* Политика новости » Банки »

* *

Дизайн дитячої кімнати для різностатевих дітей

 1. Планування кімнати для кожної дитини
 2. Різноманітні способи перепланувань
 3. спальня
 4. Ігрова зона
 5. "Робоча зона
 6. Де і як зберігати речі
 7. Колір кімнати для дитячої та поділ
 8. вибираючи меблі
 9. Особливості оформлення дитячих з різною площею
 10. Дитяча площею 16 квадратних метрів
 11. Дитяча площею 18 квадратних метрів
 12. Спальня для різностатевих дітей різного віку
 13. Як оформити різно статеву дитячу своїми руками?

У нашому огляді Ви можете переглянути кращі ідеї фото дизайнів дитячої для різностатевих дітей.

У нашому огляді Ви можете переглянути кращі ідеї фото дизайнів дитячої для різностатевих дітей

Для тих щасливчиків батьків, у яких двоє дітей, дуже добре знайома проблема про розмежування особистого простору малюків. Адже дуже важливо, щоб діти не сварилися, і у них не було ні в якому разі ніяких конфліктів між собою. Звичайно, якщо є така можливість, щоб у кожного з них була власна кімната, тоді питання можна навіть не піднімати. Але в тому випадку, коли дитина не один, а житлове приміщення у них одне на двох, а тим більше, коли діти різностатеві, тоді потрібно буде постаратися пофантазувати над дизайном дитячої для різностатевих дітей, щоб у кожного з них був власний куточок.

Переглянувши фото дитячої кімнати, а також ознайомившись з нашою статтею, Ви, напевно набагато швидше і легше дозвольте питання з організацією кімнати для різностатевих дітей.

Планування кімнати для кожної дитини

Заглибимося в деталі, щодо питання про дизайн дитячої для двох дітей. Крім цього критерію важливо також враховувати вік обох і індивідуальні побажання. В даному питанні не варто нехтувати особистою думкою і самих дітей. Обов'язково потрібно поцікавитися у них, які вони вважають за краще кольору або улюблених героїв з мультфільмів (книг). З огляду на їх побажання, поради та прохання, починайте планувати дизайн дитячої кімнати для двох. Адже крім Ваших дітей ніхто краще і не підкаже, і не порадить, як саме їм буде краще і комфортніше.

Якщо Ваші діти вже школярі, кімнату потрібно буде «умовно» поділити на чотири частини: місце для сну і відпочинку, для навчання, ігор, і зберігання особистих речей. Якщо ж вони ще дошкільнята, тоді поки що годі й організовувати місце для навчання. Досить буде спального місця, а також для гри і спортивних занять. Звичайно ж, школярам необхідна достатня кількість місця для навчання. Важливо, щоб столи та комп'ютери були у кожного свої, щоб не відбувалося ніяких ні сварок, ні конфліктів. Набагато складніше, якщо діти різного віку. Тоді потрібно набагато більше місця, адже вмістити і організувати необхідно буде все - і ігрова зона, і для спортивних занять, і для навчання.

Різноманітні способи перепланувань

Дизайн дитячої для різностатевих дітей фото - дозволить Вам наочно побачити, які варіанти можна застосувати в оформленні, щоб Вашим діткам було комфортно і затишно, а що дуже важливо, так це те, щоб у них не виникало ніяких конфліктних ситуацій між один одним. І так, більш детально.

спальня

Дизайн дитячої для різностатевих дітей - це дуже важливо і відповідальне заняття, де планування може бути оформлена двома способами:

 • Поділ приміщення на навпіл, щоб в образі жоден з них не залишився. Для цього можна використовувати символічну перегородку або шафа, наприклад. Зону для хлопчика оформити одними тонами, для дівчинки - іншими. Ну і, звичайно ж, потрібно буде поставити два окремі ліжка, як Ви бачили на фото дитячої кімнати.
 • Якщо кімната не дуже велика і в ній немає достатнього простору, щоб зробити поділ на зони, тоді варто поставити одну, але двоярусну ліжко. Попередньо обов'язково потрібно буде узгодити з дітьми, хто який ярус з них займе. Різницю для дівчинки, хлопчика - можна оформити малюнками прямо на стінах. Зробіть оригінальні малюнки або просто оформите різної тональністю квітів. Наприклад, там, де буде хлопчик - стіни темніше, для дівчинки - світліше. Якщо дітки ще зовсім маленькі, та ще й однакового віку (або приблизно однакового), доповніть ігрові елементи, які могли б зблизити інтереси обох.

Якщо дітки ще зовсім маленькі, та ще й однакового віку (або приблизно однакового), доповніть ігрові елементи, які могли б зблизити інтереси обох

Ігрова зона

У кімнаті для різностатевих дітей повинно бути досить багато простору для ігор, особливо, якщо дітки ще зовсім маленькі (дошкільнята). Для хлопчиків ідеальним рішенням буде оформлення шведської стінки. Вона не займе занадто багато місця, але вони зможуть прекрасно проводити час, та й фізичні вправи потрібні всім, а вже тим більше - дітям! Що стосується дівчаток, то вони, як правило, більш спокійні. Головне в оформленні зони для дівчинки - облаштувати таке місце, де вона буде спокійно влаштовувати чаювання з улюбленими ляльками або читати книжку. Відмінним варіантом в даному випадку буде складаний стіл.

Причому, цей варіант підійде для обох в спальні для різностатевих дітей. Адже вони можуть, наприклад, грати за ним разом в різні настільні ігри.

Дизайн дитячої кімнати для хлопчика
Кімната для дівчинки підлітка
Дизайн маленької спальні - (100 фото)
Штори для спальні - найкращі фото новинки оформлення

"Робоча зона

Якщо Ви не хочете рознімати постійно своїх дітей в скандалах через те, чия черга перебувати за комп'ютером і хто, скільки вже за ним посидів, необхідно організувати два окремих пристрої, щоб у кожного був свій персональний комп'ютер або ноутбук. І зовсім не обов'язково, щоб під нього кожна дитина мала окремий великий стіл. Адже на сьогоднішній день меблі пропонується у великій різноманітності і можна, наприклад, поставити модульну систему, в якій є робоче місце, а другим ярусом зроблено спальне місце. У тому випадку, якщо дві таких модульних системи фізично не вмістити в кімнаті, тоді можна зробити одну велику стільницю, на якій можна буде організувати два робочих місця.

Якщо у Ваших дітей відчутна різниця у віці, тоді проблеми, як розмістити два столи - не буде, оскільки вони просто-напросто не потрібні. Досить буде поставити один стіл старшого за віком, і організувати ігрову зону для молодшого. Як обставити дитячу - дивіться на фото і на свої власні розсуду і фантазії.

Де і як зберігати речі

Оформляючи дизайн дитячої для двох, враховуйте і місце, де будуть зберігатися речі. Особливо, для дівчаток необхідний великий і досить місткий шафа. Щоб уникнути конфліктів і непорозумінь, шафа також варто розділити на навпіл, відокремивши фасади його різними кольорами. А для іграшок цілком непоганим варіантом буде обзавестися спеціальним кошиком або комодом.

Якщо дитяча кімната зовсім маленька, можете поставити приліжкові тумбочки. Відмінний варіант - це ліжко з висувним ящиком / ми, де можна розмістити основні необхідні речі. Решта ж зможете розташувати в головному шафі, в іншій кімнаті.

І пам'ятайте, оформляючи дизайн дитячої кімнати для двох дітей про те, що якщо Ви організуєте шторки для поділу, їх завжди зможете, як затулити, так і розсунути. Залежно від того, хочуть діти побути наодинці з самим собою або ж пограти разом!

Колір кімнати для дитячої та поділ

Якщо робити зонування дитячої кімнати, використовуючи різні кольори, це буде одне з найбільш негроміздкі поділів приміщення. Головне в підборі кольору кімнати для дитячої, підібрати найбільш відповідні кольори і для хлопчиків, і для дівчаток. Найідеальніший варіант, якщо це будуть нейтральні тони.

Більш докладно про вибір кольору кімнати для дитячої - нижче.

Колірна схема буває:

 • На загальній темі, коли приміщення оформляють одним стилем, без будь-якого поділу. Можна використовувати найрізноманітнішу тематику, наприклад, тварин, джунглі, мультики та інше. Але це лише в тому випадку, якщо у дітей однакові смаки та інтереси. Якщо Ви будете оформляти кімнату на дві частини, обов'язково враховуйте, що Вам потрібно догодити обом. В результаті не повинно вийти так, що більше чорного кольору або, навпаки, рожевого. Загалом має бути в міру. А краще вибрати нейтральні тони.
 • Монохромне оформлення, коли зонування відбувається відділенням різних відтінків, які стосуються одного і того ж кольору. Наприклад, відтінок синього - в зоні хлопчика підбирайте яскравим і насиченим, а для дівчинки згладженим і не яскравим. Дуже чудово виглядає такий спосіб оформлення при використанні коричневого кольору і його відтінків. Такий дизайн дитячої для двох дітей можна дуже оригінально розбавити, додавши в нього яскраві аксесуари. Наприклад, це може бути світильник, текстиль, іграшки та інше.
 • Контраст. Тут у Вас буду поєднуватися різні кольори на зону для хлопчика і, окремо - для дівчинки. Оригінальним буде поєднання таких кольорів, як: жовтий з блакитним; рожевий з зеленим; бузковий з зеленим; бузковий з сірим і інші.

Оригінальним буде поєднання таких кольорів, як: жовтий з блакитним; рожевий з зеленим; бузковий з зеленим; бузковий з сірим і інші

Не варто також і забувати, що «поділ» кімнати стосується і текстилю, і меблів, і інших предметів. І, якщо вже зайнялися розподілом і дизайном дитячої для двох, тоді оформите її остаточно, враховуючи всі тонкощі і нюанси, щоб Вашим дітям було дуже зручно і комфортно перебувати у власному «куточку».

І, якщо вже зайнялися розподілом і дизайном дитячої для двох, тоді оформите її остаточно, враховуючи всі тонкощі і нюанси, щоб Вашим дітям було дуже зручно і комфортно перебувати у власному «куточку»

вибираючи меблі

Як обставити дитячу - не повинно бути якоюсь проблемою для Вас. Адже якщо використовувати корпусні меблі, існує велика кількість різноманітних варіацій обстановки.

Якщо Ви все ж хочете зробити кімнату так, щоб в ній було всього однаково, для обох, тоді можете скористатися різними способами, із запропонованих:

 • Ліжка з двох ярусів.
 • Висувні або розкладні варіанти ліжок.
 • З вбудованими ящиками, стелажами або полицями.
 • Ліжка-горища, в яких 1-й поверх виступає в якості робочого місця (для навчання).
 • Крісло-ліжко.
 • Різноманітні стелажі, які можна використовувати як перегородки на зони.

Звичайно, якщо Ви маєте в своєму розпорядженні засобами, не варто купувати готові меблеві вироби. Замовте необхідні варіанти під замовлення, тоді Ви зможете зробити її не тільки з урахуванням габаритів приміщення, а й з огляду на індивідуальні побажання дітей.

Особливості оформлення дитячих з різною площею

Оформлення дизайну маленької кімнати в хрущовці, або площею всього до 12 квадратних метрів

Можна використовувати основні прийоми, які дозволять все практично і затишно оформити:

 • Робіть стіни світлих відтінків; холодних; якомога менше темних кольорів; якщо використовуєте смуги, то тільки вертикальні.
 • На стелі має бути чудове оформлення світла, причому по всьому його периметру! Можна зробити 3D-малюнок з ніжно-блакитним оформленням.
 • Меблі вибирайте максимально функціональну. Якщо стіл, то трансформер, ліжко - з двох ярусів, висувні ящики в ліжку і т. П.
 • Для зберігання особистих речей можна поставити неглибокий шафа. Прекрасно використовувати настінні полки для підручників, іграшок.

Прекрасно використовувати настінні полки для підручників, іграшок

Дитяча площею 16 квадратних метрів

Дитяча площею 16 квадратних метрів

 • Розділити кімнату можна різними кольорами, перегородкою / стелажем.
 • Обладнайте окремих ліжка для кожного або ліжка-горища.
 • Столи повинні бути роздільними або ж це буде одна велика стільниця
 • Шафа повинна бути розділений на 2 частини (рівноцінно для кожного!).

)

Дитяча площею 18 квадратних метрів

Тут можна розмістити все максимально комфортно. І меблі у кожного може стояти своя, власна, і місце для ігор, для відпочинку - все можна тут організувати! В цілому ж, щоб оформити таку велику кімнату для двох діток, головне проявити максимум фантазії.

Спальня для різностатевих дітей різного віку

У такому випадку простір розмежовувати потрібно обов'язково. У випадку з невеликою кімнатою, можна використовувати тонку перегородку / ширму. У великій кімнаті можете поставити стелаж / шафа.

Оформлення кімнати також має відрізнятися. Для маленьких діток потрібно передбачити яскраве оформлення, в тому числі аплікації або наклейки. Для старшого - обстановка повинна бути суворішою і «дорослої».

Меблі однозначно повинна відрізнятися, а вже тим більше - ліжка.

Вибирайте їх з білизняними нішами або з висувними ящиками, використовуйте навісні, настінні полки.

Як оформити різно статеву дитячу своїми руками?

Створювати різні дрібниці в інтер'єрі - це відмінно. Тут можна дати можливість розгулятися фантазії. Можна використовувати практично все що завгодно! Наприклад, ті ж дитячі малюнки, аплікації, колажі, прапорці, іграшки, і взагалі все, що тільки придумаєте і вважаєте за необхідне! Не забудьте переглянути фото ідей з оформлення дитячої!

Кілька відео по темі:


Шафи купе в спальню - кращі фото ідеї
Дизайн спальні 12 кв.м (150 фото-ідей)
Дизайн кімнати для підлітка (200 фото)
Дизайн спальні: 150 фото-ідей оформлення

Як оформити різно статеву дитячу своїми руками?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей