.

5. «Рим». Елітний ремонт квартири в стилі помпезна класика

На фото: Елітний ремонт вітальні в стилі помпезна класика в Москві

Пакет «Рим»

Стиль «Помпезна класика»

Пакет «Рим» вибирають справжні естети, прихильники класики в її самому пишному і розкішному прояві. Ремонт в рамках такої пропозиції передбачає використання в обробці ексклюзивних матеріалів. В інтер'єр можуть включатися патиновані елементи і авторський ліпний декор.

На фото: Класична спальня з акцентами кольору божоле

У вартість цього пакета закладені ціни найдорожчих оздоблювальних матеріалів. Дизайнери Студії Руслана і Марії Грін при роботі над проектом погоджують із замовником вартість кожного дорогого аксесуара або предмета інтер'єру ще перед покупкою.

Дитяча кімната з балдахіном

На фото: Елітний ремонт дитячої кімнати в стилі помпезна класика в Москві

Дитячі кімнати для дівчаток в квартирах в стилі помпезна класика часто нагадують апартаменти принцеси. Тут можуть використовуватися балдахіни і вітражі. Класичність композиції допомагають підкреслити бра з маленькими плафончіков і кришталевими підвісками.

Спальня з фацетовані дзеркалами в пудрових відтінках

На фото: Елітний ремонт спальні в стилі помпезна класика в Москві

Спальня в ніжних пудровий відтінках, які в 2017 році знову повернулися в моду, поєднує в собі благородство пишної класики і святковий блиск ар-деко. Особливий акцент - на декор прикроватной зони, де використовуються і фацетовані дзеркала, і «каретная» стяжка.

На фото: Проект ремонту квартири в стилі ар-деко

Авторський нагляд , Хоча зазвичай і відноситься до розряду додаткових послуг, майже так само необхідний замовникам, як власне і сам дизайн-проект. Адже багато відтінки і фактури вимагають більш детального опрацювання і залежать від виробника. А тому важливо, щоб закупівля і вибір оздоблювальних матеріалів, меблів та аксесуарів контролювалася самим дизайнером. В процесі будівництва, у зв'язку з непередбаченими обставинами, також можуть змінюватися бюджет і терміни. І всі ці зміни вимагають оперативного втручання фахівців з інтер'єрів.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей