* Политика новости » Банки »

* *

10 корисних порад з облаштування комфортного кухні

 1. 1 Використовувати вловити шафи
 2. 2 Раціонально обладнати шафа під мийкою
 3. 3 Вибирати сучасну мийку
 4. Тренд на професіоналізм
 5. 4 Обладнати шафи з шухлядами
 6. 5 Вибирати правильні верхні шафи
 7. 6 Грамотно облаштовувати торцеві шафи
 8. 7 Використовувати шафи-колони
 9. 8 Вибирати надійні робочі поверхні
 10. 9 Не забувати про висвітлення
 11. 10 Розташовувати техніку на рівні очей
 12. висновки

Фото: «Кухонний Двір»

1 Використовувати вловити шафи

Ссітема Fly Moon. Фото: «Салон італійських меблів« Галерея »

Г-образні і П-подібні комбінації шаф дозволяють використовувати простір кухні оптимально. Але при такій конфігурації постає питання кутових модулів: без спеціальних полиць далека їх частина залишається незадіяною. До таких полицях відносяться так звані чарівні куточки і каруселі.

Чарівні куточки - це металеві конструкції, які при відкриванні дверцят виїжджають разом з усім начинням з надр кутового шафи. Відповідно, при закритті дверцята куточок заїжджає назад. Таким чином, вдається використовувати дальню частину шафи, причому подібні конструкції випускаються і для нижніх, і для верхніх шаф.

Каруселі - багатоярусні полиці, їх можна повертати на 180 або 360 ° навколо металевої осі, до якої вони кріпляться.

Системи висувних полиць типу карусель допомагає дістатися до важкодоступних місць кутових шаф і не дасть їм простоювати даремно. Фото: «Стильні кухні»

Не важливо, яким кухонним фасадам - ​​класичним або сучасним і лаконічним - ви віддасте перевагу. Головне - високотехнологічна «начинка» і якісна фурнітура. Фото: «Салон італійських меблів« Галерея »

2 Раціонально обладнати шафа під мийкою

Шафа під мийкою часто ігнорують і не прагнуть обладнати додатковими опціями. Багато просто ставлять туди відро для сміття. Тим часом цей простір можна використовувати більш раціонально. По-перше, контейнер може кріпитися до дверцятах. Це найекономічніший спосіб організації «мийного» шафи. Над контейнером при такому компактному розміщенні можна облаштувати неглибокий висувний П-подібний сітчастий ящик, в якому логічно зберігати губки і серветки.

Іноземні виробники, відповідно до сучасних екотребованіямі, розміщують під мийкою кілька сміттєвих контейнерів - це потрібно для сортування відходів. Зазвичай їх компактно розташовують в висувному сітчастому ящику або на таці, в якому з боків ще вдається викроїти місце і для миючих засобів. Оскільки для нас сортування сміття поки не так актуальна, можна пристосувати частину контейнерів для зберігання корму для домашніх тварин або господарських дрібниць.

Кутові секції оснащують відповідними висувними полками типу системи Fly Moon. Фото: Mr.Doors

У сучасних кухнях шафа під мийкою крім контейнера для сміття обладнають ящиками і ємностями для зберігання побутової хімії, господарських дрібниць і навіть картоплі. Фото: «Кухонний Двір»

3 Вибирати сучасну мийку

Здавалося б, тут немає особливих секретів: змішувач і чаша з композиту або металу. Але є нюанси, які варто врахувати. Найбільшу ступінь комфорту пропонують мийки з двома-трьома чашами різної глибини: додаткові зручно використовувати під час обробки продуктів. Для цього існують різні види накладок: обробні дошки, піддони з отворами для розморожування продуктів, терки і Колландер, які використовують в якості друшляка. Мийки з композиту міцні майже так само, як натуральний камінь, і менше шумлять, на відміну від зроблених з нержавійки. Звичайна глибина мийки - 16-20 см. При наявності більш глибокої чаші можна мити великі каструлі і листи.

Чаші різної глибини підходять для різних розмірів посуду - від фужерів до каструль. Фото: «Кухні Марія»

Тренд на професіоналізм

Кухонні змішувачі з висувним виливом і душовою лійкою надають домашній кухні вид професійної станції і значно полегшують миття посуду і догляд за мийкою. На ринку є змішувачі з додатковим краном для підключення до фільтру води (від 6 тис. Руб.), А також з можливістю кип'ятіння води (від 60 тис. Руб.).

На другій чаші мийки зручно використовувати функціональні накладки, наприклад обробні дошки і Колландер. Фото: Blanco

4 Обладнати шафи з шухлядами

Основна проблема зберігання в нижніх шафах - погана видимість вмісту. Тому не скупіться на висувні елементи. Вони дорожчі секцій з орними дверцями і стаціонарними полицями, але це того варте. Це можуть бути кілька полиць за одним висувним фасадом. Фото: ІКЕА

Оптимальний варіант для підлогових шаф - обладнати їх висувними ящиками . На відміну від стаціонарних полиць, таке рішення значно підвищує комфортабельність кухні. Ящики забезпечують 100% -ву видимість вмісту. Особливо якщо використовувати внутрішні роздільники-органайзери. У пошуках потрібного предмета не доведеться вставати на коліна і залазити з головою по черзі в кожен модуль, виставляючи на підлогу все, що там знаходиться.

Ящики в сучасних кухнях обладнають доводчиками, які забезпечують плавне закривання без характерного бавовни, крім того, спеціальні амортизатори полегшують висунення навантажених до межі полиць - навіть 50-кілограмовий контейнер можна висунути без зусиль. Система відкривання push open (tip on) відкриває двері кухонних шаф при натисканні на них рукою, завдяки чому можна обійтися без ручок на фасадах.

На відміну від стаціонарних полиць висувні ящики в підлогових шафах значно підвищують комфортабельність кухні.

Ящики з зручними органайзерами всередині. Фото: Mr.Doors

5 Вибирати правильні верхні шафи

Паралельні підйомні механізми. Фото: «Кухні Марія»

Найбільш ергономічним рішенням для верхніх шаф вважаються горизонтально орієнтовані модулі, обладнані спеціальними механізмами для відкидання дверки. Вони вважаються більш безпечними, ніж навісні шафи з дверцятами, про які у відкритому стані можна вдаритися головою. Зазвичай двері в горизонтально орієнтованих шафах складаються при відкритті навпіл або плавно відкидаються вгору завдяки спеціальним доводчикам з газліфтом. Для візуальної легкості фасади верхніх шаф часто роблять зі скла або підбирають обробку більш світлого, ніж у нижніх шаф, кольору.

Доводчики з газліфтом допомагають відкривати верхні шафи плавно і безшумно, а світлодіодна підсвітка перетворює їх в красиві світяться об'єкти.

Сучасні підйомні механізми дозволяють без зусиль відкривати горизонтально орієнтовані дверцята навісних шаф вгору. Вони ж легко утримують дверку в потрібному для вас положенні. Фото: Nolte

6 Грамотно облаштовувати торцеві шафи

Торцеві шафи теж вимагають особливого підходу - щоб площину торця не пустувала, тут зазвичай влаштовують відкриті полиці . Окремі виробники пропонують закривати торцеві модулі напівкруглими фасадами. Це стосується як верхніх, так і нижніх шаф. Додатковий комфорт у випадку з нижніми шафами з'являється, якщо трохи продовжити стільницю з торця - тоді утворюється невеликий півострів для ранкової чашки кави і перекусів. Можна навіть підвищити торцеву частину кухонних комбінації до рівня барной стійки. Важливо закруглити краю стільниці, щоб не заглиблюватися об гострі кути, проходячи повз.

Торцеві комбінації шаф виробники зазвичай закривають напівкруглими модулями - таке рішення естетичніше і безпечніше, ніж прямі кути і жорсткі канти. Фото: «Салон італійських меблів« Галерея »

7 Використовувати шафи-колони

на щодо невеликих кухнях типових квартир зазвичай якщо і використовують високі шафи, то один, під холодильник. Тим часом сучасна тенденція дизайну, яка, правда, підходить тільки для досить великих приміщень, має на увазі цілі стінки з поставлених єдиним фронтом високих шаф. Зазвичай ставлять два-три таких шафи в один ряд, часто навколо вибудовують нішу з гіпсокартону, щоб стінка не виглядала занадто громіздко. Таке рішення дозволяє відмовитися від верхнього ряду навісних шаф, так як повністю вирішується проблема зберігання. Навісний ряд зазвичай заміняють відкритими поличками. Відповідно, кухня виглядає більш житлової без втрати функціональності.

У високі шафи зручно вбудовувати побутову техніку на рівні грудей. Фото: Mr.Doors

Високі шафи можуть приховувати за фасадами не тільки холодильник або стаціонарні полки, але і висувні ящики. Фото: Mr.Doors

8 Вибирати надійні робочі поверхні

Найбільш міцні і довговічні робочі поверхні, або топи, з композиту або штучного каменю - але вони і дорожче в 3-4 рази в порівнянні з ламінованим плитами. Зате такі стільниці мають монолітну поверхню без швів (стики склеюються і поліруються) і також без швів з'єднуються з раковиною, яку можна замовити з того ж матеріалу. На відміну від ламінату, на їх поверхні немає мікропор, в яких рано чи пізно починає накопичуватися бруд. Топи з нержавіючої сталі практичні і додають кухні професійного вигляду. Новинкою можна вважати появу кухонних топів з кольорового загартованого скла. Їх часто вибирають прихильники сучасного стилю . Таке скло витримує навантаження, не боїться гарячого і практично нічого не вбирає.

Лідер по гігієнічності та довговічності серед можливих матеріалів для стільниць - штучний камінь. Це композитний матеріал, основні його компоненти - кам'яна крихта і поліефірна смола. Фото: «Кухні Марія»

9 Не забувати про висвітлення

Вбудована підсвітка - невід'ємна частина сучасної кухні. При замовленні меблів обов'язково обговоріть цю опцію з планировщиками. Підсвічування робочої поверхні вже стала традицією. Але сьогодні, завдяки появі та доступності світлодіодних стрічок і трубок, підсвітити можна буквально все: будь-який, самий дальній куточок верхнього або нижнього шафи, висувні ящики і навіть краю стільниці. Таке підсвічування не тільки функціональна, але й дуже декоративна: робоча поверхня, підсвічена по нижньому краю, як ніби ширяє над підлоговими шафами. Якщо для навісних шаф ви вибрали дверцята з прозорого або матового скла, дуже ефектно, особливо в темний час, буде виглядати внутрішнє освітлення.

Використання світлодіодів значно розширило застосування підсвічування в кухонних меблів. Фото: Mr.Doors

Підсвічують тепер не тільки робочі поверхні, але і нутрощі ящиків і шаф. Фото: «Кухні Марія»

10 Розташовувати техніку на рівні очей

Рішення виділити стіну під високі шафи добре ще тим, що воно дозволяє розмістити в них вбудовану техніку на рівні очей. А це означає, що користуватися духовкою, пароваркою або СВЧ-піччю буде набагато зручніше: не треба нахилятися і напружувати поперек - всі процеси приготування будуть на увазі. Таке розташування побутової техніки - теж одна з найбільш передових тенденцій в дизайні кухонь. Якщо місця під стіну з високих шаф в кухні немає, можна спробувати винести техніку в хол або зайти за кордону приєднаної до кухні вітальні.

Користуватися духовкою, розташованої не в нижньому ряду підлогових шаф, а на другому ярусі - на рівні грудей, набагато зручніше. Це ж стосується посудомийних машин , Пароварок, грубок СВЧ - словом, будь-який вбудованої техніки. Фото: «Кухонний Двір»

висновки

На закінчення ще раз перерахуємо основні ознаки сучасної і комфорна кухні.

 • Підсвічені не тільки робочі поверхні, але і внутрішній простір шаф і ящиків.
 • У кутових шафах використана фурнітура типу Fly Moon і каруселі.
 • Духовка, а також інша побутова техніка вбудовані на рівні грудей.
 • Високі шафи-колони скомпоновані в окремий блок.
 • Відкидні дверцята навісних шаф обладнані доводчиками з газліфта, висувні ящики і орні дверки - доводчиками і амортизаторами.
 • Фасади шаф не мають ручок і відкриваються натисненням на дверку завдяки системі push open (tip on) або кнопок електроприводу.
 • Монолітні стільниці виконані з композитного штучного каменю чи загартованого скла.
 • Мийка має дві-три чаші. Встановлено подрібнювач харчових відходів.
 • Змішувач має додатковими функціями фільтрації або кип'ятіння.

Реклама

Популярные новости

Банки и финансы
Как просить деньги в долг, чтобы вам не отказали Да, ситуация, когда вам приходится занимать у кого-то деньги — не из приятных. Но, к сожалению, совершенно избежать ее не удается. Бывает, что нужно перехватить

Банк России выступил против закрытия микрофинансовых организаций
Правовой портал Петербурга  опубликовал сообщение, выражающее отношение Центробанка о новом законопроекте, в случае принятия которого микрофинансовые организации, существующие на территории Российской

На требование срочно запретить микрофинансовые организации Эльвира Набиуллина предложила альтернативу в виде постепенного сокращения подобных компаний
Июнь 30 2016 На недавно прошедшем заседании российской Госдумы широко обсуждалась актуальная и болезненная тема, касающаяся работы организаций микрокредитования (микрофинансовые организации). Помимо действующих

Система финансов, ее звенья
Система финансов в целом — это совокупность различных сфер финансовых отношений, в процессе которых образуются и используются различные денежные фонды. Понятие «система финансов» является развитием более

Займ от Е-Заем (E-Zaem), оформить быстрый микрозайм на карту от МФО Е-Заем, онлайн заявка на повторный кредит в микрофинансовую компанию в Москве
Случаи из собственной жизни, когда возникает срочная необходимость в деньгах, может вспомнить практически каждый человек. Пути к разрешению ситуации могут быть самыми разнообразными. Однако моментальные

Алхимия Финансов Джордж Сорос - Книга которую нужно прочитать
Проверенные брокеры: О Джордже Соросе Тактика поведения и все достижения такой личности, как Джордж Сорос , достойны восхищения. Этот биржевой спекулянт и филантроп доказал всем, что упорство

Финансовые термины. Словарь финансовых терминов
Эта публикация будет представлять собой краткий словарь финансовых терминов , которые должен знать и понимать каждый. В ней я обозначу основные финансовые термины , касающиеся личных финансов и семейного

Роль налогов в формировании финансов государства
  Отмечая значимую роль в формировании государственных финансов, следует отметить, что «для каждой общественно-экономической формации характерна присущая ей система государственных доходов, обусловленная

Ответы@Mail.Ru: кем можно работать закончив по специальности "Финансы и кредит"?
Natali Zuzu Мудрец (18702) Я закончила эту специальность и могу точно сказать кем работала и работаю я и мои друзья: - финансист на предпрятии, в перспективе - фин. менеджер; - в

Обучение в 2018 году на курсах и семинарах по финансам предприятия, оффшоры, курсы повышения квалификации
Семинары и курсы по финансам для директоров и руководителей соответствующих служб, менеджеров

Реклама

Календарь новостей