* Политика новости » Банки »

* *

Дизайн дитячої кімнати: 80 фото кращих інтер'єрів для двох дітей

 1. Якою має бути дитяча кімната для двох дітей
 2. Планування
 3. зонування
 4. зона сну
 5. Два окремих ліжка
 6. Двох'ярусне ліжко
 7. Зберігання особистих речей
 8. Робоча зона
 9. Місце для ігор
 10. Місце для відпочинку
 11. освітлення
 12. Текстиль
 13. Дизайн дитячої кімнати: рекомендації з оформлення дитячої двох дітей
 14. Кімната для двох різностатевих дітей

Спальня в стилі Шеббі-шик для двох маленьких діток

Часто батькам дуже складно самостійно придумати дизайн дитячої кімнати для двох дітей, а фото готових інтер'єрів не завжди допомагають реалізувати ідеї на практиці. Загальна дитяча кімната повинна відповідати характеру і потреб кожної дитини, при цьому залишатися зручною і безпечною. Але як врахувати всі особливості і створити дійсно комфортну обстановку, щоб діти не конкурували один з одним за площу, а прагнули навпаки проводити більше часу разом за дозвіллям, іграми або хобі? Особливо гостро це питання стоїть, якщо в одній кімнаті живуть діти, що відрізняються за віком або підлозі, а також коли в розпорядженні є невелика площа. Але навіть в цих випадках завжди можна знайти рішення для створення дійсно стильного і функціонального інтер'єру дитячої.

зміст:

зміст:

Діти різного віку можуть прекрасно розташуватися в одній кімнаті

Діти різного віку можуть прекрасно розташуватися в одній кімнаті

Двох'ярусне ліжко допоможе заощадити простір в невеликій спальні

Двох'ярусне ліжко допоможе заощадити простір в невеликій спальні

Паралельне розташування ліжок в кімнаті різностатевих дітей

Паралельне розташування ліжок в кімнаті різностатевих дітей

Барвиста дитяча кімната для діток дошкільного віку

Якою має бути дитяча кімната для двох дітей

Дитячі кімнати для двох дітей мало чим відрізняються від житла одну дитину по пропонованим до них вимогам. Ця кімната в першу чергу повинна бути безпечною, функціональної та цікавою. Відповідність цим факторам допоможе малюкам розвиватися і формуватися, як особистостям. Тому в першу, чергу слід приділити належну увагу до вибору оздоблювальних матеріалів, меблів та текстилю.

Всі матеріали, які використовуються для обробки, обстановки і декору дитячої зобов'язані бути:

 • Безпечними, екологічними, що не викликають алергію, не виділяти шкідливих речовин.
 • Відрізнятися міцністю і довговічністю.
 • Легко митися і не накопичувати пил.

Дошка для малювання на стіні прекрасна альтернатива шпалерам і пофарбованим стінам в дитячій

В якості покриття для стін рекомендується використовувати шпалери, фарби на водній основі, фактурні штукатурки та декоративні панелі. Додатковою перевагою стане можливість перефарбовування стіни без зняття старого покриття, а також стійкість матеріалу до вологого прибирання з використанням побутової хімії.

Порада! Не варто вибирати дуже рельєфну обробку, оскільки вона буде накопичувати пил, що може спровокувати алергічну реакцію у дітей.

Не варто вибирати дуже рельєфну обробку, оскільки вона буде накопичувати пил, що може спровокувати алергічну реакцію у дітей

Однотонне покриття стін в ніжних пастельних тонах

Підлога в дитячій кімнаті має бути безпечним, міцним і теплим в будь-який час року. З матеріалів слід віддати перевагу дереву і ковроліну, які зберігають тепло і роблять кімнату затишніше. Ламінат і лінолеум слід вибирати тільки високої якості, подбавши також про звукоізоляцію, щоб активні ігри не заважали сусідам знизу.

Порада! Не варто вибирати покриття з керамічної плитки, оскільки під час ігор діти можуть посковзнутися і боляче вдаритися.

Доречно буде скомбінувати підлогове покриття з системою теплих підлог, щоб дітям було комфортно і вони рідше хворіли.

Паркетна дошка - це тепле і екологічно чисте підлогове покриття, яке ідеально підходить для дитячої кімнати

Планування

Правильний дизайн інтер'єру дитячої кімнати завжди починається з планування та поділу всього приміщення на зони. А для спільної кімнати цей крок є вкрай необхідним, оскільки у кожного з дітей має бути особистий простір, яке забезпечить комфортну атмосферу і зведе до мінімуму конфліктні ситуації.

А для спільної кімнати цей крок є вкрай необхідним, оскільки у кожного з дітей має бути особистий простір, яке забезпечить комфортну атмосферу і зведе до мінімуму конфліктні ситуації

Однакове оформлення робочих зон для двох дітей

При поділі дитячої на функціональні зони потрібно враховувати вік дітей:

 1. Для новонароджених потрібно передбачити зону сну, місце для догляду (сповивання і годування), манежу та відпочинку мами з дітьми, а також зберігання речей (комод).
 2. Для дітей дошкільного віку, крім зони сну, потрібно організація ігрового майданчика, місця для творчої діяльності (малювання, ліплення), а також, якщо дозволяє площа, спортивного куточка.
 3. Школярам знадобляться ті ж зони, але їх розмір буде відрізнятися - ігрова зменшиться, а робоча збільшиться, її також можна об'єднати з творчою.
 4. Кімнату дітей-підлітків слід спроектувати з урахуванням основних потреб - сну, навчання, відпочинку. Зона для релаксу приходить на зміну ігрової.

Порада! Під дитячу кімнату для двох найкраще виділити приміщення площею від 20 кв. м.

м

Загальна ігрова зона в дитячій дошкільного віку

зонування

Зонування загальної дитячої найчастіше здійснюється наступними способами:

 • Надати кожному з дітей окремі простору, розділені на всі необхідні зони - спальню, робочу, ігрову. Варіант вийде реалізувати, коли дозволяють розміри приміщення. Подібне рішення оптимально підходить для кімнати дітей різної статі, оскільки у кожного з них з'явиться свій відокремлений простір. Зонування здійснюється за допомогою кольору, використання різних оздоблювальних матеріалів і меблів.
 • Організувати окремі зони для навчання і сну, але місце для ігор з відпочинком зробити загальним. Такий варіант доречний, коли у дітей багато спільних інтересів і вони рідко конфліктують.
 • Об'єднати всі простір, тоді всі особисті речі, ліжка, столи, шафки обох дітей будуть розташовуватися поруч. Таке рішення ідеально підійде для невеликої кімнати і дітей однієї статі. Для подібного типу зонування краще дотримуватися симетрію, використовуючи однакову меблі або загальні предмети обстановки. Відокремити особисті простору допоможуть різні декоративні прийоми, наприклад, різні фотошпалери, картинки на стінах, текстиль та ін.

Цікава конструкція перетворення робочої зони в спальне місце

зона сну

Зона сну в дитячій повинна бути максимально комфортним і зручним. Якщо говорити про колірному рішенні, то воно повинно бути максимально спокійним, розслаблюючим. Краще за все будуть виглядати пастельні тони, але в головах ліжок стіни можна додатково декорувати малюнками, фото або 3D шпалерами.

Краще за все будуть виглядати пастельні тони, але в головах ліжок стіни можна додатково декорувати малюнками, фото або 3D шпалерами

Смак і вік дитини впливає на оформлення його особистого простору в кімнаті

Якщо діти різностатеві, то можна використовувати різні кольори для оформлення спальної зони кожної дитини, наприклад, рожевий або персиковий біля ліжка дівчинки і блакитний або зелений - у хлопчика.

Спальне місце у кожної дитини обов'язково має бути своє. При цьому можливі два варіанти:

 1. Окремі ліжка - традиційне рішення, яке підійде для великої кімнати, зокрема, коли діти різного віку або підлозі.
 2. Двоярусні ліжка - спосіб раціонально використовувати простір. Дизайн маленької дитячої кімнати практично завжди має на увазі використання двоярусних ліжок.

Порада! Місця для сну у обох дітей повинні бути рівноцінними, щоб ні у кого не виникало відчуття переваги або навпаки, образ.

Місця для сну у обох дітей повинні бути рівноцінними, щоб ні у кого не виникало відчуття переваги або навпаки, образ

Двох'ярусне вбудована ліжко з невеликим шафою відмінний варіант для дачного будиночка

Два окремих ліжка

Два окремих спальних місця - варіант найкращий для дітей різної статі, а також для хлопців старшого шкільного віку. Коли розміри приміщення дозволяють, ліжка можна поставити кількома способами:

 • Паралельним - уздовж протилежних стін або поруч один з одним. Подібний спосіб оптимально підходить для кімнати квадратної форми, при цьому діти будуть більше контактувати один з одним. Спальні місця можна розділити вікном, тумбочкою, стелажем та ін.
 • Уздовж однієї зі стін - спосіб підійде, якщо кімната має прямокутну форму. Розташовані вздовж витягнутої стіни спальні місця можуть стояти «паровозиком» або в голови до узголів'я. Такі ліжка можна ставити впритул або, якщо дозволяє місце, розділити їх шафою, тумбою або навіть невеликою перегородкою, щоб кожна дитина мала свою зону самоти.

Розташування ліжок уздовж стіни в кімнаті різностатевих дітей

 • В одному кутку узголів'ям до узголів'я - подібне рішення підійде, якщо розробляється дизайн маленької дитячої кімнати, бо дає змогу економити простір.
 • У різних кутах - розташовувати ліжка подібним чином рекомендується, якщо потрібно отримати максимум вільного простору в центрі кімнати, наприклад, для ігор. Спальні місця в протилежних місцях підійдуть для дітей, що відрізняються за віком, а також тих, хто не часто свариться.

Дзеркальне розташування ліжок, з встановленим робочим столом між ними під вікном

Порада! Для економії простору найкраще підійдуть ліжка-трансформери, розкладні дивани, висувні спальні місця.

Ліжка універсальні функціональні з тумбочками і загальним в голови, розташовані паралельно один одному

Вдалим варіантом для невеликої дитячої будуть ліжка з порожнистим підставою. У таких коробах, розташованих під спальним місцем легко зберігати постільні приналежності, іграшки, книги, особисті речі. За рахунок цього вийде обійтися без зайвих шаф.

Двох'ярусне ліжко

Дворівнева ліжко - популярне і практичне рішення для суміщеної дитячої. Такий варіант істотно заощадить корисну площу, тому просто незамінний для маленької кімнати. Варіанти дизайну невеликої дитячої кімнати, обладнаної двох'ярусної ліжком, виглядають дуже виграшно, тим більше, що вибір серед сучасних моделей дуже великий.

Порада! Розглядати двоярусну ліжко стоїть лише в тому випадку, якщо висота стель в квартирі від 2,6 м. При менших параметрах дитина, сплячий на другому ярусі буде мучитися безсонням через духоту.

Двох'ярусне ліжко для малюків у вузькій кімнаті

Яруси з'єднуються між собою сходами, яка повинна бути максимально надійною і безпечною, щоб діти не отримали травм під час підйому або спуску.

Двоярусні ліжка можуть бути як стандартними, так і обладнані додатковими елементами, наприклад, вбудованими в основу шафками. Верхній ярус може бути статичним, а нижній складним, щоб в денний час діти мали більше місця для ігор або відпочинку.

Цікавим рішенням стане дворівнева ліжко з висувним нижнім ярусом, яка в складеному вигляді виглядає як одне спальне місце. Такий варіант підійде для кімнат навіть з невисокою стелею.

Порада! Обов'язково доповніть спальні місця якісними ортопедичними матрацами, щоб діти правильно розвивалися, не відчуваючи проблем зі сном.

Обов'язково доповніть спальні місця якісними ортопедичними матрацами, щоб діти правильно розвивалися, не відчуваючи проблем зі сном

Кутове розташування двох'ярусної ліжка в дитячій

Зберігання особистих речей

Дизайн дитячої кімнати двох дітей повинен бути гармонійним, при цьому не варто змушувати простір масивними шафами або комодами. Найкраще для зберігання підійдуть:

 • Містка шафа-купе, обладнаний вбиральнями системами у вигляді кошиків, скриньок, вішалок і пр. Всередині нього варто розділити простір для кожного з дітей. Якщо дитяча кімната невелика, то дверцята шафи краще зробити частково дзеркальними, щоб візуально розширити простір.
 • Комод може служити одночасно місцем для зберігання і роздільником зон в дитячій, підставкою під книги, світильник, іграшки.

Відмінна ідея розташування гардероба і місця для зберігання особистих речей

 • Короб в підставі ліжка. Він може бути суцільним або з простором, розділеним перегородками, а також обладнаний висувними ящиками.
 • Стелаж допоможе розташувати книги підручники і всілякі дрібниці, а також може розділити кімнату, не створюючи ефекту заставленого.
 • Пуфи з відкидним сидінням, в основі яких можна зберігати іграшки, матеріали для творчості та ін.
 • Стінні ніші. Щоб такі конструкції не виглядали понуро, можна змусити їх яскравими коробками, кошиками, в яких легко розмістяться всі необхідні дітям речі, в тому числі фарби, дрібні іграшки, диски та ін.

Ніша з численними поличками для зберігання речей

Робоча зона

Для дітей шкільного віку слід обладнати робочу зону, де вони будуть робити уроки. Місце для навчання слід оформляти максимально стримано: яскраві кольори і великі малюнки будуть відволікати або навіть дратувати дітей. Найкраще робочу зону оформити в стриманих тонах нейтральної гами (білий, бежевий) або приглушених відтінках зеленого, персикового.

Найкраще робочу зону оформити в стриманих тонах нейтральної гами (білий, бежевий) або приглушених відтінках зеленого, персикового

Для діток дошкільного віку цілком підійдуть невеликі окремі столики

З меблів, в першу чергу, знадобиться стіл, який може бути своїм у кожної дитини або загальним. У другому випадку є відразу кілька варіантів:

 1. Єдина стільниця, розділена знизу або зверху ящиками, стелажем. Найчастіше такий стіл розташовується уздовж стіни з віконним прорізом, щоб забезпечити максимальний рівень природного освітлення. В цьому випадку з кожного боку можна встановити полиці, на яких кожна дитина зможе тримати свої навчальні приналежності. Якщо такий стіл коштує уздовж суцільної стіни, то полки вішаються безпосередньо над ним.
 2. Кутовий стіл допоможе заощадити простір в невеликій кімнаті. Він може займати протилежний кут від спального місця.
 3. Великий письмовий стіл, який діти зможуть поділити, влаштувавшись з його протилежних сторін. Такий варіант часто примикає до стіни або підвіконню коротким краєм, а діти сидять один навпроти одного. Особисті речі кожного при цьому розташовуються позаду або збоку. Подібне рішення підійде для просторої кімнати.

Робочі зони, що знаходять по різні боки кімнати

Порада! Якщо використовуються окремі столи, то їх можна розташувати поруч, але розділити стелажем, тумбою та ін.

Робочу зону також слід обладнати зручними стільцями, поличками і ящиками для зберігання речей, всі необхідні предмети повинні бути під рукою. Також необхідно подбати про правильне освітлення.

Незайвим буде повісити на стіну поряд з робочим місцем магнітну або крейдяні дошку. Якщо стільниця загальна, то цей предмет можуть одночасно використовувати обидві дитини, в цьому випадку дошка повинна займати майже всю стіну над столом.

Зручне і практичне розташування робочих столів, які можна скласти

Місце для ігор

Оформляючи ігрову зону можна не обмежувати фантазію, адже це місце допоможе сформувати особистість дітей, розкрити їх індивідуальності. Дизайн місця для розваг повинен бути яскравим, незвичайним.

Кольорове оформлення може бути як м'яким, так і насиченим, але обов'язково яскравим: кавуновий, лимонний, синій, помаранчевий, яскраво-зелений - ці кольори допоможуть дітям залишатися енергійними.

Стіни можуть прикрашати шпалери з яскравим орнаментом, а також фотошпалери або ефектні малюнки. Останні можуть належати перу самих мешканців кімнати. До речі, стіну в ігровій зоні можна покрити спеціальною фарбою, на якій легко малювати, а потім змивати результати творчості без втрати зовнішнього вигляду покриття.

До речі, стіну в ігровій зоні можна покрити спеціальною фарбою, на якій легко малювати, а потім змивати результати творчості без втрати зовнішнього вигляду покриття

Ігрова зона в еркерний зоні кімнати

Порада! Ігрову зону можна позначити яскравим килимом, на якому діти зможуть зручно розташуватися.

В ігровій слід передбачити місце для зберігання іграшок і творчих приладдя, для цього можна використовувати яскраві красиві коробки, текстильні кишені, які підвішені на стіну.

В ігровій слід передбачити місце для зберігання іграшок і творчих приладдя, для цього можна використовувати яскраві красиві коробки, текстильні кишені, які підвішені на стіну

Маленький зручний шафа в кутку ігрової зони малюків

Дитячі кімнати для двох різностатевих дітей можна обладнати двома ігровими зонами, нехай не такими просторими, зате інтереси кожної дитини будуть враховані, а активні ігри з машинками або літачками не завадять чаювання з ляльками.

Місце для відпочинку

Місце для відпочинку знадобиться організувати, якщо в кімнаті живуть двоє підлітків. Така зона передбачена для спільного дозвілля, прийому гостей, перегляду ТБ і фільмів. Оформляти її слід виходячи зі смаків самих дітей. На стінах можуть бути присутніми великі малюнки, авангардні орнаменти і контрастні кольорові сполучення.

На стінах можуть бути присутніми великі малюнки, авангардні орнаменти і контрастні кольорові сполучення

М'яка зона відпочинку для комфортного проводження дитячого дозвілля

У зоні відпочинку може розташовуватися зручний диван, розкладний, якщо друзі залишаються на ніч, або пара крісел. Журнальний столик, телевізор, полиці з книгами - все це повинно бути спільним у дітей, але не провокувати конкуренцію.

освітлення

У дитячій кімнаті обов'язково слід організувати правильне освітлення. Природне світло повинно вільно проникати в кімнату, а кожна дитина повинна отримувати його в рівній кількості. Тому стіл найкраще розміщувати симетрично відносно вікна.

Тому стіл найкраще розміщувати симетрично відносно вікна

Кімната стала ще світліше завдяки дзеркальному шафі, розташованому навпроти великого вікна

Штучне освітлення повинно бути ретельно продумано. Від єдиної люстри в дитячій двох дітей краще відмовитися, віддавши перевагу установці декількох світильників, свого для кожної функціональної зони.

Поруч з ліжками варто встановити нічники, робочі зони обладнати вбудованої верхньої або бічним підсвічуванням, а також настільними лампами з можливістю регулювання кута нахилу.

Поруч з ліжками варто встановити нічники, робочі зони обладнати вбудованої верхньої або бічним підсвічуванням, а також настільними лампами з можливістю регулювання кута нахилу

Добре освітлена невеличкий дитячий як природним, так і штучними джерелами світла

У зоні відпочинку будуть доречні настільні лампи або бра, а майданчик для ігор варто виділити контурній підсвічуванням або точковими стельовими світильниками.

Текстиль

Штори для дитячої кімнати повінні буті щільнімі, щоб Забезпечувати спокійний сон дітей. Класичні портьєри варто підбирати подвійні: легкий тюль або органза вільно пропускають світло днем, а щільний бавовна, шовк надійно закривають вікна вночі.

Відмінний варіант - рулонні штори, висота яких регулюється, а діти самі зможуть вирішувати, в якому становищі їх залишити. Такі штори можуть бути подвійними або одинарними, залишають відкритим підвіконня, що допомагає використовувати більше простору в кімнаті.

Вікно з білими жалюзі можна прикрасити шторою з різнокольорових великих намистин

Колір штор може бути яскравим, доречні всілякі малюнки та орнаменти. Але їх дизайн обов'язково повинен бути гармонійно вписаний в стиль дитячої.

У дитячій обов'язково варто покласти килим, який буде створювати додатковий затишок. Він повинен бути простим в догляді і погано накопичувати пил, тому перевагу слід віддати коротковорсовим варіантів.

Покривала і декоративні подушки додадуть затишку, допоможуть індивідуалізувати спальне місце кожного з дітей. Такий текстиль повинен бути яскравим і простим у догляді.

Яскраві красиві покривала піднімуть настрій

Дизайн дитячої кімнати: рекомендації з оформлення дитячої двох дітей

Вибираючи стиль приміщення, орієнтуйтеся на смаки кожної дитини. Нейтральними стилістичними рішеннями, які підійдуть як хлопчикам, так і дівчаткам можна назвати морську тематику, сафарі, джунглі, практично будь-який природний стиль. Легко обіграти інтер'єр в стилі мінімалізм, де кожна дитина зможе вільно самовиражатися.

Залежно від того, хто проживає в дитячій, слід і оформляти приміщення:

 • Для двох дівчаток одного віку найкраще підійде симетричний інтер'єр, оформлений в рожево-бузкового, зелено-бежевій або персикової гамі. Якщо інтереси сестер відрізняються то половину кожної можна прикрасити особистими малюнками, фотографіями або зображеннями кумирів за смаком, але помістити це все в однакові рамки. У кімнаті має бути багато текстилю, в тому числі декоративних м'яких іграшок, оборок на шторах і покривалах і пр. Сестри часто люблять робити все разом, тому розділити є сенс тільки спальні зони, а решта об'єднати. Якщо говорити про стиль, то дуже жіночно і ніжно виглядають інтер'єри прованс, які сподобаються дівчаткам.

Дітям одного віку, якщо вони відмінно ладнають, можна облаштувати спільну спальну і робочу зону

 • Дві дівчинки різного віку будуть відчувати себе комфортніше, якщо кожної з них виділити особистий простір в протилежних областях кімнати. В цьому випадку краще підібрати різну за зовнішнім виглядом меблі, колір стін та ін. Але єдиний стиль все ж варто витримати.

Діткам різного віку потрібно особистий простір і свій ігровий куточок

 • Двоє хлопчаків, незалежно від віку, будуть жити мирно, тільки якщо кожному надати свій власний простір. Загальною може бути тільки спальна зона, наприклад, з двоярусною ліжком. Додатковим плюсом стане виділення місця під заняття спортом, де хлопчаки теж зможуть займатися разом. Кімнату двох хлопчиків доречно оформити в морському стилі, стилізувати під космічний або піратський корабель і ін.

Хлопчикам будь-якого віку прекрасно підійде двох'ярусна ліжко і спільний шафка для особистих речей

Порада! Якщо живуть в кімнаті діти відрізняються за віком, то необхідно кожному з них надати в кімнаті місце, де кожен спокійно зможе займатися своїм хобі або відпочивати.

Кімната для двох різностатевих дітей

Якщо в кімнаті живуть брат з сестрою, то має сенс повністю розділити простір на особисті зони для кожного. Обов'язково варто подбати про перегородці, ширмі або завіски, щоб діти могли без сорому переодягнутися або просто усамітнитися.

Обов'язково варто подбати про перегородці, ширмі або завіски, щоб діти могли без сорому переодягнутися або просто усамітнитися

Поділ кімнати для різностатевих дітей за допомогою щільної штори і перегородки з поличок

Інтереси різностатевих дітей рідко збігаються, тому оформити кімнату досить складно. Найкраще вибрати нейтральну обробку стін і підлоги, а індивідуальним зробити простір кожної дитини допоможуть різні аксесуари, наприклад, текстиль, книги, іграшки, фотошпалери. Останні дуже добре працюють, якщо необхідно витримати цілісність інтер'єру, але при цьому не образити нікого з дітей. В цьому випадку половину дівчинки можна прикрасити казковим пейзажем з замком принцеси, а хлоп'ячу половину - зображенням старовинного піратського корабля.

Доречно буде оформити половини кімнати в контрастних відтінках, наприклад, жовтому і фіолетовому. При цьому варто повторити колір кожної зі сторін на протилежній за допомогою акцентів - текстилю, рамок для фото або малюнків, подушок та ін.

При цьому варто повторити колір кожної зі сторін на протилежній за допомогою акцентів - текстилю, рамок для фото або малюнків, подушок та ін

Поділ простору в кімнаті різностатевих дітей за допомогою красивого шафки для іграшок у вигляді будинку

Щоб діти жили дружно в одній кімнаті, обстановка повинна бути комфортною і відповідати інтересам кожного з них. Тому, оформляючи інтер'єр дитячої, перш за все, порадьтеся зі своїми дітьми, врахуйте всі їхні побажання, вік і особливості характеру кожного.

Але як врахувати всі особливості і створити дійсно комфортну обстановку, щоб діти не конкурували один з одним за площу, а прагнули навпаки проводити більше часу разом за дозвіллям, іграми або хобі?

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей