* Политика новости » Банки »

* *

Дизайн Дитячої Кімнати Для Двох Хлопчиків Різного Віку, Основи зонування і Оформлення

 1. зонування
 2. Кольорова гамма
 3. Меблі для дитячої
 4. Дитяча для хлопчиків молодшого віку
 5. Дитяча для хлопчиків дошкільного віку
 6. Дитяча для хлопчиків шкільного віку

21.12.2017

Мати двох хлопчиків в сім'ї - це справжнє щастя. Однак їх особливість в тому, що вони вдвох є нищівної силою і без своєї дитячої їм не обійтися. Їм необхідна кімната, яка буде безпечною, комфортною, зручною, вона повинна витримати активні ігри. Скромна двокімнатна хрущовка або невеликий заміський будинок, може стати проблемою, адже потрібно передбачити різні питання: це ремонт, оздоблення, планування, оформлення, дизайн, зонування простору, вибір функціональних меблів, а також її розстановка.

Дизайн дитячої на двох хлопчиків в цілому буде залежати від їх різного віку. У кожному з випадків знадобиться індивідуальний підхід, проте є і загальні рекомендації, які в будь-якій ситуації будуть актуальні. При цьому планування, оформлення і зонування повинні бути виконані так, щоб повністю відповідати інтересам двох хлопчиків.

При цьому планування, оформлення і зонування повинні бути виконані так, щоб повністю відповідати інтересам двох хлопчиків

зонування

Перш ніж затівати ремонт дитячої, призначеної для двох хлопчиків, слід розділити її на зони різного призначення і індивідуальні зони для кожного з них, тобто провести зонування. У приміщенні дитячої кімнати слід виділити зону відпочинку, робочу і ігрову зони. Звичайно, цей поділ умовний, але все повинно виділятися з першого погляду. Опрацьовуючи дизайн дитячої кімнати для двох хлопчиків, слід врахувати, що робочий й ігрова зона у них спільна, але зону відпочинку потрібно виділити для кожного хлопчика.

 1. Робоча зона - це місце в дитячій, де обидва хлопці зможуть займатися різними видами діяльності: ліпити, виконувати уроки, в тому числі зберігати необхідне приладдя. Її оформлення слід організувати відповідно до освітленням. Слід зробити якомога більше всіляких поличок і потаємних ящиків.
 2. Ігрова зона для двох хлопчиків повинна вміщати багато простору. Всю територію, починаючи з підлоги і до стелі, займіть корисними тренажерами. Місце, що залишилося плідно використовуйте, наприклад, для зберігання іграшок. У двох хлопчиків багато сил, тому їм для виплеску енергії необхідно більше місця.
 3. Зона сну і відпочинку повинна бути комфортною для кожного хлопчика. Тому, щоб провести правильне зонування і заощадити площа, можна спорядити двоярусну ліжко. У разі вибору для кожного хлопчика по ліжку, то їх слід вибирати рівноцінними і ставити на відстані один від одного не менше півметра. У даній зоні хлопчики розслабляються, відпочивають від суєти, в тому числі і один від одного.

У даній зоні хлопчики розслабляються, відпочивають від суєти, в тому числі і один від одного

Роблячи ремонт дитячої кімнати, слід розбавляти все зони декоративними розважальними елементами, які будуть захоплювати увагу дітей. Дизайн повинен повсюдно передбачати милі хлоп'ячі наклейки і картинки. Важливо проілюструвати життя двох хлопчиків їх фотографіями. Задіюйте практичне покриття підлоги, щоб за ним було легко доглядати, наприклад ламінат з корковим покриттям. Пол не потрібно робити слизьким. Хлопчики багато бігають, що може викликати додаткові травми.

Кольорова гамма

Затіваючи ремонт, задайте правильний напрямок колірної тематики. Використовувати тотально один колір не рекомендується, слід розбавляти його різними сподобалися відтінками.

 • Для двох амбітних хлопчиків рекомендується використовувати холодні тони-відтінки сталевого і блакитного, можна додати зеленого кольору для спокою.
 • Для двох сумарних хлопчиків можна підбити синім кольором, а також влити нотки яскравих елементів.

Дизайн інтер'єру дитячої кімнати для двох хлопчиків слід підбирати в таких же тематичних кольорах, граючи на легкому контрасті. Завдяки цьому кімната хлопчиків придбає оригінальність і яскравість.

Меблі для дитячої

Необхідно ретельно вибирати меблі для дитячої кімнати:

 • перш за все, вона повинна бути вологостійкою і міцною, щоб довго прослужити;
 • меблі для двох хлопчиків повинна бути без гострих кутів і різко виступаючих частин;
 • застосовуйте меблі з місткими багатофункціональними відсіками. У дітей завжди буде купа речей, якими можна їх заповнити;
 • буде до місця кутовий шафа, який займає найменше простір і буде містким;
 • ліжка слід оснастити надміцним ортопедичними матрацами, вони дозволять правильно сформувати незміцнілі м'язи спини;
 • вибираючи оздоблювальні матеріали, слід грунтуватися на їх екологічність. Слід більше використовувати натуральних матеріалів і не застосовувати шкідливу меблі з пластика і ЛДСП. Всі покриття повинні відрізнятися міцністю і легко митися, так як діти в юному віці люблять малювати, бігати і стрибати.

Всі покриття повинні відрізнятися міцністю і легко митися, так як діти в юному віці люблять малювати, бігати і стрибати

Дитяча для хлопчиків молодшого віку

 • Для кімнати двох хлопчиків-малюків слід виділити сегменти сну, годування та ігор.
 • Дизайн такої кімнати повинен мати на увазі достаток фарб, простір і зручність.
 • Крім ліжечок знадобиться шафа для зберігання речей або комод, шафка для іграшок, пеленальний столик, столик і стілець для мами, щоб спокійно погодувати дітей. 4. Всі меблі повинна виділятися міцністю, екологічною чистотою, бути середньої висоти, щоб хлопчики самостійно взяти з неї іграшку, а також не містити кутів.
 • Колірна гамма повинна бути ніжною, не містити кричущих тонів. Наприклад, хорошим варіантом стане меблі, яка пофарбована в різнокольорові відтінки. Це відмінно позначиться на розвитку у малюків мислення і сприйняття кольору.

Це відмінно позначиться на розвитку у малюків мислення і сприйняття кольору

Дитяча для хлопчиків дошкільного віку

В даному випадку доведеться враховувати інтерес своїх дітей. Дизайн такої кімнати повинен мати на увазі ігрову та спальну зони. Зона сну повинна мати два ліжка, які встановлені один від одного на певній відстані. Це дасть дитині особистий простір. У разі нестачі площі можна вибрати ліжка на коліщатках або різної висоти. Двоярусні ліжка поки купувати не варто, так як існує ризик випадання малюка з верхнього поверху.

Кімната обов'язково повинна мати шафки або комоди для кожного з хлопчиків. Також слід встановити індивідуальні шафки для ігор, щоб дитина могла складати туди улюблені книжки та іграшки. Ігрову зону слід розташувати ближче до світла. У дитячій кімнаті стать не повинна бути слизькою. Прекрасним рішенням буде килим на підлозі. Так як дошкільний вік передбачає рухливі ігри, то доцільно встановити спортивний куточок. Кільця, канати, турніки, шведська стінка - все це дозволить фізично розвинутися і виплеснути надлишок енергії.

Дизайн дитячої для дітей дошкільного віку слід вибирати з бажання: космічні простори, морський або піратський стиль, мультяшний стиль або ж підводний світ - все це можна з легкістю створити на радість хлопчикам. Колірна гамма може бути виділена поліхромними або монохромними відтінками. Перевагу слід віддавати пастельним тонам.

Перевагу слід віддавати пастельним тонам

Дитяча для хлопчиків шкільного віку

 1. У цьому випадку крім сегментів сну і відпочинку повинна з'явитися зона для роботи, при цьому для кожного хлопчика вона повинна бути своя, де діти будуть займатися уроками.
 2. Стиль тут може бути як в дошкільному віці, але також може кілька «подорослішати», наприклад, до будиночка на дереві.
 3. Спортивний куточок в цьому випадку залишається незмінним.
 4. Спальна зона може піддатися деяким змінам. Так як діти виросли, то для них можна купити двоярусні ліжка, які дозволять заощадити простір. Непоганим варіантом будуть ліжка-трансформери, моделі антресольного спального місця і викатні з-під подіумів ліжка.
 5. Кольорову гаму можна змінити на краще. У ній можуть бути будь-які цікаві кольори.
 6. Якщо різниця між двома хлопчиками велика, то слід поділити кімнату на два сегменти, щоб молодший дитина не заважала старшому братові займатися уроками та іншими справами.

Якщо різниця між двома хлопчиками велика, то слід поділити кімнату на два сегменти, щоб молодший дитина не заважала старшому братові займатися уроками та іншими справами

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей